Nocna Draka - Karnawał - Lista uczestników
2019.01.26 17:30

121 / 130 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Wojciech Jarosz 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
2 Natalia Kasica - Jarosz 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
3 Mateusz Jakubowski 1992 Jednorożec
4 Piotr Danielewicz 1975 Olsztyn
5 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
6 Joanna Szymanowicz 1978 Gietrzwałd
7 Katarzyna Danielewska 1984 CTS Team Olsztyn Olsztyn
8 Magdalena Zychalak 1987 Olsztyn
9 Marta Kupis 1978 BIEGAM BO LUBIĘ Olsztyn
10 Gabriel Chojnowski 2006 BIEGAM BO LUBIĘ Olsztyn
11 Anna Wilk 1978 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
12 Natalia Karapuda 22 1984 Olsztyn
13 Paulina Grams 1988 Olsztyn
14 Marcin Grobelny 1982 Rogóż
15 Monika Kuropatwa 1991 Kuropatwa Team Olsztyn
16 Piotr Bogusz 1990 Kuropatwa Team Olsztyn
17 Piotr Furgała 1988 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
18 Grzegorz Daniluk 1990 Heyka Team Dywity
19 Aleksandra Niska 1987 Bieg na 6 łap Olsztyn
20 Cezary Kuczkowski 1981 Bieg na 6 łap Olsztyn
21 Tomasz Rakowski 1977 9 warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński
22 Dariusz Rarak 1983 Olsztyn
23 Daniel Kontakiewicz 1977 Olsztyn
24 Weronika Chojnowska 1999 BIEGAM BO LUBIĘ Olsztyn
25 Krzysztof Czyż 1984 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT Olsztyn
26 Łukasz Rybiński 1988 Olsztyn
27 Tomasz Polewaczyk 1991 Łyse
28 Jakub Kościk18 1985 Warszawa
29 Jakub Przybyszwski 1990 EGGER Olsztyn
30 Antony Montes 1979 EGGER Olsztyn
31 Andrzej Garniewski 1988 EGGER Mrągowo
32 Piotr Danielewicz 1985 Olsztyn
33 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
34 Bartosz Golubiński 1987 Dywity
35 Kinga Pępiak 1986 Olsztyn
36 Tomasz Jarczyk 1977 RDLP Olsztyn MTB Team Olsztyn
37 Sylwia Kotowska 1984 Olsztyn
38 Marek Kotowski 1983 Olsztyn
39 Joanna Nowakowska-Stańko 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
40 Maria Radomska 1973 Dobre Miasto
41 Marcin Stradomski 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
42 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
43 Edyta Zadroga 1988 Olsztyn
44 Dorota Fabisiak 1976 Bartąg
45 Marek Fabisiak 1975 Bartąg
46 Rafał Lech 1984 Małdyty
47 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
48 Andrzej Lenkiewicz 1956 Piękny Bądki
49 Tomasz Cichowski 1977 Idzbark
50 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
51 Katarzyna Grzegorzewska Grzegorzewska 1986 Gietrzwałd
52 Agnieszka Szukuc 1983 Olsztyn
53 Karolina Jaworska-Bendyk 1989 Olsztyn
54 Oskar Bendyk 1986 Olsztyn
55 Michał Morgaś 1990 Olsztyn
56 Cezary Pączkowski 1987 EGGER Olsztyn
57 Lidia Skowronek 1984 Są Wolniejsi Olsztyn
58 Monika Olender 1992 Olsztyn
59 Sławomir Karaszewski 1977 Różankowo
60 Małgorzata Rydzyńska 1990 Stado Olsztyn
61 Tomasz Hermann 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
62 Bartłomiej Cioban 1985 Olsztyn
63 Artur Pieczkowski 1985 Radomno biega Nowe Miasto Lubawskie
64 Michał Gronkiewicz 1985 Ostróda
65 Eliza Matwiejczuk 1983 Olsztyn
66 Dariusz Grabowski 1985 Radomno biega Bratian
67 Natalia Papiewska Papiewska 1989 Lipnica Murowana
68 Jakub Żak Żak 1989 Giżycko
69 Marta Gąsior 1979 CTS Team Olsztyn Olsztyn
70 Patryk Stańko 1990 Olsztyn
71 Małgorzata Bem 1973 Pozytywni Dobre Miasto Olsztyn
72 Waldemar Król 1969 Olsztyn
73 Kamila Gac Gac 1986 Lidzbark Warminski
74 Marek Rzeszotek 1978 Radomno biega Radomno
75 Iwona Lender 1984 Olsztyn
76 Piotr Bielski 1974 Radomno biega Radomno
77 Sara Karaszewska 1997 Różankowo
78 Ewelina Tobisz 1996 Czarny Kierz
79 Dorota Limontas 1987 Olsztyn
80 Monika Cholewa 1995 Częstochowa
81 Anna Klimach 1986 Olsztyn
82 Krzysztof Kaszewski 1986 Bydgoszcz
83 Grzegorz Olender 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
84 Michał Byra 1998 #biegambolubię Klebark Wielki
85 Katarzyna Bochniak 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
86 Ryszard Milczarek 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
87 Anna Dębska Dębska 1983 Dywity
88 Danuta Milczarek 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
89 Wojciech Mokwiński 1983 Olsztyn
90 Marta Kulikowska 1985 CTS Team Olsztyn Olsztyn
91 Łukasz Piotrowski 1989 CTS Team Olsztyn Bartąg
92 Urszula Szmigiel 1991 CTS Team Olsztyn Bartąg
93 Radosław Kolasa 1989 Olsztyn
94 Monika Konopka 1993 Olsztyn
95 Marek Olszewski 1969 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
96 Justyna Terlecka 1983 #biegamdlasiebie Olsztyn
97 Eliza Połeć 1984 CTS Team Olsztyn Olsztyn
98 Justyna Jackowska 1998 Lubomino
99 Anna Deorocka 1998 Olsztyn
100 Joanna Weiss 1995 Brodnica
101 Anna Sikorska 1972 PrzekotySmolika Olsztyn
102 Łukasz Sznajder 1981 PrzekotySmolika Olsztyn
103 Magda Szostak 1988 PrzekotySmolika Olsztyn
104 Beata Lewandowska 1982 PrzekotySmolika Olsztyn
105 Mariusz Witkowski 1971 Są Wolniejsi Olsztyn
106 Kamila Guzikowska Guzikowska 1982 klub wysokogórski w olsztynie Olsztyn
107 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
108 Katarzyna Danilewicz 1981 Warszawa
109 Bogumiła Przyjacielska 1975 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
110 Marzena Bajc 1972 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
111 Karol Miller 1983 Olsztyn
112 Katarzyna Szczepańska 1969 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
113 Robert Gudaniec 1975 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
114 Joanna Sulejewska 1986 Olsztyn
115 Leszek Sulejewski 2001 Olsztyn
116 Łukasz Kocoń 1986 Olsztyn
117 Justyna Krakowiak 1975 Olsztyn
118 Marta Milewska Milewska 1989 DZIKI Olsztyn Olsztyn
119 Fabian Clajot 1993 FC Grabowa Olsztyn
120 Marta Woźniak 1985 Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers Olsztyn
121 Jacek Jasiukiewicz 1968 Pozytywni Dobre Miasto Dobre Miasto
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć