Wiosenna Piątka w Olsztynie - Lista uczestników
2018.03.18 12:00

200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
2 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
3 Aleksandra Sidorowicz 1975 Orneta
4 Joanna Palowska 1992 Są Wolniejsi Olsztyn
5 Paweł Milewski 1989 Olsztyn
6 Małgorzata Rydzyńska 1990 Olsztyn
7 Katarzyna Wawrzynkowska 1981 Olsztyn
8 Anna Ławicka 1990 Rozbiegane Działdowo Dzialdowo
9 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
10 Piotrek Kasperski 1985 Olsztyn
11 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
12 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
13 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
14 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
15 Katarzyna Białek 1980 Olsztyn
16 Paweł Hryszko 1994 Białystok
17 Piotr Machul 1983 Olsztyn
18 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
19 Damian Sipowicz 1987 Olsztyn
20 Małgorzata Baryła12 1993 Pszczółkowski Team Olsztyn
21 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
22 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
23 Maciej Dąbrowski 1994 Młynago Giedajty
24 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
25 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
26 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
27 Wojciech Kuszpa 1996 Jedwabno
28 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
29 Dorota Małłek 1966 Szczytno
30 Anna Białous 1990 F&K TEAM Olsztyn
31 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
32 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
33 Marcin Dąbrowski 1977 Nikielkowo
34 Robert Ruczynski Ruczynski 1986 Olsztyn
35 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
36 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
37 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
38 Anna Dembińska 1991 F&K TEAM Drążdżewo Nowe
39 Darek Stypiński 1976 Olsztyn
40 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
41 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
42 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
43 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
44 Jacek Nadulski 1979 Team Kopeć Olsztyn
45 Jan Ambrożko 1938 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com Olsztyn
46 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
47 Marcin Knozowski 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
48 Marcin Kondratowicz 1980 Olsztyn
49 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
50 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
51 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
52 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
53 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
54 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
55 Paweł Petrykowski 1996 Olsztyn
56 Paweł Szliwiński 1985 Pieniężno
57 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
58 Malwina Maksimowicz 1995 Bartoszyce
59 Marcin Onufrejuk 1994 Baltic Seals Górowo Iławeckie
60 Krzysztof Wasielewski 1985 Crazy Runners Team Rybno Rybno
61 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
62 Pawel Kurmn 1987 Team Kopeć Olsztyn
63 Magdalena Lachowicz 1985 Pasym
64 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn Olsztyn
65 Alicja Bertel 16 1980 Olsztyn
66 Ewa Kozłowska 1969 Olsztyn
67 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
68 Olga Bartnikowska 1977 Team Kopeć Olsztyn
69 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
70 Tomasz Ostaszewski 1976 f / Reklamy W Windach Olsztyn Olsztyn
71 Ania Lendzian 1974 Olsztyn
72 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
73 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
74 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
75 Wojciech Wdowiak 1973 Wdowiak@friends Olsztyn
76 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
77 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
78 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
79 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
80 Michał Leński 1980 Wdowiak@friends Olsztyn
81 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
82 Mariola Sudzińska 1976 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
83 Barbara Niewdzięczna 1976 Są Wolniejsi Olsztyn
84 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
85 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
86 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
87 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
88 Piotr Szczepaniak 1968 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
89 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
90 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
91 Paweł Jabłoński 1976 Nidzica Biega-dzieci Nidzica
92 Szymon Kogut 1999 Kurzętnik Biega Kurzętnik
93 Sławomir Kogut 1975 Kurzętnik Biega Kurzętnik
94 Mateusz Kaczmarski 2001 Stary Olsztyn
95 Łukasz Dawid 1991 Olsztyn
96 Lech Rytwinski 1948 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
97 Monika Pieślak 1991 Są Wolniejsi Olsztyn
98 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
99 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
100 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
101 Magdalena Bielicka 1980 Olsztyn
102 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
103 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
104 Joanna Meller 1979 Dywity
105 Wojciech Meller 1978 Dywity
106 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
107 Bartłomiej Gałgowski 1987 Olsztyn
108 Mirosław Mejka 1967 Nowe Miasto Lubawskie
109 Marek Ruciński 1968 VEL-DĄBRÓWNO Gdynia
110 Żaneta Kotowska 1994 Szczytno
111 Jerzy Wróblewski 1984 Olsztyn
112 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
113 Daria Olszewska 1997 Hartowiec
114 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
115 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
116 Artur Gwiazda 1980 OSiR Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
117 Paweł Aszkiełowicz 1984 Pszczółkowski Team Olsztyn
118 Jacek Wilamowski 1968 Osir lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
119 Monika Gamalczyk 1991 Olsztyn
120 Marcin Rańczuch 1989 Stado Olsztyn
121 Ewelina Pijanowska 1972 Iława
122 Małgorzata Piłat 1987 Olsztyn
123 Jakub Pijanowski 1978 Iława
124 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
125 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
126 Edyta Bartosek 1993 Olsztyn
127 Marek Mariański 1952 Olsztyn
128 Mariusz Kaliszewski 1977 Szafranki
129 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
130 Łukasz Szwaj 1983 Team Kopeć Olsztyn
131 Ewelina Włodarska 1983 Miłomłyn
132 Bartosz Szmelc 1981 OSiR Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
133 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
134 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
135 Rafał Olkowski 1979 OSiR Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
136 Cezary Alchimowicz 1962 OSiR Lidzbark Warmiński Napraty
137 Aleksandra Olszewska 1983 Pszczółkowski Team Olsztyn
138 Marcin Dudziec 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
139 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
140 Rafał Lipiński 1991 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
141 Izabela Masiuk 1987 Olsztyn
142 Rafał Głowiak 1986 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
143 Grzegorz Kwakszys 1980 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
144 Aleksandra Piórkowska 1990 Osir lidzbark Warmiński Bisztynek
145 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
146 Paweł Lempaszek 1982 Olsztyn
147 Tomasz Chudzik 1980 Olsztyn
148 Bartosz Chumowicz 1984 Olsztyn
149 Mariusz Gleba 1987 Olsztyn
150 Anna Szydlik 1977 Ciechanów
151 Martyna Dudziec 2001 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
152 Piotr Łaszkowski 1976 K.S Wachlarz Łukta
153 Radosław Bielicki 1977 Olsztyn
154 Iwona Radziewicz 1982 Olsztyn
155 Jerzy Laszczak 1961 URWIS BIEGA Olsztyn
156 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
157 Małgorzata Kulesza 1965 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl Olsztyn
158 Miroaław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
159 Piotr Marek 1967 Sa wolniejsi Olsztyn
160 Celina Kaszubska 1977 Nidzica Biega Wichrowiec
161 Adam Ślęzak 1989 Gmina Tolkmicko
162 Teresa Szydłowska 1971 ByleDobiec... Olsztyn
163 Adam Mikołajczyk 1979 MORSY OLSZTYN Olsztyn
164 Monika Mikołajczyk 1983 MORSY OLSZTYN Olsztyn
165 Ryszard Dębowski 1958 Bbl Mikołajki Woźnice
166 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
167 Jarosław Kopyść 1976 Pszczółkowski Team Olsztyn
168 Jolanta Gaszyk 1984 Olsztyn
169 Cezary Ruciński 1998 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
170 Ryszard Kuczkowski 1966 Drużyna Wilka Kieźliny
171 Andrzej Ruciński 1965 VEL-DĄBRÓWNO Elgnowo
172 Marcin Foks 1995 Barczewo
173 Marcin Abramczyk 1977 Olsztyn
174 Aleksandra Śmiałek 1984 Olsztyn
175 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
176 Karolina Nowak-Kowalska 1980 Drim Tim Olsztyn
177 Malgorzata Budzilek 1968 ByleDobiec... Olsztyn
178 Tomasz Fieodorow 1984 BSB Barczewo Biega Barczewo
179 Piotr Bukowski 1985 Olsztyn
180 Piotr Kaszkin 1988 Dobre Miasto
181 Rafał Szewczyk 1974 URWIS BIEGA Olsztyn
182 Anna Gogolewska 1973 Stawiguda
183 Damian Kiczor 1985 Olsztyn
184 Janusz Pietras 1962 MORSY OLSZTYN Olsztyn
185 Bartosz Rzepa 1989 Olsztyn
186 Lidia Skowronek 1984 Olsztyn
187 Tomasz Lemański 1989 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
188 Wioletta Supranowicz 1994 BRBK - biegli w podatkach Stawiguda
189 Wojciech Żak 1992 BRBK - biegli w podatkach Olsztyn
190 Anna Połowianiuk 1995 Dzikie Życie RunTeam Barczewo
191 Jan Połowianiuk 1964 Dzikie Życie RunTeam Barczewo
192 Paweł Chojnacki 1996 Działdowo
193 Sebastian Labiński 1980 Olsztyn
194 Przemysław Kotlenga 1980 Iława
195 Marzena Stepień 1970 Olsztyn
196 Sebastian Głowacki 1981 Olsztyn
197 Katarzyna Tomaszewska 1987 Olsztyn
198 Rafał Oporski 1987 Olsztyn
199 Łukasz Oporski 1903 Olsztyn
200 Andrzej Pisarski 1956 IŁAWA BIEGA Iława
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć