II BIEG ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2018.09.23 13:00

104 / 120 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Nadia Tyczyńska 2007 Wielka Polska Szczytno
2 Wiktor Berkowski 2008 Szczytno
3 Piotr Żarnoch 2010 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
4 Jakub Żarnoch 2006 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
5 Dorian Kubiak 2011 Pszczółkowski Team Olsztyn
6 Igor Kubiak 2014 Pszczółkowski Team Olsztyn
7 Miłosz Wróblewski 2011 Szczytno
8 Katarzyna Rojewska 2010 Działdowo
9 Klaudia Rojewska 2006 Działdowo
10 Blanka Karabela 2008 Szczytno
11 Weronika Radawiec 2004 Szczytno
12 Oliwia Kościelna 2007 Szczytno
13 Mateusz Kościelny 2009 Szczytno
14 Eryk Jerzok 2007 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
15 Łukasz Tomaszewicz 2013 Olsztyn
16 Jakub Radawiec 2005 Szczytno
17 Maciej Kuszpa 2013 Jedwabno
18 Igor Urbaniak 2011 Jednorożec robi co może Jednorożec
19 Damian Urbaniak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
20 Brajan Kowalczyk 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
21 Marek Frontczak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
22 Amelia Sobotka 2007 Jednorożec robi co może Żelazna
23 Karolina Sobotka 2007 Jednorożec robi co może Żelazna
24 Antoni Brzózka 2009 Szczytno
25 Dawid Gwiazda 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
26 Hanna Chełchowska 2013 Dźwierzuty
27 Kornelia Sadłowska 2012 Wielbark
28 Zosia Fornalska 2015 Olsztyn
29 Maja Zieja 2008 Skazani na sukces Olsztyn
30 Paulina Zieja 2005 Skazani na sukces Olsztyn
31 Judyta Filipiak 2007 OSP Targowo Targowo
32 Jeremi Osial 2014 Osial_Team Płońsk
33 Iga Osial 2008 Osial_Team Płońsk
34 Hania Syczew 2014 Mrągowo
35 Aleksander Majewski 2009 Skazani na sukces Olsztyn
36 Mateusz Peszczyński 2008 KLAMPA Ciechanow mazovia ProAcitiv Ciechanów
37 Dominika Litwiejko 2006 Szczytno
38 Paulina Litwiejko 2008 Szczytno
39 Grzegorz Hajn 2010 SKKK Szczytno
40 Natalia Hajn 2005 SKKK Szczytno
41 Tyberiusz Bartnikowski 2009 Team Kopeć Olsztyn
42 Dominik Pabich 2011 RUN&FUN WIELBARK Wielbark
43 Michał Wyszyński 2010 ZSP ORZYNY Miętkie
44 Julia Zapadka 2005 Szczytno
45 Kornelia Szymanowicz 2011 Gietrzwałd
46 Weronika Szymanowicz 2008 Gietrzwałd
47 Milena Podlecka 2003 KB TKKF Promyk Ciechanów Młock
48 Tomasz Mikołajewski 2009 Olsztyn
49 Tymon Bielski 2008 SKS Szczytno
50 Maja Stradomska 2009 Są Wolniejsi Olsztyn
51 Aleksandra Majewska 2010 Ola&Tata Super Squad Szczytno
52 Zuzanna Brzdonkiewicz 2004 Szczytno
53 Julia Rusinowska 2004 Szczytno
54 Iliana Olber 2012 Wielbark
55 Julian Olber 2007 Wielbark
56 Paweł Lemański 2012 Mrągowo
57 Emilia Lemańska 2009 Mrągowo
58 Adam Przychodko 2015 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
59 Miłosz Remiszewski 2009 Mikołajki
60 Maciej Remiszewski 2003 Mikołajki
61 Miłosz Jabłoński 2012 Nidzica biega dzieci Nidzica
62 Jakub Jabłoński 2010 Nidzica biega dzieci Nidzica
63 Wiktor Długołęcki 2003 Wielbark
64 Agata Mamińska 2014 Szczytno
65 Stanisław Kucharski 2012 Ciechanów
66 Klaudia Łukasik 2012 Wola Młocka
67 Dawid Jakubcewicz 2007 Szczytno
68 Maja Jakubcewicz 2010 Szczytno
69 Roksana Jóźwicka 2007 Szczytno
70 Urszula Dublaszewska 2010 SRTG-Olsztyn Jaroty
71 Zuzanna Brzostek 2005 Szczytno
72 Sebastian Ruszczyk 2015 Nikielkowo
73 Filip Hodkowski 2010 Szczytno
74 Cyprian Bałazy 2011 Grupa ratownicza Autrimpus Szczytno
75 Amelka Wiewiora 2016 Dźwierzuty
76 Samuel Gilewicz 2012 Olsztyn
77 Krzysztof Borczak 2009 Jednorożec robi co może Szla
78 Aleksandra Borczak 2007 Jednorożec robi co może Szla
79 Przemysław Borczak 2005 Jednorożec robi co może Szla
80 Marcel Kobylas 2010 Mali Wojownicy KATANA Szczytno Szczytno
81 Wiktoria Kobylas 2007 Mali Wojownicy KATANA Szczytno Szczytno
82 Błażej Golon 2008 Szczytno
83 Kacper Golon 2006 Szczytno
84 Julia Morawska 2009 Dźwierzuty
85 Antek Skowroński 2007 Szczytno
86 Daria Pohulajewska 2007 Szczytno
87 Łukasz Kiernozek 2008 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Niedźwiedzie
88 Hania Koszewska 2010 Nidzica Biega Nidzica
89 Krzysztof Czopek 2010 Dźwierzuty
90 Szymon Czopek 2006 Dźwierzuty
91 Zuzanna Jastrzębska 2006 Szczytno
92 Ignacy Guminsko 2014 Lecimy Tutej Olsztyn
93 Bartosz Polak 2011 Szczytno
94 Antoni Serafin 2012 OSP Dźwierzuty Dźwierzuty
95 Krystyna Dziatkowiak 2013 Szczytno
96 Szymon Świerczewski 2012 Szczytno
97 Miłosz Świerczewski 2002 Szczytno
98 Zuzanna Zwalińska 2008 Szczytno
99 Szymon Chorążewicz 2005 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
100 Szymon Urbal 2005 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
101 Karolina Konstanty 2008 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
102 Maja Budniak 2011 Władysławowo
103 Zuzanna Budniak 2011 Władysławowo
104 Kacper Budniak 2008 Władysławowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć