II Nadwiślański Cross Bieg Wyszogród z okazji Obchodów Dni Wisły Wyszogród - Lista uczestników
2018.06.03 12:30

91 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Paweł Wiśniewski 1989 Płock
2 Piotr Czwartek 1972 Liszyno
3 Wtold Martynowski 1969 SOKÓŁ BODZANÓW Rogozino
4 Katarzyna Kopeć 1988 Ciechanów
5 Krzysztof Kopeć 1982 Ciechanów
6 Monika Jadanowska 1978 Wyszogród
7 Stefan Piekut 1953 Tkkf Płock Płock
8 Marek Karaszewski 1978 Active Runners Płock Płock
9 Piotr Irzyk 1979 Sportowy Wyszogród, Sokół Bodzanów Płock
10 Tadeusz Grabowski 1951 Sochaczew
11 Dariusz Szulborski 1968 Tkkf Płock Płock
12 Kamil Wancisiewicz 1985 Zryte czosnki Sochaczew
13 Mateusz Błaszczyk 1992 Zryte czosnki Kamion
14 Robert Szymański 1968 Wyszogród
15 Grzegorz Burny 1990 Wyszogród
16 Krzysztof Domeradzki 1992 SOKÓŁ BODZANÓW Archutówko
17 Patryk Kwasiborski 1996 Rościszewo
18 Andrzej Piekut 1959 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
19 Wiktor Zduniak 1953 Gąbin
20 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
21 Monika Swicarz 1976 Płock
22 Anna Szczęsna 1979 Płock
23 Krzysztof Człapski 1963 Ciechanów
24 Michał Zydlewski 1986 STRAŻ POŻARNA Brochów
25 Martyna Zmysłowska 1994 Wyszogród
26 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
27 Ewa Brzezina 1961 Sochaczew
28 Józef Maciej Brzezina 1959 Sochaczew
29 Paulina Walczak 1991 Wyszogród
30 Mariola Tomaszewska 1968 Face Nordic Walking Team Warszawa
31 Adam Zawiasa 1991 Bocian Team Wyszogród
32 Leszek Adamski 1981 Wyszogód
33 Łukasz Trawiński 1983 Sochaczew
34 Mateusz Trawiński 1995 Sochaczew
35 Włodzimierz Dziarnowski 1960 Płock
36 Włodzimierz Dziarnowski 1960 biegamPłock team Płock
37 Michał Ruciński 1985 Junior85 Płock
38 Sylwia Tatarka 1981 Sportowy Wyszogród Wyszogród
39 Dagmara Cybuslka 1999 Sochaczew.
40 Klaudia Cybulska 1999 Sochaczew
41 Przemysław Obara 1995 Plock
42 Michał Szmulewicz 1976 SOKÓŁ BODZANÓW Chodkowo-Działki
43 Krzysztof Majewski 1974 Niebieska Drużyna BOP Nowe Gulczewo
44 Agnieszka Budek 1987 Biegaj z Dymkiem Płock
45 Jolanta Bogiel 1974 Sportowy Wyszogród Mała Wieś
46 Marta Tomkiewicz 1990 Sportowy Wyszogród Wyszogród
47 Wiesław Tomkiewicz 1962 Sportowy Wyszogród Wyszogród
48 Monika Bombała 1976 Sportowy Wyszogród Mała Wieś
49 Damian Bombała 2003 Mała Wieś
50 Joanna Białecka 1975 Mała Wieś
51 Robert Wiśniewski 1976 Tkkf Płock Mała Wieś
52 Jakub Bombała 2002 Chylin
53 Urszula Bombała 1977 Chylin
54 Karolina Jarzębska 1980 Sportowy Wyszogród Wyszogrod
55 Liliana Sylwestrzak 1977 Sportowy wyszogrod Wyszogrod
56 Renata Czerniejewska 1978 Sportowy Wyszogród Wyszogrod
57 Agnieszka Kacperska 1974 Sportowy Wyszogród Wyszogrod
58 Magdalena Kacperska 1995 Sportowy Wyszogród Wyszogrod
59 Agnieszka Ulatowska 1970 Sportowy Wyszogród Wyszogród
60 Beata Kubińska 1966 Sportowy Wyszogród Wyszogród
61 Patrycja Pręgowska 1989 Bocian Team Wyszogrod
62 Mariusz Sobczak 1980 SportowyWyszogród Czerwińsk Nad Wisłą
63 Żaneta Sobczak 1977 Sportowy Wyszogród Wyszogród
64 Dariusz Marcinkowski 1958 Sochaczew
65 Wojciech Więckowski 1961 Więckowski Team Nowe Miszewo
66 Maja Wierzbicka 1999 RLTL ZTE RADOM Radom
67 Rafał Szymborski 1992 BKS Wataha Warszawa Góra
68 Marlena Lewandowska 1994 Wyszogród
69 Aleksandra Bigorajska 1996 Biegaj z Dymkiem Nowe Proboszczewice
70 Artur Kaźmierczak 1974 Wyszogród
71 Piotr Szmulewicz 1989 SOKÓŁ BODZANÓW Chodkowo
72 Agnieszka Lewandowska 1989 Wyszogród
73 Krzysztof Borowski 1988 Wyszogród
74 Krzysztof Borowski 1988 Wyszogród
75 Mariusz Wasilewski 1994 Rybno
76 Artur Kamiński 1979 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
77 Julita Racka 1987 Wyszogród
78 Dorota Klus 1978 SportowyWyszogród Wyszogród
79 Marek Sakowski 1985 Zakrzewo Koscielne
80 Aleksandra Czyż 1992 Goławin
81 Andrzej Kordyzon 1975 Ogorzelice
82 Robert Rybicki 1968 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
83 Sławek Matuszewski 1982 Wyszogród
84 Bogusław Ksyna 1956 OSP Kamion Kamion Maly
85 Slawomir Lewandowski 1977 Aktywni Sochaczew Chrzczany
86 Bartosz Michalik 2000 Nowy Dwór Mazowiecki
87 Dawid Kempczyński 1990 Płock
88 Tomasz Rogoziński 1986 Żuromin
89 Mirosław Kowala 1989 Brzozów Nowy
90 Robert Brzeziński 1970 Wyszogród
91 Dawid Kazimierczak 2002 Wyszogród
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć