II ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Lista uczestników
2018.09.15 16:00

190 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Jakub Bartnikowski 1985 Biegam bez Kolesi ;) Linowiec
2 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
3 Tomek Remus 1985 Lubawa
4 Sławomir Jurkiewicz 1980 Rozbiegany Susz Susz
5 Aldona Jurkiewicz 1982 Rozbiegany Susz Susz
6 Hubert Jurkiewicz 2002 Rozbiegany Susz Susz
7 Barbara Stępniak 1975 Rozbiegany Susz Susz
8 Monika Narwojsz 1988 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
9 Benedykt Milewski 1966 Samindruk Brodnica Grążawy
10 Andrzej Czepek 1970 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
11 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Fijewo
12 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
13 Piotr Pokojski 1978 Lubawa
14 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
15 Małgorzata Fijałkowska 1985 Biegam U KOLESI Nowe Miasto Lubawskie
16 Radosław Górski 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
17 Patryk Fryza 1994 ORiSTO Team Lidzbark
18 Przemysław Święcki 1987 Sport A-Z Team Iława Iława
19 Darek Święcki 1974 Sport A-Z Team Iława Iława
20 Rafał Kołakowski 1977 Rozbiegane Działdowo Działdowo
21 Anna Sławińska 1983 Rezerwowe Psy Iława
22 Michał Domka 1981 Rezerwowe Psy Iława
23 Marta Stańczuk 1982 Team Kopec Olsztyn
24 Mirosław Stachacz 1965 ZPHU DREWMAX Ostrołęka
25 Paweł Doliwka 1980 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
26 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
27 Joanna Psiuk 1967 Biegam U KOLESI Rybno
28 Andrzej Psiuk 1964 Biegam U KOLESI Rybno
29 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
30 Arkadiusz Suwiński 1968 Ilawa
31 Kamil Sikora 1993 Hafele Team Wrocław
32 Tomasz Potyrała 1987 Hafele Team Wrocław
33 Klaudia Jeleń 1991 Hafele Team Wrocław
34 Beata Jędraszek 1976 ORiSTO Team Nowe Miasto Lubawskie
35 Radosław Pedynkowski 1977 ORiSTO Team Grodziczno
36 Michał Górski 1983 Hafele Team Wrocław
37 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
38 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
39 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
40 Rafał Kremski 1985 Iława
41 Tomasz Knot 1968 Hafele Team Wrocław
42 Sebastian Karczewski 1977 100Kilo Team Iława
43 Mateusz Wyżlic 1991 Biegam U KOLESI Kuligi
44 Elżbieta Grzywacz 1980 Pobiegali Boleszyn
45 Mateusz Tułodziecki 1995 ORiSTO Team Nowe Grodziczno
46 Lech Lenckowski 1986 Biegam U KOLESI Dębień
47 Mirosław Kustusz 1956 Kurzętnik
48 Aleksandra Gruba-Kustusz 1966 Kurzętnik
49 Barbara Chojnowska 1971 Iława
50 Andrzej Chojnowski 1969 Iława
51 Marek Granica 1966 AMEX-BĄCZEK TEAM Iława
52 Maciej Szypnik 1972 OrkaMasters Iława Iława
53 Patrycja Kawecka 1998 ORiSTO Team Kuligi
54 Małgorzata Kosowicz 1963 Czopki Kolczaste Grudziądz
55 Michał Kosowicz 1958 Czopki Kolczaste Grudziądz
56 Adam Kołecki 1968 Iława
57 Bartłomiej Gałgowski 1987 Team Kopeć Olsztyn
58 Andrzej Lubiejewski 1973 Pustki
59 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
60 Ariel Zasuwa 1990 Wałdyki
61 Błażej Żarczyński 1986 Biegam U KOLESI Uzdowo
62 Rafał Cichorski 1980 ORiSTO Team Hartowiec
63 Barbara Cichorska 1985 Hartowiec
64 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
65 Wiesław Kwiatkowski 1967 Iława/Franciszkowo
66 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
67 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
68 Piotr Guzowski 1983 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
69 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
70 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
71 Wioletta Falba 1970 Rozbiegane Działdowo Działdowo
72 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
73 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
74 Tomek Rak 1974 Pszczółkowski Team Olsztyn
75 Jarosław Drzymalski 1976 ORiSTO Team Lubawa
76 Selena Popławska 1982 Team Kopeć Olsztyn
77 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Olsztyn
78 Adam Seroczyński 1992 Iława
79 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
80 Agnieszka Wierzbowska 1989 Biegam U KOLESI Hartowiec
81 Karol Modrzewski 1989 ORiSTO Team Lubawa
82 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
83 Robert Głowacki 1974 Vege Runners Olsztyn
84 Karol Gucejt 1993 Lubawa
85 Mariusz Pielenc 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
86 Adam Cegielski 1989 Lubawa
87 Paweł Pysiak 1991 Linowiec
88 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
89 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
90 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
91 Ewelina Seroka 1990 ORiSTO Team Grodziczno
92 Daniel Jędraszek 1986 Małe Leźno
93 Sebastiana Waruszewski 1986 Pacółtowo
94 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
95 Krszysztof Perwenis 1979 Lubawa
96 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
97 Tomasz Bach 1989 Gdańsk
98 Monika Leis-Zakrzewska 1989 Lubawa
99 Sebastian Szarmacher 1983 Działdowo
100 Paulina Szarmacher 1987 Działdowo
101 Ireneusz Głowacki 1969 Lidzbark
102 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
103 Tomasz Mazurek 1970 Iława
104 Sławomir Dembkowski 1982 ORiSTO Team Hartowiec
105 Sławomir Adamusiak 1976 Iława
106 Jacek Godlewski 1965 Samindruk Brodnica Karbowo
107 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
108 Ewa Renkel-Bucha 1980 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
109 Krystian Kalita 1986 Olsztyn
110 Artur Zajączkowski 1978 Rozbiegane Działdowo Działdowo
111 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Kocha Biegać Tuszewo
112 Michał Kichler 1988 Wrocław
113 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica
114 Agnieszka Kowalkowska 1984 Rybno
115 Przemysław Konicz 1983 Grodziczno
116 Szymon Bronikowski 1999 Pacółtowo
117 Przemysław Belka 1990 IŁAWA BIEGA Iława
118 Jan Oleksy 1979 Hafele Team Przeciszów
119 Rafał Stanecki Stanecki 1991 TECHNIK OLSZTYN FESTOOL Biskupiec
120 Janusz Cybulski 1961 heron wieliszew Iława
121 Waldemar Dąbrowski 1964 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
122 Krzysztof Bielecki 1977 Hafele Team Gorzyce
123 Marcin Muszyński 1980 Kobiele Wielkie
124 Monika Stelmaszczyk 1974 Kobiele Wielkie
125 Bogdan Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
126 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
127 Mariusz Wroński 1982 Tczew
128 Roman Dąbkowski 1982 Olsztyn
129 Daniel Kamiński 1988 Grodziczno
130 Joanna Kwiatkowska 1981 Iława
131 Justyna Draszkiewicz 1988 Biegam U KOLESI Rybno
132 Mateusz Pedynkowski 1998 Grodziczno
133 Bartłomiej Kaczmarczyk 1994 Biegam U KOLESI Dębien
134 Monika Cywińska 1983 Grzęda
135 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
136 Robert Borowski 1979 Team Kopeć Nidzica
137 Patrycja Kawałko 1974 Team Kopeć Nidzica
138 Radosław Wielgoszyński 1992 Lubawa
139 Andrzej Ornowski 1975 Lubawa
140 Andrzej Rębowski 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
141 Kazimierz Karpiński 1968 ORiSTO Team Ostaszewo
142 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
143 Elżbieta Józefowicz 1976 Rybno
144 Katarzyna Trzcinska 1981 Hartowiec
145 Mirosław Trzcinski 1980 Hartowiec
146 Sławomir Pawłowski 1975 ORiSTO Team Lubawa
147 Leszek Woźniewski 1980 ORiSTO Team Tylice
148 Wojciech Grzywacz 1977 Pobiegali Boleszyn
149 Konrad Wielgoszyński 1993 Osp Lubawa Lubawa
150 Agata Bartnikowska-Grześ 1988 Katlewo
151 Jacek Grześ 1985 ORiSTO Team Katlewo
152 Przemysław Kolwicz 1982 ORiSTO Team Lubawa
153 Magdalena Puwalska 1987 13-324
154 Adam Blank 1965 ORiSTO Team Lubawa
155 Tadeusz Piątkowski 1968 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
156 Marcin Idziak 1979 Kurzętnik
157 Magdalena Idziak 1981 Kurzętnik
158 Grzegorz Chełmicki 1973 DREAM RUN Warszawa
159 Patryk Wielgoszyński 1997 Grodzicno
160 Rafał Janicki 1982 Białystok
161 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
162 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
163 Wiesława Klejna 1967 KS Sokół Zblewo Zblewo
164 Dawid Klejna 1994 KS Sokół Zblewo Zblewo
165 Łukasz Ćwikliński 1984 Rybno
166 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
167 Anna Chechłowska 1982 Ostaszewo
168 Mariusz Gutmański 1996 Team Kopeć Olsztyn
169 Łukasz Sobociński 1993 Lubawa
170 Piotr Agnieszczak 1980 Rezerwowe Psy Iława
171 Anna Liberacka 1983 Lubawa
172 Albert Filipowicz 1972 Albert biega Tyrowo
173 Krystian Babalski 1981 Kurzętnik
174 Bartłomiej Cybulski 1993 Lubawa
175 Ewelina Pijanowska 1972 Radomek
176 Piotr Kamiński 1984 Lodowaci Iława
177 Andrzej Rzepka 1974 Brzozie
178 Marzena Chyżyńska 1976 Szczepkowo
179 Arkadiusz Głębocki 1989 Nowe Miasto Lubawskie
180 Karol Koszczka 1976 IŁAWA BIEGA Iława
181 Magdalena Koszczka 1976 IŁAWA BIEGA Iława
182 Rafał Szczecina 1978 IŁAWA BIEGA Iława
183 Mirosław Ruczyński 1978 Iława
184 Krzysztof Wrzosek 1977 Nowe Miasto Lub.
185 Dawid Klejna 1990 Ks Constract Lubawa Lubawa
186 Grzegorz Pieńdak 1982 Expom Time Nowe Miasto Lubawskie
187 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice
188 Piotr Kaniewski 1982 Iława
189 Agnieszka Kaniewska 1984 8ranobasen emp iława Iława
190 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć