II BIEG ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2018.09.23 13:00

51 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Nadia Tyczyńska 2007 Wielka Polska Szczytno
2 Wiktor Berkowski 2008 Szczytno
3 Piotr Żarnoch 2010 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
4 Jakub Żarnoch 2006 Sp z Oi nr2 w Szczytnie Szczytno
5 Dorian Kubiak 2011 Pszczółkowski Team Olsztyn
6 Igor Kubiak 2014 Pszczółkowski Team Olsztyn
7 Miłosz Wróblewski 2011 Szczytno
8 Katarzyna Rojewska 2010 Działdowo
9 Klaudia Rojewska 2006 Działdowo
10 Blanka Karabela 2008 Szczytno
11 Weronika Radawiec 2004 Szczytno
12 Oliwia Kościelna 2007 Szczytno
13 Mateusz Kościelny 2009 Szczytno
14 Eryk Jerzok 2007 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
15 Łukasz Tomaszewicz 2013 Olsztyn
16 Jakub Radawiec 2005 Szczytno
17 Maciej Kuszpa 2013 Jedwabno
18 Igor Urbaniak 2011 Jednorożec robi co może Jednorożec
19 Damian Urbaniak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
20 Brajan Kowalczyk 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
21 Marek Frontczak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
22 Amelia Sobotka 2007 Jednorożec robi co może Żelazna
23 Karolina Sobotka 2007 Jednorożec robi co może Żelazna
24 Antoni Brzózka 2009 Szczytno
25 Dawid Gwiazda 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
26 Hanna Chełchowska 2013 Dźwierzuty
27 Kornelia Sadłowska 2012 Wielbark
28 Zosia Fornalska 2015 Olsztyn
29 Maja Zieja 2008 Skazani na sukces Olsztyn
30 Paulina Zieja 2005 Skazani na sukces Olsztyn
31 Judyta Filipiak 2007 OSP Targowo Targowo
32 Jeremi Osial 2014 Osial_Team Płońsk
33 Iga Osial 2008 Osial_Team Płońsk
34 Hania Syczew 2014 Mrągowo
35 Aleksander Majewski 2009 Skazani na sukces Olsztyn
36 Mateusz Peszczyński 2008 KLAMPA Ciechanow mazovia ProAcitiv Ciechanów
37 Dominika Litwiejko 2006 Szczytno
38 Paulina Litwiejko 2008 Szczytno
39 Grzegorz Hajn 2010 SKKK Szczytno
40 Natalia Hajn 2005 SKKK Szczytno
41 Tyberiusz Bartnikowski 2009 Team Kopeć Olsztyn
42 Dominik Pabich 2011 RUN&FUN WIELBARK Wielbark
43 Michał Wyszyński 2010 ZSP ORZYNY Miętkie
44 Julia Zapadka 2005 Szczytno
45 Kornelia Szymanowicz 2011 Gietrzwałd
46 Weronika Szymanowicz 2008 Gietrzwałd
47 Milena Podlecka 2003 KB TKKF Promyk Ciechanów Młock
48 Tomasz Mikołajewski 2009 Olsztyn
49 Tymon Bielski 2008 SKS Szczytno
50 Maja Stradomska 2009 Są Wolniejsi Olsztyn
51 Aleksandra Majewska 2010 Ola&Tata Super Squad Szczytno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć