Bieg Husarii - Marsz Nordic Walking 2018 - Lista uczestników
2018.08.26 11:25

104 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sławomir Wasilewski 1945 Pasja Nordic Walking Warszawa
2 Adam Adamczyk 1949 Pasja Nordic Walking Warszawa
3 Aleksandra Nietrzebka 1991 Międzyborów
4 Paweł Nietrzebka 1988 Międzyborów
5 Magdalena Owczarek 1968 Międzyborów
6 Iwona Dziakiewicz 1966 Żyrardów
7 Sylwia Rejmentowska 1975 Warszawa
8 Marzenna Dziki 1953 aleTEMPO Warszawa
9 Adam Klimczak 1965 Warszawa
10 Magdalena Pochopień 1976 Warszawa
11 Elżbieta Obrębska 1959 NW Człapski Płońsk Płońsk
12 Michał Romanowicz 1977 Legionowo
13 Dariusz Lipiec 1940 Lipiec Running Team Warszawa
14 Joanna Pietrusewicz 1974 Warszawa
15 Tomasz Kościelny 1977 Subteno Warszawa
16 Alina Dzieniszewska 1977 Małkinia
17 Magdalena Ostolska 1975 Warszawa
18 Iwona Majeran 1982 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
19 Marcin Majeran 1977 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
20 Andżelika Jaślan 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
21 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
22 Ewa Grzelczak 1972 FORMA NA PIĄTKĘ NW Łask
23 Jan Groszyk 1974 Warszawa
24 Andrzej Waloryszak 1955 Morsy Radzymin Radzymin
25 Barbara Waloryszak 1954 Morsy Radzymin Radzymin
26 Boguslaw Lasocki 1949 NW Człapski Team Warszawa
27 Kamila Wągrowska 1974 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
28 Renata Martyniuk 1953 Warszawa
29 Dominika Różańska 1978 FORMA NA PIĄTKĘ NW Łask
30 Anna Woch 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
31 Wojciech Gil 1971 Warszawa Warszawa
32 Aneta Domańska 1982 Otwock
33 Beata Wodarska 1970 Otwock
34 Agnieszka Kalinowska 1974 Otwock
35 Barbara Markiewicz 1936 Warszawa
36 Dorota Olejniczak 1969 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
37 Piotr Olejniczak 1970 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
38 Piotr Rejmentowski 1978 Warszawa
39 Maciej Stępiński 1962 Warszawa
40 Krystyna Majchrzak 1961 Majchrzakowy Klub Sportowy Siemianowice Śląskie
41 Piotr Włodarski 1958 Warszawa
42 Henryk Bartkowiak 1946 Nowa Iwiczna
43 Irena Anders 1968 Forma na piątkę Pabianice
44 Aleksandra Musiatowicz 1970 Avocado Wellness Club Warszawa
45 Tadeusz Perczyński 1949 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
46 Jan Nosek 2005 Warszawa
47 Robert Nosek 1971 Warszawa
48 Leszek Bielawski 1976 Sonsiedzi Team Okuniew
49 Elwira Bielawska 1979 Sonsiedzi Team Okuniew
50 Magdalena Rajkowska 1977 Żbiki Nordic Walking Pruszków
51 Katarzyna Kabala 1975 Żbiki Nordic Walking Pęcice
52 Izabela Raszewska 1973 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
53 Adam Stańczyk 1973 Pruszków
54 Janusz Wojsa 1958 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
55 Anna Kulesza 1978 Qlesh Racing Team Warszawa
56 Monika Krajewska 1982 Zabiegany Wołomin Wołomin
57 Dorota Staniak 1980 Kijanki Stare Grabie, Wołomin
58 Julita Wojnach 1963 Żbiki Nordic Walking Pruszków
59 Wiesław Suchodolski 1958 NW Ciechanów Ciechanów
60 Janina Pokwicka 1954 NW Człapski Team Płońsk
61 Tomasz Celiński 1968 Tuptuś Otwock Otwock
62 Monika Krzemińska 1973 Ferajna Nordica Jabłonna Warszawa
63 Agnieszka Rosińska 1961 Ząbki
64 Izabela Brzeska 1966 Sonsiedzi Team Kobyłka
65 Larysa Sugay 1976 Warszawa
66 Beata Stolarska 1966 Ferajna Nordica Jabłonna Jabłonna
67 Krzysztof Długokęcki 1953 Ciechanów
68 Katarzyna Stańczyk 1968 Pruszków
69 Teresa Mikoś 1963 Otwock
70 Roman Mikoś 1966 Otwock
71 Mirosław Walawko 1950 Warszawa
72 Marcin Płuciennik 1974 NW Człapski Team Pruszków
73 Joanna Ciałkowska-Płuciennik 1981 NW Człapski Team Pruszków
74 Izabela Wągrowska 1970 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
75 Anna Bielska 1961 NW Człapski Płońsk Płońsk
76 Zbigniew Ciszek 1960 Żbiki Nordic Walking Pruszków
77 Katarzyna Izraelska 1969 Okuniew
78 Tomasz Wietrzak 1977 ZDROWOPIJ.PL Pabianice
79 Marcelina Cybulska 1986 Wołomin
80 Olena Ostapenko 1981 Warszawa
81 Halina Piwowarczyk 1963 Wolbrom Team Wolbrom
82 Piotr Janasik 1957 Wolbrom
83 Joanna Marszałkowska 1985 Żbiki Nordic Walking Warszawa
84 Ewa Starska 1955 Płock
85 Agata Tuzimek 1984 Kurów
86 Robert Ścibior 1972 Klementowice
87 Dariusz Świstek 1970 Wieliszew Heron Team Wieliszew
88 Klaudia Wągrowska 1997 FORMA NA PIĄTKĘ NW Pabianice
89 Dorota Jasinska 1965 NW Człapski Warszawa Warszawa
90 Emilia Kucharska 1964 NW Człapski Warszawa Warszawa
91 Monika Andrychiewicz 1986 Warszawa
92 Marcin Kawalec 1971 Sonsiedzi Team Okuniew
93 Maria Młynarkiewicz 1960 Żbiki Nordic Walking Pruszków
94 Jakub Deląg 1998 Luki Team Siedlce Piotrków Trybunalski
95 Zofia Chwirot 1950 Warszawa
96 Agnieszka Majchrzyk 1973 Sonsiedzi Team Okuniew
97 Aleksandra Raczyńska 1938 Chorzów
98 Julita Szlaga 1980 Żbiki Nordic Walking Pruszków
99 Aneta Głowicka 1983 Żbiki Nordic Walking Pruszków
100 Sławomir Cichoń 1970 Warszawa
101 Jarosław Tomaszkiewicz 1972 Ząbki
102 Jolanta Firsiuk 1968 Żbiki Nordic Walking Pruszków
103 Darek Berliński 1965 Pasja Nordic Walking Warszawa
104 Jarek Kowalczyk 1974 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć