Bieg Wdzięczności - 2018 - Lista uczestników
2018.10.28 12:00

280 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Goszcz 1993 ZSS nr 105 Nadarzyn
2 Dariusz Korzeniowski 1977 Accelerating Poland Warszawa
3 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
4 Marlena Kowalik 1995 Łowicz
5 Teresa Trawińska 1962 Koliber Team Warszawa
6 Patrycja Lamparska 1989 Warszawa
7 Robert Lamparski 1983 Warszawa
8 Piotr Dziepak 1980 1BLTr Wola Mrokowska
9 Paulina Depta 1987 Warszawa
10 Lidia Bodaszewska 1963 Kolorowa Drużyna Nessi Warszawa
11 Anna Bogucka 1977 Warszawa
12 Julita Olędzka 1977 brak Warszawa
13 Katarzyna Dabrowska 1978 Warszawa
14 Michał Kamieniarz 1989 Wołomin
15 Wiesław Bakuła 1968 wampir Wach
16 Iwona Trąbińska 1981 Halinów
17 Karol Zabłocki 1986 Warszawa
18 Piotr Wąsowski 1971 Pruszków
19 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
20 Grzegorz Zwoliński 1972 Warszawa
21 Łukasz Jachowicz 1984 Legionowo
22 Filip Łuka 1979 Pruszków
23 Katarzyna Łuka 1981 Pruszków
24 Roman Marek 1962 Warszawa
25 Tomasz Hołowacz 1940 Kondycja Warszawa
26 Kamila Trajnerowicz 1982 Warszawa
27 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
28 Andrzej Zalewski 1957 Team Nutrilite Warszawa
29 Elżbieta Głowacka 1955 Parkrun Warszawa Ursynów Warszawa
30 Wioletta Krupińska 1993 Warszawa
31 Dariusz Potyraj 1958 Lemingi Running Warszawa
32 Anna Tchórzewska 1974 Lemingi Running Warszawa
33 Izabela Bogumił 1976 Legionowo
34 Dorota Słupik 1992 Warszawa
35 Tomasz Słupik 1993 Warszawa
36 Marcin Dołęgowski 1978 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
37 Robert Duchnowski 1973 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
38 Romuald Czerniawski 1967 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
39 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
40 Paweł Matuszewski 1983 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
41 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
42 Monika Jusińska 1994 Warszawa
43 Robert Rewera 1972 PKO BP BANK POLSKI Warszawa
44 Eugeniusz Moszkowicz 1942 Kondycja Warszawa
45 Marta Jusińska 1994 DREAM RUN Warszawa
46 Małgorzata Niedziółka 1968 truck show team Warszawa
47 Łukasz Zych 1989 DRUŻYNA A Marki
48 Edyta Sadowska 1982 Warszawa
49 Dominika Zając 1993 Warszawa
50 Rafał Osowski 1981 Naprzód Mlociny Warszawa
51 Andrey Krasnapeutsau 1963 Warszawa
52 Kasia Nowakowska 1982 Adidas Runners Warsaw Warszawa
53 Rafał Rusztecki 1973 Tasmanian Devil Warszawa
54 Jacek Borkowski 1984 Warszawa
55 Agnieszka Porowska 1983 Warszawa
56 Elżbieta Widecka 1981 Warszawa
57 Andrzej Paziewski 1973 Warszawa
58 Rafał Szlaga 1982 Pruszków
59 Sandra Major 1988 Warszawa
60 Dorota Zielińska 1996 Warszawa
61 Maciej Stachowiak 1979 Adidas Runners Warsaw Warszawa
62 Marta Krupska 1991 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
63 Karolina Zielińska 1988 Warszawa
64 Marcin Plejznerowski 1982 Tuptusie Otwock Otwock
65 Damian Matyszczak 2001 KENKO Warszawa
66 Dominik Matyszczak 2002 KENKO Warszawa
67 Grzegorz Pieńkosz 1998 MKS Polonia Warszawa Warszawa
68 Rafał Pieńkosz 1998 MKS Polonia Warszawa Warszawa
69 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
70 Olga Pruszynska 1982 Fubdacja Morsy Wołomin - Kobyłka Wołomin
71 Paulina Piasecka 1999 Warszawa
72 Jakub Bińkiewicz 1998 Warszawa
73 Paweł Grochowski 1976 2PM Running Team Ząbki
74 Marcin Szymajda 1993 Ożarów Mazowiecki
75 Bogdan Slepowronski 1980 Truck Schow Team Warszawa
76 Aneta Żernaczuk 1990 Warszawa
77 Anna Zalewska 1989 Wkurw_Team Łomianki
78 Paweł Leszczyński 1990 Wkurw_Team Warszawa
79 Aleksandra Słobodzin 1996 Grójec
80 Jacek Bajorek 1975 IZBI Konsulting Wyszków
81 Mariola Bakalarska 1968 Warsaw Run Club Warszawa
82 Zenon Olszak 1964 Warsaw Run Club Warszawa
83 Eryk Kosieradzki 1990 TOFINKOWO Warszawa
84 Ewelina Myszka 1986 Warszawa
85 Aneta Bogucka 1978 Warszawa
86 Iwona Wiśniewska 1987 Warszawa
87 Piotr Kowalczyk 1987 Pruszków
88 Michał Szczygieł 1991 Strzyżów
89 Artur Iniarski 1979 Mazovia ProActiv Ciechanów Ciechanów
90 Dominika Kurpiewska 1998 SGGW runners Warszawa
91 Joanna Jaworska 1980 Warszawa
92 Beata Szcześniak - Piwowarska 1980 Warszawa
93 Ewa Skowrońska 1974 Jedlińsk
94 Agnieszka Jurczak 1972 Jedlińsk
95 Olaf Artymiuk 1984 Legionowo
96 Magdalena Krawiec 1996 Mień
97 Joanna Nakonieczna 12 1987 Warszawa
98 Jarosław Tomaszkiewicz 1972 Ząbki
99 Marek Kozłowski 1970 Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki
100 Bożena Kisielewicz 1974 Gang Endorfin Warszawa
101 Artur Żochowski 1973 Warsaw Run Club Warszawa
102 Tomasz Strzelczyk 1985 Pilawa
103 Łukasz Filc 1982 Warszawa
104 Łukasz Jokiel 1981 Skierniewice
105 Piotr Leszkowicz 1975 Warszawa
106 Kamil Szymaniak 1990 Team Run Pełch Pełch
107 Christos Gousias 1980 Panathinaikos Warsaw
108 Stanisława Urszula Antosiewicz 1971 Otwock
109 Robert Antosiewicz 1970 Otwock
110 Przemysław Nowak 1984 Suchedniów
111 Piotr Jarosz 1998 Bieruń
112 Dariusz Solecki 1965 Bo jak nie My, to Kto? Puławy
113 Justyna Garncarz 1994 Piaseczno
114 Renata Kudła 1991 Warszawa
115 Michał Samcik 1991 Warszawa
116 Damian Wojdat 1990 Warszawa
117 Juliusz Rzewuski 1983 Zabiegany Wołomin Kobyłka
118 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie
119 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka
120 Katarzyna Kossakowska 1974 Ursynów Warszawa
121 Dariusz Korzeniowski 1977 Accelerating Poland Warsaw
122 Edyta Chmielewska 1980 RozpędzOna Warszawa
123 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
124 Mirosław Banasiak 1976 Warszawa
125 Igor Szulc 1992 Warszawa
126 Grzegorz Zwoliński 1972 Warszawa
127 Michał Grabowski 1984 Suchedniów
128 Kamil Tenderenda 1986 Warszawa
129 Marita Gagatek 1993 Warszawa
130 Maciej Nachtygal 1995 KIFATO MK Mława
131 Łukasz Więckowski 1995 KIFATO MK Warka
132 Monika Wultańska 1988 Wyszków
133 Grzegorz Bołtromiejuk 1985 Wyszków
134 Magdalena Hnidziuk 1978 Warszawa
135 Kamil Tymiński 1992 PIWKO RUN TEAM Duczki
136 Paweł Szymański 1981 Reebok Run Crew Warszawa
137 Iwona Stodolska 1979 Warszawa
138 Maciej Skulski 1986 Płock
139 Wojciech Pąprowicz 1982 Warszawa
140 Justyna Adamowska12 1980 RozpędzOna Warszawa
141 Magdalena Nowak 1984 Warszawa
142 Monika Trynkiewicz 1976 Warszawa
143 Dariusz Kąkol 1965 Kamionka
144 Sławomir Siemiński 1978 Warszawa
145 Arkadiusz Szymański 1977 Warszawa
146 Jarosław Grabowski 1981 DSS ORLĘTA Dęblin
147 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 TRYBEK TEAM Warszawa
148 Aleksandra Sadłowska 1994 Wąchock
149 Maciej Marczyk 1992 Sandomierz
150 Bartosz Niedźwiedź 1987 Warszawa
151 Adżelika Zaręba 1996 Stężyca
152 Alicja Jakubiak-Kępińska 1983 Warszawa
153 Jacek Noworyta 1942 Warszawa
154 Joanna Pietroń 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Warszawa
155 Katarzyna Orlik 1993 Warszawa
156 Anna Jermakowicz 1984 Piaseczno
157 Bartłomiej Jermakowicz 1982 Piaseczno
158 Robert Szulawski 1969 KS Żoliborz Warszawa
159 Marcin Kusy 1976 Warszawa
160 Agnieszka Kantor 1976 Warszawa
161 Krzysztof Leśniak 1975 Warszawa
162 Jarosław Kurowski 1993 FalkoTeam Warszawa
163 Robert Łukasiewicz 1978 kokoszka36team Warszawa
164 Łukasz Stańczak 1988 KS Maków Biega Warszawa
165 Jarosław Jaroń 1978 kokoszka36team Żyrardów
166 Paweł Szot 1978 Warszawa
167 Mateusz Szumaczuk 1993 SGGW runners Warszawa
168 Filip Gałuszka 1988 kokoszka36team Warszawa
169 Paweł Kulka 1977 Warszawa
170 Katarzyna Gałuszka 1986 kokoszka36team Warszawa
171 Bożena Waszczyszyn 1978 I Love Przylesie Jablonna
172 Maksymilian Dąbrowski 1993 Cezar Warszawa
173 Marcin Milczarek 1973 Warszawa
174 Arkadiusz Łukasiak 1966 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
175 Paulina Bartosik 1990 Warszawa
176 Kamil Redzik 1993 SGGW runners Łuków
177 Gosia Sójka 1975 Running Maiden GT DIVERS Warszawa
178 Radosław Żuławnik 1991 kokoszka36team Warszawa
179 Katarzyna Łagowska 1991 Warszawa
180 Grzegorz Wojewódzki 1964 Team ZabieganeDni Warszawa
181 Konrad Nosowski 1980 Slow Squad Nowy Dwór Mazowiecki
182 Dominika Socha 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
183 Monika Dąbrowska 1991 Warszawa
184 Piotr Grzeszczak 1974 DellEMC Active Team Warszawa
185 Maciej Boruszewski 1973 . Warszawa
186 Beata Bartosiak 1968 Kotun
187 Grzegorz Wawrzyniak 1974 Warszawa
188 Joanna Jóźwiak 1979 Warszawa
189 Artur Bartnicki 1993 Emów
190 Katarzyna Fil 1979 Warszawa
191 Tomasz Solis 1982 Warszawa
192 Sylwia Mikulska 1980 Warszawa
193 Jarosław Płonka 1974 Warsaw Run Club Warszawa
194 Ewa Paprocka 25 1973 Warszawa
195 Wojciech Syrocki 1972 REZERWISCI 4101 Warszawa
196 Radosław Kądziela 1990 Marki
197 Krzysztof Musiał 1991 26A/2
198 Marcin Smolarczyk 1982 Warszawa
199 Marcin Wojewódzki 1993 WOJEWÓDZCY TEAM Warszawa
200 Sylwia Wasieczko 1994 Olsztyn
201 Piotr Łoboda 1977 Wałcz
202 Edyta Jakubczykj30 1981 Pułtusk
203 Paweł Terczyński 1973 Orange Polska Warszawa
204 Anna Biela 1997 Szydłowiec
205 Sławomir Stański 1961 Truck Schow Team Warszawa
206 Krzysztof Baranowski 1964 Truck Schow Team Zielonka
207 Joanna Owczarek 1974 Warszawa
208 Mariusz Owczarek 1974 Warszawa
209 Jolanta Cymborska 1981 Warsaw Run Club Warszawa
210 Paweł Romańczuk 1986 Warszawa
211 Rafał Czyżewski 1979 Grójec
212 Paweł Borkowski 1979 Góra Kalwaria
213 Anna Struska-Gątkowska 1982 Tuptuś Otwock Karczew
214 Tomasz Kępiński 1985 Warszawa
215 Witold Kozłowski 1981 Warszawa - Bemowo Warszawa
216 Michał Załęcki 1982 Warszawa
217 Marcin Chudio 1989 Warszawa
218 Andrzej Dąbrowski 1957 Józefów
219 Dariusz Pietrzykowski 1968 Warszawa
220 Tomasz Kwiatkowski 1978 Warszawa
221 Kamil Rosłonowski 1995 Warszawa
222 Szymon Mrózek 1975 Zielonka
223 Marzena Mrózek 1975 Zielonka
224 Łukasz Mrózek 1998 Zielonka
225 Dominik Mrózek 2000 Zielonka
226 Paulina Wrońska 1999 Warszawa
227 Iza Banach-Kubik 1972 Pruszków
228 Albert Grzyb 1991 Opatów
229 Bogusława Dziedzic 1975 Prażmów
230 Piotr Pasierbiński 1968 Pruszków
231 Anna Pogorzelska 1976 ZSS 105 Żyrardów
232 Mariusz Chmielewski 1979 Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa
233 Adam Ptasznik 1972 Brwinów
234 Piotr Zydorowicz 1971 lechici zielonka Zielonka
235 Agata Stolarczyk 1990 Warszawa
236 Marcin Hildebrand 1987 Biegam na Tarchominie Warszawa
237 Rafał Dzinrok 1989 Warszawa
238 Olga Długołęcka 1993 Warszawa
239 Karolina Warchulska 1985 Borkowo
240 Monika Hamernik 1970 Warszaea
241 Dmytro Todorenko 1987 Rebook Run Crew Warszawa
242 Dorota Jarzębska 1974 Rozbiegany Sulejówek Sulejówek
243 Mariusz Jarzębski 1974 Rozbiegany Sulejówek Sulejówek
244 Adam Radzimirski 1991 Deloitte Adventure Team Warszawa
245 Artur Szczepaniak 2017 KB Czesio Biega Warszawa
246 Anita Telakowska 1980 Warszawa
247 Mirella Raducka 1986 #BBKTS Warszawa
248 Tomasz Firysiuk 1975 Ząbki
249 Paweł Musiał 1978 Adidas Runners Warsaw Warszawa
250 Sylwia Sędek 1982 Adidas Runners Warsaw Warszawa
251 Maciej Wojciechowski 1987 Ylfings Herlid Warszawa
252 Damian Piwko 1997 PIWKO RUN TEAM Duczki
253 Stefan Sopyło 1982 Warszawa
254 Mateusz Kędra 1992 Warszawa
255 Pawel Rutkowski 1985 Warszawa
256 Daria Puchnarewicz 1975 StepStone Runners Warszawa
257 Mirosława Smoczyk 1975 Warszawa
258 Karolina Wójciak 1987 Warszawa
259 Maja Rutkowska 1985 Warszawa
260 Magdalena Stachańczyk 1986 Warszawa
261 Michał Woźniak 1976 MASAHUKU Team Karkonosze Warszawa
262 Stefan Wnorowski 1978 Grey Konstancinjeziorna
263 Romuald Baranowski 1968 Dynamic Płock
264 Krzysztof Mielczarek 1974 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Warszawa
265 Paulina Kaczmarczyk 1991 Małopole
266 Ewelina Sadlak 1994 Warszawa
267 Kamil Mańk 1979 Legionowo
268 Julia Pleskaczyńska 1998 AZS UMCS Lublin Lublin
269 Agnieszka Kmieć 1984 Leżajsk
270 Mateusz Grabarczyk 1998 AKL Ursynów Warszawa
271 Gabriela Mróz 1993 Pawko Runner Team Jedlicze
272 Joanna Polak 1991 Warszawa
273 Janusz Ochab 1971 Warszawa
274 Marek Wróbel 1950 Niezrzeszony-Łask Łask
275 Bartosz Lewczuk 1999 Hruszew
276 Tomasz Kryszkiewicz 1976 Warszawa
277 Robert Zych 1978 KS Warszawianka Mińsk Mazowiecki
278 Grażyna Wierzbicka 1966 Jack Team Warszawa
279 Zbigniew Jusiński 1965 Warszawa
280 Paweł Krochmal 1993 Pawko Runner Team Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć