II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2018.09.15 15:20

97 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Liliana Remus 2014 Lubawa
2 Kacper Jędraszek 2014 Nowe Miasto Lubawskie
3 Kuba Kondratowicz 2013 Rezerwowe Psy Iława
4 Oskar Zelma 2012 Lidzbark
5 Miłosz Grzywacz 2006 Pobiegali Boleszyn
6 Marta Grzywacz 2009 Pobiegali Boleszyn
7 Jakub Wiśniewski 2012 Rozbiegane Działdowo Działdowo
8 Natalia Wiśniewska 2006 Rozbiegane Działdowo Działdowo
9 Kacper Pokojski 2009 Lubawa
10 Maria Kamińska 2015 Grodziczno
11 Damian Łojewski 2009 Olsztyn
12 Justyna Łojewska 2009 SP 22 Olsztyn Olsztyn
13 Izabela Cichorska 2008 Hartowiec
14 Antoni Suwiński 2006 Iława
15 Franciszek Suwiński 2009 Iława
16 Adrian Januszewski 2004 Biegam U KOLESI Grodziczno
17 Przemysław Januszewski 2008 Biegam U KOLESI Grodziczno
18 Maja Zieja 2008 Skazani na sukces Olsztyn
19 Paulina Zieja 2005 Skazani na sukces Olsztyn
20 Aniela Waruszewska 2012 Pacółtowo
21 Kamil Laskowski 2003 Biegam U KOLESI Montowo
22 Jan Draszewski 2013 Nowe Grodziczno
23 Kacper Boimski 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
24 Weronika Dembkowska 2012 Hartowiec
25 Olaf Janicki 2012 Białystok
26 Alicja Kwiatkowska 2009 Iława
27 Szymon Kwiatkowski 2012 Iława
28 Patrycja Szczepańska 2009 Tuszewo
29 Krystian Szczepański 2012 Tuszewo
30 Krystian Szczepański 2012 Tuszewo
31 Bartosz Romanowski 2010 Grodziczno
32 Natalia Romanowska 2011 Grodziczno
33 Krzysztof Romanowski 2013 Grodziczno
34 Mateusz Ornowski 2006 Lubawa
35 Wiktoria Ornowska 2008 Lubawa
36 Szymon Kowalski 2009 Hartowiec
37 Marta Kowalska 2012 Hartowiec
38 Szymon Szymański 2010 Grodziczno
39 Agata Gawarzewska 2010 Nowe Grodziczno
40 Kacper Karpiński 30 2010 Grodziczno
41 Szymon Karpiński 2015 Grodziczno
42 Nadia Drzymalska 2008 Lubawa
43 Olivier Pawłowski 2009 Lubawa
44 Maja Hauzer 2010 Grodziczno
45 Zuzanna Tucholska 2008 Grodziczno
46 Maciej Sowiński 2014 Hartowiec
47 Igor Trzciński 2014 Hartowiec
48 Zofia Sowińska 2014 Hartowiec
49 Mikołaj Licznerski 2008 Grodziczno
50 Filip Gajewski 2010 Grodziczno
51 Alex Gajewski 2015 Jaroty
52 Piotr Chełmicki 2006 Warszawa
53 Michał Pedynkowski 2004 Grodziczno
54 Artur Paprocki 1990 Sierpc
55 Aleksander Majewski 2009 Skazani na sukces Olsztyn
56 Adam Rudziński 2014 Grodziczno
57 Amelia Sochacka 2010 Hartowiec
58 Szymon Kwaśniewski 2008 Montowo
59 Szymon Płotkowski 2013 Grodziczno
60 Zuzanna Guzowska 2012 Iława
61 Kacper Barbarski 2004 Linowiec
62 Adrian Karczewski 2008 Linowiec
63 Milosz Karczewski 2010 Linowiec
64 Igor Ćwikliński 2012 Rybno
65 Antoni Fijałkowski 2010 Nowe Miasto Lubawskie
66 Weronika Dutkowska 2014 Hartowiec
67 Mateusz Dutkowski 2010 Hartowiec
68 Wiktor Dutkowski 2005 Hartowiec
69 Paulina Chechłowska 2014 Grodziczno
70 Amelia Agnieszczak 2010 Rezerwowe Psy Iława
71 Julia Lewandowska 2012 Rybno
72 Amelia Sikorska 2014 Nowe Grodziczno
73 Michal Graszek 2014 Grodziczno
74 Kinga Barica 2008 Sekcja Lekkoatletyczna przy CSIR Susz Iława
75 Paweł Karpinski 2005 SieBiega Pokrzydowo
76 Mikołaj Fiszer 2013 Lubawa
77 Aniela Waruszewska 2012 Pacółtowo
78 Zofia Racławska 2016 Olsztyn
79 Igor Kotłowski 2007 Nowe Miasto Lubawskie
80 Bartosz Dąbrowski 2008 Nowe Miasto Lubawskie
81 Patryk Szczecina 2008 IŁAWA BIEGA Iława
82 Agnieszka Szczecina 2006 IŁAWA BIEGA Iława
83 Norbert Różański 2008 Hartowiec
84 Zofia Junkrowska 2012 Ostaszewo
85 Piotrus Luzynski 2013 Ostaszewo
86 Cyprian Szwarc 2008 Lubawa
87 Alan Borkowski 2008 Lubawa
88 Patryk Zelma 2010 Lidzbark
89 Milena Kowalkowska 2010 Hartowiec
90 Liliana Kowalkowska 2014 Hartowiec
91 Kornelia Kowalkowska 2013 Hartowiec
92 Maja Licznerska 2010 Dębień
93 Cezary Licznerski 2008 Dębień
94 Kamil Kurowski 2010 Jabłonowo Pomorski
95 Aleksander Stachowiak 2012 Jabłonowo Pomorskie
96 Agnieszka Nehring 2009 Nowe Miasto Lubawskie
97 Hubert Varady 2010 Grodziczno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć