Nasielski Bieg Terenowy - Lista uczestników
2018.08.12 11:00

72 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Stanisław Łabęda 1972 Nasielsk Baszta Team Miekoszyn
2 Jarosław Ruciński 1981 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
3 Natalia Goryszewska 1988 Nasielsk Baszta Team Świercze
4 Krzysztof Skrzypczyński 1985 Nasielsk Baszta Team Kątne
5 Aldona Zawadzka 1989 Chechnowka
6 Dariusz Jakubowski 1975 Winnica
7 Łukasz Malinowski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
8 Marcin Szarszewski 1986 Nasielsk Baszta Team Nowe Pieścirogi
9 Radosław Podgrudny 1978 Rescue Team Warszawa
10 Sylwester Dudziński 1974 Wieliszew Heron Team Olszewnica Nowa
11 Piotr Dereszewski 1979 Przedecz
12 Aleksandra Szczurowska 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Zakroczym
13 Jakub Czarnecki 1981 Husaria Race Team Cegielnia Psucka
14 Agnieszka Tyska-Czarnecka 1979 Husaria Race Team Cegielnia Psucka
15 Rafał Darkowski 1980 Lider Winnica Winnica
16 Paulina Gąsiorowska 1988 Nasielsk
17 Paweł Matuszewski 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
18 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Agnieszka Ogórek 1975 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
20 Krystyna Sobczyńska 1975 Nasielsk
21 Marek Kowalczyk 1974 Chotomów
22 Piotr Śmietański 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
23 Aneta Śmietańska 1981 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
24 Patryk Waleszczak 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
25 Marek Ratyński 1976 Otwocki Tuptacz Otwock
26 Dominik Kisiel 1984 Pokrzywnica
27 Jacek Bryśkiewicz 1983 Lider Winnica Winnica
28 Maja Mierzejewska 1983 Pniewo
29 Marcin Banaszkiewicz 1981 Lider Winnica Nasielsk
30 Michał Król 1981 Warszawa
31 Michał Romanowicz 1977 Legionowo
32 Marcin Osiński 1984 Nasielsk
33 Michał Kot 1973 Rozbiegamy Nowy Dwór Warszawa
34 Zuzanna Białorucka 2001 Nasielsk
35 Julita Wasik 1981 Grupa Biegowa CHTMO Stanisławów Drugi
36 Patryk Stecki 2000 Pomiechówek
37 Karolina Renkiewicz-Saliszewska 1984 Nasielsk
38 Justyna Grad 1966 Legionowo
39 Artur Piotrowski 1979 BASZTA TEAM Nasielsk
40 Małgorzata Szadura 1965 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
41 Aneta Rowicka 1978 MisiOtim Zielonka
42 Piotr Rowicki 1976 MisiOtim Kaliszki
43 Paweł Krawczyk 1978 Lider Winnica Winnica
44 Sławomir Salwin 1966 Wieliszew Heron Team Wieliszew
45 Monika Osińska 1988 Nasielsk
46 Kuba Kobrzyński 1993 Nasielsk
47 Mariusz Karwowski 1973 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
48 Marcin Gągolewski 1986 Pomiechówek
49 Paulina Marzęcka 1990 Warszawa
50 Aleksandra Zgodzińska 2002 Czosnów
51 Artut Kopka 1987 Lider Winnica Pułtusk
52 Andrzej Waloryszak 1955 Morsy Radzymin Radzymin
53 Andrzej Szewczak 1959 Masters Białystok Tykocin
54 Piotr Komorowski 1974 Nasielsk
55 Arkadiusz Żyła 1995 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
56 Izabela Kwiatkowska 1987 Nasielsk Baszta Team .Nasielsk
57 Karolina Oleksiak 1991 Legionowo
58 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
59 Marcin Kosk 1986 Warszawa
60 Adam Zalewski 1993 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
61 Grzegorz Baran 1977 Naprzód Mlociny Warszawa
62 Szymon Cichocki 1973 Nasielsk Baszta Team Kuchary Żydowskie
63 Patryk Kościelski 1975 MGK Legionowo Legionowo
64 Wiesław Kamiński 1967 Nasielsk Baszta Team Warszawa
65 Wojciech Kisieliński 1970 Wieliszew Heron Team Chotomów
66 Kinga Dżegan 1979 Spartan SGX Warsaw Janówek
67 Zbigniew Gorząch 1961 . Ciechanów
68 Monika Wrzosek 1981 Nasielsk
69 Tomasz Czechoski 1979 Warszawa
70 Magdalena Perchaluk 1979 ENTRE.PL Team Warszawa
71 Sebastian Dziewulski 1982 Spartan SGX Warsaw Janówek
72 Iwona Rosłońska 1990 Spartan SGX Warsaw Nowy Dwór Mazowiecki
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć