II Przeszkodowy Bieg Hutnika - Lista uczestników
2018.10.07 09:30

252 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Róża Kobiałka 1983 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
2 Mateusz Zgoda 1993 Naprzód Młociny Warszawa
3 Grzegorz Baran 1977 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
4 Marek Kałyńczak 1990 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
5 Marcin Chrzanowski 1996 Boot Camp Polska Warszawa
6 Sławomir Jędral 1979 Warszawa
7 Aneta Duda 1983 Skurcze Łydek Legionowo
8 Anna Paterek 1980 Skurcze Łydek Warszawa
9 Rafał Kalisz 1979 Skurcze Łydek Warszawa
10 Marcin Wójcik 1976 Skurcze Łydek Warszawa
11 Natalia Wyszkowska 1988 Trener24 Warszawa
12 Marcin Tulczyński 1968 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
13 Dobrochna Tulczyńska 1997 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
14 Andrzej Janiszewski 1981 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
15 Piotr Wielgosz 1991 Hutnik Warszawa Warszawa
16 Tomasz Tadzik 1992 TADZIK SIĘ ŻENI! Warszawa
17 Piotr Romik 1987 TADZIK SIĘ ŻENI! Izabelin
18 Brunon Błaszczyk 1988 TADZIK SIĘ ŻENI! Warszawa
19 Emil Wielgosz 1991 Hutnik Warszawa Warszawa
20 Piotr Piorun 1976 Hutnik Warszawa Garwolin
21 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
22 Piotr Szylberg 1982 Spartan SGX Warsaw Warszawa
23 Magdalena Kownacka 1975 Józefów
24 Rafał Rola 1982 Wołomin
25 Piotr Misiak 1990 Izabelin
26 Anna Okulicz-Kozaryn 1982 Stare Babice
27 Łukasz Jarecki 1983 Katowice
28 Agnieszka Markiewicz 1975 Power Training Stare Babice
29 Arkadiusz Wojtaluk 1987 masovia Warszawa
30 Krzysztof Tomaszewski 1980 Dzikie dziki Warszawa
31 Daria Bijak 1984 Dzikie dziki Watszawa
32 Magda Graf 1979 Dzikie dziki Warszawa
33 Krystian Kołodziej 1985 Ninja Warrior Team Marki
34 Agnieszka Włodarczyk 1985 Konstancin-Jeziorna
35 Krzysztof Kowalski 1972 Husaria Race Team Warszawa
36 Weronika Bielicka 1993 Warszawa
37 Radosław Podgrudny 1978 Rescue Team Warszawa
38 Piotr Czernecki 1983 Rescue Team Nasielsk
39 Kacper Heliasz 1981 BOOT CAMP POLSKA Lublin
40 Adam Baran 1992 Bielsko-Biała
41 Paweł Lenart 1984 Warszawa
42 Łukasz Capiga 1985 Warszawa
43 Paweł Mitosek 1982 Power Training Warszawa
44 Marcin Radoła 1972 STG Katowice Katowice
45 Michał Strzemiński 1985 Husaria Race Team Warszawa
46 Adam Godlewski 1972 Wołomin
47 Andrzej Januszewski 1984 Warszawa
48 Arkadiusz Rosa 1983 STG Katowice Katowice
49 Aureliusz Gałat 1982 Bramki
50 Kinga Chyła 1988 Warszawa
51 Marcin Kaczyński 1983 Warszawa
52 Michał Kołodziej 1984 Crosshouse Warszawa
53 Bartłomiej Mitek 1997 Jamno
54 Jakub Macander 1994 Skierniewice
55 Katarzyna Marzantowicz 1986 Warszawa
56 Sara Osetek 1994 Warszawa
57 Andrzej Lamenta 1979 Warszawa
58 Mariusz Morgaś 1986 trener24h.com.pl Warszawa
59 Marek Szwed-Lipiński 1978 Dzikie Grubasy Szatana Warszawa
60 Krzysztof Kozioł 1984 Ciechanów
61 Grzegorz Janiszewski 1967 Warszawa
62 Szymon Kopydłowski 1991 Góra Kalwaria
63 Magda Rysińska 27 1979 Mysiadło
64 Magdalena Kubicka 1984 Warszawa
65 Piotr Kaczmarski 1985 Warszawa
66 Beata Pałaszyńska 1983 Hardcorowe Wychylylymyby Bydgoszcz
67 Łukasz Łącki 1981 Hardcorowe Wychylylybymy Nowy Dwór Mazowiecki
68 Olga Rejdych 1977 Bestie ocr Legionowo Chotomów
69 Justyna Warda 1992 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
70 Magdalena Lewańska 1985 KONIUCHY OCR Kutno
71 Kamila Misztalska 1983 KONIUCHY OCR Kutno
72 Agnieszka Czajkowska 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
73 Albert Grzyb 1991 Opatów
74 Krzysztof Łagowski 1977 Klaudyn
75 Anna Gomoła-Paradowska 1983 Power Training Warszawa
76 Karolina Kaczmarska 1985 Warszawa
77 Andrzej Szachewicz 1977 Warszawa
78 Kamil Kujawski 1984 trener24h.com.pl Warszawa
79 Maciej Molasy 1982 trener24h.com.pl Warszawa
80 Krystian Maciejewski 1992 Bestie ocr Legionowo Legionowo
81 Mariusz Gogol 1991 Białystok
82 Piotr Garbacz 1984 Grodzisk Mazowiecki
83 Łukasz Osko 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
84 Paweł Koryczan 1981 Warszawa
85 Karol Julikowski 1982 Off-road Runners Benefit Systems Piaseczno
86 James Randall 1984 Spartan SGX Warsaw Warszawa
87 Bartosz Dubas 1987 Poznań
88 Anna Dubas 1986 Poznań
89 Michal Kubjatko 1983 Poznań
90 Marcin Piętka 1983 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
91 Adam Sadowski 1991 Warszawa
92 Tomasz Urbaniak 1980 Warszawa
93 Łukasz Gałach 1980 Warszawa
94 Kamil Kucharczyk 1982 Warszawa
95 Krzysztof Michalik 1991 Zakopane
96 Tomasz Konarski 1984 Power Training Warszawa
97 Mariusz Bubrowski 1973 Łomianki
98 Marek Lewicki 1981 Marki
99 Łukasz Świerczyński 1988 Warszawa
100 Kamil Caliński 1983 Warszawa
101 Bartosz Bajerski 1984 BACKUPEVENTS.PL Warszawa
102 Artur Sokołowski 1975 Dziady OCR Otwock
103 Robert Drewniak 1978 BACKUPEVENTS.PL Pogorzel
104 Mateusz Mroczkowski 1987 Warszawa
105 Maciej Brzozowski 1989 Mysiadlo
106 Sylwia Zduńczyk 1985 Biosfera Łódź
107 Kamil Michta 1984 Leszczyny
108 Krzysztof Sapała 1986 Husaria Race Team Warszawa
109 Katarzyna Wojcieszak 1976 Kielce
110 Agnieszka Sapała 1992 Husaria Race Team Warszawa
111 Paweł Strzelczyk 1983 CC 1916 Warszawa
112 Maciej Aleksandrowicz 1980 CC 1916 Warszawa
113 Mateusz Siódemak 1999 Warszawa
114 Marcin Siódemak 1974 Warszawa
115 Joanna Urbańska 1980 Łódź
116 Jarosław Jóżwiak Szymański 1992 TADZIK SIĘ ŻENI! Warszawa
117 Tomasz Danielkiewicz 1986 xRunners Żukowice
118 Ewa Tymosiewicz-Dymek 1975 Bestie ocr Legionowo Legionowo
119 Adam Pustelnik 1967 Warszawa
120 Sylwester Piechowski 1970 Łomiankowska Grupa Biegowa Kiełpin
121 Paweł Radziejewski 1995 Warszawa
122 Elżbieta Lewaniak 1976 Szczecin
123 Dawid Jarosz 1989 PANDA TEAM Warszawa
124 Ksawery Staniecki 1986 PANDA TEAM Warszawa
125 Michał Sutkowski 1979 PANDA TEAM Warszawa
126 Paulina Andrzejewska 1994 PANDA TEAM Warszawa
127 Michał Woźniak 1982 Brodnica Górna
128 Wojciech Grajkowski 1980 Szybkie Rodniki Warszawa
129 Dawid Siudziński 1985 Piekary Śląskie
130 Dawid Lalak 1991 Warszawa
131 Filip Kowalewski 1986 Hutnik Warszawa Warszawa
132 Małgorzata Lukas 1991 Adidas Runners Warsaw Pabianice
133 Bartosz Januszewski 1991 KONIUCHY OCR Zielona Góra
134 Kuba Dudek 1990 WATAHA Warszawa
135 Agata Misiak 1992 WATAHA Warszawa
136 Izabela Zaborska-Józefik 1971 Power Training Warszawa
137 Vaiva Pivonska 1986 PANDA TEAM Warszawa
138 Katarzyna Baran 1986 trener24h.com.pl Warszawa
139 Mateusz Molenda 1991 trener24h.com.pl Warszawa
140 Viktoriia Lazareva 1983 Warszawa
141 Rajmund Lisiecki 1978 Biegowe nygusy Otrębusy
142 Michał Bombała 1989 Płońsk
143 Martyna Tkaczenko 1995 COOKIES Białystok
144 Natalia Rafałowska 1994 COOKIES Wasilków
145 Piotr Kowalski 1981 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
146 Ela Ajzak 1977 Hardcorowe Wychylylymyby Józefów
147 Magdalena Wnorowska 1977 Dziady OCR Łomianki
148 Leszek Tejwan 1976 xRunners Warszawa
149 Roman Graczyk 1973 Warszawa
150 Michał Brzostek 1993 Warszawa
151 Michał Szenkin 1984 Skurcze Łydek Warszawa
152 Michał Jarzębak 1992 Warszawa
153 Tomasz Siwek 1993 Warszawa
154 Arkadiusz Kamiński 1984 Warszawa
155 Marcin Lewandowski 1978 Forma Team Kobyłka
156 Sylwester Księżak 1983 Excellent House team Rybie
157 Aleksandr Pawłowicz 1986 Warszawa
158 Radosław Jabłonka 1977 Dziady OCR Wyszków
159 Halina Kuran 2000 Łódź
160 Agnieszka Głowacka 1977 Warszawa
161 Artur Serafin 1983 trener24h.com.pl Warszawa
162 Marek Garlicki 1988 Trener24h Warszawa
163 Renata Piłat 1967 Dziady OCR Warszawa
164 Roman Moczulski 1980 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
165 Jędrzej Kuryło 1983 Warsaw International Triathlon Club Koszalin
166 Robert Waś 1966 Warszawa
167 Adam Margas 1993 Nie w szczepionkę team Warszawa
168 Sławomir Jastrzębski 1978 Bravehearst legionowo Legionowo
169 Aneta Pietruszka 1900 Warszawa
170 Tomasz Szeszko 1979 Nie w szczepionkę team Ząbki
171 Agnieszka Szeszko 1979 Nie w szczepionkę team Ząbki
172 Agnieszka Kołtun 1994 Józefów
173 Paulina Moczulska 1991 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
174 Ewa Popiel 1981 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
175 Kacper Caliński 1999 Nowe Miasto
176 Konrad Wiktorowicz 1988 Joniec
177 Wojciech Rosa 2001 Salezjańskie Kurczaczki Łódź
178 Robert Huszczyński 1975 Warszawa
179 Łukasz Paradowski 1983 Warszawa
180 Tomasz Kalniuk 1993 Nie w szczepionkę team Warszawa
181 Edyta Frelik 1983 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
182 Agata Potaczek 1990 Husaria Race Team Warszawa
183 Paweł Turlej 1972 Warszawa
184 Przemysław Lewandowski 1978 Klu&Lewy Team Warszawa
185 Grzegorz Morawski 1983 trener24h.com.pl Warszawa
186 Paulina Piętka 1986 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
187 Mariusz Kalwarczyk 1986 Izabelin na Start Izabelin C
188 Sławomir Szulc 1976 Warszawa
189 Tomasz Kilimnik 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
190 Tomasz Jabłoński 1982 SEX SPARTAN Warszawa
191 Przemysław Dąbrowski 1984 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
192 Mateusz Daniluk 1989 Biała Podlaska
193 Maciej Wydrych 1990 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
194 Marta Wydrych 1986 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
195 Artur Kajko 1974 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
196 Damian Postek 1990 Huta ArcelorMittal Warszawa Warszawa
197 Marcin Łaszczyk 1989 Warszawa
198 Cezary Błażejczyk 1992 Hutnik Warszawa Sobolew
199 Patryk Liszewski 2001 Hutnik Warszawa Warszawa
200 Patrycja Owczarczyk 1994 Hutnik Warszawa Warszawa
201 Kamil Lis 1989 Sobienie Jeziory
202 Radosław Lemański 1982 Nie w szczepionkę team Kobyłka
203 Anna Makulec 1984 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
204 Marcin Makulec 1983 Hardcorowe Wychylylybymy Garwolin
205 Ireneusz Matysek 1958 Samotny Wilk Wałcz
206 Grzegorz Knyt 1985 Fitness Klub Forma Warszawa
207 Filip Piechowski 2001 Kiełpin
208 Mariusz Pogorzelski 1973 Hardcorowe Wychylylybymy Karczew
209 Kinga Andrzejewska 1992 PANDA TEAM Warszawa
210 Tomasz Boruc 1980 Fitness Klub Forma Wołomin
211 Marta Sprawka 1993 Lublin
212 Bartosz Arusztowicz 1981 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
213 Witold Majewski 1969 Bestie ocr Legionowo Chotomów
214 Kinga Fedorczyk 1992 Warszawa
215 Marcin Galimski 1990 Ząbki
216 Lilianna Leśniewska 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
217 Jarosław Kwiatkowski 1983 Gabryelin
218 Natalia Jastak 2001 Warszawa
219 Rafal Jastak 1974 Warszawa
220 Bogdan Maciejewski 1983 Józefosław
221 Radosław Kolibabski 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
222 Robert Ciastkowski 1993 Warszawa
223 Karolina Jakóbczak 1984 Warszawa
224 Wiola Pęzioł 1984 KAH STAL Warszawa
225 Piotr Krawiecki 1994 MONDI SOLEC Piaseczno
226 Dominika Kobak 1980 MONDI SOLEC Piaseczno
227 Łukasz Brzomiński 1985 MONDI SOLEC Piaseczno
228 Michał Maziarz 1993 MONDI SOLEC Piaseczno
229 Paulina Misior 1991 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
230 Patrycja Sasin 1988 Warszawa
231 Marcin Majewski 1982 Zegrze
232 Andrzej Kochaniak 1982 Włóczybiegi Sowlany
233 Tomasz Tomczyk 1980 Warszawa
234 Sylwia Kucharska 1981 Sulejówek
235 Marcin Mielczarz 1980 Paczkoswiry Halinów
236 Natalia Malczyk 1991 Warszawa
237 Katarzyna Małkowska 1990 xRunners Kraków
238 Żaneta Broczkowska 1983 Krężel
239 Konrad Wojciechowski 1982 Warszawa
240 Artur Piotrowski 1978 ATEMI Jabłonna
241 Piotr Purchała 1988 Warszawa
242 Krzysztof Mularczyk 1983 MONDI SOLEC Krężel
243 Paweł Wiklak 1991 MONDI SOLEC Warszawa
244 Małgorzata Dmytrowska 1992 Warszawa
245 Paweł Rosłonek 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
246 Lukasz Wilczek 1982 Cieszyn
247 Magdalena Zielińska 1994 Run Bitches Run Warszawa
248 Tomek Rosa 1984 Run Bitches Run Mysiadło
249 Zuzanna Rosa 1994 Run Bitches Run Mysiadło
250 Rafał Wieczorek 1994 Run Bitches Run Opacz-Kolonia
251 Paweł Toczko 1997 Dziadkowice
252 Piotr Chojecki 1989 Warszawa
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć