ARENA CHALLENGE vol.2 - Lista uczestników
2018.12.01 16:00

74 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dominik Rzepecki 1978 Płock
2 Marcin Maruszewski 1982 xRunners Brwilno
3 Małgorzata Daszkiewicz 1988 Płock
4 Kamila Misztalska 1983 KONIUCHY OCR Kutno
5 Konrad Farkowski 1985 KONIUCHY OCR Mysiadło
6 Grzegorz Sebastianowicz 1988 #dawajKalach Triathlon Płock
7 Marcin Stanecki 1976 parkrun skierniewice Skierniewice
8 Małgorzata Stanecka 1976 parkrun skierniewice Skierniewice
9 Zuzia Stanecka 2002 parkrun skierniewice Skierniewice
10 Rafał Ostrowski 1982 Płock
11 Marcin Krzeszewski 1979 Płock
12 Mateusz Błaszczyk 1992 Zryte czosnki Kamion
13 Dagmara Pająk 1989 Płock
14 Łukasz Pajak 1981 Płock
15 Piotr Malinowski 1968 MTP Wzgórze Tumskie Płock
16 Krzysztof Domeradzki 1992 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
17 Mariusz Rempuszewski 1979 LKS SPARTA MOCHOWO Mochowo
18 Marek Pszczoła 1978 Płock
19 Renata Ciska 1982 Czarne Owce Płock
20 Martyna Zmysłowska 1994 Wyszogród
21 Krzysztof Korpoliński 1989 LKS SPARTA MOCHOWO Mochowo
22 Krzysztof Książkowski 1976 Płock
23 Rafał Czapicki 1975 Płock
24 Patryk Obrębski 1988 Płock
25 Maciej Kapuściński 1990 Biała
26 Agnieszka Pietrzak 1988 Czarne Owce Płock
27 Radosław Gajewski 1989 Nowe Grabie
28 Jaroslaw Bielski 1970 Plock
29 Okonkowski Krzysztof 1990 LKS SPARTA MOCHOWO Ligowo
30 Michał Pietrzak 1989 SRTG-Olsztyn Olsztyn
31 Radosław Marszałek 1990 Płock
32 Lucjan Żukowski 1973 Łąck
33 Kacper Żukowski 2001 Łąck
34 Anna Adamczyk 1981 Dobrzyków
35 Konrad Stankowski 1978 Płońsk
36 Przemysław Adamski 1995 Active Runners Płock Płock
37 Łukasz Szymański 1984 Włocławek
38 Dariusz Liposki 1979 Płock
39 Michał Marcinkowski 1987 Orlen Running Team Płock
40 Krzysztof Stępniak 1979 Płock
41 Adam Malinowski 1972 Płock
42 Dorota Gadzińska 1999 Sparta Sierpc Sierpc
43 Tomaz Dziwiszek 1981 Płock
44 Katarzyna Ślubowska 1982 PMS Płock
45 Bartosz Motyka 1985 Sparta Sierpc Sierpc
46 Leszek Bieńkowski 1977 Sparta Sierpc Sierpc
47 Robert Bandosz 1990 Sparta Sierpc Sierpc
48 Radosław Motyka 1999 Sparta Sierpc Sierpc
49 Krzysztof Tomaszewski 1982 Husaria Race Team Torun
50 Arkadiusz Penszyński 1985 Sierpc
51 Omar Hemid 18 2002 Płock
52 Monika Brulińska 1976 Tkkf Płock Płock
53 Tomasz Wochowski 1983 Gąbin Biega Słupno
54 Tomek Wajszczak 1980 Cekanowo
55 Rafał Karaszewski 1985 f Płock
56 Katarzyna Baranowska 1994 OCR TEAM WŁOCŁAWEK Włocławek
57 Krzysztof Mikut 1975 Husaria Race Team Toruń
58 Arkadiusz Miler 1976 Płock
59 Tomek Anyżewski 1981 OCR TEAM WŁOCŁAWEK Włocławek
60 Konrad Han 1983 OCR TEAM WŁOCŁAWEK Włocławek
61 Aleksandra Gałczyńska 1992 Płock
62 Łukasz Rutkowski 1991 Gąbin
63 Michał Przybyszewski 1991 OCR TEAM WŁOCŁAWEK Fabianki
64 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
65 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
66 Marek Adamczyk 1984 Biegaj z Dymkiem Płock
67 Piotr Mariański 1985 Sparta Sierpc Rościszewo
68 Marcel Mierzicki 1982 Power Training Warszawa
69 Rafał Krupiński 1993 LKS SPARTA MOCHOWO Dziembakowo
70 Kamil Smoliński 1983 Power Training Płock
71 Jarosław Kordulasinski 1987 Płock
72 Dariusz Gadomski 1978 Mochowo
73 Emilia Czubak 1992 Płock
74 Piotr Bromka 1980 Maszewo Duże
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć