II Gąbińska Dziesiątka - Lista uczestników
2018.09.08 11:00

147 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Łukasz Grzelak 1985 Gąbin Biega Gąbin
2 Anna Wypysińska 1982 Gąbin Biega Warszawa
3 Mateusz Stobnicki 1993 Gąbin Biega Nowe Grabie
4 Rafał Wypysiński 1980 Gąbin Biega Warszawa
5 Paweł Wypysiński 1982 Gąbin Biega Czermno
6 Ewa Wypysiński 1986 Gąbin Biega Czermno
7 Krzysztof Chodorowski 1980 Gąbin Biega Gąbin
8 Kamil Baranowski 1992 Gąbin Biega Gąbin
9 Barbara Silko 1980 Gąbin Biega Włocławek
10 Krzysztof Kozłowski 1983 Gąbin Biega Gąbin
11 Marcin Uchwał 1976 Płocki Klub Wesołego Biegacza Płock
12 Krzysztof Mamczarek 1980 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Kutno
13 Tomasz Wypysiński 1998 Gąbin
14 Daria Domosławska 1977 Płocki Klub Wesołego Biegacza Płock
15 Robert Czwartek 1968 Płock
16 Paweł Chojnacki 1981 Wataha - Łączy nas bieganie Konstancin Jeziorna
17 Bogdan Makowski 1957 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
18 Piotr Kiciak 1963 Stara Biała
19 Mirosław Karpiński 1982 Gąbin
20 Piotr Buras 1972 Piotrek Biega Gozdowo
21 Anna Zgorzelska 1985 Płock Nowe Gulczewo
22 Monika Lewandowska 1977 Warszawa
23 Anna Węglewska 1975 Łąck
24 Krzysztof Węglewski 1974 Łąck
25 Daniel Wypysiński 1986 Dąbrowa Górnicza
26 Ewa Wypysińska 1988 Dąbrowa Górnicza
27 Grzegorz Wojtycki 1971 biegamPłock team Płock
28 Andrzej Szarmach 1980 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
29 Dariusz Kolibczyński 1971 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
30 Marek Pszczoła 1978 Płock
31 Roman Petrykowski 1959 biegamPłock team Płock
32 Edmund Stańczak 1953 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
33 Agnieszka Perczyńska 1980 Gostynin
34 Andrzej Kapes 1991 OSP KSRG ŻYCHLIN Żychlin
35 Jadwiga Rudzińska 1980 Sportowa Zakładowa Gostynin
36 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
37 Bartek Wasilewski 1994 Gąbin
38 Edmund Sowiński 1942 Tkkf Płock Płock
39 Rafał Przybylski 1981 Przybyl-Kutno Kutno
40 Andrzej Dzięgielewski 1967 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
41 Adrianna Cyparska 1980 Active Runners Płock Płock
42 Andrzej Kujawski 1953 SIEMOWIT IV Gostynin
43 Marcin Cyparski 1979 Active Runners Płock Płock
44 Artur Szymański 1973 Active Runners Płock Górki Gm Gąbin
45 Maria Falkowska 1987 Gąbin
46 Zbigniew Pankowski 1949 Płock
47 Weronika Pokropińska 1982 Gostynin
48 Karolina Załęgowska 1999 Płock
49 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
50 Sławomir Lasota 1956 Gostynin
51 Tomasz Kamiński 1992 Gąbin Biega Gąbin
52 Piotr Grommunt 1980 Płock
53 Krzysztof Jędrachowicz 1978 Zduny
54 Zbigniew Stawicki 1971 biegam Płock team Płock
55 Piotr Banasiak 1966 KRZAL ADVENTURE TEAM Ozorków
56 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock Płock
57 Marcin Celmer 1981 Active Runners Płock Płock
58 Grzegorz Jabłoński 1966 Orlen Running Team Płock
59 Monika Wiśniewska 1985 Gąbin Biega Gąbin
60 Kamil Kowalewski 1989 Nowe Grabie
61 Lilianna Pawłowska 1974 Gostynin
62 Wawrzyniec Szejko 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
63 Włodek Dziarnowski 1960 biegamPłock team Płock
64 Halina Karpińska 1987 Warszawa
65 Michał Marszalec 1987 Warszawa
66 Roman Słowik 1968 Orlen Running Team Płock
67 Przemysław Giżyński 1979 Tkkf Płock Płock
68 Monika Biniewicz 1990 Gostynin
69 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
70 Marceli Jędrzejewski 1974 Płock biega NO AGE LIMIT Gostynin
71 Emil Machała 1988 Słubice
72 Krystian Wasilewski 1992 Gąbin
73 Jacek Kozłowski 1977 Płock
74 Michał Marcinkowski 1987 Orlen Running Team Płock
75 Andrzej Pudlik23 1964 Płock
76 Piotr Krajewski 1990 WIĘCKOWSKI TEAM Słupno
77 Roman Nowacki 1972 Kutno
78 Wojciech Błaszczyk 1977 Sportowa Zakładowa Gostynin
79 Adam Bielec 1989 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK Skępe
80 Radosław Rudziński 1983 Sportowa Zakładowa Gostynin Gostynin
81 Kamil Stupecki 1981 Stróżewko
82 Rafał Wójcik 1984 ActiveRunners Płock Mankowo
83 Paweł Wojtczak 1985 Biegaj z Dymkiem Gostynin
84 Jarosław Trojanowski 1978 Łódź
85 Dariusz Skonieczny 1991 Żychlin
86 Jolanta Wieluńska 1963 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
87 Dorota Noskiewicz 1978 Płock
88 Kacper Sołtysiak 2000 Płock
89 Iweta Burna 1973 Active Runners Płock Płock
90 Krzysiek Brzózka 1972 Active Runners Płock Płock
91 Robert Pawelec 1980 Płock
92 Jacek Maciejewski 1978 Active Runners Płock Płock
93 Witold Tarnowski 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
94 Michał Szmulewicz 1976 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
95 Beata Szpernal 1964 Płock
96 Robert Rybicki 1968 SOKÓŁ BODZANÓW Gąsewo
97 Jarosław Bielawski 1987 Ozorków
98 Marcin Uchwał 1976 Stowarzyszenie Płocki Klub Wesołego Biegacza Płock
99 Tomasz Wochowski 1983 Gąbin Biega Płock
100 Jolanta Wochowska 1983 Gąbin Biega Płock
101 Bogusław Tyc 1967 Płock
102 Karol Machnicki 1999 Zychlin
103 Ilona Winiarek 1978 Płock
104 Dariusz Łomnicki 1964 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
105 Piotr Babaczyk 1988 Poznań
106 Paweł Turek 1979 Gąbin Biega Gąbin
107 Dominik Rzepecki 1978 Płock
108 Wojciech Górecki 1991 Gąbin
109 Małgorzata Babaczyk 1988 Płock
110 Jan Opałka 1950 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Płońsk
111 Michał Tetkowski 1978 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
112 Łukasz Kowalski 1983 Ciechanów
113 Jakub Ziółkowski 1992 Gąbin Biega Gąbin
114 Ewa Ziółkowska 1992 Gąbin Biega Gąbin
115 Adam Zieliński 1987 Sochaczew Biega Sochaczew
116 Sławomir Kubiński 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
117 Zofia Chądzyńska 1963 Płock
118 Rafał Piaskowski 1984 Płock
119 Jarosław Matacz 1979 Biegaj z Dymkiem Płock
120 Jacek Brygier 1971 Tkkf Płock Płock
121 Kamil Motylewski 1987 Model
122 Piotr Pyszniewski 1965 Glinojeck
123 Renata Stelmaszewska 1966 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
124 Aneta Lubińska 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
125 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcin
126 Agata Łęcka 1969 Active Runners Płock Radzanowo
127 Łukasz Pająk 1981 Płock
128 Marek Adamczyk 1984 Biegaj z Dymkiem Płock
129 Sylwia Kompińska 1979 Active Runners Płock Płock
130 Barbara Rogowicz-Szmulewicz 1972 Active Runners Płock Płock
131 Radosław Gronczewski 1987 Dasz Rade''K Płock
132 Witold Goszczycki 1967 Łowicz
133 Marzena Gędek 1976 GoszczyckiTeam Łowicz
134 Dominik Milewski 1998 Gąbin Biega Płock
135 Witold Martynowski 1969 SOKÓŁ BODZANÓW Rogozino
136 Piotr Bogacki 1977 Żychlin
137 Marek Karaszewski 1978 Active Runners Płock Płock
138 Piotr Gajewicz 1976 Kutno
139 Stanisław Adam Olbryś 1967 KB Legionowo Nasielsk
140 Jarosław Durys 1975 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin Wola Popowa
141 Patryk Podgórski 1975 Płock
142 Cezary Urbanek 1992 BMK Kutno Kutno
143 Bartosz Romański 1987 BMK Kutno Kutno
144 Łukasz Jędrzejewski 1987 O.S.P. Goślice / Klub HDK Legion Płock Goślice
145 Marta Motylewska 1991 Płock
146 Piotr Bromka 1980 Maszewo Duże
147 Adam Budziło 1972 Płock
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć