II Przeszkodowy Bieg Hutniczka - Lista uczestników
2018.10.07 09:00

151 / 150 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
2 Lena Parafińczuk 2010 Stare Babice
3 Nicola Pachowska 2010 Power Training Stare Babice
4 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
5 Aleksander Iwaniuk 2012 Warszawa
6 Krystian Dutkiewicz 2004 Warszawa
7 Paulina Zubrzycka 2009 Oldschool Laski
8 Michał Zubrzycki 2010 oldskull Laski
9 Aleksander Kopka 2007 Nowa Iwiczna
10 Wiktoria Kozak 2008 Warszawa
11 Anastazja Marzantowicz 2013 Warszawa
12 Artur Ławiński 2012 Warszawa
13 Jakub Cwil 2006 Warszawa
14 Magda Rukat 2004 Małkinia
15 Piotr Rukat 2005 Małkinia
16 Paulina Rukat 2007 Małkinia
17 Bartek Rukat 2009 Małkinia
18 Piotr Łagowski 2009 Klaudyn
19 Jan Łagowski 2014 Klaudyn
20 Konrad Górzyński 2005 Bestie ocr Legionowo Warszawa
21 Kacper Gawlik 2006 Jagiellonka Ząbki
22 Franciszek Salamon 2010 Warszawa
23 Maciej Kuncio 2009 Warszawa
24 Weronika Zimna18 2012 Warszawa
25 Olaf Jastrząb 2004 Warszawa
26 Jakub Cheminiak 2013 Stare Babice
27 Nikola Sosnowska 2003 Warszawa
28 Bartosz Baranowski 2009 MKS Polonia Warszawa Warszawa
29 Julia Bubrowska 2006 Łomianki
30 Zuzanna Gromadka 2007 Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki
31 Grzegorz Gromadka 2008 Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki
32 Julian Willis 2011 Warszawa
33 Sylvester Willis 2008 Warszawa
34 Kacper Bałacki 2013 BBLZT Ząbki
35 Marcelina Drescher 2009 Michałowice
36 Melania Drescher 2004 Michałowice
37 Tomasz Raszewski 2008 Łomianki
38 Mateusz Witon 2011 STO Jaskółka Warszawa
39 Franciszek Ceceruk 2010 Warszawa
40 Stanisław Ceceruk 2008 Warszawa
41 Paweł Gabryanczyk 2010 Warszawa
42 Wiktor Sasin 2008 Warszawa
43 Natalia Gutowska 2008 AZS UW Warszawa Warszawa
44 Maciej Gutowski 2012 AZS UW Warszawa Warszawa
45 Matilde Dembek-Jensen 2010 Michalowice
46 Emil Dembek-Jensen 2010 Michalowice
47 Filip Motyka 2011 Warszawa
48 Lena Adamkiewicz 2011 LENA LEMONIADA TEAM Płock
49 Alex Miśkiewicz 2006 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
50 Artur Woźniak 2012 Brodnica Górna
51 Tymoteusz Woźniak 2012 Brodnica Górna
52 Zuzanna Naszewska 2008 Warszawa
53 Kacper Komuda 2004 Warszawa
54 Mikołaj Kamiński 2011 Warszawa
55 Norbert Kamiński 2008 Warszawa
56 Bruno Szczodroński 2009 Warszawa
57 Wojtek Horyń 2009 Delta Warszawa Piaseczno
58 Aleksander Kuśnierz 2003 Józefosław
59 Łucja Półtorak 2013 Warszawa
60 Kamil Półtorak 2008 Warszawa
61 Maja Żuchowska 2009 AZS AWF Warszawa Warszawa
62 Mateusz Żuchowski 2012 Szkoła podstawowa nr 77 Warszawa
63 Karolina Kiewra 2009 Naprzód Młociny Warszawa
64 Grzegorz Kiewra 2009 Naprzód Młociny Warszawa
65 Juliusz Adamiec 2010 Michałowice
66 Nina Ogryczak 2010 Warszawa
67 Kaja Gadomska 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
68 Antoni Kacprzyk 2009 UKS Zaułek Warszawa (Białołęka)
69 Maria Kozikowska 2009 Warszawa
70 Franek Głowacki 2008 Warszawa
71 Adam Serafin 2013 Warszawa
72 Filip Bujakowski 2006 Warszawa
73 Blanka Bujakowska 2009 Warszawa
74 Nikodem Małecki 2012 Warszawa
75 Igor Gruszczyński 2010 Warszawa
76 Bartosz Gruszczyński 2012 Warszawa
77 Michalina Świątecka 2012 Warszawa
78 Filip Wiśniewski 2007 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
79 Kornelia Jonczyk 2014 Warszawa
80 Krzysztof Godlewski 2003 Wołomin
81 Kacper Godlewski 2009 Wołomin
82 Helena Głowacka 2011 Warszawa
83 Piotr Ziułkowski 2006 SP 73 Warszawa
84 Adam Rutkowski 2007 Warszawa
85 Maciek Rutkowski 2005 Warszawa
86 Piotr Rudnik 2005 Halinów
87 Wiktoria Stykowska 2009 uks sprint 2020 Warszawa
88 Zosia Stykowska 2010 uks sprint 2020 Warszawa
89 Staś Jusis 2009 Warszawa
90 Filip Jusis 2006 Warszawa
91 Andżelika Drygała 2006 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
92 Kordian Drygała 2010 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
93 Tomasz Piórkowski 2009 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
94 Krzysztof Piórkowski 2005 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
95 Mikołaj Szewczyk 2012 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
96 Szymon Szewczyk 2006 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
97 Bartosz Strózik 2011 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
98 Aleksander Strózik 2014 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
99 Zofia Kubacka 2007 Huta ArcelorMittal Warszawa Marki
100 Damian Słomski 2012 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
101 Laura Żołędowska 2005 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
102 Nikodem Niewiadomski 2008 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
103 Maja Woźniak 2008 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
104 Ryszard Kielich 2009 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
105 Witold Kielich 2012 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
106 Maciej Staniszewski 2008 Huta ArcelorMittal Warszawa Jabłonna
107 Mikołaj Sitko 2011 Huta ArcelorMittal Warszawa Marki
108 Magda Karaszewska 2010 Brwinów
109 Joanna Karaszewska 2008 Brwinów
110 Jakub Siejka 2004 JUDO LEMUR Warszawa
111 Szymon Siejka24 2012 JUDO LEMUR Warszawa
112 Sebastian Bedyński 2007 Otwock
113 Barbara Kosieradzka 2010 Płock, Borowiczki-Pieńki
114 Zuzanna Rekus 2010 Płock
115 Józef Caliński 2009 Nowe Miasto
116 Bartosz Nosek 2010 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
117 Łukasz Nosek 2014 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
118 Aleksander Zieliński-Bąbka 2009 Delta Warszawa Warszawa
119 Zosia Stasińska 2012 Warszawa
120 Ula Stasińska 2014 Warszawa
121 Kacper Dymowski 2012 crossfit dopamine Warszawa
122 Jan Hasik 2012 Warszawa
123 Karolina Calińska 2005 Wieliszew
124 Lena Iwanicka 2009 AZS AWF Warszawa Dąbrówka
125 Wiktor Iwanicki 2014 Dąbrówka
126 Adam Socki 2005 Warszawa
127 Lena Sutkowska 2011 PANDA TEAM Warszawa
128 Jakub Saciłowski 2010 Hutnik Warszawa Warszawa
129 Gabriela Saciłowska 2012 Hutnik Warszawa Warszawa
130 Stanisław Bagiński 2009 Warszawa
131 Wojciech Wojciechowski 2009 Warszawa
132 Paweł Mazur 2013 Przedszkole 381 Warszawa
133 Remigiusz Cylkowski 2005 Żyrardów
134 Sergiusz Cylkowski 2012 Żyrardów
135 Ewa Kozłowska 2011 Warszawa
136 Bartosz Kozłowski 2008 Warszawa
137 Lena Molska 2012 Warszawa
138 Eryk Molski 2006 Warszawa
139 Róża Lisicks 2014 #ProjektujemySzczęście Warszawa
140 Karol Jabłoński 2012 X
141 Jaś Pastuszka 2012 Xx
142 Zuzanna Buchalska 2010 Xx
143 Aleksandra Krupa 2010 X
144 Maria Pastuszka 2010 X
145 Wincenty Kopyt 2009 X
146 Monika Pieślak Kopyt 2009 Xx
147 Mikołaj Kulesza 2009 Xx
148 Maks Madrakowski 2008 Xx
149 Julian Kopyt 2008 Xx
150 Miłosz Tobiasz 2007 X
151 Tomasz Nowakowski 2006 X
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć