Jesienna Piątka - Lista uczestników
2018.10.21 12:00

96 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
2 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
3 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
4 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
5 Magdalena Lachowicz 1985 Pasym
6 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
7 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
8 Mateusz Kaczmarski 2001 Efekt War-Ma Stary Olsztyn
9 Łukasz Cywiński 1978 Pruszków
10 Marzena Stepień 1970 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
11 Ewa Susmarska 1996 MUAY RUNNING TEAM Poznań
12 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
13 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
14 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
15 Alicja Bertel 1610 1980 Olsztyn
16 Bogumił Krupiński 1973 Olsztyn
17 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
18 Ewa Chełchowska 1992 BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
19 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
20 Wojciech Wdowiak 1973 Wdowiak@friends Olsztyn
21 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
22 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
23 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
24 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
25 Ewa Szymańska 1980 Olsztyn
26 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
27 Marcin Waszkiewicz 1983 Są Wolniejsi Olsztyn
28 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
29 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
30 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
31 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
32 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
33 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
34 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
35 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
36 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Kazanice
37 Agnieszka Szukuc 1983 Olsztyn
38 Anna Kornafel-Kowalska 1976 Olsztyn
39 Aleksandra Sidorowicz 1975 Są Wolniejsi Orneta
40 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
41 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
42 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
43 Marcin Knozowski 1989 Lubawa
44 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
45 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
46 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
47 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
48 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
49 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
50 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
51 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
52 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
53 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
54 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
55 Paweł Lempaszek 1982 Patataj Patataj Olsztyn
56 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
57 Grzegorz Fetliński 1980 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
58 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
59 Rafał Lipiński 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
60 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
61 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
62 Jan Ambrożko 1938 Olsztyn
63 Magdalena Bielicka 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
64 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
65 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
66 Marta Kupis 1978 Biegam Olsztyn
67 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
68 Piotr Bukowski 1985 Olsztyn
69 Karolina Jaworska-Bendyk 1989 10-692 Olsztyn
70 Oskar Bendyk 1986 Olsztyn
71 Andrzej Grabkowski 1947 Iława
72 Paulina Grams 1988 Olsztyn
73 Sylwia Żebrowska 1988 Olsztyn
74 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
75 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
76 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
77 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
78 Jarosław Symko 1972 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
79 Anna Szydlik 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
80 Justyna Sidorek 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
81 Magda Nasuta Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
82 Agnieszka Jankiewicz 1992 CTS Team Olsztyn Olsztyn
83 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
84 Bartosz Chumowicz 1984 Miejsce Marzeń Olsztyn
85 Rafał Głowiak 1986 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
86 Maciej Dąbrowski Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
87 Rafał Olkowski 1979 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
88 Agata Majewska 1991 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
89 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
90 Robert Ruczynski 1986 Olsztyn
91 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
92 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
93 Przemek Królak 1978 Team Kopeć Wegorzewo
94 Ryszard Kuczkowski 1966 Są Wolniejsi Kieźliny
95 Aleksandra Kiślak-Malinowska 1966 KAZA TEAM Olsztyn
96 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć