Bieg Wdzięczności - Biegi Dzieci 2018 - Lista uczestników
2018.10.28 10:00

200 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
2 Zofia Lubecka 2012 Warszawa
3 Amelia Słomka 2003 Radom
4 Helena Błuś 2012 Warszawa
5 Hanna Błuś 2008 Warszawa
6 Karolina Popek 2013 Warszawa
7 Paulina Popek 2009 Warszawa
8 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
9 Maciej Kuncio 2009 Warszawa
10 Artur Szylberg 2013 Spartan SGX Warsaw Warszawa
11 Krzysztof Szylberg 2011 Spartan SGX Warsaw Warszawa
12 Maciej Kuncio 2009 Warszawa
13 Adrian Mirkowski 2012 Radzymin
14 Maksymilian Michałowski 2007 Warszawa
15 Maksymilian Michałowski 2007 Warszawa
16 Dawid Raciborski 2010 Warszawa
17 Jan Samul 2008 SP 31 Warszawa Warszawa
18 Wiktor Wiśniowolski 2012 Warszawa
19 Agata Widecka 2011 Warszawa
20 Jakub Widecki 2009 Warszawa
21 Leon Żuczkowski 2012 Warszawa
22 Wiktor Wiśniowolski 2012 Warszawa
23 Julia Wiśniowolska 2010 Warszawa
24 Filip Kęciek 2 2012 Warszawa
25 Barbara Banasiak 2007 Warszawa
26 Maciej Banasiak 2006 Warszawa
27 Małgorzata Switalska 2016 Warszawa
28 Wiktoria Jarosz 2008 Warszawa
29 Sara Tujaka 2007 Warszwa
30 Nicole Tujaka 2005 Warszawa
31 Pola Zagórska 2005 Warszawa
32 Milena Grochowska 2012 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
33 Pola Grochowska 2014 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
34 Nikodem Dołęgowski 2017 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
35 Nikola Dołęgowska 2014 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
36 Jakub Dołęgowski 2007 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
37 Mateusz Madejczuk 2005 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
38 Jakub Matuszewski 2010 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
39 Kacper Bałacki 2013 Warszawa
40 Alan Świostek 2012 RunAlan Radom
41 Gabrysia Plewka 2008 Warszawa
42 Aleksander Plewka 2014 Warszawa
43 Tymon Plewka 2013 Warszawa
44 Maja Plewka 2012 Warszawa
45 Bianca Bieńkowska 2006 Warszawa
46 Iga Oleszczuk 2006 Warszawa
47 Łucja Tenderenda 2014 Warszawa
48 Kaja Tenderenda 2015 Warszawa
49 Zofia Zdrodowska 2014 Warszawa
50 Helena Zdrodowska 2017 Warszawa
51 Lena Szlaga 1912 ZNICZ PRUSZKÓW Pruszków
52 Mateusz Szlaga 2009 ZNICZ PRUSZKÓW Pruszków
53 Kordian Stańko 2010 Ty i Ja Serdeucha Dwa Ząbku
54 Kordian Stańko 2010 Ty i Ja Serdeucha Dwa Ząbki
55 Kornelia Kujawa 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
56 Nikodem Małecki 2012 Warszawa
57 Emilia Jaworska 2012 Marki
58 Jakub Plejznerowski 2009 Lekkoatleci z Otwocka Otwock
59 Mateusz Plejznerowski 2007 Lekkoatleci z Otwocka Otwock
60 Marcel Głowicki 2013 Żbiki Nordic Walking Pruszków
61 Nikola Dobosz 2013 Olsztyn
62 Antonina Kozerska 2011 Warzawa
63 Weronika Kozerska 2009 Warzawa
64 Maja Budniak 2011 Władysławowo
65 Zuzanna Budniak 2011 Władysławowo
66 Kacper Budniak 2008 Władysławowo
67 Błażej Pruszyński 2010 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
68 Gabriela Pruszyńska 2007 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
69 Amelia Bińkiewicz 2008 Warszawa
70 Marcin Bogdan 2003 G733 Warszawa
71 Dawid Bogdan 2009 SP209 Warszawa
72 Tymon Rzewuski 2012 RK Athletics Kobyłka
73 Aleksander Rzewuski 2014 Kobyłka
74 Krzysztof Chrapek 2009 Sp 298 Warszawa Warszawa
75 Michalina Szczepaniak 2006 Wołomin
76 Zosia Sadowska 2010 Warszawa
77 Marysia Sadowska 2008 Warszawa
78 Katarzyna Furtak 2011 Warszawa
79 Alex Miśkiewicz 2006 Warszawa
80 Aleksandra Gospodarska 2014 Warszawa
81 Bartosz Jóśk 2010 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Słupno
82 Kaja Szyszka-Cieniuch 2012 Warszawa
83 Filip Zając 2012 Warszawa
84 Antoni Szyszka-Cieniuch 2009 Warszawa
85 Natan Zając 2015 Warszawa
86 Natan Iniarski 2013 Ciechanów
87 Liwia Sierocińska 2011 Piaseczno
88 Helena Piwowarska 2012 Warszawa
89 Gabriela Piwowarska 2015 Warszawa
90 Izabela Kuczaba 2005 AKL Ursynów Warszawa
91 Weronika Tomaszkiewicz 2003 Ząbki
92 Łucja Półtorak 2013 Warszawa
93 Kamil Półtorak 2008 Warszawa
94 Stanisław Strzelczyk 2011 Pilawa
95 Miłosz Strzelczyk 2008 Pilawa
96 Oskar Rempuszewski 2010 Mochowo
97 Weronika Staniak 2006 Kijanki Stare Grabie
98 Zofia Kocela 2011 Pruszków
99 Aleksander Płuciennik 2008 Pruszków
100 Natalka Klimas 2012 Warszawa
101 Piotr Piasecki 2010 Pruszków
102 Leon Żuczkowski 2012 Warszawa
103 Lena Plewińska 2013 Grodzisk Mazowiecki
104 Aleksander Kopka 2007 Nowa Iwiczna
105 Zofia Dłużniewska 2014 Warszawa
106 Michał Szczęsny 2008 Warszawa
107 Anna Szczęsna 2014 Warszawa
108 Nina Szczęsna 2013 Warszawa
109 Maria Trybuszkiewicz 2010 TRYBEK TEAM Warszawa
110 Zofia Trybuszkiewicz 2010 TRYBEK TEAM Warszawa
111 Hanna Lissowska 2008 Warszawa
112 Gabrysia Robak 2012 Warszawa
113 Tymek Robak 2016 Warszawa
114 Franciszek Szymański 2013 Warszawa
115 Filip Szymański 2008 Warszawa
116 Jan Semczuk 2011 Warszawa
117 Filip Szczepaniak 2015 KB Czesio Biega Warszawa
118 Adam Grabowskig 2013 Dęblin
119 Adam Grabowski 2013 Dęblin
120 Oscar Krekora 2009 Grochów Rządzi Warszawa
121 Oskar Smoleński 2011 Warszawa
122 Amelia Smoleńska 2010 Warszawa
123 Michał Mirowski 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Suchocin
124 Krzysztof Bieńczyk 2009 Warszawa
125 Zoja Szot 2013 Warszawa
126 Franciszek Szot 2009 Warszawa
127 Karol Wiak 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
128 Helena Bartosik 2015 Warszawa
129 Danuta Bartosik 2016 Warszawa
130 Mateusz Sójka 2012 GT DIVERS Warszawa
131 Dawid Gozdek 2006 Warszawa
132 Antoni Załęcki 2012 Bracia Team Warszawa
133 Kacper Załęcki 2012 Bracia Team Warszawa
134 Ignacy Gunia 2014 Bracia Team Warszawa
135 Jakub Tuzimek 2005 Kurów
136 Jan Pokojski 2008 Legionowo
137 Bartosz Pokojski 2011 Legionowo
138 Amelia Serafin 2007 Warszawa
139 Zuzanna Chyczewska 2006 Płońsk
140 Patrycja Dul 2006 Płońsk
141 Małgoarzta Dul 2003 Płońsk
142 Norbert Lewandowski 2008 LKS OLYMP BŁONIE Blonie
143 Maja Lewandowska 2011 LKS OLYMP BŁONIE Błonie
144 Zofia Toboła-Pertkiewicz 2010 Polonia Warszawa Warszawa
145 Kacper Mikulski 2015 Warszawa
146 Lena Płonka 2008 SP.307 Warszawa
147 Emma Płonka 2008 S.P.307 Warszawa
148 Mieszko Gawałkiewicz 2010 Skierniewice
149 Łucja Gawałkiewicz 2011 Skierniewice
150 Ula Gawałkiewicz 2014 Skierniewice
151 Tymon Bińkowski 2013 Warszawa
152 Oskaf Bińkowski 2010 Warszawa
153 Oskar Bińkowski 2010 Warszawa
154 Aleksander Terczyński 2008 STO nr1 Warszawa Warszawa
155 Bartosz Życzyński 2008 Uks 321 Warszawa
156 Dawid Romańczuk 2014 i Warszawa
157 Laura Romańczuk 2016 Warszawa
158 Maja Łuczak 2013 Jabłonna
159 Maja Zawisza 2009 Zielonka
160 Jakub Zawisza 2012 Zielonka
161 Cyryl Hafiz Amjid 2013 Warszawa
162 Celina Hafiz Amjid 2015 Warszawa
163 Anna Daniszewska 2007 Warszawa
164 Aleksandra Daniszewska 2004 Olszewnica Stara
165 Pola Zagórska 2005 Warszawa
166 Dawid Nowicki 2012 Warszawa
167 Wanda Wróblewska 2014 Warszawa
168 Wojtek Wróblewski 2011 Warszawa
169 Gabriel Kikoła-Sobczak 2009 Warszawa
170 Łukasz Sobczak 2007 Warszawa
171 Mateusz Romanowski 2008 WYSPORTOWANI RACING TEAM Marki
172 Maja Zielińska 2012 Pruszków
173 Anna Zielińska 2016 Pruszków
174 Hanna Bychowska 2014 Warszawa
175 Milena Bychowska 2012 Warszawa
176 Michał Ciechanski 2011 Warszawa
177 Hanna Popiel 2014 Pruszków
178 Stefan Popiel 2016 Pruszków
179 Malwina Dudek 2007 Warszawa
180 Jan Lubecki 2011 Warszawa
181 Wiktoria Mrózek 2005 Zielonka
182 Mikołaj Mrózek 2012 Zielonka
183 Michał Chmielewski 2011 Wojskowa Akademia Techniczna Warsaw
184 Mateusz Ptasznik 2006 Brwinów
185 Olga Grabowska 2003 FAT Warszaw
186 Amelia Latuszek 2010 Karczew
187 Klara Latuszek 2013 Karczew
188 Oliwia Chmielarska 2007 ochocki klub sportowy skra Warszawa
189 Igor Niewczas 2009 Warszawa
190 Jan Marszałek 2010 Wola Mrokowska
191 Dawid Dziepak 2011 1 BLTr Dynów
192 Wiktoria Dziepak 2011 1 BLTr Dynów
193 Alicja Rutkowska 2012 Warszawa
194 Leon Rutkowski 2007 Warszawa
195 Weronisia Kotowska 2012 Warszawa
196 Pawełek Kotowski 2010 SP nr 375 Warszawa
197 Piotr Tłustochowicz 2014 Nowa Wola
198 Filip Tłustochowicz 2014 Nowa Wola
199 Lena Adamkiewicz 2011 LENA LEMONIADA TEAM Płock
200 Matylda Wnorowska 2011 Grey Konstancinjeziorna
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć