Bieg Husarii 2018 - Lista uczestników
2018.08.26 11:23

211 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Janusz Bukowski 1956 Warszawa
2 Dariusz Potyraj 1958 Lemingi Running Warszawa
3 Anna Tchórzewska 1974 Lemingi Running Warszawa
4 Maciej Małecki 1986 Accelerating Poland Warszawa
5 Dariusz Korzeniowski 1977 Accelerating Poland Warszawa
6 Michał Łodziński 1990 Piaseczno
7 Łukasz Zych 1989 DRUŻYNA A Marki
8 Elżbieta Głowacka 1955 Parkrun Warszawa Ursynów Warszawa
9 Daria Puchnarewicz 1975 Wilanowskie Wilki Warszawa
10 Marta Jusińśka 1994 DREAM RUN Warszawa
11 Piotr Dziepak 1980 1BLTr Wola Mrokowska
12 Jan Groszyk 1974 Warszawa
13 Marcin Maksymowicz 1978 Team ZabieganeDni Góraszka
14 Karol Zabłocki 1986 KS URSUS Warszawa
15 Edyta Michalska 1979 Warszawa
16 Marek Żywień 1966 Warszawa
17 Kamil Tymiński 1992 PIWKO RUN TEAM Duczki
18 Jacek Bajorek 1975 IZBI Konsulting Wyszków
19 Aneta Żernaczuk 1990 Białystok
20 Marlena Kowalik 1995 Łowicz
21 Ewelina Kołacińska 1977 Warszawa
22 Krystian Jusiński 1986 Warszawa
23 Izabela Bogumił 1976 Legionowo
24 Piotr Dziepak 1980 1BLTr Wola Mrokowska
25 Teresa Trawińska 1962 Koliber Team Warszawa
26 Damian Piwko 1997 PIWKO RUN TEAM Duczki
27 Jakub Bińkiewicz 1998 Warszawa
28 Paulina Piasecka 1999 Warszawa
29 Anna Tryniszewska 1987 Warszawa
30 Andrzej Zalewski 1957 Team Nutrilite Warszawa
31 Łukasz Filc 1982 Warszawa
32 Dorota Zielińska 1996 Warszawa
33 Michał Okrasa 1994 Warszawa
34 Krystyna Bartosik 1958 Zgierz
35 Jakub Ciesielski 1990 Warszawa
36 Robert Lalewicz 1976 Husaria Race Team Warszawa
37 Rafal Osowski 1981 Warszawa
38 Małgorzata Kopytko 1982 Pasikonie
39 Anna Zawadzińska 1984 Warszawa
40 Lidia Bodaszewska 1963 Kolorowa Drużyna Nessi Warszawa
41 Michał Czyżewski 1985 Warszawa
42 Iwona Stodolska 1979 Warszawa
43 Katarzyna Niedziałek 1991 Biegający Świdnik Warszawa
44 Rafał Rusztecki15 1973 Tasmanian Devil Warszawa
45 Eryk Kosieradzki 1990 #BrawoJA Warszawa
46 Tomasz Majchrzak 1986 Majchrzakowy Klub Sportowy Gniewoszów
47 Mariusz Młyński 1991 Warszawa
48 Bartosz Czapiewski 1985 SkuteczneRaporty.pl Warszawa
49 Alicja Rozkrut 1982 Warszawa
50 Andrei Krasnapeutsau 1963 Warszawa
51 Szymon Rokicki 1988 Warszawa
52 Piotr Dereszewski 1979 Przedecz
53 Rafał Cieślar 1984 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
54 Eliza Florczuk 1984 Żórawski Team Warszawa
55 Magdalena Żochowska 1997 Żórawski Team Marki
56 Daniel Żochowski 1997 Żórawski Team Warszawa
57 Radoslaw Grabowski 1974 Maratończyk.pl Warszawa
58 Dawid Zarodkiewicz 1989 Team ZabieganeDni Krasne
59 Agnieszka Porowska 1983 Warszawa
60 Marek Nowak 1991 Warszawa
61 Radosław Kwaśnicki 1978 Warszawa
62 Magdalena Buras 1990 Warszawa
63 Marta Rowicka 1990 Warszawa
64 Renata Tula 1952 Mykmyk Warszawa
65 Marta Krupska 1991 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
66 Julian Nowacki 1951 Truck Schow Team Warszawa
67 Małgorzata Niedziółka 1968 Truck Schow Team Warszawa
68 Bogusław Ślepowroński 1980 Truck Schow Team Warszawa
69 Jerzy Babiński 1960 Nadarzyn
70 Sławomir Stański 1961 Truck Schow Team Warszawa
71 Krzysztof Baranowski 1964 Zielonka
72 Julita Olędzka 1977 brak Warszawa
73 Paweł Kulka 1977 Warszawa
74 Katarzyna Dabrowska 1978 Warszawa
75 Tomasz Baszczyński 1964 Warszawa
76 Katarzyna Baszczyńska 1966 Warszawa
77 Kamil Tenderenda 1986 Ciechanowiec
78 Piotr Stasiak 1988 Warszawa
79 Dariusz Filipczuk 1965 Zielonka
80 Alina Kurpeta 1980 Warszawa
81 Małgorzata Sójka 2012 GT DIVERS Warszawa
82 Wiesław Bakuła 1968 Wach
83 Katarzyna Maksymowicz 1980 ZabieganeDni Warszawa
84 Paweł Krawczyk 1986 Dawidy
85 Olaf Artymiuk 1984 Legionowo
86 Paulina Wróbel 1992 BBKTS Grodzisk Maz.
87 Aleksandra Szczotkowska 1986 Warszawa
88 Marek Szczotkowski 1973 Warszawa
89 Łukasz Jachowicz 1984 Legionowo
90 Marcin Zakrzewski 1991 Płońsk
91 Paweł Musiał 1978 Adidas Runners Warsaw Warszawa
92 Sylwia Sędek 1982 Warszawa
93 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
94 Anna Wiszniewska 1998 Warszawa
95 Sandra Sameryt 2001 Warszawa
96 Piotr Dziewicki 1968 AKS Polonia Warszawa Warszawa
97 Jolanta Klusek 1970 Adidas Runners Warsaw Warszawa
98 Damian Witoń 1986 Warszawa
99 Jarosław Frątczak 1977 Warszawa
100 Dominik Pisiński 1985 Strzyżów
101 Adam Głodek 1985 Warszawa
102 Iwona Trąbińska 1981 Halinów
103 Damian Majda 1994 BBKTS Warszawa
104 Konrad Walkowski 1993 Warszawa
105 Piotr Głowacki 1986 Warszawa
106 Grzegorz Baran 1977 Naprzód Mlociny Warszawa
107 Jolanta Cymborska 1981 Warszawa
108 Robert Rewera 1972 PKO BP BANK POLSKI Warszawa
109 Jacek Noworyta 1942 heron wieliszew Warszawa
110 Mariola Bakalarska 1968 Warsaw Run Club Warszawa
111 Piotr Sypniewski 1974 TKKF Błyskawica Warszawa
112 Andrzej Paziewski 1973 Warszawa
113 Robert Grządziel 2004 Warszawa
114 Paweł Grządziel 1969 Warszawa
115 Mateusz Kędra 1992 Warszawa
116 Maciej Sadowski 1993 Warszawska Szesnastka Warszawa
117 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
118 Magdalena Kownacka 1975 Gang Anielic Józefów
119 Monika Dąbrowska 1991 Warszawa
120 Katarzyna Łagowska 1991 . Warszawa
121 Arkadiusz Łukasiak 1966 Mińska Grupa Rowerowa Mińsk Mazowiecki
122 Piotr Wąsowski 1971 Pruszków
123 Adrian Frąckiewicz 1991 Warszawa
124 Marcin Sidwiński 1982 Warszawa
125 Grażyna Wierzbicka 1966 Jack Team Warszawa
126 Jacek Borkowski 1984 Warszawa
127 Alicja Kościelny 1989 DRUŻYNA A Warszawa
128 Monika Jusińska 1994 Warszawa
129 Anna Jermakowicz 1984 runcoholics Piaseczno
130 Bartłomiej Jermakowicz 1982 runcoholics Poaseczno
131 Sylwia Urban 1984 Night Runners Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski
132 Jacek Bodalski 1972 Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha Warszawa
133 Kasia Nowakowska 1982 Adidas Runners Warsaw Warszawa
134 Maciej Stachowiak 1979 Adidas Runners Warsaw Warszawa
135 Marta Frankel-Dominik 1989 Akademia Walki Warszawa
136 Paweł Prucnal 1977 Warszawa
137 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
138 Piotr Kaleta 1970 FANGA Warszawa
139 Tomasz Strzelczyk 1985 Pilawa
140 Mikołaj Krześniak 1998 Warszawa
141 Katarzyna Pawłowska 1975 Warszawa
142 Monika Rosińska-Wąsikowska 1982 Ząbki
143 Katarzyna Kołat 2000 Warszawa
144 Tomasz Solis 1982 Bełżyce
145 Marta Lewandowska 1988 Węgrów
146 Joanna Jaworska 1980 Marki
147 Adam Szczap 1987 Józefosław
148 Stanisław Nowak 1963 Warszawa
149 Damian Bechta 1993 Adidas Runners Warsaw Biała Podlaska
150 Ewa Skowrońska 1974 Jedlińsk
151 Agnieszka Jurczak 1972 Jedlińsk
152 Magdalena Deleska 1972 Jedlińsk
153 Marcin Dołęgowski 1978 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
154 Robert Duchnowski 1973 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
155 Zenon Olszak 1964 Warsaw Run Club Warszawa
156 Paulina Juś 1989 1 Warszawska Brygada Pancerna Warszawa
157 Radosław Lemański 1982 Fubdacja Morsy Wołomin - Kobyłka Kobyłka
158 Dariusz Wierbiłowicz 1973 Warszawa
159 Marcin Kusy 1976 Warszawa
160 Romuald Czerniawski 1967 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
161 Robert Duchnowski 1973 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka Kobyłka
162 Marian Kukielski 1951 Warszawa
163 Karolina Kukielska 1981 Warszawa
164 Damian Matyszczak 2001 Klub KENKO Warszawa
165 Tomasz Kobus 1980 Warszawa
166 Roman Marek 1962 Warszawa
167 Bartosz Buta 1988 Błyskawiczne ręce Warszawa
168 Joanna Ziarko 1976 Warszawa
169 Mateusz Piekarski 2002 Żuromin
170 Andrzej Zdrojewski 1979 Białystok
171 Tomasz Hołowacz 1940 Kondycja Warszawa
172 Paulina Lipska Mazurek 1992 nessi Warszawa
173 Dorota Słupik 1992 Warszawa
174 Tomasz Słupik 1993 Warszawa
175 Rafał Szlaga 1982 Pruszków
176 Martyna Księżyk 2000 Raszyn
177 Bartosz Ścibiorek 1991 Warszawa
178 Jarosław Zduński 1968 Warszawa
179 Artur Kust 1977 KS. Wolni Warszawa
180 Paweł Glinka 1981 KS. Wolni Warszawa
181 Ibragim Aynaev 1979 KS. Wolni Warszawa
182 Marek Słodowy 1982 KS. Wolni Warszawa
183 Krzysztof Osowski 1981 KS. Wolni Warszawa
184 Maciej Królczyński 1980 KS. Wolni Warszawa
185 Mariusz Dybizbański 1979 KS. Wolni Warszawa
186 Dariusz Darkowski 1978 Husaria Race Team Warszawa
187 Eleonora Górska 1972 Warszawa
188 Janusz Kaliszewski 1973 Warszawa
189 Zbigniew Rodak 1964 Warszawa
190 Paweł Grochowski 1976 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
191 Kamila Trajnerowicz 1982 Warszawa
192 Dorota Maria Nowak 1998 Nowak Family The Best Warszawa
193 Karolina Jakóbczak 1984 Warszawa
194 Dominika Błaszczyk 1990 Warszawa
195 Jerzy Rulak 1981 HashiTeam Warszawa
196 Marcin Pajewski 1977 Błyskawice i pioruny Warszawa
197 Jan Dołęga-Kozierowski 1988 MBC Team Warszawa
198 Magda Muszyńska 1983 Warszawa
199 Paweł Kowalik 1990 Kalenji by Decathlon Komarówka Podlaska
200 Grzegorz Pieńkosz 1998 Warszawa
201 Rafał Pieńkosz 1998 MKS Polonia Warszawa Warszawa
202 Justyna Lewandowska 1991 Warszawa
203 Piotr Kuźdub 1990 Gąsawy Rządowe
204 Igor Zbrzeźniak 1995 Raszyn
205 Juliusz Rzewuski 1983 Zabiegany Wołomin Kobyłka
206 Piotr Słoński 1986 Wiązowna
207 Mariola Ślusarczyk 1990 UKS Barnim Goleniów Warszawa
208 Monika Grom 1992 Deloitte Adventure Team Warszawa
209 Mirosław Macieja 1962 Piaseczno
210 Marta Mierzyńska 1993 i-Sport Boszkowo- Letnisko
211 Paweł Mierzyński 1989 i-Sport Włoszakowice
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć