III Przeszkodowy Bieg Hutnika - Lista uczestników
2019.10.06 09:30

97 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sławomir Jędral 1979 Warszawa
2 Radosław Lemański 1982 Nie w szczepionkę team Kobyłka
3 Karolina Jakóbczak 1984 Warszawa
4 Natalia Jastak 2001 Warszawa
5 Rafal Jastak 1974 Warszawa
6 Andrzej Lamenta 1979 trener24h.com.pl Warszawa
7 Stefan Sopyło 1982 Warszawa
8 Marcin Okniński 1986 Ylfings Herlid Jabłonna
9 Wojciech Grajkowski 1980 Szybkie Rodniki Warszawa
10 Krystian Kołodziej 1985 Bestie ocr Legionowo Marki
11 Renata Piłat 1967 Dziady OCR Warszawa
12 Andrzej Januszewski 1984 Warszawa
13 Rafał Rola 1982 Zabiegany Wołomin Wołomin
14 Krzysztof Kozioł 1984 Ciechanów
15 Agnieszka Sapała 1992 Husaria Race Team Warszawa
16 Krzysztof Sapała 1986 Husaria Race Team Warszawa
17 Marcin Giers 1987 Warszawa
18 Aleksander Gorzelak 1988 Brigada Warszawa
19 Marcin Snarski 1988 Brigada Warszawa
20 Łukasz Machnowski15 1987 Warszawa
21 Andrzej Jupa 1988 Brigada Warszawa
22 Tomasz Boruc 1980 Fitness Klub Forma Wołomin
23 Piotr Szylberg 1982 Spartan SGX Warsaw Warszawa
24 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
25 Krzysztof Kowalski 1972 Husaria Race Team Warszawa
26 Kinga Chyła 1988 Warszawa
27 Marcin Kaczyński 1983 Warszawa
28 Sara Osetek 1994 Warszawa
29 Krzysztof` Tomiczak 1977 Warszawa
30 Tolak Tomasz 1981 Warszawa
31 Marta Jankowska 1994 Warszawa
32 Marek Szwed-Lipiński 1978 Dzikie Grubasy Szatana Warszawa
33 Tomasz Komosa 1987 Nie w szczepionkę team Warszawa
34 Anna Okulicz-Kozaryn 1982 Stare Babice
35 Agnieszka Markiewicz 1975 Stare Babice
36 Leszek Janus 1982 Warszawa
37 Marcin Lewikowski 1985 Wołomin
38 Magda Rysińska 1979 Mysiadło
39 Magdalena Wnorowska 1977 Dziady OCR Łomianki
40 Marcin Majsterek 1977 Fitness Klub Forma Wołomin
41 Łukasz Lewandowski 1991 Bestie ocr Legionowo Legionowo
42 Kasandra Lewandowska 1992 Bestie ocr Legionowo Legionowo
43 Justyna Warda 1992 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
44 Marcin Chrzanowski 1996 BOOT CAMP POLSKA Warszawa
45 Arkadiusz Pec 1968 Naprzód Młociny Warszawa
46 Michał Bombała 1989 Płońsk
47 Marcin Piętka 1983 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
48 Michał Basiak 1992 Hardcorowe Wychylylybymy Józefów
49 Łukasz Łącki 1981 Hardcorowe Wychylylybymy Nowy Dwór Mazowiecki
50 Krystian Maciejewski 1992 Bestie ocr Legionowo Legionowo
51 Agata Chołuj 1977 Nie w szczepionkę team Marki
52 Anna Kłos 1978 Nie w szczepionkę team Warszawa
53 Robert Waś 1966 Nie w szczepionkę team Warszawa
54 Adam Margas 1993 Nie w szczepionkę team Warszawa
55 Tomasz Konarski 1984 Power Training Warszawa
56 Michal Sewerynowicz 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
57 Michał Norwa 1994 Warszawa
58 Agnieszka Szeszko 1979 Nie w szczepionkę team Ząbki
59 Tomasz Szeszko 1979 Nie w szczepionkę team Ząbki
60 Michał Solecki Vel Szymański 1994 Mińsk Mazowiecki
61 Jakub Macander 1994 Skierniewice
62 Bartłomiej Mitek 1997 Jamno
63 Agnieszka Wójcik 1978 Warszawa
64 Maciej Domański 1973 Husiaria Race Team Warszawa
65 Bartosz Januszewski 1991 KONIUCHY OCR Warszawa
66 Arkadiusz Wojtaluk 1987 masovia Warszawa
67 Olga Łagosz 1994 Warszawa
68 Piotr Kulesza 1990 Warszawa
69 Krzysztof Łagowski 1977 Warszawa
70 Irek Giza 1982 Warszawa
71 Marcin Kapczynski 1979 Warszawa
72 Kacper Heliasz 1981 BOOT CAMP POLSKA Warszawa
73 Przemysław Cabaj 1986 Warszawa
74 Łukasz Draszawka 1983 Power Training Warszawa
75 Mateusz Popiołek 1985 OCEANICUS Nowa Wola
76 Marta Popiołek 1977 OCEANICUS Nowa Wola
77 Ewa Szlęk 1977 Sopliczaki Warszawa
78 Klaudia Krupicz 1987 Sopliczaki Warszawa
79 Mateusz Marciniak 1986 Sopliczaki Warszawa
80 Krzysztof Śmiałek 1971 Sopliczaki Warszawa
81 Ewelina Podolak 1987 Izabelin na Start Izabelin C
82 Łukasz Paradowski 1983 Power Training Warszawa
83 Pawel Mitosek 1982 Power Training Piaseczno
84 Bartosz Czapiński 1972 CROSSFIT SIEDLCE Siedlce
85 Adam Rodak 1991 Toyota team Warszawa
86 Sylwia Stańska 1985 CROSSFIT SIEDLCE Siedlce
87 Wojciech Sobierajski 1989 OCRA Poland Ząbki
88 Iza Wysłuch 1997 xRunners Skoczów
89 Tomasz Chmielewski 1985 Warszawa
90 Marcin Rogala 1986 Warszawa
91 Kinga Kowalska 1987 trener24h.com.pl Warszawa
92 Karol Gryżewski 1992 Łomianki
93 Robert Elba 1984 Fitness Klub Forma Poświętne
94 Marcin Lewandowski 1978 Forma Team Kobyłka
95 Ksawery Staniecki 1986 PANDA TEAM Warszawa
96 Filip Warzecha 1999 Kuźnia Damiana Ruda Śląska
97 Jacek Horzela 1986 Tarnowskie Góry
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć