Rowerowe MTB Po Lesie Warmińskim - Lista uczestników
2018.04.29 14:00

40 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
2 Tomasz Reczynski 1978 Olsztyn
3 Grzegorz Koziorowski 1996 Olsztynek
4 Witold Zagożdżon 1962 Nidzica Biega Nidzica
5 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
6 Piotr Sobierajski 1975 RANT BARTOSZYCE Bartoszyce
7 Maksymilian Dawid 2000 Cryospace Olsztyn Olsztyn
8 Michał Kaczyński 1984 Mrągowo
9 Zdzislaw Niecikowski 1973 Gumlop Opony Olsztyn Olsztyn
10 Ireneusz Tarnicki 1979 Mrągowo
11 Robert Pierzchala 1976 Gumlop Opony Olsztyn Olsztyn
12 Andrzej Wielga 1972 Michelin Team Olsztyn
13 Tomasz Hermann 1978 KW Olsztyn Olsztyn
14 Krzysztof Kapuściński 1980 Olsztyn
15 Tomasz Skalski 1973 Renault Team Piecki
16 Arkadiusz Hanas 1974 Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
17 Wojciech Syrwid 1971 Olsztyn
18 Tomasz Damięcki 1975 Gumlop Opony Olsztyn Olsztyn
19 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
20 Maciej Rypiński 1980 WYSPORTOWANI RACING TEAM Olsztyn
21 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
22 Jakub Ślusarz 1986 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
23 Alicja Bertel 1980 Olsztyn
24 Mariusz Gąska 1986 Olsztyn
25 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
26 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
27 Krzysztof Łukaszewski 1987 Olsztyn
28 Elżbieta Światek 1966 RANT BARTOSZYCE Bartoszyce
29 Artur Światek 1966 RANT BARTOSZYCE Bartoszyce
30 Rafał Kołakowski 1977 Działdowo
31 Rafał Lewandowski 1981 Działdowo
32 Grzegorz Grzegorzewski 1984 Olsztyn
33 Marcin Klemański 1984 Gronity
34 Edyta Czarnecka 1993 Wydział Matematyki i Informatyki UWM Olsztyn
35 Andrzej Gaweł 1956 Olsztyn
36 Eugeniusz Loewnau 1964 Olsztyn
37 Rafał Kotowicz 1988 NIEZRZESZONY Górowo Iławeckie
38 Agnieszka Dąbrowska 1986 Olsztyn
39 Janusz Wróblewski 1957 Bartoszyce
40 Przemysław Puszkiewicz 1984 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć