II Olsztyński Bieg Niepodległości w ramach Narodowego Biegu Stulecia - Lista uczestników
2018.11.11 11:11

56 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Krzysztof Jabłoński 1976 Odciski i Pęcherze Olsztyn
2 Mirosław Ośko 1988 Olsztyn
3 Ireneusz Ławrynowicz 1976 Przem-Gri Olsztyn
4 Paweł Guski 1984 Dobre Miast
5 Rafał Turek 1972 Fundacja Przyszłość dla Dzieci Olsztyn
6 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
7 Andrzej Kowalczyk 1961 Są Wolniejsi Olsztyn
8 Edyta Kunda 1980 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Łupstych
9 Bartosz Fotschki 1987 Olsztyn
10 Andrzej Fotschki 1962 Olsztyn
11 Jolanta Fotschki 1963 Olsztyn
12 Iwona Radziewicz 1982 Olsztyn
13 Benedykt Kwaśniewski 1955 Olsztyn
14 Jarosław Białek 1974 Olsztyn
15 Katarzyna Białek 1980 Olsztyn
16 Barbara Suwińska 1965 Olsztyn
17 Radek Kramek 1978 Olsztyn- Jaroty
18 Piotr Antochów 1973 Olsztyn
19 Robert Buchowski 1968 Różnowo
20 Krzysztof Czobot 1969 Ruszajny
21 Joanna Dutkiewicz 1987 Ostróda
22 Andrzej Klach 1978 Mont Blanc Team Kieźliny
23 Magdalena Klach 1978 Kieźliny
24 Piotr Borowczyk 1993 Myszyniec
25 Barbara Gajewska 1964 GAJÓWKA Olsztyn
26 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
27 Andrzej Wielga 1972 Olsztyn
28 Grzegorz Kowalski 1974 GregoRun Olsztyn
29 Marcin Dublaszewski 1978 SRTG-Olsztyn Jaroty
30 Tomasz Chudzik 1980 CHUDZIKI TEAM Olsztyn
31 Arkadiusz Stępień 1969 Olsztyn
32 Andrzej Leśny 1979 Mont Blanc Team Olsztyn
33 Grzegorz Orłowski 1981 Mount Blanc Team Olsztyn
34 Paulina Grams 1988 Olsztyn
35 Mirek Mikita 1967 Olsztyn
36 Andrzej Wielga 1972 Olsztyn
37 Jerzy Figurowicz 1963 Olsztyn
38 Grzegorz Niski 1978 Olsztyn
39 Milena Pałyska 1985 Olsztyn
40 Michał Kaszuba 1986 Lecimy Tutej Olsztyn
41 Aleksandra Sidorowicz 1975 Są Wolniejsi Orneta
42 Rafał Chojnowski 1992 Lecimy Tutej Olsztyn
43 Jerzy Sławecki 1953 Runner's Team Kętrzyn Kętrzyn
44 Roman Chodara 1954 Runners Team Kętrzyn Kętrzyn
45 Krzysztof Zdun 1980 Olsztyn
46 Waldemar Król 1969 Olsztyn
47 Adam Lango 1984 Szczytno
48 Zdzisław Lango 1960 Szczytno
49 Edyta Lango 1985 Szczytno
50 Michał Haraf 1990 Bartoszyce
51 Marcin Grobelny 1982 Rogóż
52 Bogdan Sokalski 1950 Olsztyn
53 Radosław Bielicki 1977 CTS Team Olsztyn Olsztyn
54 Aneta Całka 1974 Olsztyn
55 Jacek Całka 1973 Olsztyn
56 Justyna Wrażeń 1988 Olsztyn
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć