Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica 2018 - Lista uczestników
2018.03.03 12:00

165 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Krajewski 1976 Dywity
2 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
3 Łukasz Wiśniewski 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
4 Kamil Olszewski 1994 Nidzica Biega Nidzica
5 Krzysztof Jakielski 1990 Montowo
6 Dorota Szymków 1989 Olsztyn
7 Grzegorz Baranowski 1974 Nidzica Biega Nidzica
8 Alina Baranowska 1976 Nidzica Biega Nidzica
9 Arkadiusz Prusik 1982 Nidzica Biega Nidzica
10 Katarzyna Wawrzynkowska 1981 Olsztyn
11 Monika Pieślak 1991 Sa wolniejsi Olsztyn
12 Antonina Szydlik 1980 Ciechanów
13 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
14 Katarzyna Jakacka 1984 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
15 Jacek Szczygłowski 1971 Team Kopeć Morąg
16 Bożena Rozentalska 1972 Żabiny
17 Mateusz Kiszelewski 1989 Lubawa
18 Bartosz Kaczmarczyk 1990 Nidzica
19 Marta Szwejkowska-Dudziec 1986 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
20 Marcin Dudziec 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
21 Jan Krawczyk 1986 Wybiegamy To Korsze
22 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
23 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
24 Urszula Wojciechowska 1987 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
25 Kamil Wojciechowski 1984 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
26 Andrzej Sabała 1966 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
27 Maria Gajewska 1988 Skazani na sukces Ostróda
28 Ewelina Kaszucka 1985 Szczytno
29 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
30 Mirosław Łabaszewski 1985 Nidzica
31 Bogdan Sowiński 1962 Nidzica Biega Nidzica
32 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
33 Anna Ostromecka 1987 URWIS BIEGA Bartoszyce
34 Jan Kłos 1964 URWIS BIEGA Olsztyn
35 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
36 Paweł Kurmin 1987 Team Kopeć Olsztyn
37 Bartosz Sokołowski 1988 Warszawa
38 Paweł Przybyłek 1981 . Nidzica
39 Barbara Niewdzięczna 1976 Są Wolniejsi Olsztyn
40 Jerzy Niewdzięczny 1972 Olsztyn
41 Daniel Dzierzęcki 1992 Nidzica Biega Nidzica
42 Tomasz Pisarski 1992 Nidzica Biega Nidzica
43 Bogdan Szczepuchowski 1966 Nidzica Biega Nidzica
44 Marek Szpendowski 1978 Skazani na sukces Olsztyn
45 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
46 Jan Janiszewski 1951 Nidzica
47 Dorota Małłek 1966 Szczytno
48 Paweł Jabłoński 1976 Nidzica Biega Nidzica
49 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
50 Andrzej Grendziński 1970 Ostróda Runners Ostróda
51 Alicja Kępa 1988 Kozłowo
52 Marcin Kłoszewski 1993 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Baboszewo
53 Mirosław Cydzik 1976 URWIS BIEGA Olsztyn
54 Maciej Płonowski 1989 Olsztyn
55 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
56 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
57 Rafał Nojman 1984 Są Wolniejsi Dobre Miasto
58 Małgorzata Piłat 1987 Olsztyn
59 Łukasz Szwaj 1983 Team Kopeć Olsztyn
60 Rafał Korwiel 1984 Team Kopeć Ostróda-Szafranki
61 Katarzyna Gołębczyk 1982 Nidzica Biega Nidzica
62 Beata Lupa 1990 Karkonosz Running Team Wilkowo Stare
63 Marcin Brynda 1988 MLKS Czarni Olecko Olecko
64 Alicja Pietruczuk 2000 MLKS Czarni Olecko Olecko
65 Dariusz Jurewicz 1974 MLKS Czarni Olecko Gołdap
66 Michał Rożenko 2001 MLKS Czarni Olecko Wydminy
67 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Warchały
68 Piotr Osiński 1971 Ostróda
69 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
70 Mariusz Bińczycki 1980 Klub biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Podsmardzewo
71 Cezary Śledziewski 1971 URWIS BIEGA Wójtowo
72 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
73 Andrzej Szleszyński 1969 Olsztyn
74 Karolina Kundys 1983 Warszawa
75 Wojciech Koszewski 1970 Nidzica Biega Nidzica
76 Agnieszka Lankowska-Klemt 1981 URWIS BIEGA Olsztyn
77 Marcin Czarnecki 1976 Warszawa
78 Marcin Brzózka 1981 Ostróda
79 Tadeusz Walendykiewicz 1977 MLKS Czarni Olecko Suwałki
80 Izabela Masiuk 1987 Olsztyn
81 Leszek Mikuć 1959 Jonkowo biega Jonkowo
82 Kasia Zieja 1981 Skazani na sukces Olsztyn
83 Andrzej Zieja 1979 Skazani na sukces Olsztyn
84 Marek Maculewicz 1970 URWIS BIEGA Nidzica
85 Piotr Krzyżaniak 1980 Skazani na sukces Ostróda
86 Ewa Lisek 1980 Nidzica Biega Nidzica
87 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
88 Wojciech Wobolewicz 1968 Team Kopeć Olsztyn
89 Daniel Jędraszek 1986 Małe Leźno
90 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
91 Daniel Mikielski 1990 Team Kopeć Olsztynek
92 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
93 Marek Mikielski 1960 Olsztynek
94 Anna Plucińska-Furgał 1971 Olsztyn
95 Leszek Decyk 1953 Team Kopeć Stawiguda
96 Maciej Decyk 1976 Team Kopeć Olsztyn
97 Krzysztof Matusiak 1977 Skazani na sukces Ostróda
98 Jacek Żebrowski 1984 Kierzliny
99 Bogusław Kłos 1974 ZŁOTY KŁOS TEAM Łukta
100 Klaudia Danielska 1969 Szczytno
101 Jerzy Laszczak 1961 URWIS BIEGA Olsztyn
102 Jarosław Łaszkowski 1971 Pasłęka Team Pelnik
103 Patryk Łaszkowski 2001 Pasłęka Team Pelnik
104 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
105 Dominik Drażba 1987 Team Kopeć Ełk
106 Tomasz Zieliński 1976 Team Kopeć Olsztyn
107 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
108 Angelika Furgała 1988 Olsztyn
109 Anna Szydlik 1977 Ciechanów
110 Piotr Czaplicki 1977 Team Kopeć Olsztyn
111 Marek Dzięgielewski 1962 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo
112 Marcel Bestvater 1990 Team Kopeć Dąbrówno
113 Krzysztof Kowalski 1983 Kieźliny
114 Dariusz Dobrzyński 1976 Nidzica
115 Andrzej Bogucki 1993 Dywity
116 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
117 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
118 Jakub Bróździński 1995 Spławiki Team Szkotowo
119 Anna Lachowicz-Pianka 1972 Nidzica Biega Nidzica
120 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
121 Adam Wejknis 1977 AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl Olsztyn
122 Waldemar Król 1969 Olsztyn
123 Sebastian Holender 1982 Kuropatwa Team Olsztyn
124 Lech Rytwinski 1948 Olsztyn
125 Krzysztof Wasielewski 1985 Crazy Runners Team Rybno Rybno
126 Paweł Witkowski 1989 Nidzica
127 Mirosław Górnik 1966 Kozłowo
128 Wiesław Stasiukiewicz 1964 Nidzica Biega Nidzica
129 Marcin Klemt 1978 Olsztyn
130 Karol Najmowicz 1973 Team Kopeć Olsztyn
131 Tomasz Hermann 1978 www.meblolux.com Olsztyn
132 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
133 Maciej Wiśniewski 1973 Olsztyn
134 Roman Dąbkowski 1982 heron wieliszew Świętajno
135 Jan Ambrożko 1938 AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com Olsztyn
136 Mirosław Figat 1958 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
137 Alina Figat 1963 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce
138 Rafał Włodarski 1981 Miłomłyn
139 Magdalena Senderska 1992 Wrocław
140 Mirosław Fedejko 1983 Skazani na sukces Olsztyn
141 Marek Palijewski 1971 Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" Bartoszyce
142 Kamil Oszczęda 2001 Nidzica Biega Nidzica
143 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
144 Zbigniew Bartkowski 1964 heinz glass Działdowo
145 Bogusław Wodzyński 1960 Rozbiegane Działdowo Działdowo
146 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
147 Mirosław Szynkowski 1958 Kętrzyn
148 Olga Naruszewicz 1983 TBN -KW Olsztyn Olsztyn
149 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
150 Joanna Filipczyk 1972 Skazani na sukces Ostróda
151 Wojciech Szczepański 1965 Sarnowo
152 Dawid Worobiec 1990 Team Kopec Olsztyn
153 Mariusz Osowiecki 2001 BBL Mława Stupsk Mazowiecki
154 Joanna Meller 1979 Dywity
155 Wojciech Meller 1978 Dywity
156 Paweł Chojnacki 1996 Działdowo
157 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark
158 Elżbieta Ciećko 1991 Są Wolniejsi Dobre Miasto
159 Adam Kiewisz 1980 Sa wolniejsi Gietrzwałd
160 Andrzej Kowalczyk 1961 Sa wolniejsi Olsztyn
161 Tomasz Budniak 1980 TKKF PROMYK CIECHANÓW Władysławowo
162 Mirosław Mejka 1967 Nowe Miasto Lubawskie
163 Łukasz Kowalewski 1983 Biskupiec
164 Robert Rękawiecki 1974 URWIS BIEGA Olsztyn
165 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo Biega Barczewo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć