Bieg Husarii - Biegi Dzieci 2018 - Lista uczestników
2018.08.26 12:30

72 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Jakub Matuszewski 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
2 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
3 Zofia Lubecka 2012 Warszawa
4 Maksymilian Cybulski 2010 Wołomin
5 Bianca Bieńkowska 2006 Warszawa
6 Karol Wiak 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
7 Krzysztof Bartosiński 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
8 Iga Oleszczuk 2006 Warszawa
9 Helena Błuś 2012 Warszawa
10 Hanna Błuś 2008 Warszawa
11 Bałacki Kacper 10 2013 Warszawa
12 Karolina Popek 2013 Warszawa
13 Paulina Popek 2009 Warszawa
14 Kornel Krajewski 2013 MGK Legionowo Legionowo
15 Kornelia Kujawa 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
16 Damian Romanowicz 2006 Legionowo
17 Artur Szylberg 2013 Spartan SGX Warsaw Warszawa
18 Krzysztof Szylberg 2011 Spartan SGX Warsaw Warszawa
19 Sylwia Nita 2012 Zielonka
20 Seweryn Nita 2014 Zielonka
21 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
22 Maciej Kuncio 2009 Warszawa
23 Łucja Tenderenda 2014 Warszawa
24 Kaja Tenderenda 2015 Warszawa
25 Filip Adamski 2008 Warszawa
26 Jan Semczuk 2011 Warszawa
27 Miłosz Wierbiłowicz 2005 Warszawa
28 Wiktor Thommee 2009 Warszawa
29 Alicja Thommee 2011 Warszawa
30 Jan Majchrzak 2012 Majchrzakowy Klub Sportowy Gniewoszów
31 Filip Majchrzak 2015 Majchrzakowy Klub Sportowy Gniewoszów
32 Adrian Mirkowski 2012 Radzymin
33 Maksymilian Michałowski 2007 Warszawa
34 Rafał Jarmoszko 2009 Warszawa
35 Ewa Jarmoszko 2007 Warszawa
36 Dawid Raciborski 2010 Warszawa
37 Mateusz Sojka 2012 GT DIVERS Warszawa
38 Mateusz Sójka 2012 GT DIVERS Warszawa
39 Zuzanna Szczotkowska 2013 Warszawa
40 Oliwia Frątczak 2009 Warszawa
41 Nicole Tujaka 2005 Warszawa
42 Sara Tujaka 2006 Warszawa
43 Iga Oleszczuk 2006 Warszawa
44 Mikołaj Piechowski 2008 FORMA NA PIĄTKĘ NW Łask
45 Jan Samul 2008 SP 31 Warszawa Warszawa
46 Jakub Tuzimek 2005 Kurów
47 Dawid Gozdek 2007 Warszawa
48 Weronika Tomaszkiewicz 2003 Ząbki
49 Miłosz Strzelczyk 2008 Pilawa
50 Staniaław Strzelczyk 2011 Pilawa
51 Dawid Nowicki 2012 Warszawa
52 Leon Żuczkowski 2012 Warszawa
53 Lena Szlaga 2012 ZNICZ PRUSZKÓW Pruszków
54 Marcel Głowicki 2013 Pruszków
55 Makary Wąsikowski 2013 Ząbki
56 Kornel Wąsikowski 2015 Ząbki
57 Franciszek Frąckowiak 2008 Warszawa
58 Aleksandra Kołodziej 2014 Nowe Racibory
59 Zuzanna Kołodziej 2010 Nowe Racibory
60 Karol Kołodziej 2011 Nowe Racibory
61 Emilia Jaworska 2012 Marki
62 Wiktor Wiśniowolski 2012 Warszawa
63 Miłosz Wierbiłowicz 2005 Warszawa
64 Nikola Dołęgowska 2014 Kobyłka
65 Jakub Dołęgowski 2007 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
66 Nikodem Dołęgowski 2017 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
67 Kajetan Grodzki 2012 Warszawa
68 Ignacy Grodzki 2012 Warszawa
69 Daniel Rolewski 2007 Łąck
70 Radosław Rolewski 2010 Łąck
71 Roksana Kusy 2006 Warszawa
72 Zofia Zdrodowska 2014 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć