II Przeszkodowy Bieg Hutnika - Lista uczestników
2018.10.07 09:30

53 / 500 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
2 Piotr Szylberg 1982 Spartan SGX Warsaw Warszawa
3 Magdalena Kownacka 1975 Józefów
4 Rafał Rola 1982 Wołomin
5 Piotr Misiak 1990 Izabelin
6 Anna Okulicz-Kozaryn 1982 Stare Babice
7 Łukasz Jarecki 1983 Katowice
8 Agnieszka Markiewicz 1975 Power Training Stare Babice
9 Arkadiusz Wojtaluk 1987 masovia Warszawa
10 Krzysztof Tomaszewski 1980 Dzikie dziki Warszawa
11 Daria Bijak 1984 Dzikie dziki Watszawa
12 Magda Graf 1979 Dzikie dziki Warszawa
13 Krystian Kołodziej 1985 Ninja Warrior Team Marki
14 Agnieszka Włodarczyk 1985 Konstancin-Jeziorna
15 Krzysztof Kowalski 1972 Husaria Race Team Warszawa
16 Weronika Bielicka 1993 Warszawa
17 Radosław Podgrudny 1978 Rescue Team Warszawa
18 Piotr Czernecki 1983 Rescue Team Nasielsk
19 Kacper Heliasz 1981 BOOT CAMP POLSKA Lublin
20 Wojciech Tomcat Gałczyński 1971 StarsTroopers Kręczki
21 Adam Baran 1992 Bielsko-Biała
22 Paweł Lenart 1984 Warszawa
23 Łukasz Capiga 1985 Warszawa
24 Paweł Mitosek 1982 Power Training Warszawa
25 Marcin Radoła 1972 STG Katowice Katowice
26 Michał Strzemiński 1985 Husaria Race Team Warszawa
27 Adam Godlewski 1972 Wołomin
28 Andrzej Januszewski 1984 Warszawa
29 Arkadiusz Rosa 1983 STG Katowice Katowice
30 Aureliusz Gałat 1982 Bramki
31 Kinga Chyła 1988 Warszawa
32 Marcin Kaczyński 1983 Warszawa
33 Michał Kołodziej 1984 Crosshouse Warszawa
34 Bartłomiej Mitek 1997 Jamno
35 Jakub Macander 1994 Skierniewice
36 Katarzyna Marzantowicz 1986 Warszawa
37 Sara Osetek 1994 Warszawa
38 Andrzej Lamenta 1979 Warszawa
39 Mariusz Morgaś 1986 trener24h.com.pl Warszawa
40 Marek Szwed-Lipiński 1978 Dzikie Grubasy Szatana Warszawa
41 Krzysztof Kozioł 1984 Ciechanów
42 Grzegorz Janiszewski 1967 Warszawa
43 Szymon Kopydłowski 1991 Góra Kalwaria
44 Magda Rysińska 27 1979 Mysiadło
45 Magdalena Kubicka 1984 Warszawa
46 Piotr Kaczmarski 1985 Warszawa
47 Olga Rejdych 1977 Bestie ocr Legionowo Chotomów
48 Justyna Warda 1992 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
49 Magdalena Lewańska 1985 KONIUCHY OCR Kutno
50 Kamila Misztalska 1983 KONIUCHY OCR Kutno
51 Agnieszka Czajkowska 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
52 Aleksandra Ziółkowska 1992 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
53 Krzysztof Łagowski 1977 Klaudyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć