Mazurska Piętnastka Welskiego Parku Krajobrazowego (Dąbrówno-Rybno) - Lista uczestników
2018.06.17 12:00

118 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
2 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
3 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
4 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
5 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
6 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
7 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
8 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
9 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
10 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
11 Dorota Małłek 1966 Szczytno
12 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
13 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
14 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
15 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
16 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
17 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
18 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
19 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
20 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
21 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
22 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
23 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
24 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
25 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
26 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
27 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
28 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
29 Joanna Meller 1979 Dywity
30 Wojciech Meller 1978 Dywity
31 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
32 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
33 Kacper Leśny 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
34 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
35 Karol Gucejt 1993 Lubawa
36 Katarzyna Wierzbicka 1981 Legionowo
37 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
38 Krzysztof Góralski 1964 T.S. Opatrunki Toruń Toruń
39 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
40 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
41 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
42 Patryk Tułodziecki 1987 Biegam U KOLESI Dębień
43 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
44 Radosław Kwiatkowski 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
45 Piotr Szczepaniak 1968 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
46 Krzysztof Wasielewski 1985 Biegam U KOLESI Rybno
47 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
48 Mariusz Banasiak 1971 Rozbiegane Działdowo Działdowo
49 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
50 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
51 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
52 Monika Kowalewska 1981 ZETO SOFTWARE TEAM Olsztyn
53 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
54 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Marzęcice
55 Piotr Paltian 1971 Sa wolniejsi Dywity
56 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
57 Karol Malonek 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
58 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
59 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
60 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
61 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
62 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
63 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
64 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
65 Bogdan Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
66 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
67 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
68 Pawel Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
69 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
70 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
71 Joanna Żywiec - Ruczyńska 1980 Działdowo
72 Tomasz Rybka 1991 Rozbiegane Działdowo Działdowo
73 Sławomir Dembkowski 1982 Hartowiec
74 Radosław Górski 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
75 Adam Kiewisz 1980 Są Wolniejsi Gietrzwałd
76 Sławomir Kaczmarski 1966 Rozbiegane Działdowo Działdowo
77 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
78 Marcin Góralski 1980 Gdynia
79 Czesław Nowakowski 1947 Klub Biegacza GOCH Warszawa
80 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
81 Andrzej Psiuk 1964 Rybno
82 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
83 Lech Lenckowski 1986 Biegam U KOLESI Dębień
84 Krzysztof Chodkowski 1981 Warszawa.
85 Arkadiusz Kaczmarek 1967 Elbląg
86 Robert Kozikowski 1973 Działdowo
87 Elżbieta Petrykowska 1972 IŁAWA BIEGA Nowa Wieś
88 Tomasz Petrykowski 1968 IŁAWA BIEGA Nowa Wieś
89 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
90 Przemek Królak 1978 Team Kopeć Węgorzewo
91 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
92 Witold Pośpiech 1960 Kanie
93 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
94 Błażej Żarczyński 1986 Crazy Runners Team Rybno Uzdowo
95 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
96 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice
97 Mirosław Szynkowski 1958 Kętrzyn
98 Rafał Chełkowski 1972 BBL Giżycko Giżycko
99 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica
100 Andrzej Jerszewski 1994 Są Wolniejsi Morąg
101 Krzysztof Matusiak 1977 Skazani na sukces Ostróda
102 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
103 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
104 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
105 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Fijewo
106 Agnieszka Wojnarowska 1979 Tuczki
107 Paweł Wojnarowski 1977 Tuczki
108 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
109 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
110 Janusz Kamiński 1976 Ostróda Runners Ostróda
111 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
112 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
113 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
114 Joanna Smolaga 1975 Olsztyn
115 Krzysztof Żyjewski 1984 Olsztyn
116 Paulina Wiernicka 1989 GminaGardejaBiega/ Kts Ironman Kwidzyn
117 Andrzej Rudziński 1974 Jonkowo
118 Sebastian Waruszewski 1986 Pacółtowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć