Jesienna Piątka - Lista uczestników
2018.10.21 12:00

103 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
2 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
3 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
4 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
5 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
6 Magdalena Lachowicz 1985 Pasym
7 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
8 Darek Stypiński 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
9 Mateusz Kaczmarski 2001 Efekt War-Ma Stary Olsztyn
10 Łukasz Cywiński 1978 Pruszków
11 Marzena Stepień 1970 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
12 Ewa Susmarska 1996 MUAY RUNNING TEAM Poznań
13 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
14 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
15 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
16 Alicja Bertel 1610 1980 Olsztyn
17 Bogumił Krupiński 1973 Olsztyn
18 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
19 Ewa Chełchowska 1992 BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
20 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
21 Wojciech Wdowiak 1973 Wdowiak@friends Olsztyn
22 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
23 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
24 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
25 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
26 Ewa Szymańska 1980 Olsztyn
27 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
28 Marcin Waszkiewicz 1983 Są Wolniejsi Olsztyn
29 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
30 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
31 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
32 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
33 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
34 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
35 Sławomir Piechota 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
36 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
37 Piotr Drążek 1991 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
38 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Kazanice
39 Agnieszka Szukuc 1983 Olsztyn
40 Anna Kornafel-Kowalska 1976 Olsztyn
41 Aleksandra Sidorowicz 1975 Są Wolniejsi Orneta
42 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
43 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
44 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
45 Marcin Knozowski 1989 Lubawa
46 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
47 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
48 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
49 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
50 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
51 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
52 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
53 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
54 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
55 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
56 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
57 Paweł Lempaszek 1982 Patataj Patataj Olsztyn
58 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
59 Grzegorz Fetliński 1980 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
60 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
61 Rafał Lipiński 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
62 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
63 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
64 Jan Ambrożko 1938 Olsztyn
65 Magdalena Bielicka 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
66 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
67 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
68 Marta Kupis 1978 Biegam Olsztyn
69 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
70 Piotr Bukowski 1985 Olsztyn
71 Karolina Jaworska-Bendyk 1989 10-692 Olsztyn
72 Oskar Bendyk 1986 Olsztyn
73 Andrzej Grabkowski 1947 Iława
74 Paulina Grams 1988 Olsztyn
75 Sylwia Żebrowska 1988 Olsztyn
76 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
77 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
78 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
79 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
80 Jarosław Symko 1972 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
81 Anna Szydlik 1981 CTS Team Olsztyn Olsztyn
82 Justyna Sidorek 1990 CTS Team Olsztyn Olsztyn
83 Magda Nasuta Nasuta 1978 CTS Team Olsztyn Olsztyn
84 Agnieszka Jankiewicz 1992 CTS Team Olsztyn Olsztyn
85 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
86 Bartosz Chumowicz 1984 Miejsce Marzeń Olsztyn
87 Rafał Głowiak 1986 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
88 Maciej Dąbrowski Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
89 Rafał Olkowski 1979 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
90 Agata Majewska 1991 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
91 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
92 Robert Ruczynski 1986 Olsztyn
93 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
94 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
95 Przemek Królak 1978 Team Kopeć Wegorzewo
96 Ryszard Kuczkowski 1966 Są Wolniejsi Kieźliny
97 Aleksandra Kiślak-Malinowska 1966 KAZA TEAM Olsztyn
98 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
99 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
100 Mariusz Mandziak 1978 #WIPASZ AKTYWNI w biegu Olsztyn
101 Wioletta Supranowicz 1994 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
102 Tomasz Lemański 1989 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
103 Katarzyna Bochniak 1986 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć