II Olsztyński Bieg Niepodległości w ramach Narodowego Biegu Stulecia - Lista uczestników
2018.11.11 11:11

128 / 200 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Krzysztof Jabłoński 1976 Odciski i Pęcherze Olsztyn
2 Mirosław Ośko 1988 Olsztyn
3 Ireneusz Ławrynowicz 1976 Przem-Gri Olsztyn
4 Paweł Guski 1984 Dobre Miast
5 Rafał Turek 1972 Fundacja Przyszłość dla Dzieci Olsztyn
6 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
7 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
8 Edyta Kunda 1980 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Łupstych
9 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
10 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
11 Jolanta Fotschki 1963 Olsztyn
12 Iwona Radziewicz 1982 Olsztyn
13 Benedykt Kwaśniewski 1955 Olsztyn
14 Jarosław Białek 1974 Olsztyn
15 Katarzyna Białek 1980 Olsztyn
16 Barbara Suwińska 1965 Olsztyn
17 Radek Kramek 1978 Olsztyn- Jaroty
18 Piotr Antochów 1973 Olsztyn
19 Robert Buchowski 1968 Różnowo
20 Krzysztof Czobot 1969 Ruszajny
21 Joanna Dutkiewicz 1987 Ostróda
22 Andrzej Klach 1978 Mont Blanc Team Kieźliny
23 Magdalena Klach 1978 Kieźliny
24 Piotr Borowczyk 1993 Myszyniec
25 Barbara Gajewska 1964 GAJÓWKA Olsztyn
26 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
27 Andrzej Wielga 1972 Olsztyn
28 Grzegorz Kowalski 1974 GregoRun Olsztyn
29 Marcin Dublaszewski 1978 SRTG-Olsztyn Jaroty
30 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
31 Arkadiusz Stępień 1969 Olsztyn
32 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
33 Grzegorz Orłowski 1981 Mount Blanc Team Olsztyn
34 Paulina Grams 1988 Olsztyn
35 Mirek Mikita 1967 Olsztyn
36 Andrzej Wielga 1972 Olsztyn
37 Jerzy Figurowicz 1963 Olsztyn
38 Grzegorz Niski 1978 Olsztyn
39 Milena Pałyska 1985 Olsztyn
40 Michał Kaszuba 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
41 Aleksandra Sidorowicz 1975 Są Wolniejsi Orneta
42 Rafał Chojnowski 1992 Lecimy Tutej Olsztyn
43 Jerzy Sławecki 1953 Runner's Team Kętrzyn Kętrzyn
44 Roman Chodara 1954 Runners Team Kętrzyn Kętrzyn
45 Krzysztof Zdun 1980 Olsztyn
46 Waldemar Król 1969 Olsztyn
47 Adam Lango 1984 Szczytno
48 Zdzisław Lango 1960 Szczytno
49 Edyta Lango 1985 Szczytno
50 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
51 Marcin Grobelny 1982 Rogóż
52 Bogdan Sokalski 1950 Olsztyn
53 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
54 Aneta Całka 1974 Olsztyn
55 Jacek Całka 1973 Olsztyn
56 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn
57 Anna Kącka 1984 Olsztyn
58 Anna Kiezik 1982 Skazani na sukces Olsztyn
59 Sandra Witkowska 1992 Olsztyn
60 Anna Mikołajewska 1980 Olsztyn
61 Szymon Jerzy Chomicki 1975 YTT -yanushe triathlon team Olsztyn
62 Marcin Abramczyk 1977 Yanushe Triathlon Team YTT Olsztyn
63 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Olsztyn
64 Adam Kaczyński 1968 Olsztyn
65 Zbigniew Ziajka 1983 Olsztyn
66 Klaudia Knap 1987 SRTG-Olsztyn Olsztyn
67 Wojciech Wdowiak 1973 Wdowiak@friends Olsztyn
68 Przemysław Łucko 1972 Olsztyn
69 Magdalena Majchrzak 1985 Olsztyn
70 Marek Deptuła 1981 Latana Mała
71 Robert Dąbrowski 1978 Olsztyn
72 Bogdan Zając 1974 ZaDyszka Chorzele
73 Malgorzata Rydzynska 1990 Stado Olsztyn
74 Anna Andruszkiewicz 1957 Olsztyn
75 Tomasz Kisielewski 1975 Biskupiec Biega Biskupiec
76 Marek Wróbel 1980 Olsztyn
77 Iwona Duszak 1973 Biskupiec Biega Biskupiec
78 Piotr Duszak 1969 Biskupiec Biega Biskupiec
79 Arkadiusz Huryń 1989 Olsztyn
80 Żaneta Małkiewicz 1985 Olsztyn
81 Zbigniew Jankowski 1982 Olsztyn
82 Grzegorz Kowalczyk 1981 Olsztyn
83 Magda Dąbrowska 1984 Olsztyn
84 Ewa Chełchowska 1992 BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team Olsztyn
85 Marta Kupis 1978 #biegambolubię Olsztyn
86 Kamil Sułkowski 1987 Jaroty
87 Karol Marcinkiewicz 1988 Olsztyn
88 Maciej Szczepanik 1988 Olsztyn
89 Piotr Popsuj 1988 Amelin
90 Dorota Limontas 1987 Olsztyn
91 Katarzyna Grzegorzewska 1986 Gietrzwałd
92 Marek Kołodziejski 1978 Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr Stawiguda
93 Małgorzata Świder 1985 Olsztyn
94 Arkadiusz Świder 1981 Olsztyn
95 Stanisław Guzowski 1973 Olsztyn
96 Paweł Milewski 1989 SRTG-Olsztyn Olsztyn
97 Paweł Jurkiewicz 1978 Olsztyn
98 Tomasz Rakowski 1984 Olsztyn
99 Włodzimierz Nowaczyk 1984 Ostrołęka
100 Szymon Chomicki 1975 Yanushe Triathlon Team YTT Olsztyn
101 Jolanta Uscinowicz 1980 CTS Team Olsztyn Olsztyn
102 Tomasz Budka 1979 Marzewo
103 Piotr Łożyński 1963 Olsztyn
104 Damian Linkner 1987 Olsztyn
105 Przemysław Łucko 1972 Olsztyn
106 Maciej Bogdaniuk 15 1992 Bęsia
107 Szymon Szabłowski 1995 Szabły Młode
108 Bogdan Andruszkiewicz 1953 sklepbiegowy.com Olsztyn
109 Marcin Bartnikowski 1978 Team Kopeć Olsztyn
110 Michał Szostawicki 1977 Olsztyn
111 Marek Augustynowicz 1968 Olsztyn
112 Sylwia Szukiel 1981 Ketrzyn
113 Marcin Dąbrowski 1977 Nasze Nikielkowo Nikielkowo
114 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
115 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
116 Marcin Marcinkiewicz 1971 Sząbruk
117 Janusz Klimas 1972 Barczewo
118 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
119 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
120 Jarosław Symko 1972 DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN Olsztyn
121 Jerzy Chrabonszcz 1957 chrabi 60 Ostróda
122 Maria Chrabonszcz 1960 chrabi 60 Ostróda
123 Marcin Michno 1984 Olsztyn
124 Adam Ośko 1978 Olsztyn
125 Tomasz Leszczuk 1975 Agrolok Sport Team Biskupiec
126 Karol Chotyniec 1981 Olsztyn
127 Tomasz Suchecki 1975 Olsztyn
128 Kinga Klimiuk 1990 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć