II Piąteczka Dla Każdego - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2018.08.25 15:00

124 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
2 Borys Walac 2012 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
3 Kaja Walac 2015 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
4 Kacper Bałacki 2013 BBLZT Ząbki
5 Kinga Sprawka 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
6 Nikola Maruszewska 2013 Active Runners Płock Brwilno
7 Paweł Waszczyszyn 2010 Jabłonna
8 Zofia Majewska 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
9 Wiktoria Majewska 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
10 Kamil Nalewajek 2010 Nowy Modlin
11 Adrianna Nalewajek 2010 Nowy Modlin
12 Jakub Matuszewski 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
13 Julia Szarzyńska 2012 Czosnów
14 Serafin Brzozowski 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
15 Jan Dominik Staszkiewicz 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
16 Michał Basak 2009 Warszawa
17 Piotr Basak 2012 Warszawa
18 Mieszko Podwysocki 2012 Marki
19 Gustaw Podwysocki 2014 ciasteczkowy potwór Marki
20 Marcin Zakrzewski 2011 Zak Team Zakroczym
21 Jan Zakrzewski 2013 Zak Team Zakroczym
22 Iga Zielińska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
23 Alicja Szczecińska 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
24 Alan Głowacki 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
25 Oliwia Krzak 2005 Warszawa
26 I Lewandowska 2011 Legionowo
27 Bartłomiej Wyszomirski 2012 Warszawa
28 Piotr Krzak 2011 Warszawa
29 Emilia Toporowicz 2011 Warszawa
30 Kacper Kaczorowski 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
31 Norbert Wojtunik 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
32 Krzysztof Bartosiński 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
33 Bartosz Ambroziak 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
34 Wojciech Szałkiewicz 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
35 Maria Szałkiewicz 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
36 Olaf Gmurczyk 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
37 Izabela Olszewska 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
38 Joanna Olszewska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
39 Wiktoria Kuczyńska 2002 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
40 Piotr Małolepszy 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Iza Piotrowska 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Stanisław Korkosz 2008 Groty Team Blizne Jasińskiego
43 Agnieszka Kuczyńska 2005 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
44 Maja Pietras 2010 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
45 Natalia Korszeń 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
46 Kinga Policewicz 2008 Wieliszew Heron Team Łajski
47 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
48 Leon Polak 2014 Chotomów
49 Julia Palmowska 2008 Jogger Załuski
50 Adam Tabor 2011 SP 5 Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
51 Amelia Tabor 2010 SP 5 Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
52 Mikołaj Borkowski 2008 ActiveRunners Płock Nowy Dwór Mazowiecki
53 Jan Dzięgielewski 2009 Zakroczym
54 Zuzanna Łaciak 2009 Nasielsk
55 Michalina Masiul 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
56 Natalia Kamińska 2003 Nowy Dwór Mazowiecki
57 Magdalena Kwiatkowska 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
58 Jolanta Podyma 2003 Nowy Dwór Mazowiecki
59 Kasia Sobczyk 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
60 Maksio Sobczyk 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
61 Julia Leszczyńska 2008 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
62 Oskar Solarski 2015 DOGOŃ GRODZISK MAZ Grodzisk Mazowiecki
63 Igor Solarski 2011 DOGOŃ GRODZISK MAZ Grodzisk Mazowiecki
64 Kacper Kowalski 2012 RaceFighter Mińsk Mazowiecki
65 Maja Jaworek 2008 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
66 Przemysław Paziewski 2003 Warszawa
67 Michał Wodyński 2003 Jogger Wymysły
68 Damian Korszeń 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
69 Michalina Gromadka 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Maciej Gromadka 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
71 Natan Bryzek 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
72 Julia Wicher 2013 Warszawa
73 Piotr Waleszczak 2017 Nowy Dwór Mazowiecki
74 Stanisław Weiss 2012 Olszewnica Stara
75 Jan Samul 2008 SP 31 Warszawa Warszawa
76 Oskar Roszczyński 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
77 Kornelia Kujawa 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
78 Kajetan Banaszkiewicz 2013 Lider Winnica Nasielsk
79 Nadia Czerkas 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
80 Konstanty Kwiatkowski 2008 Skrzeszew
81 Ksawery Kwiatkowski 2008 BKS WATAHA Skrzeszew
82 Diana Gumińska 2004 Nowy Dwór Mazowiecki
83 Gabriel Gumiński 2003 Nowy Dwór Mazowiecki
84 Aleksandra Madajczak 2005 BKS Wataha Warszawa Legionowo
85 Agata Cmiel 2012 Warszawa
86 Malwina Czechowicz 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
87 Milena Wachol 2010 Zakroczym
88 Jan Kochanowski 2012 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
89 Maciej Kochanowski 2014 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
90 Wiktoria Obidzińska 2015 Nowydwór Mazowiecki
91 Marcelina Franczak 2013 Czeczotki
92 Kornelia Franczak 2013 Czeczotki
93 Miłosz Nalazek 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
94 Leon Turku 2013 Wieliszew
95 Orion Turku 2015 Wieliszew
96 Julian Olber 2007 Wielbark
97 Valeria Siuskalo 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
98 Iliana Olber 2012 Wielbark
99 Jan Warszawski 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
100 Jan Stanicki 2010 JHS Nowy Dwor Mazowiecki
101 Zofia Stanicka 2013 Nowy Dwor Mazowiecki
102 Mikołaj Barczak 2005 Nowy Dwór Mazowiecki
103 Łukasz Barczak 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
104 Natasza Górska 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
105 Natalia Rybasow 2008 Legionowo
106 Damian Kupiszewski 2008 Legionowo
107 Kajetan Grodzki 2012 Warszawa
108 Ignacy Grodzki 2009 Warszawa
109 Piotr Witkowski 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
110 Gabriela Tuszyńska 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
111 Kacper Komosa 2004 Legionowo
112 Helena Kierzkowska 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
113 Szymon Wawrzyniak 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
114 Martynka Wawrzyniak 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
115 Alicja Czachowicz 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
116 Hubert Strumnik 2010 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
117 Filip Tyszka 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
118 Filip Boruc 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
119 Patryk Olendrzyński 2013 Legionowo
120 Grzegorz Iwanicki 2009 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
121 Wiktoria Jeszke 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
122 Robert Choroś 2015 Łomna
123 Zosia Choroś 2012 Łomna
124 Maja Buta 2010 Legionowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć