Nocna Draka - Lista uczestników
2018.10.06 19:30

299 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Natalia Szawerdak 1988 Nikielkowo
2 Joanna Wąsikowska 1973 Olsztyn
3 Mariusz Jaworski 1990 Nidzica
4 Marcin Surma 1986 Izerska Grupa Biegowa Olsztyn
5 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
6 Anna Kowalczyk 1974 Runner's Team Kętrzyn Kętrzyn
7 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Akademia Biegania Grudziądz Dolna Grupa
8 Daria Bandura 1977 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
9 Martyna Bojarowska 1989 Olsztyn
10 Grzegorz Staranowicz 1979 Olsztyn
11 Krzysztof Jabłoński 1976 Odciski i Pęcherze Olsztyn
12 Ewelina Czerwinska 1991 BBL Mława Mlawa
13 Cezary Kuczkowski 1981 Bieg na 6 łap. Olsztyn
14 Krzysztof Kochanowski 1987 Heyka Team Dywity
15 Mariusz Dymiński 1989 Heyka Team Dywity
16 Joanna Gotowska 1977 Dywity
17 Aleksandra Niska 1987 Bieg na 6 łap Olsztyn
18 Marlena Sieniakowska 1982 Olsztyn
19 Marek Witkowski 1970 Odciski i Pęcherze Różnowo
20 Monika Mazuro 1984 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
21 Marta Szczebiot 1989 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
22 Marzena Karpowska 1985 Olsztyn
23 Joanna Połomka 1985 Olsztyn
24 Malgorzata Rydzynska 1990 Stado Olsztyn
25 Paweł Milewski 1989 SRTG-Olsztyn Olsztyn
26 Piotr Agnieszczak 1980 Rezerwowe Psy Iława
27 Piotr Wichowski 1962 Kąpiący się zimą Olsztyn Olsztyn
28 Katarzyna Szczepańska 1969 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
29 Małgorzata Wasilewska 1974 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
30 Marzena Bajc 1972 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
31 Bogumiła Przyjacielska 1975 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
32 Beata Bałdyga 1982 Olsztyn
33 Anna Szydłowska 1982 Olsztyn
34 Monika Bujalska 1977 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
35 Ireneusz Ławrynowicz 1976 Przem-Gri Olsztyn
36 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
37 Adriana Gulbińska 1978 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
38 Martyna Szpura 1983 Bartoszyce
39 Monika Szpura-Kazimierczuk 1975 Bartoszyce
40 Piotr Kraciuk 1982 Odciski i Pęcherze Olsztyn
41 Marcin Kazimierczuk 1976 Bartoszyce
42 Michał Dikunow 1981 Olsztyn
43 Olga Naruszewicz 1983 Olsztyn
44 Sylwia Wójcicka 1986 Sątopy-Samulewo
45 Joanna Szymanowicz 1978 Gietrzwałd
46 Paulina Terebus 1993 Toruń
47 Edyta Kunda 1980 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Łupstych
48 Bartłomiej Jakubiak 1987 Barczewo
49 Elwira Borek 1990 Straszyn
50 Marcin Sztybór 1993 Pszczółkowski Team Uniszki Zawadzkie
51 Joanna Wasilka 1992 Iława
52 Hanna Pjatajewa 1975 GregoRun Olsztyn
53 Katarzyna Grzywińska 1978 BBL Mława Mława
54 Magda Ossowska 1972 BBL. Mława Mława
55 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
56 Aleksandra Kuś 1989 Biskupiec
57 Mieczysława Nieściór 1970 Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn Stękiny
58 Jan Nieściór 1968 Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn Stękiny
59 Andrzej Dryzelenko 1980 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
60 Anna Dziubanii 1982 Olsztyn
61 Magda Dąbrowska 1984 Olsztyn
62 Anna Jaroszewska 1982 Olsztyn
63 Marta Kupis 1978 Bez klubu Olsztyn
64 Michał Osęka 1988 Kickboxing Kortowo Olsztyn
65 Anna Mierzejewska 1985 Olsztyn
66 Krzysztof Olejnik28 1983 Lidzbark Warmiński
67 Grzegorz Olender 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
68 Sebastian Odzioba 1984 Olsztyn
69 Daniel Odzioba 1982 Olsztyn
70 Mariusz Pawłowski 1979 Olsztyn
71 Anna Klimach 1986 Olsztyn
72 Joanna Woźniak 1986 Olsztyn
73 Marek Michalski 1972 Dywity
74 Robert Piwnicki 1988 Dywity
75 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
76 Sylwia Wasieczko 1994 Olsztyn
77 Dariusz Kalbarczyk 1970 Barczewo
78 Marek Łajkowski 1985 Bartoszyce
79 Maciej Sośnicki 2000 Sosiki Na Wybiegu Bartoszyce
80 Anna Sośnicka 1973 Sosiki Na Wybiegu Bartoszyce
81 Marta Milewska 1989 SRTG-Olsztyn Olsztyn
82 Anna Szydlik 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
83 Justyna Sidorek 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
84 Agnieszka Jankiewicz 1992 Olsztyn
85 Magda Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
86 Joanna Gąsiorek 1989 Jonkowo Biega Jonkowo
87 Marta Czaplicka 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
88 Żaneta Tomaszewska 1985 Olsztyn
89 Piotr Tryk 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
90 Tomasz Szczurowski 1994 11. Mazurski Pułk Artylerii Orneta
91 Marta Kulikowska 1985 CTS Team Olsztyn Olsztyn
92 Łukasz Rybiński 1988 Chorzele
93 Kasia Bochniak 1986 Olsztyn
94 Edyta Bartosek 1993 CTS Team Olsztyn Olsztyn
95 Radosław Kaczmarczyk 1992 Ruciane-Nida
96 Marlena Chudzik 1995 paranienormalna Ruciane-Nida
97 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
98 Magdalena Perzanowska 1982 Olsztyn
99 Sandra Witkowska 1992 Olsztyn
100 Jakub Witkowski 2001 Olsztyn
101 Karoli A Langowska 1991 CTS Team Olsztyn Olsztyn
102 Jolanta Uscinowicz 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
103 Natalia Kutryb 1994 Olsztyn
104 Katarzyna Moroz 1978 Olsztyn
105 Kamil Kutryb 1995 Olsztyn
106 Maja Kajetanek 1991 CTS Team Olsztyn Olsztyn
107 Marcin Konecki 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
108 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
109 Michał Kołecki 1995 Iława
110 Michał Rytelewski 1990 Barczewo
111 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
112 Marek Olszewski 1969 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
113 Daniel Radzki 1980 Olsztyn
114 Agata Sawicka 1989 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
115 Joanna Romanowska 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
116 Katarzyna Kozieł 1983 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
117 Waldemar Sieniawski 1980 Kopanki
118 Karolina Sieniawska 1982 Kopanki
119 Iwona Zielińska 1985 Łęgajny
120 Ilona Zabłocka-Karaś 1984 Olsztyn
121 Teresa Rogalska 1979 Olsztyn
122 Klaudia Rogalska 2001 Olsztyn
123 Małgorzata Zielaskiewicz 1990 Olsztyn
124 Daniel Rudszewski 1977 Jonkowo Biega Jonkowo
125 Joanna Hartwig 1984 Olsztyn
126 Sebastian Miszkiewicz 1978 Olsztyn
127 Michał Pietrzak 1998 Olsztyn
128 Justyna Galewska 1981 Olsztyn
129 Przemysław Łucko 1972 Olsztyn
130 Ania Lendzian 1974 Olsztyn
131 Aleksandra Medyńska 1986 Olsztyn
132 Eliza Dmochowska 1979 Olsztyn
133 Joanna Filipczyk 1972 Ostróda Runners Ostróda
134 Michał Banaszek 1990 Olsztyn
135 Cecylia Blajda 1992 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
136 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
137 Paulina Ślusarz 1990 Lecimy Tutej Olsztyn
138 Tomasz Rakowski 1977 9 warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński
139 Krzysztof Olszańśki 1984 KS NEONET Lidzbark Warmiński
140 Agnieszka Gutkowska 1985 Lecimy Tutej Olsztyn
141 Dorota Dąbrowska 1988 Lecimy Tutej Olsztyn
142 Anna Wilk 1978 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński
143 Adriana Choromańska 1992 Lecimy Tutej Mrągowo
144 Andrzej Sadowski 1984 PandaMarketingPL Olsztyn
145 Agata Białczak 1989 PandaMarketingPL Olsztyn
146 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
147 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
148 Grzegorz Kuźnicki 1978 Olsztyn
149 Natalia Chmielewska 1995 Wydział Matematyki i Informatyki UWM Olsztyn
150 Ewa Jurgońska 1979 Olsztyn
151 Ewa Szymańska 1980 Olsztyn
152 Paweł Chwietczuk 1987 Paw300 Dywity
153 Grzegorz Kowalski 1974 GregoRun Olsztyn
154 Karolina Jaworska-Bendyk 1989 Olsztyn
155 Oskar Bendyk 1986 Olsztyn
156 Piotr Antochów 1973 Olsztyn
157 Monika Sobczak 1975 Olsztyn
158 Grzegorz Kubiak 1979 Pszczółkowski Team Olsztyn
159 Mariusz Dołęga 1984 Olsztyn
160 Kinga Laufer 1992 Olsztyn
161 Katarzyna Piotrowska 1989 Neonowe Świetliki Lidzbark Warmiński
162 Iwona Marczak 1989 Neonowe Świetliki Lidzbark Warmiński
163 Dorota Jachimowicz 1978 Jeziorany
164 Paulina Salabura 1991 Wójtówko
165 Joanna Sulejewska 1986 Olsztyn
166 Grzegorz Szydłowski 1994 Olszewnik
167 Łukasz Kiełczewski 1992 Olsztyn
168 Kasia Kosak 1983 Olsztyn
169 Adrian Burawski 1994 Olsztyn
170 Marcin Wojarski 1984 Olsztyn
171 Magdalena Piotrowska 1994 AKT Olsztyn Warlubie
172 Maciej Cynta 1989 Olsztyn
173 Natalia Ciechanowicz 1989 Olsztyn
174 Jacek Harasim 1987 Olsztyn
175 Wojciech Jarosz 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
176 Natalia Kasica - Jarosz 1990 Kickboxing Kortowo Olsztyn
177 Daria Mitręga 1990 Młynago Olsztyn
178 Kinga Pępiak 1986 Olsztyn
179 Adam Strzałkowski 1970 Olsztyn
180 Olga Kitowicz 1990 Lidzbark Warmiński
181 Przemysław Lenda 1986 Olsztyn
182 Krystian Lenda 1982 Olsztyn
183 Monika Bartkiewicz 1986 Olsztyn
184 Mariusz Chrzanowski 1982 Olsztyn
185 Damian Przyborowski 1982 Olsztyn
186 Magdalena Przyborowska 1984 Olsztyn
187 Marcin Marcinkiewicz 1971 Sząbruk
188 Małgorzata Bendoza30 1981 Olsztyn
189 Krzysztof Mikołajuk 1986 Olsztyn
190 Paweł Lempaszek 1982 Olsztyn
191 Józef Śledziewski 1957 Kętrzyn
192 Katarzyna Wróblewska 1992 Biskupiec
193 Aleksandra Terlikowska 1995 Biskupiec
194 Mateusz Kaczmarski 2001 Stary Olsztyn
195 Waldemar Lewandowski 1972 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
196 Kamila Łazicka 1980 Olsztyn
197 Herman Sadik 1985 Olsztyn
198 Jola Kowalik 1990 Olsztyn
199 Ewa Połuszańczyk 1988 Olsztyn
200 Dorota Bronakowska 1982 Olsztyn
201 Cezary Klik 1972 Stawiguda
202 Mateusz Sobczak 2004 Olsztyn
203 Izabela Bebak 1990 IZA RAFAŁ KĘTRZYN Korsze
204 Rafal Rogulski 1974 IZA RAFAŁ KĘTRZYN Ketrzny
205 Joanna Smolaga 1975 Olsztyn
206 Daniel Puszkiewicz 1988 Wkurw_Team Olsztyn
207 Anna Taranko 1989 Olsztyn
208 Marcin Bohaczek 1977 Olsztyn
209 Małgorzata Baryła 1993 Olsztyn
210 Dominik Czajka 1993 Piecki
211 Michał Sokołowski 1990 Ełk
212 Elżbieta Żywko 1952 Działdowo
213 Cezary Ilczuk 1973 Olsztyn
214 Konrad Sobolewski 2002 Ostróda
215 Rafał Lech 1984 Małdyty
216 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Olsztyn
217 Magdalena Bolechowska 1993 Olsztyn
218 Agnieszka Parzecka 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
219 Dorota Limontas 1987 Olsztyn
220 Małgorzata Bem 1973 Pozytywni Dobre Miasto Olsztyn
221 Małgorzata Majewska 1971 Pozytywni Dobre Miasto Olsztyn
222 Ewa Granacka 1983 Olsztyn
223 Patrycja Chodkowska 1982 Szczytno
224 Mateusz Pałejko 1987 Olsztyn
225 Jolanta Gaszyk 1984 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
226 Aleksandra Śmiałek 1984 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
227 Maciej Wiśniewski 1973 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
228 Piotr Kaszkin 1988 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
229 Sebastian Łabiński 1980 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
230 Anna Sobiewska 1986 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
231 Michał Zwoliński 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
232 Karolina Cichocka 1988 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
233 Monika Bartwicka 1978 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
234 Agata Mackoicz 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
235 Małgorzata Świder 1985 Olsztyn
236 Mariusz Chrostek 1974 Ostrzeszewo
237 Krzysztof Rogowski 1979 WSPol Szczytno Szczytno
238 Ania Górska-Pawliczuk 1987 Olsztyn
239 Joanna Jankowska 1988 Toruń
240 Daniel Gotowski 1976 Dywity
241 Tomasz Korzeniecki 1975 Pruszcz Gdański
242 Krzysztof Korzeniecki 1981 Olsztyn
243 Paulina Grams 1988 Olsztyn
244 Edyta Skrocka 1991 Kowale Oleckie
245 Agnieszka Adamkiewicz 1978 Bartoszyce
246 Krzysztof Adamkiewicz 1980 Bartoszyce
247 Monika Górecka 1982 Olsztyn
248 Magda Kowalewska 1985 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
249 Marcin Stradomski 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
250 Monika Prokopiak 1976 Olsztyn
251 Marek Palijewski 1971 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
252 Marta Bartoszewicz 1984 Olsztyn
253 Paweł Wasilonek 1984 Olsztyn
254 Urszula Bienenda 1981 Bartążek
255 Piotr Furgała 1988 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
256 Robert Ruczynski 1986 Olsztyn
257 Agnieszka Linow 1977 Kąpiący się zimą Olsztyn Olsztyn
258 Anna Broniek 1981 Olsztyn
259 Agnieszka Kuczmarska 1980 Olsztyn
260 Kinga Kuczmarska 2004 Olsztyn
261 Piotr Paltian 1971 Są Wolniejsi Dywity
262 Klaudia Knap 1987 SRTG-Olsztyn Olsztyn
263 Waldemar Król 1969 Olsztyn
264 Adam Rzepczyński 1988 Lecimy Tutej Olsztyn
265 Jakub Ślusarz 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
266 Anna Wiejek 1970 Slow Jogging Olsztyn Olsztyn
267 Barbara Gajewska 1964 GAJÓWKA Olsztyn
268 Sebastian Osiewski 1989 Lecimy Tutej Olsztyn
269 Emilia Stefanowicz 2001 Olsztyn
270 Magdalena Stefanowicz 1982 Olsztyn
271 Michał Zwonik 1980 Katowice
272 Artur Kupiec 1982 Olsztyn
273 Laura Borko 1989 Olsztyn
274 Jarosław Jadowski 1980 Kętrzyn
275 Marta Archacka 1980 Olsztyn
276 Weronika Turolska 1977 Jaroty
277 Igor Szczudło 1994 Kętryn
278 Eliza Połeć 1984 CTS Team Olsztyn Olsztyn
279 Wojciech Chromy 1970 Olsztyn
280 Aleksandra Skrago 1980 Radioaktywni Zalbki
281 Agnieszka Ounap-Karnak 1978 Gietrzwałd
282 Eliza Matwiejczuk 1983 Odbiegający Od Formy Team Olsztyn
283 Emilia Królikowska 1991 Olsztyn
284 Dariusz Hanas 1971 Drużyna Wilka Olsztyn
285 Piotr Bronakowski 1979 KS ANUNNAKI Olsztyn
286 Anna Niska 1980 Olsztyn
287 Anna Kącka 1984 Olsztyn
288 Irerneusz Romańczyk 1970 Olsztyn
289 Wioletta Kulgajuk 1991 Olsztyn
290 Paweł Żukowski 1987 DG Olsztyn
291 Magdalena Rukasz 1994 Ostrołęka
292 Robert Kaczorowski 1997 Skazani na sukces Olsztyn
293 Mateusz Bigaś 1993 Lubomino
294 Mateusz Jakubowski 1992 Jednorożec
295 Kamila Bednarczyk 1997 #andrzejrunningteam Olsztyn
296 Dariusz Rarak 1983 Olsztyn
297 Ewa Witkowska 1985 Gdańsk
298 Łukasz Rudnicki 1984 Morąg
299 Małgorzata Siejka 1981 Leśny Cross Morąg
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć