KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek 2018 - Lista uczestników
2018.07.22 12:00

112 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
2 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
3 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
4 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
5 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
6 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
7 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
8 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
9 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
10 Dorota Małłek 1966 Szczytno
11 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
12 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
13 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
14 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
15 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
16 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
17 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
18 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
19 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
20 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
21 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
22 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
23 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
24 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
25 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
26 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
27 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
28 Joanna Meller 1979 Skazani na Sukces Dywity
29 Wojciech Meller 1978 Skazani na Sukces Dywity
30 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
31 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
32 Czeslaw Nowakowski 1947 Warszawa
33 Karol Gucejt 1993 Lubawa
34 Karolina Jaworska 1974 Warszawa
35 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
36 Przemysław Krajza 1984 Jedwabno rządzi !!! (www.wykop.pl) Jedwabno
37 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
38 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
39 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
40 Eliza Matwiejczuk 1983 Odbiegający Od Formy Team Olsztyn
41 Robert Rejniak 1971 Mława
42 Agnieszka Rejniak 1969 Mława
43 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
44 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
45 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
46 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
47 Diana Wtulich 1966 Mława
48 Roman Kowalczyk 1955 Biegamy dla zdrowia Ostrołęka
49 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
50 Stanisław Grabowski 1951 Eskadra Kraków Kraków
51 Krystyna Grabowska 1962 Eskadra Kraków Kraków
52 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
53 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
54 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
55 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
56 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
57 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
58 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
59 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
60 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
61 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
62 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
63 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
64 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
65 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
66 Tomasz Brzozowski 1991 Wołomin
67 Piotr Szczepaniak 1968 Są Wolniejsi Olsztyn
68 Kaja Witkowska 1981 Warszawa
69 Tomasz Kopka 1980 Warszawa
70 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
71 Amelia Kowalska 1972 Ostróda Runners Ostróda
72 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
73 Maciej Szarko 1977 Elbląg
74 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
75 Dorota Pawłowska 1980 Rozbiegane Działdowo Marzęcice
76 Jerzy Szymański 1944 Kurzętnik Biega Kurzętnik
77 Grzegorz Kuźnicki 1978 Olsztyn
78 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
79 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
80 Sebastian Mróz 1976 Komorów
81 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
82 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
83 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
84 Miroaław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
85 Henryk Marek 1947 Warszawa
86 Henryk Marek 1947 Warszawa
87 Bożena Frydrych 1947 Warszawa
88 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
89 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
90 Ryszard Ropiak 1944 KURPIE Myszyniec Myszyniec
91 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
92 Barbara Niewdzięczna 1976 Są Wolniejsi Olsztyn
93 Jerzy Niewdzięczny 1972 Są Wolniejsi Olsztyn
94 Tomasz Dudko 1979 Dywity
95 Ryszard Kuczkowski 1966 Drużyna Wilka Kieźliny
96 Zdzisław Sztejna 1961 Nadleśnictwo Jedwabno Jedwabno
97 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
98 Łukasz Chrustowicz 1976 Radom
99 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
100 Roman Janik 1953 Kwidzyn
101 Paweł Pawlak 1971 Olsztyn
102 Krzysztof Talarczyk 1980 TALAR TEAM Recz
103 Mariusz Naskręt 1975 Racot
104 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
105 Mariusz Witkowski 1971 Są Wolniejsi Olsztyn
106 Wlodzimierz Rajczyk 1959 LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO Żarki Letnisko
107 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
108 Jaroslaw Mucha 1968 Otwock
109 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
110 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice
111 Tadeusz Orlikowski 1951 Parkrun Gdynia Gdynia
112 Przemysław Kotlenga 1980 Iława
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć