V Bieg po Złote Jabłko - Marsz Nordic Walking - Lista uczestników
2018.05.27 10:30

52 / 60 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Monika Rogala 1974 Chotomów
2 Michał Romanowicz 1977 Legionowo
3 Katarzyna Bloch 1974 Rajszew
4 Tomasz Bloch 1972 Rajszew
5 Monika Zwierz 1975 . Chotomów
6 Dariusz Lipiec 1940 Byledobiec Warszawa
7 Jolanta Jarosz 1970 Legionowo
8 Marek Kowalczyk 1974 Chotomów
9 Anna Mówińska 1977 Runners Team Jabłonna Jabłonna
10 Jerzy Paweł Marczyk 1958 Face Nordic Walking Team Warszawa
11 Elżbieta Jankowska 1952 Sulejówek
12 Agnieszka Gromek 1980 Legionowo
13 Wojciech Ziółkowski 1970 Chotomów
14 Anna Ziółkowska 1970 Chotomów
15 Elżbieta Obrębska 1959 NW Człapski Płońsk Płońsk
16 Urszula Lipińska 1972 Face Nordic Walking Team Dęblin
17 Konrad Królak 1974 Warszawa
18 Weronika Pekacka 1977 Sonsiedzi Team Okuniew
19 Katarzyna Izraelska 1969 Sonsiedzi Team Okuniew
20 Marcin Kawalec 1971 Sonsiedzi Team Okuniew
21 Anna Kawalec 1968 Sonsiedzi Team Okuniew
22 Agnieszka Majchrzyk 1973 Sonsiedzi Team Okuniew
23 Krzysztof Pekacki 1978 Sonsiedzi Team Okuniew
24 Izabela Brzeska 1966 Sonsiedzi Team Kobylka
25 Sławomir Wasilewski 1945 Pasja Nordic Walking Warszawa
26 Adam Adamczyk 1949 Pasja Warszawa
27 Magdalena Rawicka-Polnik 1982 Otwock
28 Małgorzata Gadomska 1970 Warszawa
29 Krzysztof Gadomski 1960 Warszawa
30 Stanislaw Jedynak 1947 Pasja Nordic Walking Raszyn
31 Lilla Wierzba 1962 Pasja Nordic Walking Klaudyn
32 Krystyna Ciarka 1949 (Po) wolne ptaki Chotomów
33 Leszek Bielawski 1976 Sonsiedzi Team Okuniew
34 Elwira Bielawska 1979 Sonsiedzi Team Okuniew
35 Danuta Jezierska 1959 Warszawa
36 Monika Krzemińska 1973 Sonsiedzi Team Warszawa
37 Emilia Gołaszewska 1982 Morsy Zielonka Wołomin
38 Dariusz Świstek 1970 Wieliszew Heron Team Wieliszew
39 Marta Kocowska 1985 Warszawa
40 Justyna Szwarc 1984 Warszawa
41 Marcin Karczmarek 1987 Warszawa
42 Teresa Mikoś 1963 Otwock
43 Roman Mikoś 1966 Otwock
44 Katarzyna Wojtachnia 1973 Dąbrowa Chotomowska
45 Andrzej Jankowski 1973 Zegrze
46 Jacek Kaminski 1975 Sonsiedzi Team Zakręt
47 Wojciech Hajnus 1965 Warszawa
48 Anna Dobrowolska 1965 Chotomów
49 Anita Gwarek 1971 Pasja Nordic Walking Warszawa
50 Marta Lemanowicz 1978 Jabłonna
51 Agnieszka Bogdalska 1978 Jabłonna
52 Bogusław Sempruch 1966 Nisko
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć