Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka 2018 - Lista uczestników
2018.06.23 18:00

140 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
2 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
3 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
4 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
5 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
6 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
7 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
8 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
9 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
10 Dorota Małłek 1966 Szczytno
11 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
12 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
13 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
14 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
15 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
16 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
17 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
18 Grzegorz Kubiak 1979 Olsztyn
19 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
20 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
21 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
22 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
23 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
24 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
25 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
26 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
27 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
28 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
29 Joanna Meller 1979 Skazani na Sukces Dywity
30 Wojciech Meller 1978 Skazani na Sukces Dywity
31 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
32 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
33 Robert Piniewski 1973 Pszczółkowski Team Olsztyn
34 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
35 Karol Gucejt 1993 Lubawa
36 Rafał Szewczyk 1974 Olsztyn
37 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
38 Bogumił Krupiński 1973 Olsztyn
39 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
40 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
41 Robert Kalwas 1970 Olsztynek
42 Ewa Jurgońska 1979 Olsztyn
43 Bartłomiej Gałgowski 1987 TeamKopeć Olsztyn
44 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
45 Andrzej Szleszyński 1969 Olsztyn
46 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
47 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
48 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
49 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
50 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
51 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
52 Katarzyna Mastalerz 1971 Słoniówka Puszcza Mariańska
53 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
54 Anna Mańkowska 1984 Drużyna Wilka Olsztyn
55 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
56 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
57 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
58 Paweł Pszczółkowski 1988 Pszczółkowski Team Olsztyn
59 Robert Głowacki 1974 Olsztyn
60 Robert Florczak 1973 Lidzbark
61 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
62 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
63 Marcin Kasprowicz 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
64 Malgorzata Budzilek 1968 ByleDobiec... Olsztyn
65 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
66 Joanna Gąsiorek 1989 Jonkowo biega Jonkowo
67 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
68 Teresa Szydłowska 1971 ByleDobiec... Olsztyn
69 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
70 Joanna Sowa 1982 Olsztynek
71 Miłosława Wasiak 1991 Pszczółkowski Team Olsztyn
72 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
73 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica Biega Nidzica
74 Bogusław Kłos 1974 ZŁOTY KŁOS TEAM Łukta
75 Piotr Szczepaniak 1968 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
76 Rafał Kołakowski 1977 Rozbiegane Działdowo Działdowo
77 Krzysztof Żyjewski 1984 Olsztyn
78 Magdalena Pietruszka 1983 Rozbiegane Działdowo Działdowo
79 Grzegorz Koziorowski 1996 Cryospace Olsztyn Olsztynek
80 Łukasz Schulz 1984 Rozbiegane Działdowo Działdowo
81 Maciej Płonowski 1989 Olsztyn
82 Joanna Szymanowicz 1978 Gietrzwałd
83 Szymon Mich 1984 91B/12
84 Krzysztof Hermanowski 1977 Ostróda Runners Ostróda
85 Łukasz Kowalewski 1983 Biskupiec
86 Piotr Białek 1981 3 BRO Olsztyn
87 Damian Rudowski 1999 Pszczółkowski Team Dobre Miasto
88 Tomasz Hajdukiewicz 1978 Gepard Żuławski Elbląg
89 Katarzyna Bochniak 1986 Olsztyn
90 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
91 Leszek Skuza 1978 BBL Olsztyn Jaroty
92 Krzysztof Łukaszewski 1987 Olsztyn
93 Monika Kozłowska 1983 Olsztynek
94 Eliza Matwiejczuk 1983 Odbiegający Od Formy Team Olsztyn
95 Miroaław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
96 Tomasz Panikowski 1983 Team Kopeć Olsztyn
97 Piotr Jastrzębski 1984 biegam bo muszę Olsztyn
98 Marek Biskupski 1982 MARKUS AUTOSZYBY Olsztyn
99 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
100 Wojciech Koszewski 1970 Nidzica Biega Nidzica
101 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
102 Radosław Bystrzycki 1968 Pszczółkowski Team Dobre Miasto
103 Jarosław Śliwczyński 1984 Olsztyn
104 Przemysław Oszczęda 1989 Nidzica
105 Ewelina Szwajorek 1987 Pszczółkowski Team Olsztyn
106 Przemysław Burdyński 1990 Nidzica Biega Nidzica
107 Marek Mariański 1952 Olsztyn
108 Wioletta Ropiak 1975 Olsztyn
109 Tomasz Ropiak 1971 Olsztyn
110 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
111 Wioletta Kasprowicz 1991 Rozbiegane Działdowo Działdowo
112 Mariusz Gutmański 1996 Team Kopeć Olsztyn
113 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
114 Piotr Deptuła 1973 Ełk
115 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
116 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
117 Pawel Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
118 Arkadiusz Oszczęda 1979 Nidzica Biega Nidzica
119 Małgorzata Piłat 1987 Olsztyn
120 Andrzej Bogucki 1993 Dywity
121 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
122 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
123 Andrzej Psiuk 1964 Rybno
124 Joanna Psiuk 1967 Rybno
125 Hubert Psiuk 1997 Rybno
126 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
127 Kamil Borowski 1985 Pszczółkowski Team Ostróda
128 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
129 Monika Wasilewicz-Pszczółkowska 1988 Pszczółkowski Team Olsztyn
130 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
131 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
132 Maciej Jankowski 1991 Olsztyn
133 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
134 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
135 Piotr Osiński 1971 BRZOZOWSKI TEAM Ostróda
136 Piotr Bojarowski 1967 Team Kopeć Dąbrówno
137 Małgorzata Baryła 1993 Młynago Olsztyn
138 Mirosław Szynkowski 1958 Kętrzyn
139 Piotr Czaplicki 1977 Team Kopeć Olsztyn
140 Andrzej Rudziński 1974 Młynago Jonkowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć