Bieg Gregoroviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy 2018 - Lista uczestników
2018.10.06 12:00

190 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
2 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
3 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
4 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
5 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
6 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
7 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
8 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
9 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
10 Dorota Małłek 1966 Szczytno
11 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
12 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
13 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
14 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
15 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
16 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
17 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
18 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
19 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
20 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
21 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
22 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
23 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
24 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
25 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
26 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
27 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
28 Joanna Meller 1979 Skazani na Sukces Dywity
29 Wojciech Meller 1978 Skazani na Sukces Dywity
30 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
31 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
32 Czeslaw Nowakowski 1947 KB GOCH Bytów Warszawa
33 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
34 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
35 Jan Mucha 1959 Wipsowo
36 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
37 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Olsztyn
38 Paweł Jabłoński 1976 Nidzica Biega Nidzica
39 Przemysław Burdyński 1990 Nidzica Biega Nidzica
40 Wojciech Żulczyk 1959 Nidzica
41 Kamil Olszewski 1994 Nidzica Biega Nidzica
42 Rafał Kołakowski 1977 Rozbiegane Działdowo Działdowo
43 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
44 Bogdan Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
45 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
46 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
47 Kacper Leśny 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
48 Piotr Rembecki 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
49 Grzegorz Misztal 1977 Nidzica Biega Nidzica
50 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
51 Rafał Korwiel 1984 Team Kopeć Ostróda
52 Krzysztof Łukaszewski 1987 Olsztyn
53 Tomasz Pisarski 1992 Nidzica Biega Nidzica
54 Artur Trochimowicz 1961 AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
55 Andrzej Sabała 1966 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
56 Robert Borowski 1979 Team Kopeć Nidzica
57 Patrycja Kawałko 1974 Team Kopeć Nidzica
58 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
59 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
60 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Fijewo
61 Jacek Zieliński 1972 Nidzica
62 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
63 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
64 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
65 Mariusz Kozicki 1985 Nidzica Biega Nidzica
66 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
67 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
68 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
69 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
70 Marcin Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
71 Andrzej Rębowski 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
72 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
73 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
74 Przemysław Oszczęda 1989 Nidzica Biega Nidzica
75 Arkadiusz Oszczęda 1979 Nidzica Biega Nidzica
76 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica Biega Nidzica
77 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
78 Jakub Szpręgel 1992 Skazani na sukces Nidzica
79 Małgorzata Fijałkowska 1985 Biegam U KOLESI Nowe Miasto Lubawskie
80 Daniel Zieja 1993 Skazani na sukces Nidzica
81 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
82 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
83 Wojciech Koszewski 1970 Nidzica Biega Nidziica
84 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Biega Nidzica
85 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
86 Agnieszka Kowalska 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
87 Alina Baranowska 1976 Nidzica Biega Nidzica
88 Grzegorz Baranowski 1974 Nidzica Biega Nidzica
89 Krzysztof Matuszewski 1958 Nidzica
90 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
91 Karol Malonek 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
92 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
93 Andrzej Marcjanik 1967 Nidzica Biega Nidzica
94 Piotr Krzywieński 1972 Nidzica
95 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
96 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
97 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
98 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
99 Marcin Korzeniewski 1990 Nidzica Biega Nidzica
100 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
101 Łukasz Kowalski 1983 Ciechanow
102 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
103 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
104 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
105 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
106 Wawrzyniec Szejko 1952 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
107 Dorota Pawłowska 1980 Rozbiegane Działdowo Marzęcice
108 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
109 Krzysztof Wiśniewski 1969 Skazani na sukces Nidzica
110 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
111 Zdzisław Sztejna 1961 Jedwabno
112 Adam Kwiatkowski 1971 Nadleśnictwo Jedwabno Olsztyn
113 Łukasz Krysiak 1997 Muszaki
114 Mirosław Pikoluk 1956 Nidzica Biega Nidzica
115 Rafał Pikoluk 1993 Nidzica Biega Nidzica
116 Paweł Witkowski 1989 Nidzica
117 Artur Mikołajczyk 1976 Rembertów Team Warszawa
118 Adrian Przybyła 1991 TeamKopeć Iława
119 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
120 Roman Przybyła 1947 Team Kopeć Iława
121 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
122 Jerzy Niewdzięczny 1972 Są Wolniejsi Olsztyn
123 Tomasz Remus 1985 Biegam U KOLESI Lubawa
124 Robert Adamiak 1969 Ciechanów Ciechanów
125 Arkadiusz Adamiak 1998 5MBOT Ciechanów
126 Leszek Szczepański 1982 Lubawa Kocha Biegać Tuszewo
127 Piotr Szempliński 1971 BBL Mława Windyki
128 Agnieszka Szemplińska 1976 Windyki
129 Iwona Bandurska 1983 Filice
130 Krystian Mućka 1992 Olsztyn
131 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
132 Jan Janiszewski 1951 Radomin
133 Miguel Ad?O 1977 Warszawa
134 Rafał Sobieski 1988 Ciechanów Ciechanów
135 Marcin Brzózka 1981 Ostróda
136 Jakub Bartnikowski 1985 One Man Team Linowiec
137 Zenon Lewandowski 1952 SCKS Jurand Ciechanów Ciechanów
138 Roman Dąbkowski 1982 Olsztyn
139 Dariusz Motylewski 1985 Bartoszyce
140 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
141 Jacek Pajek 1974 Olsztyn
142 Marek Skolasiński 1983 Nidzica Biega Nidzica
143 Jacek Kryszyłowicz 1980 AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
144 Jan Grochowski 1951 Olsztyn
145 Bartłomiej Gałgowski 1987 Team Kopeć Olsztyn
146 Paulina Szarmacher 1987 Działdowo
147 Celina Kaszubska 1977 Nidzica Biega Wichrowiec
148 Tomasz Gąsiorowski 1974 URWIS BIEGA Olsztyn
149 Tomasz Urbaniak 1987 Szczytno
150 Agnieszka Urbaniak 1990 Szczytno
151 Danuta Pikoluk 1958 Nidzica Biega Nidzica
152 Michalina Wojciechowska 1980 Iłowo-Osada
153 Rafał Wojciechowski 1979 Iłowo-Osada
154 Kamil Dobrowolski 1988 22 Baza Lotnictwa Taktycznego Malbork
155 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Montowo
156 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Montowo
157 Marcin Idziak 1979 Nowe Miasto Lubawskie
158 Magdalena Słowikowska 1975 URWIS BIEGA Olsztyn
159 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
160 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
161 Jerzy Szymański 1944 Kurzętnik Biega Kurzętnik
162 Magdalena Rudzińska 1976 Olsztyn
163 Mirosław Górnik Górnik 1966 Kozłowo
164 Renata Lewikowska 1982 Nidzica
165 Dariusz Dobrzyński 1976 Niedzica
166 Krzysztof Olszański 1984 Lidzbark Warmiński
167 Anna Ostromecka 1987 URWIS BIEGA Bartoszyce
168 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
169 Agnieszka Szczapa 1978 Nidzica
170 Marcin Tomczak 1980 Ciechanów
171 Pawel Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
172 Krzysztof Mielnicki 1956 Skierniewice
173 Dawid Bielski 1981 SZCZYTNO Szczytno
174 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
175 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
176 Adam Seroczyński 1992 Iława
177 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
178 Artur Welerowicz 1972 JESSIE3 Iława
179 Joanna Kwiatkowska 1981 Iława
180 Sebastian Kwiatkowski 1978 Iława
181 Patryk Tułodziecki 1987 Biegam U KOLESI Dębień
182 Lech Lenckowski 1986 Biegam U KOLESI Dębień
183 Artur Sienkiewicz 1978 Dobre Miasto
184 Mariusz Żywiec 1971 KS NEONET Olsztyn
185 Monika Brzózka 1986 KS NEONET Dobre Miasto
186 Ryszard Jacewicz 1962 KS NEONET Olsztyn
187 Paweł Lewandowski 1983 Nidzica
188 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
189 Joanna Psiuk 1967 Biegam U KOLESI Rybno
190 Maciej Wasilewski 1983 Nidzica Biega Nidzica
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć