IV Bieg Niepodległości w Janówku - Bieg Rodzinny - Lista uczestników
2018.11.10 10:45

149 / 150 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Natalia Gawek 2004 BKS Wataha Warszawa Janówek
2 Maja Fabisiak 2009 Janówek Pierwszy
3 Zuzanna Fabisiak 2005 Janówek Pierwszy
4 Kacper Kisieliński 2005 UKS 7 LEGIONOWO Chotomów
5 Olga Hagemajer 2008 Janówek Pierwszy
6 Klaudia Hagemajer 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
7 Magdalena Orlińska 2009 SP 3 LEGIONOWO Legionowo
8 Julia Orlińska 2006 SP 3 LEGIONOWO Legionowo
9 Piotr Kleczewski 2005 UKS Kusy Warszawa Warszawa
10 Izabela Dołęgowska 1959 Warszawa
11 Pola Dąbrowska 2010 Legionowo
12 Anna Walicka-Dąbrowska 1979 Legionowo
13 Nela Dąbrowska 2014 Legionowo
14 Radosław Dąbrowski 1976 Legionowo
15 Wanda Walecka 1973 UKS DAREX JANÓWEK Góra
16 Julita Wasik 1981 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
17 Andrzej Walecki 2004 UKS DAREX JANÓWEK Góra
18 Wiktor Wasik 2010 Legionowo
19 Maja Niedźwiedź 2009 Janówek Pierwszy
20 Natalia Niedźwiedź 2010 Janówek Pierwszy
21 Anna Niedźwiedź 2013 Janówek Pierwszy
22 Aleksandra Rykaczewska 1990 Krubin
23 Urszula Rykaczewska 2014 Krubin
24 Jakub Rykaczewski 1990 Krubin
25 Dawid Dżegan 2002 Spartan SGX Warsaw Janówek
26 Jakub Matanowski 2010 Polna Team Skrzeszew
27 Katarzyna Matanowska 2012 Polna Team Skrzeszew
28 Lukasz Bingoraj, Wx Ms 2012 Warszawa
29 Anna Perkowska, Wx Ms 1973 Warszawa
30 Hanna Brykalska 2010 Polna Team Skrzeszew
31 Jakub Brykalski 2006 Polna Team Skrzeszew
32 Joanna Brykalska 1975 Polna Team Skrzeszew
33 Radosław Maćkowski 2011 Zagościniec
34 Adam Pięta 2009 Janówek Drugi
35 Filip Uchal 2013 Wieliszew
36 Joanna Uchal 2015 Wieliszew
37 Rafał Uchal 1985 Wieliszew
38 Ewa Uchal 1985 Wieliszew
39 Robert Nosek 1971 NOSKI TRZY Warszawa
40 Jan Nosek 2005 NOSKI TRZY Warszawa
41 Jan Władziński 2008 Janówek Pierwszy
42 Bartosz Życzyński 2008 Warszawa
43 Natalia Życzyńska 2005 Uks321 Warszawa
44 Łukasz Malinowski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
45 Marta Daniszewska 1980 Olszewnica Stara
46 Marek Daniszewski 1981 Olszewnica Stara
47 Anna Daniszewska 2007 BKS Wataha Warszawa Warszawa
48 Aleksandra Daniszewska 2004 BKS Wataha Olszewnica Stara
49 Emilia Chodzińska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
50 Emilia Chodzińska 2010 SP nr 5 N.D.MAZ. Nowy Dwór Mazowiecki
51 Dominik Kawka 2003 BKS WATAHA Nieporęt
52 Iwona Rosłońska 1990 Przedszkole Janówek Nowy Dwór Mazowiecki
53 Michał Pietrzyk 1982 Góra
54 Lena Pietrzyk 2014 Przedszkole Janówek Góra
55 Krystian Nowak 1980 Kazuń Nowy
56 Miłosz Malikowski 2014 Czerwińsk Nad Wisłą
57 Anna Kunisz 2011 Janówek Pierwszy
58 Jakub Kunisz 2009 Janówek Pierwszy
59 Jan Kunisz 2006 Janówek Pierwszy
60 Adrian Mirkowski 2012 Victoria Radzymin Radzymin
61 Arkadiusz Mirkowski 1973 Victoria Radzymin Radzymin
62 Malgorzata Ostrowska 1993 Bravehearts Legionowo Wieliszew
63 Artur Bartkowski 1980 Bravehearts Legionowo Legionowo
64 Kamil Bartkowski 2011 Bravehearts Legionowo Legionowo
65 Marek Stasiorczyk 1977 Wieliszew Heron Team Wieliszew
66 Szymon Stasiorczyk 2009 Wieliszew Heron Team Wieliszew
67 Jakub Stasiorczyk 2012 Wieliszew Heron Team Wieliszew
68 Izabela Stasiorczyk 1982 Wybiegaj Siebie Wieliszew
69 Maja Majewska 2004 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
70 Paulina Kwiecień 2004 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
71 Oliwia Zielińska 2003 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
72 Ksawery Kwiatkowski 2008 BKS WATAHA Skrzeszew
73 Konstatnty Kwiatkowski 2008 SP Skrzeszew Skrzeszew
74 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
75 Filip Giemza 2014 Przedszkole Janówek Janówek
76 Bartosz Mieczkowski 2014 Przedszkole Janówek Janówek
77 Zofia Styś 2014 Przedszkole Janówek Janówek
78 Marcel Tęcza 2014 Przedszkole Janówek Janówek
79 Monika Majewska 2002 Góra
80 Mateusz Blicharski 2014 Przedszkole Janówek Janówek
81 Aleksander Podłucki 2014 Przedszkole Janówek Janówek
82 Mateusz Ciechowski 2014 Przedszkole Janówek Janówek
83 Alicja Sikorska 2011 Michałów-Reginów
84 Zuzanna Bogusz 2006 BKS WATAHA Skrzeszew
85 Amelia Pawłowicz 2005 BKS WATAHA Skrzeszew
86 Adam Zalewski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
87 Liliana Pięta 2010 Janówek Drugi
88 Szymon Murza 2007 Łajski
89 Łukasz Murza 2004 Łajski
90 Jarosław Murza 1972 Łajski
91 Iwona Murza 1978 Łajski
92 Wojciech Bek 2006 Góra
93 Malwina Głowacka 2007 Młody vs. Stary Legionowo
94 Aleksandra Głowacka 1972 Młody vs. Stary Legionowo
95 Dominik Głowacki 2001 Młody vs. Stary Legionowo
96 Andrzej Głowacki 1971 Młody vs. Stary Legionowo
97 Hanna Giemza 2010 Góra
98 Mikołaj Giemza 2013 Góra
99 Marta Giemza 1981 Góra
100 Maja Trojanowska 2010 BKS Wataha Warszawa Serock
101 Kalina Wolska 2014 Przedszkole Janówek Janówek
102 Wiktoria Sobolewska 2002 Góra
103 Julia Sadowska 2005 BKS WATAHA Olszewnica Nowa
104 Zuzia Gawek 2008 BKS Wataha Warszawa Janówek Pierwszy
105 Eliza Galińska 2006 UKS Filipides Teresin Pruszków
106 Marek Galiński 1972 Pruszków
107 Hubert Strumnik 2010 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
108 Bartosz Strumnik 2007 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
109 Andrzej Andryszczyk 1970 UKS Filipides Teresin Teresin
110 Ania Zdunek 2009 UKS Filipides Teresin Kampinos
111 Maja Łuczko 2008 UKS Bielik Leszno Leszno
112 Mikołaj Wierzbicki 2005 UKS Filipides Teresin Teresin
113 Mateusz Zabijak 2007 Góra
114 Jakub Zabijak 2001 Góra
115 Michał Wodyński 2003 Jogger Wymysły
116 Andrzej Sikorski 1971 Michałó-Reginów
117 Wiktor Bijoś 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
118 Adam Bijoś 2012 Wieliszew Heron Team Wieliszew
119 Anna Bijoś 2010 Wieliszew Heron Team Wieliszew
120 Franciszek Bijoś 2008 Wieliszew Heron Team Wieliszew
121 Hubert Podłucki 2012 Przedszkole Janówek Janówek
122 Roksana Kusy 2006 Warszawa
123 Dominik Dąbkowski 2011 Spartan SGX Warsaw Nowy Dwór Mazowiecki
124 Kuba Dąbkowski 2013 Spartan SGX Warsaw Nowy Dwór Mazowiecki
125 Aleksander Uryń 2011 Wieliszew
126 Maria Cur 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
127 Daniel Szymański 1999 Nowy Dwór Mazowiecki
128 Iwona Uryń 1983 Wieliszew
129 Agnieszka Penkalska 2006 Wieliszew
130 Tomasz Penkalski 1977 Wieliszew
131 Amelia Sobolewska 2014 Przedszkole Janówek Janówek
132 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
133 Aleksandra Jankowska 2004 Chodzież
134 Aleksandra Jankowska 2004 Chodzież
135 Natalia Jankowska 2008 Chodzież
136 Aleksandra Szumigaj 2005 BKS Wataha Warszawa Wieliszew
137 Zuzanna Baranowska 2005 BKS Wataha Warszawa Łajski
138 Zofia Piotrowska 2005 BKS Wataha Warszawa Wieliszew
139 Marek Muzyka 1977 Wieliszew Heron Team Wieliszew
140 Adriana Muzyka 1978 Wieliszew
141 Marcel Muzyka 2008 Wieliszew Heron Team Wieliszew
142 Emil Muzyka 2010 Wieliszew Heron Team Wieliszew
143 Kacper Muzyka 2015 Wieliszew Heron Team Wieliszew
144 Katarzyna Bieńkowski 1992 BKS Wataha Warszawa Janówek
145 Zuzia Mieczkowska 2010 Przedszkole Janówek Janówek
146 Michał Mieczkowski 1984 Przedszkole Janówek Janówek Pierwszy
147 Marta Hochmut 2004 BKS Wataha Warszawa Łajski
148 Marta Grzegorczyk-Świstek 1978 Wieliszew
149 Michał Stokowski 2009 Wieliszew
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć