Rowerowe MTB Po Źródłach Łyny - Lista uczestników
2018.03.03 13:00

54 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
2 Tomasz Reczynski 1978 Olsztyn
3 Grzegorz Koziorowski 1996 Cryospace Olsztyn Olsztynek
4 Witold Zagożdżon 1962 Nidzica Biega Nidzica
5 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
6 Elżbieta Świątek 1966 Bartoszyce
7 Artur Świątek 1966 Bartoszyce
8 Piotr Sobierajski 1975 RANT BARTOSZYCE Bartoszyce
9 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
10 Kamil Łopatek 1988 Cryospace Olsztyn Olsztyn
11 Maksymilian Dawid 2000 Cryospace Olsztyn Olsztyn
12 Artur Guzewicz 1984 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Olsztyn
13 Michał Kaczyński 1984 Mrągowo
14 Maciej Rypiński 1980 Olsztyn
15 Zdzislaw Niecikowski 1973 Gumlop Opony Olsztyn Olsztyn
16 Ireneusz Tarnicki 1979 Mrągowo
17 Krzysztof Żmigrodzki 1969 Miłomłyn
18 Piotr Wyrzykowski 1980 Olsztyn
19 Robert Pierzchala 1976 Gumlop Opony Olsztyn Olsztyn
20 Błażej Balewski 1989 Lubawa
21 Robert Żebrowski 1976 MTB Ostroda Team Ostróda
22 Krzysztof Dębski 1980 Michelin Team Olsztyn
23 Andrzej Wielga 1972 Michelin Team Olsztyn
24 Paweł Koźmiński 1973 Michelin Team Olsztyn
25 Ryszard Oborski 1974 Mrągowo
26 Agata Oborska 1974 Mrągowo
27 Marcin Stolarczyk 1986 Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
28 Bartłomiej Nalazek 1992 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO Mrągowo
29 Tomasz Jarczyk 1977 RDLP Olsztyn MTB Team Olsztyn
30 Aleksander Sydoruk 1970 RDLP Olsztyn MTB Team Gronity
31 Piotrek Kaczyński 1979 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO Mrągowo
32 Piotr Szymański 1982 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO Piecki
33 Tomasz Chabowski 2002 Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
34 Janusz Wróblewski 1957 Bartoszyce
35 Piotr Roman 1976 Akademia Kolarstwa Olsztyn Nidzica
36 Tomasz Hermann 1978 www.umebluje.pl Olsztyn
37 Rafał Kotowicz 1988 NIEZRZESZONY Górowo Iławeckie
38 Dariusz Tanajewski 1987 Olsztyn
39 Mariola Bugnacka 1990 Olsztyn
40 Krzysztof Kapuściński 1980 Olsztyn
41 Dariusz Czajka 1963 Nidzica
42 Tomasz Skalski 1973 Renault Team Piecki
43 Joanna Filipczyk 1972 Ostróda
44 Kacper Dakszewicz 1976 Dywity
45 Dominik Wołodźko 1983 Olsztyn
46 Iwona Zaniewska 1963 Cryospace Olsztyn Olsztyn
47 Tomasz Piotrowski 1974 Cryospace Olsztyn Olsztyn
48 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
49 Sławomir Furmanek 1975 Tczew
50 Tomasz Krupka 1980 Malbork
51 Arkadiusz Hanas 1974 Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
52 Piotr Sobieralski 1978 Tczewski klub Rowerowy Tczew
53 Andrzej Doroszkiewicz 1984 Tczewski klub Rowerowy Gdynia
54 Mateusz Płonka 1987 Malbork
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć