Zimowa Piątka - Lista uczestników
2018.12.16 12:00

206 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mateusz Pałejko 1987 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
2 Paweł Merda 1979 Ostróda
3 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
4 Aleksandra Śmiałek 1984 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
5 Ewelina Włodarska 1981 Miłomłyn
6 Rafał Włodarski 1983 Miłomłyn
7 Jolanta Gaszyk 1984 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
8 Piotr Kaszkin 1988 Dobre Miasto
9 Żaneta Tomaszewska 1985 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
10 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
11 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek
12 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
13 Magdalena Perzanowska 1982 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
14 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
15 Mateusz Kaczmarski 2001 Efekt War-Ma Stary Olsztyn
16 Maciej Wiśniewski 1973 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
17 Anna Sobiewska 1986 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
18 Marzena Szkotak 1987 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
19 Michał Zwoliński 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
20 Anna Surowiec 1980 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
21 Monika Bartwicka 1978 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
22 Agata Mackoicz 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
23 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
24 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
25 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
26 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
27 Sebastian Labiński 1980 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
28 Aneta Pieczkowska 1978 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
29 Rafał Grabowski 1983 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
30 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
31 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
32 Jan Skrzetuski 1966 Olsztyn
33 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
34 Jan Ambrożko 1938 AKM Olsztyn sklep biegacza Olsztyn
35 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
36 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
37 Ewa Chełchowska 1992 BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
38 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
39 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
40 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
41 Magdalena Bielicka 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
42 Bogumił Krupiński 1973 SKS Olsztyn
43 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
44 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
45 Alicja Bertel 1616 1980 Olsztyn
46 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
47 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
48 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
49 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
50 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
51 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
52 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
53 Dorota Szymków 1989 Lecimy Tutej Olsztyn
54 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
55 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
56 Marcin Waszkiewicz 1983 Są Wolniejsi Olsztyn
57 Wioletta Supranowicz 1994 Olsztyn
58 Paweł Lempaszek 1982 Patataj Patataj Olsztyn
59 Maciej Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
60 Tomasz Lubkiewicz 1987 WKS WAWEL Kraków
61 Wojciech Wdowiak 1973 Olsztyn
62 Marcin Knozowski 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
63 Andrzej Grabkowski 1947 Iława
64 Marzena Stępień 1970 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
65 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
66 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
67 Malgorzata Budzilek 1968 ByleDobiec... Olsztyn
68 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
69 Agnieszka Jankiewicz 1992 CTS Team Olsztyn Olsztyn
70 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
71 Anna Szydlik 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
72 Justyna Sidorek 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
73 Magda Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
74 Marta Czaplicka 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
75 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
76 Alicja Woroniec 1981 Team Kopeć Lidzbark Warmiński
77 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
78 Jarosław Symko 1972 Olsztyn
79 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
80 Katarzyna Bochniak 1986 Olsztyn
81 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
82 Miłosz Pawlak 1998 Solo Team Olsztyn
83 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
84 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
85 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
86 Selena Popławska 1982 TeamKopeć Olsztyn
87 Joanna Szymanowicz 1978 Wydział Nauk o Środowisku UWM Gietrzwałd
88 Anna Liberacka 1983 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
89 Dorota Wrońska 1972 LUBAWA KOCHA BIEGAĆ # WAWRZYNTEAM Lubawa
90 Witold Zagożdżon 1962 Nidzica Biega Nidzica
91 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
92 Mariusz Zadroga 1996 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT Olsztyn
93 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
94 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
95 Tomasz Lemański 1989 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
96 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
97 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
98 Przemek Królak 1978 Team Kopeć Wegorzewo
99 Katarzyna Malinowska 1970 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
100 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
101 Artur Pieczkowski 1985 Nowe Miasto Lubawskie
102 Małgorzata Baryła 1993 Pszczółkowski Team Olsztyn
103 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
104 Marcin Abramczyk 1977 Yanushe Triathlon Team YTT Olsztyn
105 Bogusław Kulesza 1959 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
106 Bartosz Pytka 1991 forBET Runners Olsztyn
107 Natalia Ciechanowicz 1989 Olsztyn
108 Jacek Harasim 1987 Olsztyn
109 Ryszard Kuczkowski 1966 Drużyna Wilka Kieźliny
110 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
111 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
112 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
113 Grzegorz Kuźnicki 1978 Olsztyn
114 Karolina Langowska 1991 CTS Team Olsztyn Olsztyn
115 Agata Mieczkowska 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
116 Przemyslaw Zdunek 1980 Książnik
117 Łukasz Dawcewicz 1977 Jonkowo
118 Katarzyna Dawcewicz 1980 Jonkowo
119 Andrzej Lenkiewicz 1956 Piękny Piękny
120 Paulina Grams 1988 Olsztyn
121 Ewa Gut 1982 Olsztyn
122 Eliza Matwiejczuk 1983 Odbiegający Od Formy Team Olsztyn
123 Jarosław Kordek 1976 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
124 Bogumiła Kordek 1979 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
125 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
126 Andrzej Szczerbo 1973 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
127 Monika Kaczmarczyk 1985 MORSY SZCZYTNO #RESET Świętajno
128 Jolanta Golon 1979 Olsztyn
129 Ania Lendzian 1974 Olsztyn
130 Małgorzata Kuprewicz 1982 Kyokushin Węgorzewo Węgorzewo
131 Joanna Malinowska 1984 Kyokushin Węgorzewo Ełk
132 Adam Prawdzik 1985 Kyokushin Węgorzewo Augustów
133 Bartosz Rzepa 1989 zrób ruch zgub brzuch Olsztyn
134 Sebastian Głowacki 1981 Cisowianka TEAM Olsztyn
135 Agata Majewska 1991 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
136 Jowita Ciukszo 1978 morsy szczytno reset Szczytno
137 Adrian Karpiński 1997 Olsztyn
138 Krzysztof Kuprewicz 1982 Kyokushin Węgorzewo Węgorzewo
139 Adrian Turkowski 1986 CTS Team Olsztyn Olsztyn
140 Izabela Zaborowska 1983 MORSY SZCZYTNO #RESET Świętajno
141 Mirosław Orzoł 1977 MORSY SZCZYTNO #RESET Baranowo
142 Piotr Pankiewicz 1972 Szczytno
143 Magdalena Jabłonowska 1979 Szczytno
144 Marta Kupis 1978 BIEGAM BO LUBIĘ Olsztyn
145 Bartosz Chumowicz 1984 Miejsce Marzeń Olsztyn
146 Krystian Mućka 1992 FC PoMarchewce Olsztyn
147 Jakub Bronowicki 1980 Lecimy Tutej Olsztyn
148 Jacek Wilamowski 1968 Team Kopeć Lidzbark Warmiński
149 Piotr Bukowski 1985 Olsztyn
150 Sławomir Witkoś 1973 Olsztyn
151 Tomasz Jerzok 1975 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
152 Tomasz Hermann 1978 Są Wolniejsi Olsztyn
153 Olga Kitowicz 1990 Lidzbark Warmiński
154 Rafał Olkowski 1979 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
155 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
156 Zbigniew Wojciechowski 1958 Olsztyn
157 Kamil Uściński 1993 11. Mazurski Pułk Artylerii Sątopy-Samulewo
158 Amir Abdelkefi 1985 Lecimy Tutej Olsztyn
159 Przemysław Sawoński 1979 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
160 Magdalena Kalisz 1991 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
161 Karolina Kozak 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
162 Jakub Słupski 1991 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
163 Aneta Lis 1981 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
164 Monika Siemińska 1979 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
165 Michał Turowski 1974 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
166 Dorota Skulimowska 1987 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
167 Marcin Zakabłuk 1989 #WIPASZ AKTYWNI w biegu O
168 Anna Archacka 1985 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
169 Jacek Żebrowski 1984 Kierźliny
170 Marcin Cegielski 1976 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
171 Monika Kretkiewicz 1979 MORSY SZCZYTNO #RESET Dźwierzuty
172 Lidia Skowronek 1984 Sa wolniejsi Olsztyn
173 Agata Banul 1977 Nidzica Biega Nidzica
174 Zbigniew Ziajka 1983 Olsztyn
175 Pawel Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
176 Karolina Domańska 1988 PPP Szczytno Lublin
177 Rafał Lipiński 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
178 Monika Konopka 1993 Olsztyn
179 Kamil Tyczyński 1982 Wielka Polska Szczytno
180 Mirosław Mejka 1967 Nowe Miasto Lubawskie
181 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
182 Adrian Sadowski 1998 Szczytno
183 Piotr Bielski 1974 Radomno biega Radomno
184 Małgorzata Sierak 1975 Szczytno
185 Wioletta Pichal 1977 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
186 Agnieszka Szukuc 1983 Olsztyn
187 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
188 Dariusz Grabowski 1985 Radomno biega Bratian
189 Ewa Szymańska 1980 Olsztyn
190 Marek Rzeszotek 1978 Radomno
191 Judyta Kotewicz 1986 Radomno biega Radomno
192 Dominik Greger 1978 KB Biała Biega Jaroty
193 Bartosz Szmelc 1981 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
194 Anna Gogolewska 1973 Stawiguda
195 Agnieszka Mierzejewska 1978 Szczytno
196 Katarzyna Raczkowska 1978 Szczytno
197 Joanna Motylewski 1985 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
198 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
199 Teresa Szydłowska 1971 ByleDobiec... Olsztyn
200 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
201 Robert Mówiński 1987 Bratian
202 Joanna Gadomska Gadomska 1982 Olsztyn
203 Mariusz Śniadach 1983 . Szczytno
204 Katarzyn Pawłów 1986 Biegające Bobry Olsztyn
205 Przemysław Szulkowska 1988 Szczytno
206 Sylwia Żebrowska 1988 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć