Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki 2018 - Lista uczestników
2018.04.29 13:00

164 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
2 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
3 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
4 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
5 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
6 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
7 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
8 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
9 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
10 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
11 Jan Janiszewski 1951 BS Nidzica Nidzica
12 Dorota Małłek 1966 Szczytno
13 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
14 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
15 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
16 Paweł Szliwiński 1985 Pieniężno
17 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
18 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
19 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
20 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
21 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
22 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
23 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
24 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
25 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
26 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
27 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
28 Anna Podlewska 1980 Olsztyn
29 Tomasz Podlewski 1978 Olsztyn
30 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
31 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
32 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
33 Joanna Meller 1979 Dywity
34 Wojciech Meller 1978 Dywity
35 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
36 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
37 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
38 Ewelina Kaszucka 1985 Szczytno
39 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
40 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
41 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
42 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
43 Jerzy Laszczak 1961 Olsztyn
44 Grzegorz Chmieliński 1977 Nidzica Biega Nidzica
45 Mirosław Łabaszewski 1985 Nidzica
46 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
47 Krzysztof Wasielewski 1985 Crazy Runners Team Rybno Rybno
48 Celina Kaszubska 1977 Wichrowiec
49 Aleksandra Parciak 1995 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
50 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
51 Katarzyna Kurdziel 1982 BRBK - biegli w podatkach Biskupiec
52 Joanna Karpińska 1982 Olsztyn
53 Damian Zakrzewski 1993 Kielce
54 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek
55 Magdalena Lachowicz 1985 Pasym
56 Paweł Lempaszek 1982 Olsztyn
57 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
58 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
59 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
60 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
61 Andrzej Szleszyński 1969 Olsztyn
62 Jacek Borkowski 1980 Olsztyn
63 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
64 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
65 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
66 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
67 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
68 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
69 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
70 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
71 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
72 Barbara Sadłowska 1987 Wielbark
73 Paulina Ślusarz 1990 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
74 Piotr Szczepaniak 1968 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
75 Maciej Jankowski 1991 Olsztyn
76 Karolina Hasiuk 1996 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
77 Magdalena Bielicka 1980 Olsztyn
78 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
79 Rafał Chojnowski 1992 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Ełk
80 Piotr Marek 1967 Są Wolniejsi Olsztyn
81 Mariola Sudzińska 1976 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
82 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
83 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
84 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
85 Marcin Dudziec 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
86 Marta Szwejkowska-Dudziec 1986 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
87 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
88 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
89 Bartosz Rzepa 1989 ZGUB BRZUCH, ZRÓB RUCH Olsztyn
90 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
91 Małgorzata Piłat 1987 Olsztyn
92 Przemek Królak 1978 Team Kopeć Węgorzewo
93 Agnieszka Parzęcka 1986 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
94 Adam Kiewisz 1980 Są Wolniejsi Gietrzwałd
95 Piotr Liebchen 1977 Łomianki
96 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
97 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
98 Edyta Kunda 1980 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Łupatych
99 Robert Ruczynski 1986 Olsztyn
100 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
101 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
102 Krzysztof Wiśniewski 1969 Skazani na sukces Nidzica
103 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
104 Bartosz Chumowicz 1984 Olsztyn
105 Paweł Aszkiełowicz 1984 Pszczółkowski Team Olsztyn
106 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
107 Krzysztof Głąb 1995 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
108 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
109 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
110 Janusz Kosowski 1952 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
111 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
112 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
113 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Mikołajki
114 Agnieszka Talmon 1984 Skazani na sukces Gdańsk
115 Martyna Wilczewska 1991 Biegam U KOLESI Dębień
116 Agata Filipowska 1998 Team Kopeć Olsztynek
117 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
118 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
119 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
120 Bożena Żbikwoska 1980 Nidzica Biega Nidzica
121 Dawid Bielski 1981 Szvzytno
122 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
123 Jan Grochowski 1951 Olsztyn
124 Martyna Dudziec 2001 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
125 Marek Mariański 1952 Olsztyn
126 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa
127 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
128 J Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
129 Edyta Czarnecka 1993 Wydział Matematyki i Informatyki UWM Olsztyn
130 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
131 Adam Ośko 1978 Olsztyn
132 Paulina Poletyło 1989 Warszawa
133 Łukasz Puchalski 1986 Warszawa
134 Iwona Jakimowicz 1978 BRZOZOWSKI TEAM Ostróda
135 Piotr Białek 1981 3Bro Klewki
136 Andrzej Kamiński 1954 Team Kopeć Iława
137 Robert Czerwiński 1972 Lemany
138 Łukasz Kowalewski 1983 Biskupiec
139 Daniel Jędraszek 1986 Małe Leźno
140 Łukasz Szwaj 1983 Team Kopeć Olsztyn
141 Kamil Nowicki 1983 Warszawa
142 Artur Gwiazda 1980 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
143 Bartosz Szmelc 1981 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
144 Mirosław Ośko 1988 Olsztyn
145 Grzegorz Osiecki 1951 Kisielice
146 Rafał Cyrkler 1976 Są Wolniejsi Ostróda
147 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
148 Rafał Olkowski 1979 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
149 Marek Olszewski 1976 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
150 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
151 Malgorzata Budzilek 1968 ByleDobiec... Olsztyn
152 Agata Budzilek 1993 Olsztyn
153 Rafał Syczew 1989 Mrągowo
154 Teresa Szydłowska 1971 ByleDobiec... Olsztyn
155 Mirosław Szynkowski 1958 Kętrzyn
156 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
157 Adam Kwiatkowski 1971 Olsztyn
158 Sebastian Labiński 1980 ZGUB BRZUCH, ZRÓB RUCH Olsztyn
159 Paula Sadowska 1999 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
160 Andrzej Jerszewski 1994 Są Wolniejsi Morąg
161 Marcin Brzózka 1981 Skazani na sukces Ostróda
162 Dorota Żebrowska 1993 Są Wolniejsi Morąg
163 Andrzej Bogucki 1993 Dywity
164 Małgorzata Grablewska 1973 Dobre Miasto
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć