IV Sierpecka Dziesiątka - Lista uczestników
2018.09.30 11:11

124 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Rafał Balcerowski 1981 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
2 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
3 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
4 Kazimierz Goczyński 1951 TKKF Sierpc
5 Krzysztof Urbański 1995 Złote Nogi Sierpc Sierpc
6 Katarzyna Gąsiorowska 1982 Sierpc
7 Artur Lewandowski 1985 Kobyłka
8 Bogdan Bartnicki 1979 MOPS SIERPC Sierpc
9 Michał Egler 1965 Maratończyk Poznań Poznań
10 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo
11 Agnieszka Różańska 1990 Rokicie
12 Mieczysław Kaczorowski 1970 Skępskie Centrum Biegacza Skępe
13 Magdalena Kaczorowska 1986 Skępskie Centrum Biegacza Skępe
14 Anna Blachowska 1999 Biegaj z Dymkiem Karnkowo
15 Sławomir Walterski 1983 WALTER TEAM TORUŃ Toruń
16 Marcin Tomczak 1980 NIE MAM KLUBU Ciechanów
17 Jarosław Perzyński 1979 Sierpc
18 Rafał Biliński 1979 Sierpc
19 Andrzej Paczkowski 1943 Sierpc
20 Sylwia Owczarek 1986 Husaria Race Team Ożarów Mazowiecki
21 Marcin Papierowski 1986 Borkowo Kościelne
22 Andrzej Lubiejewski 1973 NIEZRZESZONY Pustki
23 Andrzej Gierkowski 1965 Włocławek
24 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
25 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
26 Marcin Nowakowski 1982 Sierpc
27 Kryysztof Bałatka 1985 AZS WSGK KUTNO Kutno
28 Mateusz Solecki 1990 Baboszewo
29 Zbigniew Blachowski 1962 GKS FABIANKI Lipno
30 Edmund Steckiewicz 1973 KB Lech Rypin Rypin
31 Marek Poczwardowski 1960 Szczutowo
32 Krystyna Chojnacka 1952 TKKF Sierpc
33 Sławomir Dobrzeniecki 1976 Sierpc
34 Andrzej Jaranowski 1993 Brodnica
35 Zenon Lewandowski 1952 SCKS Jurand Ciechanów Ciechanów
36 Kamil Papierowski 1990 Sierpc
37 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock Płock
38 Elżbieta Grzywaczewska 1984 Goleszyn
39 Marta Jagodzińska 1986 Goleszyn
40 Michał Bury 1979 KJ CREW Płock
41 Kamil Majczak 1977 Płock
42 Robert Ławnicki 1983 Biegaj z Dymkiem Płock
43 Artur Manelski 1980 Urszulewo
44 Radosław Wyrwas 1983 PTT Delta Płock
45 Anna Dobrzańska 1988 Sierpc
46 Artur Paprocki 1990 Sierpc
47 Anna Manelska 1985 Urszulewo
48 Hubert Poczwardowski 1989 KP PSP Sierpc Sierpc
49 Katarzyna Piotrowska 1990 Bydgoszcz
50 Cezary Mysera 1993 Biegam NieNaŻarty Piaski
51 Dawid Frejtag 1987 Giżycko
52 Grzegorz Alfut 1961 Sierpc
53 Krzysiek Końpa 1971 Brodnica
54 Michał Marcnkowski 1987 Orlen Running Team Płock
55 Mateusz Brzóska 1997 ŻOŁNIERZE Świedziebnia
56 Sławomir Chmielewski 1968 Mochowo
57 Arkadiusz Giżyński 1990 Sierpc
58 Tomasz Wudarczyk 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
59 Konrad Krawczyk 1991 CS Group Runners Warszawa
60 Katsiaryna Ptashuk 1991 Leszno
61 Radosław Żabiński 1986 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK Włocławek
62 Olga Wnuk 1976 Active Runners Płock
63 Rafał Kuć 1988 Wopr płock Płock
64 Marcin Zaborowski 1979 Sierpc
65 Adrianna Cyparska 1980 Active Runners Płock Płock
66 Paweł Moskal 1997 Kurzętnik Biega Kurzętnik
67 Marcin Cyparski 1979 Active Runners Płock Płock
68 Jan Opałka 1950 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
69 Stanisław Groblewski 1965 TKKF Rościszewo
70 Anna Wiśniewska 1984 Lipno
71 Mariusz Tyburski 1992 Sierpc
72 Katarzyna Gryczka 1994 Bydgoszcz
73 Marcin Rybkiewicz 1980 Toruń
74 Anna Witkowska 1979 Skępe
75 Piotr Szczęsny 1990 Toruń
76 Jarosław Łączny 1979 Polonia Bydgoszcz Bydgoszcz
77 Waldemar Goczyński 1977 TKKF Kubuś Sierpc Sierpc
78 Emilia Trzmielewska 1980 Włocławek
79 Emilia Trzmielewska 1980 Włocławek
80 Stefan Piekut 1953 Tkkf Płock Płock
81 Karol Tarka 1986 Sierpc
82 Robert Szymański 1968 Wyszogrod
83 Katarzyna Kuchnicka 1984 KB Lech Rypin Rypin
84 Robert Szymański 1968 Wyszogród
85 Piotr Lisiński 1978 Płock
86 Paweł Kaźmierczak 1955 Zawidz Kościelny
87 Arkadiusz Motyka 1986 Sparta Sierpc Sierpc
88 Jakub Janiszewski 1991 Sierpc
89 Michał Kiersnowski 1975 UKS Leonium Sierpc Sierpc
90 Arkadiusz Pawłowski23 1992 Rempin
91 Zbigniew Królikowski 1964 TKKF Sierpc
92 Zdzisław Motyka 1961 TKKF Sierpc
93 Bartosz Motyka 1985 TKKF Sierpc
94 Stanisław Adam Olbryś 1967 KB Legionowo Nasielsk
95 Jarosław Papierowski 1992 Sierpc
96 Jarosław Papierowski 1992 Sierpc
97 Damian Marcinkowski 1999 Skępe
98 Dominik Rzepecki 1978 Płock
99 Damian Degner 1995 Active Runners Płock Płock
100 Mariusz Goszczycki 1975 Sierpc
101 Grzegorz Nienaltowski 1965 Warszawa
102 Adrian Wysocki 1994 KB Lech Rypin Rypin
103 Andżelika Dzięgiel 1989 GKS FABIANKI Toruń
104 Oleksandr Labziuk 1978 Winnica
105 Kamil Nartowski 1984 Dąbrowski Team Toruń
106 Andrzej Hossa 1964 Radziejów
107 Waldemar Zasada 1962 KS ZRYW RADZIEJÓW Radziejów
108 Krzysztof Mielnicki 1956 Skierniewice
109 Dawid Cytacki 1976 RYKOWISKO Płock
110 Kamil Długokęcki 1989 Sierpc
111 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark
112 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
113 Łukasz Goleniewski 1994 Dębówka
114 Michał Janczyk 1989 Płock
115 Krzysztof Kuberski 1989 BIEGAM BO LUBIĘ Lipno
116 Cezary Jaroszewski 2000 KS Maków Biega Przasnysz
117 Krzysztof Gosiewski 1988 Kołobrzeg
118 Sebastian Domżalski 1985 MKS Mazur Sierpc Zawidz Kościelny
119 Radosław Maluchnik 1976 Grądy
120 Radosław Maluchnik 1976 KS Maków Biega Grądy
121 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
122 Piotr Krajewski 1990 Słupno
123 Bernard Jabłońki 1952 Bieżuń
124 Katsiaryna Ptashuk 1991 ACHILLES- LESZNO Leszno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć