II Piąteczka Dla Każdego - Lista uczestników
2018.08.25 16:00

368 / 388 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Bogumił Seklecki 1972 Modlin Twierdza
2 Sylwia Urban 1984 Night Runners Ostrów Wielkopolski Ostrów Wlkp.
3 Marcin Gaudyn 1984 Bozony Higgsa Warszawa
4 Anna Bugajewska 1961 KB IM. P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
5 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
6 Jacek Walac 1983 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
7 Jarosław Misiura 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
8 Michal Mazurkiewicz 1985 Warszawa
9 Kamil Dujka 1992 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
10 Agnieszka Bardecka 1978 Łomianki
11 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
12 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Morsy Ostrołęka Ostrołęka
13 Mirosław Jacoszek 1988 PKO Bank Polski Nowy Dwór Mazowiecki
14 Jacek Kulik 1963 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
15 Marek Gruza 1976 Kazuń Bielany
16 Tomasz Zakrzewski 1982 Zakroczym
17 Marta Zakrzewska 1982 Zakroczym
18 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
19 Robert Mucha 1977 Bestie ocr Legionowo Kroczewo
20 Anna Mucha 1977 Bestie ocr Legionowo Załuski
21 Artur Bartkowski 1980 Bravehearts Legionowo Legionowo
22 Janusz Torzewski 1973 Warszawa
23 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa
24 Marcin Dzięgielewski 1983 The QUEEN Płock Zakroczym
25 Maciej Antonowicz 1983 deaf running Kosewko
26 Radek Jankowski 1976 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
27 Paweł Gliński 1978 Ząbki
28 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
29 Dawid Zarodkiewicz 1989 Naprzód Młociny Warszawa
30 Olaf Pierzak 1974 Exatel Running Team Warszawa
31 Joanna Trojanowska 1974 Bestie ocr Legionowo Boza Wola
32 Krzysztof Kołodziejczyk 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
33 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
34 Sylwia Osińska Osińska 1977 Exatel Running Team Warszawa
35 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
36 Andrzej Wanowski 1957 Nowy Dwór Mazowiecki
37 Marta Rytel 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
38 Wojciech Półtorak 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
39 Katarzyna Sprawka 1970 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
40 Agnieszka Jankowska 1979 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
41 Piotr Dereszewski 1979 Przedecz
42 Małgorzata Szadura 1965 Wieliszew Heron Team Skrzeszew
43 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
44 Michał Wojnarowski 1985 Kaczmar Project Żyrardów
45 Marcin Szarszewski 1986 Nasielsk Baszta Team Nowe Pieścirogi
46 Artur Mikina 1959 pwpw sa Warszawa
47 Pawel Rudnicki 1984 Zakroczym
48 Karol Krystosiak 1978 Pomiechówek
49 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
50 Barbara Miszta 1978 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
51 Damian Degner 1995 Active Runners Płock Płock
52 Gerard Nowak 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
53 Łukasz Kozłowski 1980 Warszawa
54 Monika Ostrzeniewska 1997 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
55 Aleksandra Turku 1983 Wieliszew
56 Marta Affek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
57 Ewa Uchal 1985 Grupa biegowa CHTMO Wieliszew
58 Julita Wasik 1981 Grupa Biegowa CHTMO Stanisławów Drugi
59 Krystyna Paszek 1961 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Maz
60 Krystyna Pawelec 1953 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Piastów
61 Ania Rębecka 1982 Bastion Pomiechówek
62 Agnieszka Dobrzyńska 1980 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Truskaw
63 Klaudia Hagemajer 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
64 Janusz Bugajewski 1961 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
65 Sławomir Szczygieł 1961 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
66 Marcin Gągolewski 1986 Stare Orzechowo
67 Marzena Piętka 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Legionowo
68 Marcin Maruszewski 1982 Active Runners Płock Brwilno
69 Anna Paź 1982 PZU Soprt Team Modlin Twierdza
70 Katarzyna Sprawka 1970 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
71 Dorota Targońska 1987 Wybiegaj Siebie Legionowo
72 Adrian Targoński 1987 Legionowo
73 Anna Rybicka 1984 Wybiegaj Siebie Legionowo
74 Katarzyna Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
75 Norbert Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
76 Kamil Lesiak 1981 Biegam Bo Lubię Nocą Warszawa
77 Krzysztof Marciniak 1986 Płock
78 Katarzyna Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
79 Mariusz Jarczewski 1981 Stare Wrońska
80 Marcin Banasiak 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
81 Bartłomiej Tyszka 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
82 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
83 Arkadiusz Gawlik 1974 Warszawa
84 Bartłomiej Wicher 1985 SBRT Warszawa Warszawa
85 Radosław Madajczak 1998 BKS Wataha Warszawa Legionowo
86 Monika Pietrzak 1983 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
87 Jakub Łojko 1984 PRL TRANSPORT Zakroczym
88 Łukasz Piasecki 1985 PRL TRANSPORT Zakroczym
89 Przemysław Milewski 1979 PRL TRANSPORT Zakroczym
90 Bartłomiej Florczak 1983 PRL TRANSPORT Zakroczym
91 Gabriel Ardelli 1986 PRL TRANSPORT Zakroczym
92 Bartłomiej Mateuszewski 1983 PRL TRANSPORT Zakroczym
93 Jerzy Borkowski 1966 Warszawa
94 Damian Borkowski 1998 Nowy Dwór Mazowiecki
95 Łukasz Welenc 1985 Mazowsze biega Warszawa
96 Rafał Semeniuk 1998 Nowy Dwór Mazowiecki
97 Adam Korzeń 1964 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
98 Włodek Dziarnowski 1960 biegamPłock team Płock
99 Dariusz Frąckiewicz 1973 Biegam na Tarchominie Warszawa
100 Małgorzata Mierzejewska 1981 Morsy Ostrołęka Ostr0Łęka
101 Magdalena Klimek-Majewska 1982 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
102 Łukasz Majewski 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
103 Robert Michalski 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli Warszawa
104 Paulina Leśniczy 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
105 Krzysztof Leśniczy 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
106 Wilhelm Leśniczy 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
107 Urszula Korzeń 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
108 Krzysztof Dykier 1985 Kosewko
109 Michał Zaremba 1979 Warszawa
110 Klaudia Świderska 1977 Warszawa
111 Radosław Marciniak 1986 Active Runners Płock Płock
112 Rafał Darkowski 1980 Lider Winnica Winnica
113 Urszula Bartecka-Matuszewska 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
114 Paweł Matuszewski 1983 Nowy Dwór Mazowiecki
115 Marcin Piotrak 1975 ANKODOR Warszawa
116 Patryk Waleszczak 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
117 Jacek Budzik 1983 Spartan SGX Warsaw Nowe Grochale
118 Paweł Laskus 1975 Warszawa
119 Jakub Kościk 1985 Królewski Klub Biegacza Warszawa
120 Martyna Zmysłowska 1994 Wyszogród
121 Iwona Kochman 1963 Vege Runners Warszawa
122 Michał Rejchel 1992 Rebellion Of Free Runners Nowy Dwór Mazowiecki
123 Roman Marek 1962 Warszawa
124 Agnieszka Policewicz 1985 heron team wieliszew Łajski
125 Magdalena Penkalska 1978 heron wieliszew Wieliszew
126 Mariusz Komuda 1979 Satori Sport Klub Legionowo
127 Dariusz Jakubowski 1975 Winnica
128 Karolina Krzysztofowicz 1979 Warszawa
129 Bartosz Wichrowski 1987 Klub Zbiegacza WolneWiatry Warszawa
130 Adam Gollnik 1988 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
131 Daniel Nowak 1985 Po,Miechówek
132 Aleksandra Szczurowska 1988 Zakroczym
133 Tomasz Pietras 1977 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
134 Grzegorz Lewandowski 1979 Nasielsk Baszta Team Legionowo
135 Grzegorz Karaszewski 1978 SEROCK BIEGA Z HOTELEM NARVIL Legionowo
136 Sylwester Dudziński 1974 Wieliszew Heron Team Olszewnica Nowa
137 Rafał Cieślar 1984 Bielsko-Biała Bielsko-Biała
138 Piotr Pyszniewski 1965 Glinojeck
139 Bożena Pyszniewska 1974 Glinojeck
140 Sylwia Suska 1984 Pomiechówek
141 Sebastian Strumnik 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
142 Katarzyna Strumnik 1985 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
143 Bartosz Strumnik 2007 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
144 Paweł Krawczyk 1978 Lider Winnica Winnica
145 Marta Kowalska 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
146 Sebastian Jankowski 1980 Alpla team Wieliszew
147 Andrzej Korkosz 1977 Groty Team Blizne Jasińskiego
148 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
149 Agata Pietraś 1984 KB PLL LOT Pruszków
150 Magdalena Łojewska-Mroczek 1990 Gołymin-Ośrodek
151 Justyna Samsel 1984 Legionowo
152 Mariusz Szafaryn 1976 Morsy Ostrołęka Ostrołęka
153 Aneta Kulesza-Chojnacka 1981 Jabłonna
154 Katarzyna Zaręba 1981 Legionowo
155 Marzena Filipiak 1985 Kazuń Polski
156 Katarzyna Podwysocka 1983 ciasteczkowy potwór Marki
157 Beata Mroczkowska 1984 Dziekanów Leśny
158 Michał Tetkowski 1978 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
159 Marek Żywień 1966 Warszawa
160 Kinga Dżegan 1979 Spartan SGX Warsaw Janówek
161 Tomasz Wudarczyk 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
162 Przemysław Dybiec 1992 Słubice
163 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Warszawa
164 Marcin Stachowski 1976 Nie Ma Lipy Halinów Halinów
165 Daniel Sybicki 1975 Nowy Dwór Mazowiecki
166 Anna Sybicka 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
167 Joanna Lasocka 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
168 Bartosz Włodarczyk 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
169 Radosław Jabłonka 1977 Wyszków
170 Adam Pożarowszczyk 1985 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
171 Aleksy Toporowicz 1981 Warszawa
172 Dariusz Ostrowski 1967 Legionowo
173 Tomasz Wudarczyk 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
174 Jakub Burkiewicz 1984 Legionowo
175 Anna Paradowska 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
176 Michał Arendt 1983 Legionowo
177 Paweł Kaczorowski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
178 Aleksandra Guzińska 1979 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
179 Izabela Wąsik 1971 Warszawa
180 Anna Jakubowska 1980 Gang Endorfin Piaseczno
181 Marcin Poss 1973 Warszawa
182 Marcin Wysocki 1984 Warszawiaky Warszawa
183 Maciej Koper 1985 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
184 Karol Jaskulski 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
185 Mariola Granuszewska 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
186 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
187 Rafał Makulak 1989 Spartan SGX Warsaw Nowy Dwór Mazowiecki
188 Arkadiusz Król 1977 Warsaw Run Club Warszawa
189 Sebastian Mróz 1976 Komorów
190 Katarzyna Spychała 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
191 Piotr Zarzycki 1985 Warszawa
192 Kamil Grendziński 1998 Twister Team Zdroje
193 Marcin Osiński 1984 Nasielsk
194 Wojciech Lewandowski 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
195 Paulina Szarow 1985 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
196 Kamil Świtała 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
197 Daniel Cichal 1999 Zakroczym
198 Monika Jarczewska 1983 Szczytno
199 Łukasz Kowalski 1983 Ciechanów
200 Marcin Bistron 1981 Płońsk
201 Klaudia Krajewska 1993 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo Legionowo
202 Kamil Malinowski 1993 Nowy Dwór Mazowiecki
203 Adam Sadzyński 1990 Mazovia Proactiv Ciechanów
204 Grzegorz Papaj 1981 Elektryczny Łoś Nowy Dwór Mazowiecki
205 Marcin Urbańczyk 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
206 Robert Kuczyński 2001 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
207 Janusz Olczak 1964 Warszawa
208 Emil Wdowski 1973 Nowy Dwór Mazowiecki
209 Katarzyna Stradza 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
210 Karina Jachymek 1985 BBLZT Ząbki
211 Martyna Patalan 2005 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
212 Aleksandra Jancz 1988 Nowy Dwor Mazowiecki
213 Mariusz Kruszewski 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
214 Patryk Kaczmarski 1989 Płońsk
215 Daria Mirowska 1990 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
216 Jarosław Czarnecki 1975 1.BLTr Nowy Dwór Mazowiecki
217 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kuligów
218 Magdalena Penkalska 1978 heron wieliszew Wieliszew
219 Magdalena Brzozowska 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
220 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
221 Mariusz Smoliński 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
222 Marcin Kędra 1986 Warszawa
223 Martyna Kronenberger 1988 Warszawa
224 Adam Ziułkowski 1989 Góra
225 Edyta Chmielewska 1980 Warszawa
226 Małgorzata Deręgowska 1983 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
227 Marcin Konsalik 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
228 Aleksandra Polak 1986 Chotomów
229 Łukasz Rękas 1985 GO run - Adecto | ubezpieczenia Modlin Twierdza
230 Daniel Cybulak 1988 Serwis Unitów Daniel Cybulak Nowy Dwór Mazowiecki
231 Joanna Jurzysta 1990 Serwis Unitów Daniel Cybulak Nowy Dwór Mazowiecki
232 Jarosław Gabinecki 1979 Leoncin
233 Monika Gabinecka 1977 Leoncin
234 Małgorzata Adamczyk 1970 Nowy Dwór Mazowiecki
235 Katarzyna Masiul 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
236 Anna Walac 1983 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
237 Marcin Banaszkiewicz 1981 Lider Winnica Nasielsk
238 Sebastian Nowak 1984 Ciechanów
239 Piotr Bloch 1993 Błędowo
240 Bartosz Niedźwiedź 1987 Warszawa
241 Maciej Kowaliński 1985 Mazovia Proactiv Ciechanów
242 Monika Osińska 1988 Nasielsk
243 Michał Rynkun 2002 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
244 Ludomir Rynkun 1968 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
245 Sławomir Rynkun 2001 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
246 Leszek Kleiman 1950 Wieliszew Heron Team Kałuszyn
247 Adam Gańko 1968 Nowy Dwór Mazowiecki
248 Volodymyr Masnyi 1979 Kazuń Bielany
249 Paweł Mieszkowski 1992 Warszawa
250 Patrycja Przybylińska 1992 Warszawa
251 Michał Binek 1979 Legionowo
252 Aleksandra Borządek 2000 Legia Run Club Grodzisk Mazowiecki
253 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock Płock
254 Monika Solarska 1974 DOGOŃ GRODZISK MAZ Grodzisk Mazowiecki
255 Rajmund Ziętara 1965 Inowrocław
256 Joanna Lipińska 1991 Łomiankowska Grupa Biegowa Kazuń Nowy
257 Paulina Marzęcka 1990 Warszawa
258 Wojciech Jacoszek 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
259 Tomasz Kowalski 1983 RaceFighter Mińsk Mazowiecki
260 Aleksandra Mazurkiewicz 1986 Warszawa
261 Andrzej Paziewski 1973 Warszawa
262 Paweł Musiał 1978 Adidas Runners Warsaw Warszawa
263 Sylwia Sędek 1982 Warszawa
264 Rafał Kłosiński 1972 RaceFighter Dębe Wielkie
265 Grzegorz Laczkowski 1981 Jabłonna
266 Anna Lewandowska 1980 Wybiegaj Siebie Legionowo
267 Damian Pepłoński 1989 Deutsche Bank Marathon Team Nowy Dwór Mazowiecki
268 Joanna Bieniek-Ugniewska 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
269 Dorota Przybyła 1985 Płock
270 Andrzej Piekut 1959 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
271 Izabela Obszyńska 1977 Bielsk
272 Jacek Bryśkiewicz 1983 Lider Winnica Winnica
273 Krzysztof Mielczarek 1974 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Warszawa
274 Aneta Duda 1983 Legionowo
275 Grzegorz Bielski 1980 Legionowo
276 Marcin Bielski 1985 Rębkowo
277 Norbert Świerczyński 2001 RaceFighter Dębe Wielkie
278 Mariusz Macugowski 1975 KB TKKF Promyk Ciechanów Nowy Dwór Mazowiecki
279 Oskar Wojtalik 1993 Agencja Projekt Igrzyska Warszawa
280 Radosław Wysocki 1978 Warszawa
281 Agnieszka Wysocka 1978 Warszawa
282 Justyna Węgłowska 1988 Pokrzywnica
283 Natalia Goryszewska 1988 Nasielsk Baszta Team Świercze
284 Krzysztof Skrzypczyński 1985 Nasielsk Baszta Team Kątne
285 Marcin Kwiatkowski 1987 Nasielscy Patrioci Nasielsk
286 Marta Gruza 1979 Kazuń Bielany
287 Joanna Krzywda 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
288 Robert Szal 1976 Załuski
289 Mariusz Taperek 1976 Husaria Race Team Nowy Dwór Mazowiecki
290 Marta Abramczyk 1991 Husaria Race Team Dobrzyń
291 Marek Czyżowski 1976 RaceFighter Huta Mińska
292 Adrianna Pisarska 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
293 Michał Cikacz 1996 Legionowo
294 Sylwia Burza 1992 Wieliszew
295 Igor Gortat 1989 brak Glinojeck
296 Michał Iwanicki 1982 Accelerating Poland Dąbrowa Chotomowska
297 Ewelina Przybyłek 1985 Winnica
298 Zbigniew Ciesielski 1973 Nowy Dwór Mazowiecki
299 Agnieszka Zbrzeźna 1987 Pułtusk
300 Marta Wilczek 1990 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
301 Riccardo Pietrucha 1991 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
302 Joanna Bylińska 1990 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
303 Michał Iwaszkiewicz 1987 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
304 Kajetana Kamińska 1989 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
305 Anna Zalewska 1989 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
306 Marcin Arbaszewski 1983 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
307 Łukasz Urbański 1985 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
308 Grzegorz Piotrowski 1966 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
309 Janusz Wanat 1966 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
310 Krzysztof Sobolewski 1976 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
311 Gizela Hałgas 1990 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
312 Krzysztof Zarzycki 1982 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
313 Wojciech Kotowski 1963 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
314 Jarosław Zmysłowski 1980 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
315 Łukasz Masiul 1983 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
316 Bartosz Cybulski 1984 Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki
317 Rafał Górecki 1985 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanow
318 Volha Zhynkina 1977 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanow
319 Artur Bałabas 1983 Mazovia Proactiv Ciechanów
320 Krzysztof Zakrzewski 1990 KM AKTYWNI Sochaczew Sochaczew
321 Wiesław Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
322 Marcin Romanowicz 1985 Radom
323 Agnieszka Romanowicz 1984 Radom
324 Artur Czerwoński 1968 Widłorogi Łomianki
325 Dominika Socha 1980 Bestie ocr Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki
326 Leszek Belowski 1953 Chemik Noxy Puławy Puławy
327 Ewelina Kaska-Łobodowska 1984 RaceFighter Siennica
328 Kamil Mańk 1979 Legionowo
329 Michalina Mańk 1999 Skrzeszew
330 Jacek Franczak 1975 Czeczotki
331 Joanna Furtak 1996 Cybulice Małe
332 Krzysztof Zięba 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Orzechowo
333 Leszek Zawierucha 1972 Warszawa
334 Wioletta Krupińska 1993 Warszawa
335 Joanna Furtak 1996 Cybulice Małe
336 Marta Pękacka 1996 Nowy Dwór Mazowiecki
337 Magdalena Pękacka 1995 Nowy Dwór Mazowiecki
338 Patrycja Pawłowska 1986 Warszawa
339 Piotr Luba 1984 Warszawa
340 Robert Błoński 1973 Warszawa
341 Hubert Winiarski 1992 Tarnów
342 Łukasz Stanicki 1969 Trzy Ciotki Nowy Dwor Mazowiecki
343 Paweł Wachol 1985 Zakroczym
344 Dawid Kąpielewski 1994 Nowy Dwór Mazowiecki
345 Adam Borkowski 1994 Warszawa
346 Arkadiusz Żyła 1995 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
347 Katarzyna Warzyńska 1985 Legionowo
348 Monika Rybasow10 1975 Legionowo
349 Aneta Kupiszewska1 1979 Legionowo
350 Michał Kierzkowski 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
351 Marek Szramowiat 1977 Lwówek Śląski
352 Bartosz Pliszka 1973 OLA TEAM Ostrołęka
353 Grzegorz Wiesiołek 1973 Warszawa
354 Maja Bużycka 2000 Twister Team Mława
355 Karolina Graczyk 1985 Kutno
356 Justyna Adamowska 1980 RozpędzOna Warszawa
357 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 SOL3 Nowy Dwór Mazowiecki
358 Robert Płaczkiewicz 1980 SOL3 Bydgoszcz
359 Kamil Chmieliński 1989 Wieliszew
360 Klaudia Petrykowska-Chmielińska 1990 Wieliszew
361 Teresa Mikoś 1963 Otwock
362 Roman Mikoś 1966 Otwock
363 Maciej Kołodziejski 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
364 Marcin Górnicki 1988 Warszawa
365 Aneta Olendrzyńska 1983 Legionowo
366 Igor Zbrzeźniak 1995 Raszyn
367 Ewelina Choroś 1987 Łomna
368 Artur Jednachowski 1994 Darzlubie
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć