II Strawczyńska Zadycha - Lista uczestników
2018.08.18 18:00

185 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Marcin Czupryński 1987 Łopuszno Active Team Łopuszno
2 Karol Przepióra 1987 Łopuszno Active Team Łopuszno
3 Bartłomiej Kozłowski 1972 KKL KIELCE Kielce
4 Iwona Karbowniczek 1988 Kielce
5 Agnieszka Stępień 1981 Piekoszów
6 Beata Wawrzeńczyk 1970 CTF Kielce Strawczyn
7 Krzysztof Ptak 1994 AZS Politechnika Świętokrzyska Strawczynek
8 Izabela Zajęcka13 1993 Strawczyn
9 Barbara Ptak 1970 BBL Strawczyn Strawczynek
10 Arkadiusz Ptak 1968 BBL Strawczyn Strawczynek
11 Sebastian Tkaczyk 1982 Końskie
12 Tomasz Fit 1976 Kielce
13 Radosław Ptak 1993 AZS Politechnika Świętokrzyska Strawczynek
14 Małgorzata Tymborowska - Wiedro 1975 Zagnańsk
15 Michał Zdzymira 1980 BBL Strawczyn / Klub Biegających Leśników Oblęgorek
16 Rafał Lewocha 1979 WOŻNIAK RUNNING TEAM Jastrząb
17 Piotr Picheta 1984 Woźniak Running Team Piekoszów
18 Tomasz Szwajca 1976 Woźniak Running Team Kielce
19 Jacek Sadłocha 1972 Woźniak Running Team Kielce
20 Tomasz Domagała 1976 BKBB Bilcza Bilcza
21 Marcin Szplit 1971 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
22 Paweł Ożóg 1989 Ekstremalni DecaRun Kielce
23 Danuta Adamczyk 1964 Ekstremalni DecaRun Kielce
24 Mariusz Adamczyk 1961 Ekstremalni DecaRun Kielce
25 Maciej Kozłowski 1980 DZIKIE BOBRY Daleszyce
26 Krzysztof Brojewski 1957 NIEZRZESZONY Kielce
27 Jakub Wójcik 1988 #HERE Kielce
28 Stanisław Krężołek 1952 Suków
29 Teresa Krężołek 1954 Suków
30 Joanna Duda 1971 WOŻNIAK RUNNING TEAM Mniów
31 Robert Kaszuba 1973 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem Zagnańsk
32 Ewelina Czernichowska 1992 CTF Kielce Kielce
33 Marcin Szlufik 1989 CTF Kielce Zagnańsk
34 Kacper Alfler 1995 CTF Kielce Kielce
35 Katarzyna Okólska 1991 CTF Kielce Zgórsko
36 Monika Zawłocka 1990 Brzeziny
37 Paweł Zatorski 1989 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
38 Wojciech Podsiadło 1992 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
39 Martyna Świetlik 1989 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
40 Andrzej Bazak 1978 Kielce
41 Mariusz Pietrzyk 1976 Wkurw_Team Włoszczowa
42 Michał Traczyński 1995 Pieradła
43 Sebastian Łukasiewicz 1988 MECHANIK I PRZYJACIELE Miedziana Góra
44 Przemek Gad 1988 Promnik
45 Izabela Zielińska 1993 Mniów
46 Klaudia Szmigiel 1996 WOŻNIAK RUNNING TEAM Węgrzynów
47 Wojciech Rębiś 1978 Woźniak Running Team Tumlin-Wykień
48 Agnieszka Mazur 1977 Woźniak Running Team Tumlin-Wykień
49 Łukasz Tutaj 1990 #HERE Kielce
50 Przemysław Śliwa 1993 BBL Strawczyn Chełmce
51 Wiola Jaśkowska 1992 Woźniak Running Team Mniów
52 Izabela Szuba 1980 Woźniak Running Team Kielce
53 Dariusz Furtak 1971 Woźniak Running Team Tumlin
54 Wioletta Król 1994 AZS UJK Kielce/KKL Kielce Oblęgorek
55 Tomasz Kuchciński 1985 Kostomłoty Drugie
56 Zbigniew Boruń 1986 Stąporków
57 Sebastian Kowalski 1976 Kolporter Run Kielce
58 Anna Soczomska-Kroma 1978 Biegne, żeby Bartek mógł biegać Bieliny
59 Adrianna Prasał 1991 Biegnę,żeby Bartkek mógł biegać Kielce
60 Aneta Jungiewicz 1982 Biegnę,żeby Bartkek mógł biegać Kielce
61 Jacek Cieślik 1982 MC^2 Kielce
62 Agnieszka Kaszuba 1975 Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem Zagnańsk
63 Michał Boroń 1982 TRIScyzoryCk Kielce
64 Karolina Fronczyk 1985 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
65 Paweł Jedynak 1982 Tumlin Wykień
66 Paula Stankowska 1990 CTF Kielce Strawczyn
67 Maciej Gugała 1976 Woźniak Running Team Ćmińsk
68 Andrzej Sroka 1985 Progres Sadek Szydłowie
69 Krzysztof Lipiński 1992 Woźniak Running Team Kluczewsko
70 Aldona Jakubczyk 1978 Woźniak Running Team Podzamcze
71 Dariusz Jakubczyk 1976 Woźniak Running Team Podzamcze
72 Aneta Kornecka-Cielibała 1978 Sobków biega Sobków
73 Adam Grzelec 1970 Ekstremalni DecaRun Kielce
74 Artur Kumański 1978 Biegnę,żeby Bartkek mógł biegać Borków
75 Łukasz Więckowski 1995 Woźniak Running Team Warka
76 Magdalena Sobura 1979 Woźniak Running Team Kielce
77 Andrzej Szymanski 1983 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce
78 Iwona Walkowicz 1988 Kielce
79 Agnieszka Skrzeczowska 1987 Kielce
80 Jolanta Szymańska 1983 Kielce
81 Mariusz Kwarciak 1977 Woźniak Running Team Kielce
82 Grzegorz Welc 1980 Chęciny
83 Rafał Kołodziej 1984 Górno
84 Sławomir Pietrzykowski 1973 Śmigasię Kielce
85 Monika Kisiel 1985 Kielce
86 Wioletta Kierczyńska 1976 Biegne, żeby Bartek mógł biegać Brzeziny
87 Marcin Lewandowski17 1985 Sprint Gorzyce Kielce
88 Katarzyna Wojcieszak 1976 Kielce
89 Mariusz Góra 1975 Kielce
90 Łukasz Woźniakowski 2001 Końskie
91 Jarosław Nyga 1981 Łopuszno Active Team Łopuszno
92 Michał Prymas 1981 SUUNTOTLW Włoszczowa
93 Adrian Marczewski 1990 Biegający Grafik Włoszczowa
94 Sylwester Fiuk 1993 Borczyn
95 Łukasz Praszek 1979 Stokowczyki Kielce
96 Ilona Palyga 1977 babki w biegu Kielce
97 Magdalena Oleksiak 1983 babki w biegu Kielce
98 Jaroslaw Bujak 1983 Łopuszno
99 Angelika Błachucka30 1992 Czartoszowy
100 Mateusz Pawelec 1988 Radom
101 Tomy Wawrzeńczyk 1981 MIX SPORT TEAM Brzeziny
102 Kinga Domagała 1992 Łopuszno Active Team Wielebnów
103 Kamil Domagała 1994 Wielebnów
104 Karolina Gołąbek 1980 Kolporter Run Kielce
105 Krzysztof Bubicz 1980 Wkurw_Team Świdnik
106 Paweł Krasek 1982 Kolporter Run Kielce
107 Sylwia Kosińska 1989 Sobków biega Sobków
108 Dorota Szmidt 1967 Zagnańsk
109 Krzysztof Łodej 1981 LZS Makoszyn Makoszyn
110 Łukasz Uranek 1981 Łopuszno
111 Tomasz Wilk 1996 Łopuszno
112 Malgosia Znojj 1983 Brzeziny
113 Leszek Zajęcki 1983 Kielce
114 Piotr Barabasz 1972 Kielce
115 Aleksandra Barabasz 2001 Kielce
116 Adam Wilk 1999 Łopuszno
117 Krystian Tusień 1981 Zagnańsk
118 Tomasz Plewa6 1976 Kielce
119 Daniel Chrobot 1997 Wożniak Runinng Team Kielce
120 Anna Majchrzyk 1992 Kielce
121 Dorota Surma 1983 BBL Strawczyn Strawczyn
122 Krystyna Wolder 1968 Kielce
123 Zbigniew Szkurłat 1950 Kielce
124 Izabela Waliszewska-Plewa 1976 Kielce
125 Luiza Mazur-Pabis 1984 Kielce
126 Tomasz Domagała 1976 BKBB Bilcza Bilcza
127 Weronika Woźniak 1997 Kielce
128 Iwona Przepióra 1970 Chęciny
129 Katarzyna Grad 1982 Kielce
130 Katarzyna Mączka 1973 Staris Staszów Staszów
131 Manuela Sikora 1980 Miedziana Góra
132 Krzysztof Leśniak 1974 Kozów
133 Michał Graczak 1976 MIX SPORT TEAM Morawica
134 Artur Rydz 1983 Dyminy
135 Szymon Górski 1973 Dziki ze Ślichowic Kielce
136 Olaf Soliński 1999 Wólka Kłucka
137 Karol Sitarski 1986 Kielce
138 Wiesław Ruchomski 1958 Kielce
139 Tomasz Jas 1976 Łopuszno Active Team Łopuszno
140 Marcin Mochocki 1973 Kielce
141 Konrad Kubicki 1900 Łopuszno Active Team Łopuszno
142 Anna Leśniak 1991 Czarnca
143 Michał Cieślak 1984 BBL Strawczyn/ Woźniak Team Zagnańsk
144 Radosław Deja 1984 Biegnę,żeby Bartkek mógł biegać Kielce
145 Łukasz Kania 1988 Kielce
146 Renata Wojnowska 1970 Sobków biega Sobków
147 Joanna Bednarska 1980 Asiabiega Kielce
148 Violetta Więckowska 1970 WOŻNIAK RUNNING TEAM Warka
149 Zenon Stępień 1963 KKL KIELCE Kielce
150 Kamil Latkowski 1983 Kielce
151 Jacek Rybarczyk 1971 KS Start Pułaski Warka Warszawa
152 Bartosz Krzemiński 1986 Za linią mety Szydłowiec
153 Łukasz Szamburski 1984 Biegnę,żeby Bartkek mógł biegać Kielce
154 Kamil Turek 1991 Nagłowice
155 Piotr Barańczyk 1986 Dublin
156 Krzysztof Pach 1985 Mniów
157 Zuzanna Gajek 1982 Wkurw_Team Małogoszcz
158 Sylwia Barto 1979 Sobków biega Łoś
159 Robert Prokopiuk 1974 STOKOWCZYKI Piaseczna Gorka
160 Jacek Stachurski 1966 Kielce
161 Marcin Dulewicz 1981 Kielce
162 Krzysztof Boruń 1977 Stąporków
163 Jarosław Lubiński 1991 KKL KIELCE Lipno
164 Jerzy Kloczkowski 1975 Ciechostowice
165 Maciej Sieradzan 1993 MIX SPORT TEAM Kielce
166 Paweł Konarski 1974 Piekoszów
167 Szymon Żak 1970 Aktywny Ćmińsk Ćmińsk
168 Karol Szuster 1989 Tumlin Wykień
169 Łukasz Makowski 1997 Stąporków
170 Marcin Maciejewski 1986 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać / Woźniak Running Team Kielce
171 Sylwester Konieczny 1964 Szydłowiec
172 Czesław Szcześniak 1953 Szydłowiec
173 Ewelina Maciąg 1989 CTF Kielce Kielce
174 Marta Kołsut 1989 Kielce
175 Krzysztof Trzebiński 1982 Julianów
176 Rafał Gola 1987 Zaborowice
177 Tomasz Sieroń 1976 Dyminy
178 Grzegorz Lejawka 1976 Fitness active Daleszyce
179 Andrzej Świrszcz 1986 Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane Małogoszcz
180 Urszula Lejawka 1982 Fitness active Daleszyce
181 Malwina Żubrowska 1986 Fitness active Szczecno
182 Wioleta Jończyk 1985 Fitness active Daleszyce
183 Grzegorz Maj 1967 Kielce
184 Jacek Ożdziński 1966 Kielce
185 Wiesław Szabat 1960 Annopol
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć