Bieg Wdzięczności - 2018 - Lista uczestników
2018.10.28 12:00

56 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Korzeniowski 1977 Accelerating Poland Warszawa
2 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
3 Marlena Kowalik 1995 Łowicz
4 Teresa Trawińska 1962 Koliber Team Warszawa
5 Patrycja Lamparska 1989 Warszawa
6 Robert Lamparski 1983 Warszawa
7 Piotr Dziepak 1980 1BLTr Wola Mrokowska
8 Paulina Depta 1987 Warszawa
9 Lidia Bodaszewska 1963 Kolorowa Drużyna Nessi Warszawa
10 Anna Bogucka 1977 Warszawa
11 Julita Olędzka 1977 brak Warszawa
12 Katarzyna Dabrowska 1978 Warszawa
13 Michał Kamieniarz 1989 Wołomin
14 Wiesław Bakuła 1968 wampir Wach
15 Iwona Trąbińska 1981 Halinów
16 Karol Zabłocki 1986 Warszawa
17 Piotr Wąsowski 1971 Pruszków
18 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
19 Grzegorz Zwoliński 1972 Warszawa
20 Łukasz Jachowicz 1984 Legionowo
21 Filip Łuka 1979 Pruszków
22 Katarzyna Łuka 1981 Pruszków
23 Roman Marek 1962 Warszawa
24 Tomasz Hołowacz 1940 Kondycja Warszawa
25 Kamila Trajnerowicz 1982 Warszawa
26 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
27 Andrzej Zalewski 1957 Team Nutrilite Warszawa
28 Elżbieta Głowacka 1955 Parkrun Warszawa Ursynów Warszawa
29 Wioletta Krupińska 1993 Warszawa
30 Dariusz Potyraj 1958 Lemingi Running Warszawa
31 Anna Tchórzewska 1974 Lemingi Running Warszawa
32 Izabela Bogumił 1976 Legionowo
33 Dorota Słupik 1992 Warszawa
34 Tomasz Słupik 1993 Warszawa
35 Marcin Dołęgowski 1978 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
36 Robert Duchnowski 1973 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
37 Romuald Czerniawski 1967 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
38 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
39 Paweł Matuszewski 1983 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
40 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
41 Monika Jusińska 1994 Warszawa
42 Robert Rewera 1972 PKO BP BANK POLSKI Warszawa
43 Eugeniusz Moszkowicz 1942 Kondycja Warszawa
44 Marta Jusińska 1994 DREAM RUN Warszawa
45 Małgorzata Niedziółka 1968 truck show team Warszawa
46 Łukasz Zych 1989 DRUŻYNA A Marki
47 Edyta Sadowska 1982 Warszawa
48 Dominika Zając 1993 Warszawa
49 Rafał Osowski 1981 Naprzód Mlociny Warszawa
50 Andrey Krasnapeutsau 1963 Warszawa
51 Sylwia Rejmentowska 1975 Pasja Nordic Walking Warszawa-Wesoła
52 Kasia Nowakowska 1982 Adidas Runners Warsaw Warszawa
53 Rafał Rusztecki 1973 Tasmanian Devil Warszawa
54 Jacek Borkowski 1984 Warszawa
55 Agnieszka Porowska 1983 Warszawa
56 Elżbieta Widecka 1981 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć