IV Bieg Niepodległości w Janówku - Lista uczestników
2018.11.10 11:30

66 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Świstek 1970 Wieliszew Heron Team Wieliszew
2 Tomasz Orliński 1979 BHP ORLIŃSCY Legionowo
3 Sylwester Dudziński 1974 Wieliszew Heron Team Olszewnica Nowa
4 Konrad Łacheta 1986 CSŁiI Zegrze Wieliszew
5 Krzysztof Kopeć 1982 Ciechanów
6 Tomasz Studziński 1972 Pomiechówek
7 Stefan Sopyło 1982 Warszawa
8 Marcin Okniński 1986 Ylfings Herlid Jabłonna
9 Maciej Wojciechowski 1987 ylfings herlid Warszawa
10 Maciej Wojciechowski 1987 ylfings herlid Warszawa
11 Sebastian Matanowski 1982 Polna Team Skrzeszew
12 Wiesław Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
13 Joanna Brykalska 1975 Polna Team Skrzeszew
14 Daniel Maćkowski 1980 Zagościniec
15 Rafał Uchal 1985 BIKE FUN LEGIONOWO Wieliszew
16 Monika Płusa 1991 parkrun Bródno Warszawa
17 Adam Krasnodębski 1988 parkrun Bródno Warszawa
18 Arkadiusz Władziński 1969 Janówek Pierwszy
19 Łukasz Malinowski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
20 Paulina Pietrzak 2001 Nowy Dwór Mazowiecki
21 Aleksandra Szczurowska 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Zakroczym
22 Magdalena Kado 1990 Wieliszew Heron Team Łajski
23 Arkadiusz Żyła 1995 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
24 Sylwia Tabaka-Mierzejewska 1975 Wieliszew
25 Kamil Mańk 1979 Legionowo
26 Małgorzata Szadura 1965 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
27 Krzysztof Kado 2002 Wieliszew Heron Team Łajski
28 Daniel Chodziński 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
29 Magdalena Sobczak 1990 Wieliszew Heron Team Góra
30 Grzegorz Kado 1963 Wieliszew Heron Team Łajski
31 Krzysztof Kunisz 1978 Janówek Pierwszy
32 Marek Majewski 1977 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
33 Stanisław Majewska 1946 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
34 Tomasz Choroś 2000 PUKS Młode Orły NDMaz. Nowy Dwór Mazowiecki
35 Artur Zieliński 1977 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
36 Daniel Grudzicki 1979 wojak danczos Kołoząb
37 Kamil Antosik 1985 Skrzeszew
38 Jaroslaw Murza 1972 Łajski
39 Iwona Murza 1978 Łajski
40 Paweł Kownacki 1976 Wieliszew Heron Team Poddebie
41 Piotr Bieńkowski 1990 Janówek Pierwszy
42 Andrzej Sikorski 1971 Michałów-Reginów
43 Adam Zalewski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
44 Magdalena Penkalska 1978 Wieliszew Heron Team Wieliszew
45 Łukasz Uryń 1982 Wieliszew
46 Mariusz Karwowski 1973 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
47 Mariusz Krysiak 1978 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
48 Aleksandra Głowacka 1972 Młody vs. Stary Legionowo
49 Andrzej Głowacki 1971 Młody vs. Stary Legionowo
50 Andrzej Gramann 1949 Wieliszew Heron Team Krubin
51 Kamil Halik 1985 Nowy Dwór Mazowieki
52 Kasia Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
53 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
54 Katarzyna Pielak 1984 Run a LOT Warszawa
55 Marcin Pielak 1982 Warszawa
56 Piotr Gerej 1973 Nowy Dwór Mazowiecki
57 Jakub Zabijak 2001 Góra
58 Marcin Kusy 1976 Warszawa
59 Jacek Gryz 1979 UKS JEDYNKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI Janówek Pierwszy
60 Sławomir Salwin 1966 Wieliszew Heron Team Wieliszew
61 Kinga Dżegan 1979 Spartan SGX Warsaw Janówek
62 Rafał Szymborski 1992 BKS Wataha Warszawa Góra
63 Wawrzyniec Szejko 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
64 Marcin Demianiuk 1977 Polna Team Skrzeszew
65 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
66 Paulina Janikowska 1990 Janówek Pierwszy
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć