Półmaraton Trzech Rzek - 2019 - Lista uczestników
2019.06.30 00:09

388 / 400 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Karol Bielec 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
2 Luis Fre 1961 Warszawa
3 Robert Błoński 1973 Warszawa
4 Arkadiusz Gawlik 1974 Biegam na Tarchominie Warszawa
5 Marek Gruza 1976 Bieganiepo40.pl Kazuń Bielany
6 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
7 Mirosław Laur 1984 TTI Nowy Dwór Mazowiecki
8 Agnieszka Bardecka Bardecka 1978 Łomianki
9 Janusz Olczak 1964 Warszawa
10 Katarzyna Owczarek Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
11 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
12 Zofia Górnaś 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
13 Promotor Bagnicki Dariusz 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
14 Kamil Dujka 1992 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
15 Sylwia Osińska 1977 Warszawa
16 Katarzyna Stradza 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
17 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
18 Olaf Pierzak 1974 Warszawa
19 Marcin Celmer 1981 Active Runners Płock Płock
20 Tomasz Przedpełski 1972 Active Runners Płock Rogozino
21 Jacek Gryz 1979 Bravehearts Legionowo Janówek Pierwszy
22 Łukasz Zaborowski 1986 ActiveRunners Płock Płock
23 Krzysztof Kołodziejczy 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
24 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
25 Sławomir Sulik 1973 Odranka Team Odrano-Wola
26 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
27 Jarosław Czarnecki 1975 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
28 Daniel Nowak 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Pomiechówek
29 Barbara Zimecka 1966 Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
30 Marek Łebkowski 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
31 Paulina Szarow 1985 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
32 Tomasz Nowak 1987 Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
33 Wiesław Gumiński Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
34 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
35 Jacek Kurman 1969 Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
36 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nasielsk
37 Izabella Wójcik-Urbańska 1974 Starzyńskiego Biega Łowicz Łowicz
38 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
39 Grzegorz Lewandowski 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
40 Michał Gawroński 1984 Głowaczów
41 Jolanta Księżak 1979 Warszawa
42 Agnieszka Krzykwa 1965 Legionowo
43 Marlena Czyżewska 1967 Legionowo
44 Małgorzata Stęplewska 1974 Warszawa
45 Stanisław Łabęda 1972 Nasielsk Baszta Team Miękoszyn
46 Monika Bytner 1986 Warszawa
47 Magdalena Król 1985 www.iSerwis.net.pl Nowy Dwór Mazowiecki
48 Tomasz Król 1983 www.iSerwis.net.pl Nowy Dwór Mazowiecki
49 Mariusz Smoliński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
50 Magdalena Penkalska 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
51 Piotr Deska 1980 Warszawa
52 Mariusz Kruszewski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
53 Adam Ziułkowski 1989 Góra
54 Agnieszka Policewicz 1985 Wieliszew Heron Team Łajski
55 Wojciech Jacoszek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
56 Adam Korzeń 1964 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
57 Sebastian Kochanowski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
58 Maciej Skrzypkowski 1986 Warszawa
59 Łukasz Wudecki 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
60 Kamil Piotrowski 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
61 Matylda Pasek 1997 Warszawa
62 Jacek Falkiewicz 1974 Łomianki
63 Jarosław Welman 1958 Warszawa
64 Jacek Żółtowski 1970 PTT Delta Maszewo Duże
65 Michał Bombała 1989 Płońscy Patrioci Płońsk
66 Andrzej Wanowski 1957 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
67 Dorota Czarnota 1981 Bravehearts Legionowo Legionowo
68 Dariusz Poteralski 1971 PKO BANK POLSKI SA Warszawa
69 Lukasz Kacperek 1985 Krubin
70 Anna Słonecka 1987 Bravehearts Legionowo Warszawa
71 Dawid Zarodkiewicz 1989 Naprzód Młociny Warszawa
72 Jolanta Partyka 1976 Płońsk
73 Paulina Żygowska 1995 Gdańsk
74 Aleksandra Szulc 1994 Gdańsk
75 Maciej Lipowski 1981 Warszawa
76 Karolina Dąbrowska 1989 Warszawa
77 Daniel Sybicki 1975 NDM Nowy Dwór Mazowiecki
78 Łukasz Gadomski 1986 Płońsk
79 Lukasz Stolarczyk 1978 Warszawa
80 Andrzej Szarmach 1980 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
81 Aleksandra Szczurowska 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Zakroczym
82 Paweł Matuszewski 1983 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
83 Grzegorz Komoe 1994 Warszawa
84 Krzysztof Zięba 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Pomiechówek
85 Marek Geszprych 1976 Drużyna Blaneczki Ząbki
86 Patrycja Laszewicz 1988 Warszawa
87 Martyna Zmysłowska 1994 Wyszogród
88 Liliana Machon 1988 Konstancin
89 Kamila Tilzen 1985 Drużyna Blaneczki Żyrardów
90 Monika Fila 1985 Drużyna Orzecha Żyrardów Żyrardów
91 Bartosz Rusin 1973 Jabłonna
92 Karol Jaskulski 1900 Nowy Dwór Maz
93 Aleksandra Biłda 1993 Warszawa
94 Lukasz Stanicki 1969 Trzy Ciotki Nowy Dwor Mazowiecki
95 Łukasz Malinowski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
96 Jacek Franczak 1975 Rozbiegani Młodociani Czeczotki
97 Tomasz Górnaś 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
98 Michał Bałdyga 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
99 Dorota Fronczak 1980 Warszawa
100 Adam Szmigiera 1966 Sochaczew
101 Małgorzata Górska 1991 Warszawa
102 Anna Osowiecka 1977 Spartanie Dzieciom Warszawa
103 Leszek Adamski 1981 NIEZRZESZONY Wyszogród
104 Dorota Łobejko 1980 Warszawa
105 Tomasz Albiński 1978 Running Frogs Warszawa
106 Jolanta Księżak 1979 Warszawa
107 Krzysztof Alcer 1980 Volup Warszawa
108 Anna Godlewska 1979 Blizne Łaszczyńskiego
109 Andrzej Gumkowski 1954 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
110 Grzegorz Nerć 1987 Warszawa
111 Rafał Lewandowski 1980 Warszawa
112 Marcin Miazek 1979 Zabiegany Wołomin Wołomin
113 Adrian Pacuszka 1996 Metro Warszawskie Warszawa
114 Mariusz Naskręt 1975 Racot
115 Adam Wachowiak 1989 Stanisławów Drugi
116 Marta Dymek 1987 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
117 Krzysztof Karcz 1980 Borzęcin Duży
118 Michał Mazurkiewicz 1985 Wkurw_Team Warszawa
119 Wiola Krupińska 1993 Trucht Tarchomin Team Warsaw
120 Małgorzata Adamczyk 1970 Nowy Dwór Mazowiecki
121 Robert Szkółka 1973 Wieliszew Heron Team Chotomów
122 Mariusz Karwowski 1973 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
123 Krzysztof Zawadzki 1969 CoccoTeam Zyrardow
124 Błażej Biedak 1985 Piwna Sprawa Warszawa
125 Andrzej Kolasa 1951 Klub J.Słowackiego Warszawa-Wesoła
126 Barbara Kolasa 1956 Klub J.Słowackiego Warszawa-Wesoła
127 Jacek Walac 1983 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
128 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
129 Marcin Wietrzycki 1983 Rebellion Of Free Runners Warszawa
130 Joanna Lipińska 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Kazuń Polski
131 Marcin Krawczyk 1994 Warszawa
132 Jakub Lubianiec 1980 Warszawa
133 Łukasz Fetner 1986 Metro Warszawskie Warszawa
134 Sylwia Plewka 1988 Grupa 9 Warszawa
135 Daniel Chodziński 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
136 Żaneta Schindler 1976 Warszawa
137 Paweł Piekarski 1974 Bravehearts Legionowo Legionowo
138 Paweł Kryczka 1976 Warszawa
139 Michał Jankowski 1972 CHYBA NIE DOBIEGNE Warszawa
140 Krzysztof Ludwikowski 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
141 Robert Szulawski 1969 Warszawa
142 Katarzyna Lenarczyk 1976 Warszawa
143 Kazimierz Ceremański 1970 OZŻW Warszawa
144 Bogdan Piątek 1953 lechici zielonka Zielonka
145 Wiesław Kamiński 1967 Nasielsk Baszta Team Warszawa
146 Damian Golędzinowski 1996 Piaseczno
147 Ksyna Bogdan 1956 OSP Kamion Kamion
148 Kazimierz Adamczyk 1954 Lomianki Dolne
149 Barbara Rosińska 1962 STO-nogi Milanówek Milanówek
150 Justyna Sadowska 1971 Sulejówek
151 Marcin Banasiak 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
152 Aneta Kotlińska 1985 Link4 Run Warszawa
153 Mariusz Czarnecki 1983 Wściekłe dziczki Warszawa
154 Milena Jabłońska 1982 Warszawa
155 Karina Kołacz 1989 X
156 Arkadiusz Ludwiniak 1972 almaxrunning Zagościniec
157 Adam Sulich 1983 Łochów
158 Patryk Kaczmarski 1989 Płońsk
159 Michał Głowacki 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
160 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
161 Maciej Żywek 1973 Tripower.pl Warszawa
162 Maciej Mieszkowski 1967 Dziekanów Leśny
163 Krzysztof Olejnik 1970 PGB Sportowa Paczka Nowy Dwór Mazowiecki
164 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
165 Marek Ubysz 1974 JacekBiega Running Team Warszawa
166 Piotr Powierża 1991 Warszawa
167 Przemysław Onaszkiewicz 1991 Warszawa
168 Bartłomiej Tyszka 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
169 Andrzej Gniadkowski 1981 Józefów
170 Rafał Belkiewicz 1980 Kabaty Ultra Warszawa
171 Radek Gozdek 1973 Trucht Tarchomin Team Warszawa
172 Krzysztof Rutkowski 1983 Nowy Dwor Mazowiecki
173 Jan Mirecki 1974 Warszawa
174 Andrzej Pudlik 1964 Płock
175 Ewa Uchal 1985 Grupa Biegowa CHTMO Wieliszew
176 Dariusz Tuszyński 1969 Nowy Dwór Mazowiecki
177 Andrzej Markiewicz 1964 Pruszków
178 Marcin Gamski 1975 Ożarów Mazowiecki
179 Michał Świdzikowski 1986 Warszawa
180 Wioleta Goszczyńska 1993 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
181 Kasia Wierzbicka 1981 Legionowo
182 Łukasz Majewski 1982 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
183 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwor Mazowiecki
184 Teresa Jagoda 1977 Legionowo
185 Grzegorz Jagoda 1974 CMKP Team Legionowo
186 Beata Klimkiewicz-Sikora 1976 Legionowo
187 Filip Markiewicz 1992 Pruszków
188 Dominik Podgórski 1974 PRORUNNING PROMOTION Warszawa
189 Maciej Bąk 1973 Orange Polska Warszawa
190 Kamil Świtała 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
191 Dariusz Kolibczynski 1971 Płock biega NO AGE LIMIT Plock
192 Dominik Czyż 1983 Grupa Biegowa CHTMO Serock
193 Tomasz Tomczak 1983 Warszawa
194 Dariusz Sekulski 1973 sam biegam Sulejówek
195 Marcin Maciejak 1973 Żyrardów
196 Marcin Poss 1973 Warszawa
197 Anna Jakubowska 1980 Piaseczno
198 Maciej Parzniewski 1984 Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki
199 Marzena Piętka 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
200 Jarosław Tkaczyk 1983 Warszawa
201 Tomasz Kwiatkowski 1978 Warszawa
202 Rafał Podolewski 1975 RYKOWISKO Płock
203 Jacek Żołek 1977 Tkkf Płock Płock
204 Rafał Biernacki 1985 Warszawa
205 Paulina Rostkowska 1990 Milanówe
206 Hubert Bazylewicz 1982 Warszawa
207 Krzysztof Wykręt 1968 Warszawa
208 Artur Korczykowski 1966 Warszawa
209 Sara Grabowska-Tofel 1992 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
210 Piotr Grabowski 1968 Rembertów Team Warszawa
211 Bartosz Lisicki 1983 Warszawa
212 Przemysław Tomaszek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
213 Filip Maciejewski 1987 Biegający Morświn Warszawa
214 Karol Szałas 1992 Biegający Morświn Warszawa
215 Robert Bany 1973 Mazovia ProActiv Ciechanów Sokołówek
216 Stefano Bernasconi 1979 TriClub Warszawa Warszawa
217 Andrzej Dziadczak 1972 Nowy Dwór Maz.
218 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3: Nauka z Pasją Nowy Dwor Mazowiecki
219 Łucja Gołębiewska 1994 Legionowo
220 Mateusz Paczkowski 1992 Mazewo Dworskie A
221 Tomasz Ozimko 1983 Warszawa
222 Dawid Waśniewski 1985 Deweloppol Team Nowy Dwór Mazowiecki
223 Mariusz Grzędzicki 1973 Agrolok Sport Team Krążno
224 Bartosz Rutkowski 1983 Agrolok Sport Team Golub-Dobrzyń
225 Beata Konca 1974 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
226 Piotr Modrzejewski 1992 Warszawa
227 Janusz Czerwiński 1960 Orange Polska Zegrze
228 Paweł Sójka 1958 Warszawa
229 Maciej Barcikowski 1990 Billboard Warszawa Warszawa
230 Zbigniew Zalech 1977 Płock
231 Marcin Małkowski 1978 W OBI JEST MOC Warszawa
232 Paweł Kowalski 1970 Warszawa
233 Adam Jeż 1979 SuperDrob Warszawa
234 Małgorzata Brzoska 1973 Bank Gospodarstwa Krajowego Warszawa
235 Piotr Kuich 1988 Warszawa
236 Michał Kuczkowski 1987 Warszawa
237 Katarzyna Kuczkowska 1987 Warszawa
238 Adam Gryzel 1982 Kiełpin
239 Łukasz Dziewanowski 1977 ESA Logisteed Starowa Góra
240 Pawel Skrzelinski 1982 Milanowek
241 Tomasz Wróblewski 1980 Elbląg
242 Witold Martynowski 1969 SOKÓŁ BODZANÓW Rogozino
243 Wojciech Prokopowicz 1992 Warszawa
244 Ireneusz Gajek 1978 Ciechanów
245 Agnieszka Nazim 1985 Skawina Biega Skawina
246 Robert Bojarski 1968 BORO Płock
247 Mariusz Nowak 1983 Warszawa
248 Paweł Gmitrzuk 1974 Legionowo
249 Tomasz Jaroń 1989 Garwolin
250 Marek Walencik 1955 Pionki
251 Dariusz Kurpiewski 1967 -- Nowy Dwór Mazowiecki
252 Michał Wojciechowski 1979 Warszawa
253 Iwona Augustyńska 1990 Wściekły finisz Warszawa
254 Piotr Kotowski 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
255 Katarzyna Kozera 1986 BUSHIDO Skrzeszew
256 Marcin Kozera 1986 BUSHIDO Skrzeszew
257 Damian Brociek 1988 Ostrowiec Świętokrzyski
258 Bartosz Tomaszewski 1989 Warszawa
259 Grzegorz Gadomski 1986 saska squad Warszawa
260 Michał Unkiewicz 1984 Warszawa
261 Barbara Pietraszko 1986 Warszawa
262 Marcin Skolmowski 1979 BUSHIDO Warszawa
263 Zbyszek Jaszczak 1981 Płock
264 Mateusz Zajdenc 1992 Pomiechówek
265 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
266 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
267 Aneta Lubińska 1975 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
268 Grzegorz Anuszkiewicz 1979 Sulejówek
269 Tomasz Wudarczyk 1961 Mazovia ProActiv Ciechanów Władysławowo
270 Aleksander Kurkus 1971 Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw Warszawa
271 Marcin Strawski 1979 ObiegUWka Warszawa
272 Jacek Zacheja 1975 Leszno
273 Maciej Boruszewski 1973 Warszawa
274 Monika Kochanowska 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
275 Sebastian Michnowski 1974 Warszawa
276 Oktawia Kupaj 1991 Vege Runners Łomianki
277 Marek Walencik 1955 Pionki
278 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa
279 Małgorzata Lusawa 1988 Warbud Running Team Otwock
280 Stanisław Białas 1955 Z biegiem Narwi Pułtusk
281 Michał Parol 1984 Warszawa
282 Artur Falęcki 1978 Pułtusk
283 Górski Łukasz 1986 Warszawa
284 Wiesław Karaśkiewicz 1957 Pułtusk
285 Joanna Bieniek-Ugniewska 1981 sunfitstudio.pl Nowy Dwór Mazowiecki
286 Sławomir Nawrozidis 1978 Kraków
287 Paweł Machnikowski 1984 saska squad Warszawa
288 Natalia Sobieszek 1988 Wieliszew
289 Jakub Altman 1985 Płońsk
290 Adam Szabłowski 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
291 Dorota Rakoczy 1977 Milanówek
292 Paweł Rakoczy 1974 Milanówek
293 Krzysztof Wiącek 1961 Milanówek
294 Paweł Gozdowski 1970 Teresin
295 Sebastian Jankowski 1980 Wieliszew Heron Team Wieliszew
296 Michał Cierniak 1974 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
297 Rafał Świć 1974 Trucht Tarchomin Team Warszawa
298 Michał Kowalski 1987 Warszawa
299 Magdalena Świetlik 1980 Warszawa
300 Mariusz Wronowski 1978 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
301 Jakub Kufel 1991 Kuligow
302 Mieczysław Kędzierski 1959 Milanówek
303 Radosław Kuciński 1991 Płock
304 Krzysztof Just 1978 Warszawa
305 Paweł Bernhard 1970 Warszawa
306 Mateusz Wasilewski 1987 Płock
307 Kamil Duda 1995 Łomża
308 Dominik Bartosiewicz 1993 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
309 Adrian Gawrysiak13 1985 Warszawa
310 Joanna Steć 1982 RWT AEROSPA Nowa Iwiczna
311 Krzysztof Orłowski 1975 Warszawa
312 Zbigniew Mirecki 1958 parkrun Bródno Warszawa
313 Zbyszek Kłos 1960 TAK SOBIE BIEGAM - PIASTÓW Piastow
314 Maciej Zarzycki 1989 Żółwin
315 Marcin Urbańczyk 1980 PersonalTriathlon.pl Nowy Dwór Mazowiecki
316 Michalina Chwalisz 1997 Warszawa
317 Joanna Soszyńska - Pstrokońska 1982 BUSHIDO Warszawa
318 Marek Zapalski 1983 Łomianki
319 Beata Karbowska 1972 Kraków
320 Paweł Kulpa 1964 KB Lupus Oleśnica Bukowice
321 Tomasz Radek 1989 Warszawa
322 Andrzej Radzikowski 1981 Kiścinne
323 Sylwia Krauze 1993 Wrocławskie Morsy Wrocław
324 Piotr Soszyński 1978 BUSHIDO Warszawa
325 Mariusz Wrotny 1991 8 brt Mlawa
326 Tomasz Lus 1985 Łowicz
327 Mariusz Wołk 1992 Rawa Mazowiecka
328 Agata Dorczuk 1981 Warszawa
329 Mariusz Gajewski 1974 Pułtusk
330 Dariusz Wieczorek 1969 Wieliszew Heron Team Legionowo
331 Piotr Bednarek 1991 Rawa Mazowiecka
332 Bartosz Golnik 1993 Warszawa
333 Anna Kasińska 1987 Łódź
334 Robert Płaczkiewicz 1980 SOL3|SquadRUN / PB SLA Bydgoszcz
335 Renata Tula 1952 Mykmyk Warszawa
336 Andrzej Ulatowski 1971 Toruń
337 Maciek Lipski 1988 Rawa Mazowiecka
338 Piotr Kobyliński 1979 DNF Club Warszawa
339 Agnieszk Bednarz 1985 KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA Biała Podlaska
340 Jan Sielczak 1994 Warszawa
341 Kamil Kopania 1990 K.S Tęcza Warszawa
342 Joanna Hass-Kalita 1975 Kobyłka
343 Mariusz Nosarzewski 1974 Trzciany
344 Marcin Józefaciuk 1982 homokomando Łódź
345 Jakub Brzozowski 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
346 Sławomir Lasota 1956 Gostynin
347 Wiesław Blekicki 1975 Ciechanów
348 Anna Nowak 1983 Warszawa
349 Francesco Forcione 1955 Sacrofano (Rm)
350 Dariusz Trzaskowski 1977 Trucht Tarchomin Team Warszawa
351 Łukasz Siedlecki 1985 Bieganiepo40.pl Warszawa
352 Aleksander Krzempek 1973 Bieganiepo40.pl Warszawa
353 Andrzej Pytka 1969 Waszawa
354 Józef Kowalski 1963 Młochów
355 Jerzy Kuczkowski 1956 Biegnij Juras Biegnij Ożarów Mazowiecki
356 Błażej Rybacki 1983 Torpeda Race Team Joniec
357 Damian Bisialski 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
358 Jacek Różycki 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
359 Krystyna Rzymowska 1969 Warszawa
360 Justyna Śliwiak 1989 Ciechanów
361 Wojciech Mikołajczak 1992 Lodz
362 Sylwia Ewa Retmaniak 1987 Drużyna TVN Skubianka
363 Piotr Martiszek 1989 Warszawa
364 Maciej Adamczyk 1981 Piaseczno
365 Karol Sładek 1984 Michałowice
366 Damian Oszywa 1983 Kielce
367 Kamil Florek 1985 PRL TRANSPORT Warszawa
368 Jakub Łojko 1984 PRL TRANSPORT Warszawa
369 Łukasz Piasecki 1985 PRL TRANSPORT Warszawa
370 Piotr Figura 1985 PRL TRANSPORT Warszawa
371 Grzegorz Piotrowski 1984 PRL TRANSPORT Warszawa
372 Kordian Florek 1990 PRL TRANSPORT Warszawa
373 Gustaw Fijołek 1982 PRL TRANSPORT Warszawa
374 Patrycja Chmielewska 1983 PRL TRANSPORT Warszawa
375 Karolina Piotrowska 1988 PRL TRANSPORT Warszawa
376 Adam Nowak 1982 PRL TRANSPORT Warszawa
377 Marcin Glazer 1985 PKO BANK POLSKI SA Warszawa
378 Andrzej Jurowski 1974 Bractwo Biegowe BGK Józefów
379 Artur Szewczyk Szewczyk 1972 Dokąd tak ciągle biegnę? Ciepielów
380 Mariusz Marszal 1982 Psychopata Biegowy Nowy Dwór Mazowiecki
381 Mateusz Stobnicki 1993 Gąbin Biega Nowe Grabie
382 Sylwia Sowa-Okrasa 1977 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
383 Daria Sulikowska 1992 Piaseczno
384 Przemek Traczyk 1983 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
385 Wioletta Witkowska 1983 Sulejówek
386 Justyna Drąg 1994 Eden Runners Piaseczno
387 Leszek Szachna 1976 KociaMordaEkipa Serock
388 Krzysztof Wanio 1980 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć