Bieg Wdzięczności - Marsz Nordic Walking 2018 - Lista uczestników
2018.10.28 13:00

173 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sławomir Wasilewski 1945 Warszawa
2 Elżbieta Obrębska 1959 NW Człapski Płońsk Płońsk
3 Adam Adamczyk 1949 Pasja Nordic Walking Warszawa
4 Wiola Szostak 1984 Step by Step NW Team Puławy
5 Tadeusz Stoń 1958 Step by Step NW Team Ryki
6 Alina Dzieniszewska 1977 Małkinia
7 Iwona Karasiewicz 1983 NORDIClub Szczecin Warszawa
8 Marzenna Dziki 1953 aleTEMPO Warszawa
9 Robert Nosek 1971 Warszawa
10 Jan Nosek 2005 Warszawa
11 Anna Kulesza 1978 Qlesh Racing Team Warszawa
12 Marcin Płuciennik 1974 NW Człapski Team Pruszków
13 Joanna Ciałkowska-Płuciennik 1981 NW Człapski Team Pruszków
14 Monika Andrychiewicz 1986 Warszawa
15 Agnieszka Izydorek Vel Zydorek 1972 Warszawa
16 Maria Kamińska 1954 NW Człapski Płońsk Płońsk
17 Joanna Pietrusewicz 1974 Warszawa
18 Joanna Szymańska 1981 Stare Babice Nordic Walking Stare Babice
19 Monika Krzemińska 1973 Ferajna Nordica Jabłonna Warszawa
20 Beata Banasiak 1975 Warszawa
21 Katarzyna Kosecka 1966 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
22 Tomasz Kościelny 1977 Subteno Warszawa
23 Ewa Grzelczak 1972 FORMA NA PIĄTKĘ NW Lask
24 Barbara Markiewicz 1936 Warszawa
25 Dariusz Berliński 1965 Pasja Nordic Walking Warszawa
26 Sylwia Rejmentowska 1975 Pasja Nordic Walking Warszawa
27 Bożenna Plewka 1955 Warszawa
28 Wiesław Suchodolski 1958 NW Ciechanów Ciechanów
29 Krzysztof Długokęcki 1953 NW Ciechanów Ciechanów
30 Magdalena Pochopień 1976 Warszawa
31 Henryk Bartkowiak 1946 Nowa Iwiczna
32 Janusz Wojsa 1958 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
33 Aleksandra Nietrzebka 1991 Międzyborów
34 Paweł Nietrzebka 1988 Międzyborów
35 Magdalena Owczarek 1968 Międzyborów
36 Małgorzata Gadomska 1970 Warszawa
37 Krzysztof Gadomski 1960 Warszawa
38 Kamila Wągrowska 1974 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
39 Jacek Bajorek 1975 IZBI Konsulting Wyszków
40 Teresa Mikoś 1963 Otwock
41 Roman Mikoś 1966 Otwock
42 Irena Nowakowska 1947 Avocado Wellness Club Warszawa
43 Renata Martyniuk 1953 Warszawa
44 Tadeusz Perczyński 1949 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
45 Aleksandra Musiatowicz 1970 Avocado Wellness Club Warszawa
46 Dominika Mikulec 1976 Leszno
47 Robert Mikulec 1969 Leszno
48 Paula Butlewska 1989 Warszawa
49 Izabelaq Brzeska 1966 Sonsiedzi Team Kobyłka
50 Piotr Dudkiewicz 1975 Żbiki Nordic Walking Koprki
51 Katarzyna Kabala 1975 Żbiki Nordic Walking Pęcice
52 Piotr Włodarski 1958 Warszawa
53 Agata Misiak 1964 Żbiki Nordic Walking Leszno
54 Julita Szlaga 1980 Żbiki Nordic Walking Pruszków
55 Bogusław Lasocki 1949 NW Człapski Team Warszawa
56 Monika Gawron 1985 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
57 Ryszard Dzwonkowski 1950 Grupa Wilki Wyględy
58 Edyta Dziuba 1976 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
59 Małgorzata Sułkowska 1967 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
60 Halina Gasińska 1957 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
61 Marta Lukstaedt 1977 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
62 Katarzyna Patynowska 1977 Grodzisk Mazowiecki
63 Monika Małek Najda 1972 Grójec
64 Alina Węcławiak 1976 Piaseczno
65 Anna Maleńczuk 1982 Żbiki Nordic Walking Pruszków
66 Julita Wojnach 1963 Żbiki Nordic Walking Pruszków
67 Renata Cichocka 1972 Warszawa
68 Małgorzata Zajęcka 1968 Żbiki Nordic Walking Pruszków
69 Bogumiła Malinowska 1978 Grupa Wilki Ożarów Mazowiecki
70 Iwona Plejznerowska 1981 Tuptusie Otwock Otwock
71 Jolanta Firsiuk 1968 Żbiki Nordic Walking Pruszków
72 Aneta Głowicka 1983 Żbiki Nordic Walking Pruszków
73 Karolina Grula 1982 Legionowo
74 Danuta Biegaj 1965 Żbiki Nordic Walking Pruszków
75 Aleksandra Budniak 1981 Władysławowo
76 Marcin Kawalec 1971 Okuniew
77 Leszek Bielawski 1976 Sonsiedzi Team Okuniew
78 Elwira Bielawska 1979 Sonsiedzi Team Okuniew
79 Marek Kobylarz 1973 Ursynów Warszawa
80 Dorota Staniak 1980 Kijanki Stare Grabie
81 Małgorzata Gasek 1977 Tuptuś Otwock Otwock
82 Agnieszka Szczepaniak 1974 Kijanki Wołomin
83 Iwona Dziakiewicz 1966 Żyrardów
84 Danuta Dyszkowska 1971 Stare Babice Nordic Walking Zielonki
85 Magdalena Kacprzycka 1988 Stare Babice Nordic Walking Blizne Łaszczyńskiego
86 Zdzisław Bladowski 1946 Epoka Nordica Łódź Łódź
87 Bogna Gaj 1970 Czarne Pantery Warszawa
88 Marcin Radomski 1976 NW Człapski Team Płock
89 Sławomir Cichoń 1970 Warszawa
90 Stanisław Piasecki 1972 Żbiki Nordic Walking Pruszków
91 Maria Lubieniecka 1947 NW Ciechanów Ciechanów
92 Teresa Karpiuk-Porowska 1957 SIGULDA TEAM Józefosław
93 Mariusz Czyż 1980 SIGULDA TEAM Ząbki
94 Liliana Kursa 1957 SIGULDA TEAM Warszawa
95 Weronika Pekacka 1977 Sonsiedzi Team Okuniew
96 Jadwiga Zarako Zarakowska 1954 NW Człapski Płońsk Płońsk
97 Helena Różańska 1939 NW Człapski Płońsk Płońsk
98 Agnieszka Majchrzyk 1973 Sonsiedzi Team Okuniew
99 Krzysztof Pekacki 1978 Sonsiedzi Team Okuniew
100 Monika Krajewska 1982 Wołomin
101 Joanna Kowalska 1981 Warszawa
102 Anna Solecka 1967 Puławy
103 Magdalena Czarnecka 1976 Nordic Walking Płońsk Płońsk
104 Tomasz Celiński 1968 Tuptuś Otwock Otwock
105 Zbigniew Kaniak 1952 Grupa Nordic Walking Płońsk Płońsk
106 Beata Stolarska 1966 Ferajna Nordica Jabłonna Jabłonna
107 Stanislaw Troniarz 1955 Raszyn
108 Leszek Zawierucha 1972 Warszawa
109 Jacek Kamiński 1975 Sonsiedzi Team Zakręt
110 Piotr Toborowicz 1953 EX CWKS LEGIA WARSZAWA Warszawa
111 Magdalena Nowak 1980 Sochaczew
112 Wioleta Przybyszewska 1971 Płońsk
113 Anna Bielska 1961 NW Człapski Płońsk Płońsk
114 Kinga Niechwiejczyk 2004 Unia Miast Świętochłowice
115 Piotr Niechwiejczyk 1976 Opel Active Team Świętochłowice
116 Dorota Kupras 1978 Warszawa
117 Aneta Kornicka 1974 Pruszków
118 Robert Kornicki 1970 Pruszków
119 Małgorzata Kita-Nowak 17 1981 Stare Babice Nordic Walking Borzęcin Mały
120 Anna Masłowska 1987 ZSS nr 105 Warszawa
121 Alicja Sujkowska 1979 Stare Babice Nordic Walking Borzęcin Mały
122 Jan Mikołajczyk 1998 ZSS105 Warszawa
123 Paweł Sobański 1996 ZSS 105 Pruszków
124 Paweł Sobański 1996 ZSS 105 Pruszków
125 Ewa Miszczyńska 1970 Piastów
126 Artur Miszczyński 1971 Piastów
127 Adrian Piwowarczyk 1998 ZSS 105 Warszawa
128 Sylwia Seifert 1972 Serikon Team Poznań
129 Emilia Pałka 1999 Serikon Team Kamionki
130 Grzegorz Pałka 1952 Serikon Team Tulce
131 Maciej Stępiński 1962 Warszawa
132 Wojciech Michalak 1972 Warszawa
133 Beata Michalak 1973 Warszawa
134 Magdalena Ostolska 1975 NW Człapski Team Warszawa
135 Andrzej Żytkowski 1963 TKKF Krzna Biała Podlaska
136 Marek Pesta 1963 Płock
137 Mirosław Walawko 1950 Avocado Wellness Club Warszawa
138 Aneta Domanska 1982 Otwock
139 Agata Tuzimek 1984 Kurów
140 Robert Ścibior 1972 Klementowice
141 Katarzyna Izraelska 1969 Sonsiedzi Team Okuniew
142 Adam Klimczak 1965 Warszawa
143 Anna Gedymin 1970 Granica
144 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3 Nowy Dwór Mazowiecki
145 Rafał Kaczmarek 1980 Warszawa
146 Magdalena Głos 1982 NW Człapski Team Warszawa
147 Andrzej Sala 1963 Podbabiogórskie Nordic Walking Juszczyn
148 Andrzej Rydlewski 1952 Avocado Wellness Club Warszawa
149 Marta Skłodowska - Zawisza 1984 Zielonka
150 Marzena Car-Dul 1975 Płońsk
151 Joanna Chyczewska 1982 Płońsk
152 Dorota Widłak 1976 Warszawa
153 Jarosław Dobrowolski 1963 Warszawa
154 Renata Nowicka 1980 Józefów
155 Aneta Dobrowolska 1963 Warszawa
156 Katarzyna Lichucka 1982 Pruszków
157 Jacek Boniecki 1966 Pruszków
158 Włodzimierz Czyżewski 1959 NW PŁOŃSK Nowe Sarnowo
159 Izabela Raszewska 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
160 Małgorzata Alvarado 1978 Brwinów
161 Małgorzata Puszkarska 1975 Warszawa
162 Agnieszka Ostrowska 1978 Radzymin
163 Hanna Krajewska 2002 Piła
164 Anna Kulesza 1978 Warszawa Warszawa
165 Łucja Klicka 1953 Rysie Razem Wyględy
166 Małgorzata Ziomacka 1955 Warszawa
167 Michał Mroziński 1997 ZSS105 Warszawa
168 Justyna Mrozińska 1995 ZSS105 Warszawa
169 Karolina Wnorowska 1980 Konstancinjeziorna
170 Jarek Kowalczyk 1974 ZSS nr 105 Warszawa
171 Zbigniew Ciszek 1960 Żbiki Nordic Walking Pruszków
172 Marta Wrońska 1986 Józefów
173 Agata Borczyk 1998 ZSS 105 Bronisze
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć