Letnia Piątka - Lista uczestników
2018.07.15 12:00

100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
2 Bogumiła Hołubiuk 1976 Olsztyn
3 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
4 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
5 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
6 Paweł Lempaszek 1982 Szanuj Beton Olsztyn
7 Mariusz Kaliszewski 1977 Ostróda
8 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
9 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
10 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
11 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
12 Paulina Grams 1988 Olsztyn
13 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
14 Rafał Lipiński 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
15 Paweł Hryszko 1994 Białystok
16 Marcin Knozowski 1989 Lubawa Lubawa
17 Aleksandra Śmiałek 1984 Olsztyn
18 Maciej Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
19 Marta Frankel-Dominik 1989 Warszawa
20 Paweł Petrykowski 1996 Raciąż
21 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
22 Ryszard Kaczorowski 1964 Olsztyn
23 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
24 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Olsztyn
25 Rafał Chojnowski 1992 Lecimy Tutej Olsztyn
26 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
27 Alicja Bertel 1980 Olsztyn
28 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
29 Eliza Matwiejczuk 1983 Odbiegający Od Formy Team Olsztyn
30 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
31 Wojciech Wdowiak 1973 Wdowiak@friends Olsztyn
32 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
33 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
34 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
35 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
36 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
37 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
38 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
39 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
40 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
41 Daria Olszewska 1997 Hartowiec
42 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
43 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
44 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
45 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
46 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
47 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
48 Jolanta Gaszyk 1984 Olsztyn
49 Bogumił Krupiński 1973 Olsztyn
50 Malgorzata Budzilek 1968 ByleDobiec... Olsztyn
51 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
52 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
53 Radosław Bielicki 1977 Olsztyn
54 Magdalena Bielicka 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
55 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
56 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
57 Darek Stypinski 1976 Efekt War-Ma Olsztyn
58 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
59 Robert Ruczynski 1986 Olsztyn
60 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
61 Małgorzata Baryła 1993 Pszczółkowski Team Olsztyn
62 Piotr Kaszkin 1988 Dobre Miasto
63 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
64 Ewa Chełchowska 1992 BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
65 Piotr Bukowski 1985 Olsztyn
66 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
67 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
68 Andrzej Grabkowski 1947 Iława
69 Miroaław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
70 Bartosz Chumowicz 1984 Miejsce Marzeń Olsztyn
71 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
72 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
73 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
74 Sylwia Krajewska 1977 Dywity
75 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
76 Żaneta Tomaszewska 1985 Olsztyn
77 Mateusz Kaczmarski 2001 Efekt War-Ma Stary Olsztyn
78 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
79 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
80 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
81 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
82 Ryszard Kuczkowski 1966 Drużyna Wilka Kieźliny
83 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
84 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
85 Tomasz Lemański 1989 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
86 Wioletta Supranowicz 1994 BRBK - biegli w podatkach Stawiguda
87 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
88 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
89 Pawel Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
90 Jan Ambrożko 1938 AKM Olsztyn sklep biegacza Olsztyn
91 Michał Rytelewski 1990 kokodżambo i do przodu Barczewo
92 Anna Sychowicz 1989 Bartoszyce
93 Bartłomiej Gałgowski 1987 Team Kopeć Olsztyn
94 Piotr Czaplicki 1977 Team Kopeć Olsztyn
95 Jerzy Laszczak 1961 AKM Olsztyn/UrWis Biega Olsztyn
96 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
97 Tomasz Fieodorow 1984 BSB Barczewo Biega Barczewo
98 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
99 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
100 Marzena Stępień 1970 Morsujący Rowerzyści Olsztyn Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć