II Bieg Obrońców Twierdzy Modlin - Lista uczestników
2018.11.17 13:30

376 / 380 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Bogumił Seklecki 1972 Modlin Twierdza
2 Sylwia Urban 1984 Night Runners Ostrów Wielkopolski Ostrów Wlkp.
3 Marcin Gaudyn 1984 Bozony Higgsa Warszawa
4 Anna Bugajewska 1961 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
5 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
6 Jacek Walac 1983 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
7 Jarosław Misiura 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
8 Michal Mazurkiewicz 1985 Warszawa
9 Kamil Dujka 1992 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
10 Agnieszka Bardecka 1978 Łomianki
11 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
12 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Morsy Ostrołęka Ostrołęka
13 Mirosław Jacoszek 1988 PKO Bank Polski Nowy Dwór Mazowiecki
14 Jacek Kulik 1963 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
15 Marek Gruza 1976 Kazuń Bielany
16 Tomasz Zakrzewski 1982 Zakroczym
17 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
18 Artur Bartkowski 1980 Bravehearts Legionowo Legionowo
19 Janusz Torzewski 1973 Warszawa
20 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa
21 Marcin Dzięgielewski 1983 The QUEEN Płock Zakroczym
22 Maciej Antonowicz 1983 deaf running Kosewko
23 Radek Jankowski 1976 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
24 Paweł Gliński 1978 Ząbki
25 Dawid Zarodkiewicz 1989 Naprzód Młociny Warszawa
26 Tomasz Fiedoruk 1982 Warszawa
27 Olaf Pierzak 1974 Exatel Running Team Warszawa
28 Krzysztof Karcz 1980 Borzęcin Duży
29 Joanna Trojanowska 1974 Bestie ocr Legionowo Boza Wola
30 Krzysztof Kołodziejczyk 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
31 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
32 Sylwia Osińska Osińska 1977 Exatel Running Team Warszawa
33 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
34 Andrzej Wanowski 1957 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Wojciech Półtorak 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
36 Monika Łyp 1984 Rozbiegany Piastów Piastów
37 Agnieszka Jankowska 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
38 Piotr Dereszewski 1979 Przedecz
39 Małgorzata Szadura 1965 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
40 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Michał Wojnarowski 1985 Kaczmar Project Żyrardów
42 Marcin Szarszewski 1986 Nasielsk Baszta Team Nowe Pieścirogi
43 Artur Mikina 1959 pwpw sa Warszawa
44 Pawel Rudnicki 1984 Zakroczym
45 Karol Krystosiak 1978 Pomiechówek
46 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
47 Barbara Miszta 1978 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
48 Damian Degner 1995 Active Runners Płock Płock
49 Michał Kot 1973 Rozbiegamy Nowy Dwór Warszawa
50 Łukasz Kozłowski 1980 Warszawa
51 Ewa Uchal 1985 Grupa biegowa CHTMO Wieliszew
52 Julita Wasik 1981 Grupa Biegowa CHTMO Stanisławów Drugi
53 Agnieszka Dobrzyńska 1980 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Truskaw
54 Wiesław Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
55 Dominika Socha 1980 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
56 Sławomir Szczygieł 1961 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
57 Janusz Bugajewski 1961 Płońsk
58 Krystyna Pawelec 1953 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Piastów
59 Marzena Piętka 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
60 Katarzyna Sprawka 1970 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
61 Dorota Targońska 1987 Wybiegaj Siebie Legionowo
62 Adrian Targoński 1987 Legionowo
63 Anna Rybicka 1984 Wybiegaj Siebie Legionowo
64 Katarzyna Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
65 Norbert Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
66 Kamil Lesiak 1981 Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa
67 Katarzyna Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
68 Mariusz Jarczewski 1981 Stare Wrońska
69 Marcin Banasiak 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
71 Arkadiusz Gawlik 1974 Warszawa
72 Monika Pietrzak 1983 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
73 Jakub Łojko 1984 PRL TRANSPORT Zakroczym
74 Łukasz Piasecki 1985 PRL TRANSPORT Zakroczym
75 Przemysław Milewski 1979 PRL TRANSPORT Zakroczym
76 Bartłomiej Florczak 1983 PRL TRANSPORT Zakroczym
77 Gabriel Adrelli 1986 PRL TRANSPORT Zakroczym
78 Bartłomiej Mateuszewski 1983 PRL TRANSPORT Zakroczym
79 Jerzy Borkowski 1966 Warszawa
80 Damian Borkowski 1998 Nowy Dwór Mazowiecki
81 Adam Korzeń 1964 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
82 Marcin Gągolewski 1986 Stare Orzechowo
83 Włodek Dziarnowski 1960 biegamPłock team Płock
84 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
85 Małgorzata Mierzejewska 1981 Morsy Ostrołęka Ostr0Łęka
86 Jan Mirecki 1974 Warszawa
87 Magdalena Klimek-Majewska 1982 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
88 Robert Michalski 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli Warszawa
89 Dorota Markowska 1977 Rozbiegany Piastów Reguły
90 Bartłomiej Tyszka 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
91 Urszula Korzeń 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
92 Krzysztof Dykier 1985 Kosewko
93 Michał Zaremba 1979 Warszawa
94 Rafał Darkowski 1980 Lider Winnica Winnica
95 Marcin Piotrak 1975 ANKODOR Warszawa
96 Patryk Waleszczak 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
97 Jacek Budzik 1983 Spartan SGX Warsaw Nowe Grochale
98 Paweł Laskus 1975 Warszawa
99 Jakub Kościk 1985 Królewski Klub Biegacza Warszawa
100 Martyna Zmysłowska 1994 Wyszogród
101 Iwona Kochman 1963 Vege Runners Warszawa
102 Ireneusz Charlej 1972 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Mierzyn
103 Michał Rejchel 1992 Rebellion Of Free Runners Nowy Dwór Mazowiecki
104 Roman Marek 1962 Warszawa
105 Agnieszka Policewicz 1985 heron team wieliszew Łajski
106 Magdalena Penkalska 1978 heron wieliszew Wieliszew
107 Mariusz Komuda 1979 Satori Sport Klub Legionowo
108 Dariusz Jakubowski 1975 Winnica
109 Daria Gollnik 1986 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
110 Bartosz Wichrowski 1987 Klub Zbiegacza WolneWiatry Warszawa
111 Adam Gollnik 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
112 Daniel Nowak 1985 Po,Miechówek
113 Aleksandra Szczurowska 1988 Zakroczym
114 Tomasz Pietras 1977 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
115 Grzegorz Lewandowski 1979 Nasielsk Baszta Team Legionowo
116 Grzegorz Karaszewski 1978 SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL Legionowo
117 Piotr Pyszniewski 1965 Glinojeck
118 Bożena Pyszniewska 1974 Glinojeck
119 Sebastian Kochanowski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
120 Sebastian Jankowski 1980 Alpla team Wieliszew
121 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
122 Dominik Rachoń 2000 NOSIR Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
123 Mariusz Szafaryn 1976 Morsy Ostrołęka Ostrołęka
124 Jan Rapinczuk 1974 BdsUOT Warszawa Nowy Dwór Mazowiecki
125 Kinga Dżegan 1979 Spartan SGX Warsaw Janówek
126 Marta Zakrzewska 1982 Zak Team Zakroczym
127 Andrzej Korkosz 1977 Groty Team Blizne Jasińskiego
128 Daniel Sybicki 1975 Nowy Dwór Mazowiecki
129 Bartosz Włodarczyk 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
130 Dariusz Ostrowski 1967 Legionowo
131 Anna Jakubowska 1980 Gang Endorfin Piaseczno
132 Marcin Poss 1973 Warszawa
133 Janusz Olczak 1964 Warszawa
134 Eugeniusz Karmiłowicz 1962 Indywidualnie Łajski
135 Halyna Voytovych 1982 Warszawa
136 Marcin Świerczewski 1991 Sieraków
137 Michał Norwa 1994 Warszawa
138 Tomasz Malecha Gertchen 1976 Dziekanów Nowy
139 Małgorzata Agata Fronczak 1980 Husaria Race Team X
140 Teresa Żywek 1947 Tripower.pl Warszawa
141 Marcin Skrzywan 1980 Warszawa
142 Marcin Jaczyński 1979 Motointegrator Running Team Dziekanów Leśny
143 Maciej Parzniewski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
144 Tomasz Wudarczyk 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
145 Marek Kowalczyk 1974 Chotomów
146 Mariola Granuszewska 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
147 Barbara Przepiórka 1988 Naprzód Młociny Warszawa
148 Robert Antosiewicz 1970 Otwock
149 Marek Kinasiewicz 1952 Skierdy
150 Adrian Chrzanowski 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
151 Michał Głowacki 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
152 Jacek Zakrzewski 1984 Zakroczym
153 Anna Sobolewska 1980 Mława
154 Karolina Nerć 1999 Nasielsk
155 Daniel Błaszczyk 1972 Bobrowiec
156 Łukasz Wojciechowski 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
157 Michał Rynkun 2002 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
158 Damian Pepłoński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
159 Andrzej Gumkowski 1954 Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka Ostrołęka
160 Anna Godlewska 1979 Blizne Łaszczyńskiego
161 Aldona Arnold 1973 Warszawa
162 Janusz Czerwiński 1960 Damy Radę Zegrze Zegrze
163 Łukasz Rękas 1985 TWIERDZA MODLIN Nowy Dwor Mazowiecki
164 Adam Bielec 1989 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK Skępe
165 Marta Gruza 1979 Kazuń Bielany
166 Adam Ziułkowski 1989 Góra
167 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
168 Mateusz Lewandowski 1999 Nowy Dwór Mazowiecki
169 Renata Kwiatkowska 1968 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
170 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nowy Dwór Mazowiecki
171 Iwona Rakowska 1980 biegaMy Kolno
172 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock Płock
173 Andrzej Czerwiński 1972 biegaMy Białystok
174 Przemyslaw Tomaszek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Maz
175 Marek Kowalski 1981 Nasielsk
176 Marcin Urbańczyk 1980 PersonalTriathlon.pl Nowy Dwór Mazowiecki
177 Wioleta Goszczyńska 1993 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
178 Sebastian Mróz 1976 Komorów
179 Radosław Jabłonka 1977 Dziady OCR Wyszków
180 Tomasz Warszawik 1981 Amator_Sportu Ostrołęka Ostrołęa
181 Marek Putra 1986 Amator_Sportu Ostrołęka Zbójna
182 Robert Kieroński 1978 Modlin Twierdza
183 Mariusz Naskręt 1975 Racot
184 Mateusz Nowak 1997 Mikołajki Pomorskie
185 Marcin Turowski 1997 Tomaszów Lubelski
186 Piotr Czernecki 1983 Rescue Team Nasielsk
187 Andrzej Piekut 1959 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
188 Robert Wójtowicz 1977 Amator_Sportu Ostrołęka Ostrołęka
189 Marcin Kończalski 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
190 Katarzyna Gurnik 1977 Warszawa
191 Robert Szal 1976 Kroczewo
192 Zbigniew Karwan 1960 bbl Lublin
193 Dariusz Makulec 1969 KM AKTYWNI Sochaczew Sochaczew
194 Marek Kujawowicz 1971 Warszawa
195 Maraek Pociech 1962 Korytów
196 Paulina Szarow 1985 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
197 Łukasz Filc 1982 Warszawa
198 Łukasz Kowalski 1983 Ciechanów
199 Artur Szarmacher 1986 Dzialdowo
200 Jakub Ciborski 1977 Warszawa
201 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
202 Paweł Mazur 1971 Warszawa
203 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
204 Walerian Smolana 1984 JAY JAY RUNNERS Warszawa
205 Marta Kossakowska 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
206 Michał Bałdyga 1988 Nowy Dwór Mazwiecki
207 Marcin Woźny 1980 Warszawa
208 Rafał Martynów 1985 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
209 Radosław Kozłowski 1977 Henryków-Urocze
210 Dariusz Tuszyński 1969 Nowy Dwór Mazowiecki
211 Jolanta Lewandowska 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
212 Sebastian Chowaniec 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
213 Dariusz Kurpiewski 1967 Nowy Dwór Mazowiecki
214 Grzegorz Skoczylas 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
215 Bogusław Stryjek 1970 Nowy Dwór Mazowiecki
216 Milena Pawłowska 1994 Warszawa
217 Mariusz Macugowski 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Nowy Dwór Mazowiecki
218 Artur Grzejszczyk 1989 Warszawa
219 Jacek Franczak 1975 Czeczotki
220 Karol Brzozowski 1986 Łomianki
221 Darek Sokołowski 1975 Azs warszawa Warszawa
222 Wojciech Król 1981 Warszawa
223 Jakub Rolczyński 1990 Koluszki
224 Bartosz Rusin 1973 Jabłonna
225 Łukasz Majewski 1982 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
226 Żaneta Schindler 1976 Warszawa
227 Tomasz Król 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
228 Wiesław Kamiński 1967 Nasielsk Baszta Team Warszawa
229 Tomasz Klepacki 1956 Bielański KB Warszawa
230 Mirosław Banasiak 1976 Warszawa
231 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
232 Krzysztof Kzuin 1985 GRH Five-O-Deuce Legionowo
233 Maciej Lipowski 1981 Warszawa
234 Piotr Leszkowicz 1975 Warszawa
235 Andrzej Janiszewski 1981 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
236 Marcin Tulczyński 1968 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
237 Kamil Fijałek 1983 Warszawa
238 Paweł Wachol 1985 Zakroczym
239 Remigiusz Jankowski 1965 Warszawa
240 Sylwester Świerczewski 1964 Sieraków
241 Łucja Gołębiewska 1994 Warszawa
242 Mateusz Paczkowski 1992 Warszawa
243 Ewa Anna Danielek 1983 Reebok Run Crew Warszawa
244 Tomasz Małagowski 1985 Marki
245 Andrzej Skolik 1967 Cybulice Małe
246 Dorota Bokiniec 1975 Warszawa
247 Sebastian Szuchnik 1986 TS MERAN Otwock Kąty
248 Łukasz Rypiński 1984 Mańkowo
249 Monika Łatkowska 1975 Grupa Biegowa CHTMO Chotomów
250 Dariusz Adamczyk 1971 Ciechanów
251 Tomasz Słowikowski 1990 JW 2189 Rzewnie
252 Michał Wilkoławski 1985 Warszawa
253 Marek Łebkowski 1975 Ciechanów
254 Joanna Lipińska 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Kazuń Polski
255 Andrzej Sikorski 1972 ZABIEGANI SOCHACZEW Sochaczew
256 Michał Szakuro 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
257 Maciej Popis 1978 Dąbrówka
258 Tomek Wajszczak 1980 Orlen Running Team Cekanowo
259 Robert Michalski 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli Warszawa
260 Bartosz Skowroński 1992 Stanisławów Drugi
261 Andrzej Mamak 1962 Warszawa
262 Robert Płaczkiewicz 1980 SOL3|SquadRUN Bydgoszcz
263 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3|SquadRUN Niwy Dwór Maz
264 Marcin Lewandowski 1978 Kobyłka
265 Damian Bisialski 1986 GPLEK SPZOZ w Modlinie Nowy Dwór Mazowiecki
266 Daniel Kościński 1988 Warszawa
267 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwor Mazowiecki
268 Mariusz Smoliński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
269 Tomasz Kryszkiewicz 1976 Warszawa
270 Dawid Ambroziak 1993 Grodzisk Mazowiecki
271 Przemysław Szwajkowski 1984 Łódź
272 Bartosz Roman 1975 Złotokłos
273 Artur Majonek 1981 Jabłonna
274 Anna Koczorowska 1981 Team ZabieganeDni Oś. Radiówek
275 Marcin Koczorowski 1979 Team ZabieganeDni Radiówek
276 Tomasz Łukaszczyk 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
277 Radosław Kazula26 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
278 Andrzej Jankowski 1973 Zegrze
279 Piotr Kuran 1969 Mszczonow
280 Wiesław Szydlik 1966 Mszczonów
281 Ireneusz Gajek 1978 Ciechanów
282 Marta Affek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
283 Tomasz Misiak 1979 Michałowice-Osiedle (K. Warszawy)
284 Marcin Kieszczyński 1981 Warszawa
285 Miroslawa Smoczyk 1975 Warszawa
286 Paweł Musiał 1978 Adidas Runners Warsaw Warszawa
287 Sylwia Sędek 1982 Adidas Runners Warsaw Warszawa
288 Michal Budnicki 1982 Warszawa
289 Edyta Burgess 1975 Winston Runners Manchester
290 Aleksandra Jancz 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
291 Przemek Traczyk 1983 Mazowia ProActive Ciechanów Ciechanów
292 Henryk Kuciejczyk 1959 Szydłowo
293 Agnieszka Pinda 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
294 Konrad Nosarzewski 1991 Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening Stupsk
295 Anna Mandes 1981 Izabelin na Start Laski
296 Michał Frycz 1973 Warszawa
297 Michał Łuczak 1978 Marianów
298 Monika Kochanowska 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
299 Robert Szymański 1968 Wyszogród
300 Dobrochna Tulczyńska 1997 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
301 Artur Piotrowski 1979 BASZTA TEAM Nasielsk
302 Rafał Gola 1987 Lanca Team Mniów
303 Łukasz Lachowski 1987 Warszawa
304 Justyna Lachowska 1989 Warszawa
305 Martyna Orzechowska 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
306 Aleksandra Orzechowska 1997 Nowy Dwór Mazowiecki
307 Paweł Racinowski 1963 KB Hermes Gryfino
308 Marek Wróbel 1950 Niezrzeszony-Łask Łask
309 Marcin Szczęsny 1971 Marki
310 Joanna Jaskóła 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
311 Jan Nowak 1962 NIEZRZESZONY Tłuszcz
312 Jarosław Czarnecki 1975 1.BLTr Nowy Dwór Mazowiecki
313 Agnieszka Olszak 1986 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
314 Michał Wojciechowski 1979 Warszawa
315 Arkadiusz Miler 1976 Płock
316 Oksana Kvachova 1989 Kwiatki Nowy Dwór Mazowiecki
317 Izabela Mrowińska 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
318 Magdalena Deluga 1985 KB Wyszków Wyszków
319 Jacek Gryz 1979 UKS JEDYNKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI Janówek Pierwszy
320 Karol Jaskulski 1990 #biegamdlasiebie Nowy Dwór Mazowiecki
321 Jakub Kućmierz 2003 Grodzisk Mazowiecki
322 Edyta Jakubczyk 1981 Pułtusk
323 Tomasz Pierwocha 1968 Nowy Dwór Mazowiecki
324 Czeslaw Nowakowski 1947 Klub Biegacza GOCH Warszawa
325 Tomek Olczak 1977 Mszczonów
326 Stanisław Białas 1955 Pułtusk
327 Piotr Dziepak 1980 1 BLTr Wola Mrokowska
328 Piotr Wojtkowski 1985 Kobyłka
329 Grażyna Marczak 1953 Leczo team Warszawa
330 Adrian Frąckiewicz 1991 Warszawa
331 Tomasz Penkalski 1977 Wieliszew
332 Michał Gołaszewski 1976 Team Kopeć Legionowo
333 Mateusz Kędra 1992 Warszawa
334 Jowita Stelmach 1984 Zakroczym
335 Tomasz Perkowski 1982 Dziady Borowe i Zajączek Warszawa
336 Damian Grabowski 1998 Warszawa
337 Anna Białokos 1981 Dziady Borowe i Zajączek Warszawa
338 Kamil Białokos 1978 Warszawa
339 Michał Jakubik 1978 Leszno
340 Filip Jakubik 2001 Leszno
341 Paweł Okoński 1974 Obłuski Running Team Łomianki Dolne
342 Dagmara Pisowłodzka 1976 Dąbrowa Górnicza
343 Michał Kolczyński 1959 Kiełpin
344 Anita Telakowska 1980 Warszawa
345 Joanna Orłowska 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
346 Marcin Skrzypczak 1984 Klub Zbiegacza WolneWiatry Warszawa
347 Andrzej Gniadkowski 1981 Józefów
348 Kamil Mańk 1979 Legionowo
349 Dominika Smolińska 1987 Laski
350 Dorota Rakoczy 1977 Milanowek
351 Paweł Rakoczy 1974 Milanowek
352 Marek Burdziński 1971 Błonie
353 Grzegorz Wiesiołek 1973 Warszawa
354 Mirosław Stachacz 1965 ZPHU DREWMAX Ostrołęka
355 Marta Pawełas 1986 Warszawa
356 Kamil Czajkowski 1995 Raciąż
357 Paweł Figórski 1987 Glinojeck
358 Paweł Tomasiński 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
359 Bartosz Mielczarski 1984 Warszawa
360 Krzysztof Freszel 1977 Warszawa
361 Aleksandra Zgodzińska 2002 Czosnów
362 Tomasz Witek 1972 Nowy Dwor Mazowiecki
363 Izabela Szczygłowicz 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
364 Wojciech Perzyna 1988 Tarczyn
365 Natalia Buczek 1989 Tarczyn
366 Paweł Kwiatkowski 1979 Kwiatki Nasielsk
367 Monika Tuszyńska 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
368 Swietłana Staniszewska 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
369 Tomasz Firysiuk 1975 Ząbki
370 Joanna Krzywda 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
371 Marek Czerwiński 1988 Damy Radę Zegrze Zegrze
372 Lidia Pawlak 1974 Timbud Team Nowe Pieścirogi
373 Monika Suska 1977 Debinki
374 Rafał Uchal 1985 BIKE FUN LEGIONOWO Wieliszew
375 Sławomir Furtak 1984 BIKE FUN LEGIONOWO Chotomów
376 Jakub Brzozowski 1992 Nowy Dwórmazowiecki
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć