II Bieg Obrońców Twierdzy Modlin - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2018.11.17 12:00

120 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
2 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
3 Jan Zakrzewski 2013 Zak Team Zakroczym
4 Marcin Zakrzewski 2011 Zak Team Zakroczym
5 Jan Samul 2008 SP 31 Warszawa Warszawa
6 Piotr Waleszczak 2017 Nowy Dwór Mazowiecki
7 Krzysztof Bartosiński 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
8 Marta Wachol 2013 Zakroczym
9 Milena Wachol 2010 Zakroczym
10 Mikołaj Kowalczyk 2010 Chotomów
11 Witold Wojciechowski 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
12 Bartosz Jan Sybicki 2006 NDM Nowy Dwór Mazowiecki
13 Wojciech Szałkiewicz 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
14 Emilia Kowalska 2015 Nasielsk
15 Borys Walac 2012 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
16 Kaja Walac 2015 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
17 Oskar Rempuszewski 2010 Mochowo
18 Maria Szałkiewicz 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Szymon Rzymski 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
20 Igor Fiedoruk 2013 Warszawa
21 Marta Fiedoruk 2015 Warszawa
22 Gabriela Tuszyńska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
23 Michał Mirowski 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Suchocin
24 Barbara Banasiak 2007 Warszawa
25 Maciej Banasiak 2006 Warszawa
26 Iga Zielińska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
27 Natalka Małagowska 2012 Marki
28 Gabriel Małagowski 2015 Marki
29 Bartosz Łapiński 2014 Piaseczno
30 Stanisław Łapiński 2011 Piaseczno
31 Malwina Czechowicz 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
32 Inga Lewandowska 2011 Legionowo
33 Michał Mirowski 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Suchocin
34 Kornelia Kujawa 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Maja Pietras 2010 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
36 Adrian Mirkowski 2012 Victoria Radzymin Radzymin
37 Lena Adamkiewicz 2011 LENA LEMONIADA TEAM Płock
38 Dorian Getler 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
39 Jan Dzięgielewski 2009 Zakroczym
40 Kasia Sobczyk 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Maksio Sobczyk 2009 Nowydwór Mazowiecki
42 Zuzanna Rekus 2010 Płock
43 Dominik Koczorowski 2008 Team ZabieganeDni Radiówek
44 Natan Koczorowski 2009 Team ZabieganeDni Radiówek
45 Marcel Nurzyński 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
46 Filip Nurzyński 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
47 Aleksandra Kanclerz 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
48 Alan Głowacki 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
49 Miłosz Nalazek 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
50 Aleksandra Madajczak 2005 BKS Wataha Warszawa Legionowo
51 Norbert Wojtunik 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
52 Michalina Gromadka 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
53 Maciej Gromadka 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
54 Natalka Klimas 2012 Warszawa
55 Amelia Górnaś 2013 Boża Wola
56 Alicja Górnaś 2010 Boża Wola
57 Ryszard Górnaś 2008 Boża Wola
58 Jakub Ptaszek 2008 #biegambolubię Nowy Dwór Mazowiecki
59 Marysia Ptaszek 2016 #biegambolubię Nowy Dwór Mazowiecki
60 Małgorzata Świtalska 2016 Warszawa
61 Maciej Zagozdon 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
62 Eryk Gawryś 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
63 Paulina Bokiniec 2012 Warszawa
64 Bartosz Bokiniec 2010 Warszawa
65 Bartłomiej Wyszomirski 2012 Warszawa
66 Hubert Strumnik 2010 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
67 Bartosz Strumnik 2007 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
68 Jordan Miler 2009 Płock
69 Jan Warszawski 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Sylwester Jarosz 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
71 Jakub Warszawski 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
72 Elżbieta Mrowińska 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
73 Monika Mrowińska 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
74 Kacper Kaczorowski 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
75 Maja Jaworek 2008 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
76 Antoni Dzierzęcki 2016 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Zakroczym
77 Jan Dzierzęcki 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Zakroczym
78 Wilhelm Leśniczy 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
79 Julia Palmowska 2008 Jogger Złotopolice
80 Kacper Palmowski 2004 Jogger Załuski
81 Wiktor Olszewski 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
82 Jakub Żuryński 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
83 Jakub Frej 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
84 Bartosz Rocki 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Czosnów
85 Szymon Trzaskoma 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
86 Bartosz Wójcik 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
87 Szymon Boliński 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
88 Michał Głos 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
89 Krzysztof Głos 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
90 Juliusz Przybylski 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pomiechówek
91 Karol Filipowicz 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
92 Wiktoria Majewska 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
93 Zofia Majewska 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
94 Kamil Kalinowski 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
95 Arkadiusz Strześniewski06 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
96 Marcin Wiśniewski 2007 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
97 Zofia Posiewka 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
98 Szymon Ocipka 2015 Cząstków Polski
99 Maja Trojanowska 2010 BKS WATAHA Serock
100 Damian Korszeń 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
101 Natalia Korszeń 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
102 Agata Cmiel 2012 Warszawa
103 Bruno Ciborski 2009 Warszawa
104 Kinga Policewicz 2008 Wieliszew Heron Team Łajski
105 Karol Pyszniewski 2005 Glinojeck
106 Barbara Tomasińska 2013 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
107 Jakub Matuszewski 2010 Holi Gym&Fitness Nowy Dwór Mazowiecki
108 Lukasz Bingoraj 2012 Warszawa
109 Karol Witek 2010 Nowy Dwor Mazowiecki
110 Bartosz Socha 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
111 Michał Socha 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
112 Jan Chrzanowski 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
113 Alan Świostek 2012 Radom
114 Serafin Brzozowski 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
115 Zosia Choroś 2012 Łomna
116 Robert Choroś 2015 Łomna
117 Bartosz Ilnicki 2014 Legionowo
118 Olga Grzesiuk 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
119 Miłosz Malikowski 2014 Czerwińsk Nad Wisłą
120 Olaf Brzozowski 2014 Legionowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć