Bieg Tropem Wilczym - Płock - Lista uczestników
2018.03.04 12:00

345 / 340 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Mariusz Sochacki 1989 Orlen Running Team Płock
2 Agnieszka Dudek 1983 BIEGAM W SFETSZE Płock
3 Martyna Gruczyk 1999 Chemik Mochowo
4 Romuald Baranowski 1968 Dynamic Płock
5 Dominik Rzepecki 1978 Płock
6 Marcin Jaworski 1976 Płock
7 Zbigniew Zalech 1977 Płock
8 Włodzimierz Dziarnowski 1960 Płock
9 Maciej Zambrzycki 1981 BIEGAM W SFETSZE Płock
10 Rafał Karaszewski 1985 Płock
11 Damian Degner 1995 Active Runners Płock Płock
12 Mariusz Wróblewski 1982 STRAŻ POŻARNA PŁOCK Płock
13 Bernadeta Śnieżyńska 1973 RYKOWISKO Płock
14 Marcin Cyparski 1979 Active Runners Płock Płock
15 Michał Kłobukowski 1984 Płock
16 Agata Łęcka 1969 Active Runners Płock Radzanowo
17 Radosław Małkowski 1990 STRAŻ POŻARNA PŁOCK Brudzeń Duży
18 Łukasz Pasikowski 1982 Gostynin
19 Marcin Uchwał 1976 Płocki Klub Wesołego Biegacza Płock
20 Darek Szulborski 1968 Tkkf Płock Płock
21 Bartosz Ziemiński 1985 Płock
22 Rafał Piwiński 1985 CN-B Płock Płock
23 Stanisław Dymek 1954 Biegaj z Dymkiem Płock
24 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
25 Radosław Wiśniewski 1983 MTP Wzgórze Tumskie Płock
26 Michał Boguszewski 1981 MTP Wzgórze Tumskie Płock
27 Artur Szymański 1973 Active Runners Płock Górki, Gm. Gąbin
28 Paula Szymańska 1976 Active Runners Płock Płock
29 Paweł Żółtowski 1975 Płock
30 Jakub Lubiński 1977 Płock
31 Karolina Leonarczyk 2001 CN-B Płock Płock
32 Bartłomiej Kaniewski 2001 CN-B Płock Brudzeń Duży
33 Milena Lisicka 1995 Płock
34 Roksana Goliasz 2001 CN-B Płock Płock
35 Tomasz Antosik 2001 CN-B Płock Płock
36 Przemysław Czajkowski 1977 Grabina
37 Rafał Malinowski 1978 Tkkf Wiślanie Słupno Ce
38 Ewa Kępczyńska 1990 Active Runners Płock Borowiczki - Pieńki
39 Katarzyna Ślubowska 1982 Płock
40 Monika Brulińska 1976 Biegam W Sfetsze Płock
41 Marcin Celmer 1981 Płock
42 Adrianna Cyparska 1980 ActiveRunners Płock Płock
43 Monika Wiśniewska 1985 Gąbin Biega Sochaczew
44 Michał Kaźmierczak 1981 Związek Polskich Spadochroniarzy IX odział Płock Płock
45 Waldemar Radgowski 1969 Płock
46 Michał Marcinkowski Marcinkowski 1987 Orlen Running Team Płock
47 Kamil Ziółkowski 2001 CN-B Płock Płock
48 Tomasz Szadkowski 1988 Płock
49 Krzysztof Kujawa 1974 Więckowski Team Płock
50 Anna Wypysińska 1982 Warszawa
51 Łukasz Zaborowski 1986 ActiveRunners Płock Płock
52 Marek Krawczyk 1975 Płock
53 Radek Świgoński 1977 B4B Team Płock
54 Paweł Paciorkowski 1970 Orlen Running Team Krosniewice
55 Danuta Dębkowska 1965 Płock
56 Andrzej Dębkowski 1963 Płock
57 Mariusz Dębkowski 1982 Płock
58 Adrian Dębkowski 1989 Płock
59 Marek Zych 1988 Tkkf Płock Brudzeń Duży
60 Małgorzata Adamkowska 1970 Płock
61 Patrycja Adamkowska 1994 Brwilno
62 Anastazja Gawłowska 2001 CN-B Płock Płock
63 Paweł Nawrocki 1983 Tkkf Płock Płock
64 Krzysiek Brzózka 1972 ActiveRunners Płock Płock
65 Piotr Grommunt 1980 Płock
66 Tomasz Dobek 1971 Płock
67 Michał Żurkowski29 1980 38 Sochaczewski Dywizjon Zabezpieczenia OP Płock
68 Joanna Kubiak 1978 Nowe Grabie
69 Konrad Kowal 1986 Biegaj z Dymkiem Płock
70 Ewa Jakubiak 1979 Płock
71 Kinga Wasylkowska 1984 Pretorian Fighter Sierpc Sierpc
72 Marek Karaszewski 1978 Active Runners Płock Płock
73 Anna Żurkowska 1984 Płock
74 Rafał Wypysiński 1980 Warszawa
75 Krzysztof Kamiński 1981 Gąbin Biega Płock
76 Marcin Sujkowski 1980 Pretorian Fighter Sierpc Sierpc
77 Marcin Kwiatkowski 1975 Biegaj z Dymkiem Brwilno Dolne
78 Monika Czyżyk 1978 Płock
79 Justyna Kaczorowska 1981 Płock
80 Iwona Michalak 1975 Brwilno Dolne
81 Roman Słowik 1968 Orlen Running Team Płock
82 Izabela Obszyńska 1977 Bielsk
83 Marek Pszczoła 1978 Płock
84 Ewa Zagajewska 1977 Płock
85 Piotr Czwartek 1972 Liszyno
86 Katarzyna Sarnowska 1989 BIEGAM W SFETSZE Płock
87 Piotr Beczyński 1989 Płock
88 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock Płock
89 Rafał Kuć 1988 BIEGAM W SFETSZE Płock
90 Piotr Malinowski 1968 MTP Wzgórze Tumskie Płock
91 Wojciech Bielkowski 1977 COKE RUNNERS Płock
92 Rafał Ostrowski 1982 Płock
93 Piotr Niesłuchowski 1979 Płock
94 Mariusz Jarczewski 1981 Stare Wrońska
95 Hubert Kaźmierski 1992 Lasotki
96 Andrzej Brzeziński 1972 RYKOWISKO Nowa Biała
97 Magdalena Smykowska 1989 Płock
98 Rafał Jaźwiński 1976 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
99 Katarzyna Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
100 Norbert Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
101 Krzysztof Mielczarek 1974 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Warszawa
102 Marek Kowalczyk 1969 KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów
103 Malwina Ślubowska 1984 Płock
104 Michał Kowalczyk 1977 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Kozia Góra
105 Zbigniew Stawicki 1971 biegamPłock team Płock
106 Krzysztof Jaźwiński 1978 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
107 Michał Kaczmarek 1980 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Kutno
108 Łukasz Siwiec 1988 Płock
109 Łukasz Pikała 1979 orange Płock
110 Bartosz Grabelak 1994 Płock
111 Marcin Wisiński 1994 #hakunamatatateam Płock
112 Wiktoria Rajewska 2000 #hakunamatatateam Goślice
113 Martyna Tomkiewicz 1993 Płock
114 Anna Dobrzańska 1988 Sierpc
115 Krzysztof Mamczarek 1980 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Kutno
116 Andrzej Dzięgielewski 1967 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
117 Andrzej Ziółek 1969 RYKOWISKO Nowe Gulczewo
118 Artur Jarzębowski 1969 Płock
119 Renata Sztenderewicz 1982 Włocławek
120 Ilona Winiarek 1978 Płock
121 Tomasz Misztela 1966 PTT Delta Słupno
122 Małgorzata Daszkiewicz 1988 szukam_sponsora_team Płock
123 Kamil Smoliński 1983 Biegaj z Dymkiem Płock
124 Marcin Swat 1996 Płock
125 Łukasz Rypinski 1984 OKT Mańkowo
126 Sławomir Adamski 1969 Płock
127 Przemysław Giżyński 1979 Tkkf Płock Płock
128 Mariusz Garlicki 1993 Gozdowo
129 Jacek Patora 1971 Płock
130 Andrzej Brzeziński 1965 Orlen Running Team Płock
131 Tomasz Nowakowski 1978 Płock
132 Michał Rokicki 1974 Orlen Running Team Słupno
133 Marcin Kędzierski 1972 Płock
134 Karolina Giżyńska 1981 Tkkf Płock Płock
135 Tomasz Wajszczak 1980 Orlen Running Team Słupno
136 Piotr Kiciak 1963 Stara Biała
137 Ewa Rek 1989 Biegaj z Dymkiem Płock
138 Bartłomiej Domański 1989 Biegaj z Dymkiem Płock
139 Jakub Stasiak 1981 Płock
140 Wiktor Matusiak 2016 CN-B Płock Nowe Gulczewo
141 Marcin Stańczak 1979 Tkkf Płock Grabina
142 Luiza Dąbrowska 1989 Active Runners Płock Płock
143 Paweł Żuryński 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
144 Ewa Sierakowska 1982 Szczawin Kościelny
145 Krzysztof Gajdka 1980 Orlen Running Team Płock
146 Marek Kamiński 1978 RYKOWISKO Rogozino
147 Renata Stelmaszewska 1966 ROZBIEGANI - ŻYCHLIN Żychlin
148 Tomasz Lipczyński 1984 Płock
149 Aleksandra Bigorajska 1996 Biegaj z Dymkiem Nowe Proboszczewice
150 Izabela Zalas 1975 RYKOWISKO Nowe Gulczewo
151 Jakub Zalas 1999 RYKOWISKO Nowe Gulczewo
152 Krzysztof Chętka 1987 Biegaj z Dymkiem Rogozino
153 Sebastian Dymek 1982 Biegaj z Dymkiem Płock
154 Radosław Wojnowski 1983 KB Lech Rypin Rypin
155 Monika Jarczewska 1983 Stare Wrońska
156 Igor Kania 1975 Płock
157 Adrian Majewski 1996 Staroźreby
158 Krzysztof Lewicki 1974 Płock
159 Ewelina Ślusarska 1975 Płock
160 Jarek Szpejna 1975 Plock
161 Michał Szmulewicz 1976 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
162 Przemysław Grecki 1981 Płock
163 Paweł Kamiński 2001 Setropie
164 Paweł Wypysiński 1982 Gąbin Biega Czermno
165 Ewa Wypysińska 1986 Gąbin Biega Czermno
166 Marcin Brodzki 1994 Związek Polskich Spadochroniarzy IX odział Płock Płock
167 Mateusz Białaszewski 1993 Płock
168 Paulina Kowalska 1995 Płock
169 Hanna Lewandowska 1972 Płock
170 Remigiusz Michalak 1981 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
171 Piotr Irzyk 1979 Sportowy Wyszogród, Sokół Bodzanów Płock
172 Tomasz Rogoziński 1986 Sportowy Wyszogród Żuromin
173 Monika Stefańska 1976 Płock
174 Rafał Sołdański 1977 Płock
175 Weronika Chrósny 1994 Warszawa
176 Przemysław Obara 1995 szukam_sponsora_team Płock
177 Anna Chrósny 1983 Dobrzyków
178 Dominik Zajda 1992 Decathlon Płock Warszawa
179 Bartłomiej Kaczmarek 2001 ZS Wyszogród Sochaczew
180 Damian Kuzia 2001 ZS Wyszogród Mała Wieś
181 Daruisz Kalota 1972 Płock
182 Piotr Bromka 1980 Maszewo Duże
183 Łukasz Pająk 1981 Płock
184 Anna Kujawa 2000 ZS Wyszogród Iłów
185 Radosław Ziemkiewicz 2000 ZS Wyszogród Zakroczym
186 Mirosław Atliński 1982 Płock
187 Robert Rybicki 1968 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
188 Maciej Kapuściński 1990 Sportowe Mańkowo Mańkowo
189 Edmund Steckiewiczi 1973 KB Lech Rypin Rypin
190 Marcin Bańka 1991 Płock
191 Anna Kruk 1996 Płock
192 Karolina Jabłońska 1996 BIEGAM W SFETSZE Płock
193 Dawid Cytacki 1976 Saint-Gobain Squad Płock
194 Gabriela Wójcik 1983 Płock
195 Marcin Siemiątkowski 1984 Trirun.pl Gąbin
196 Rafał Piaskowski 1984 Płock
197 Michał Żółtowski 1990 STRAŻ POŻARNA PŁOCK Płock
198 Jozef Garwacki 1949 Płock
199 Piotr Szymański 1976 szukam_sponsora_team Gostynin
200 Joanna Szymańska 1976 szukam_sponsora_team Gostynin
201 Paweł Wojtczak 1985 szukam_sponsora_team Gostynin
202 Jerzy Kałach 1964 Zaździerz
203 Dariusz Guzowski 1967 COKE RUNNERS Płock
204 Marcin Kwiatkowski 1983 Płock
205 Michał Malinoski 1990 Night Runners Płock Maszewo Duże
206 Igor Kemicer 2000 Płock Biega No Age Limit Płock
207 Bogdan Morga 1979 COKE RUNNERS Bedlno
208 Izabela Morga 1978 COKE RUNNERS Bedlno
209 Dawid Juzak 1988 Płock
210 Tomasz Perliński 1984 COKE RUNNERS Włocławek
211 Adam Budziło 1972 PTT Delta Płock
212 Radosław Falkowski 1984 WIĘCKOWSKI TEAM Pepłowo
213 Radosław Marciniak 1986 Active Runners Płock Płock
214 Paweł Turek 1979 Gąbin Biega Gąbin
215 Michał Ruciński 1985 Orlen Running Team Płock
216 Hubert Jaśkiewicz 1988 szukam_sponsora_team Gostynin
217 Kinga Maruszewska 1988 Active Runners Płock Brwilno
218 Marcin Maruszewski 1982 Active Runners Płock Brwilno
219 Łukasz Grzelak 1985 Gąbin Biega Gąbin
220 Dariusz Wachowicz 1990 Gąbin Biega Gąbin
221 Krzysztof Chodorowski 1980 Gąbin Biega Gąbin
222 Weronika Pokropińska 1982 Gostynin
223 Jarosław Durys 1975 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
224 Rafał Wójcik 1984 Active Runners Płock Stara Biała
225 Dawid Gęsicki 1991 Staroźreby
226 Paweł Niewinowski 1975 Tadeo i synowie Płock
227 Jarosław Matacz 1979 Biegaj z Dymkiem Płock
228 Mateusz Błaszczyk 1992 Sportowy Wyszogród Kamion
229 Jacek Denkiewicz 1985 Zawidz
230 Michał Nowak 1995 Płock
231 Dariusz Misztela 1961 Płock
232 Artur Nowakowski 1977 Płock
233 Arkadiusz Kozimiński 1973 Biegaj z Dymkiem Płock
234 Piotr Wojtycki 1987 biegamPłock team Maszewo Duże
235 Piotr Zawadzki 1985 RYKOWISKO Płock
236 Lilianna Pawłowska 1974 Gostynin
237 Mariusz Bigorajski 1900 Płock
238 Paulina Wilgosiewicz 1980 heron wieliszew Marki
239 Tomasz Kamiński 1992 Gąbin Biega Gąbin
240 Tomasz Latek 1992 Płock
241 Marcin Michalski 1992 Płock
242 Ryszard Andrzejczyk 1964 Plock
243 Maciej Olejniczak 1992 Płock
244 Mateusz Szczodrowski 1992 Płock
245 Michał Pałgan 1995 Płock
246 Tomek Lamecki 1979 Łąck
247 Rafał Świerczyński 1975 KB Lech Rypin Rypin
248 Karolina Klatte 1991 Płock
249 Adam Szczygielski 1980 Fundacja Szybciej Wyżej Dalej Płock
250 Kamil Szczygielski 2003 Fundacja Szybciej Wyżej Dalej Płock
251 Robert Kowalski 1969 Orlen Running Team Nowa Biała
252 Grzegorz Wojtycki 1971 biegamPłock team Płock
253 Wojciech Więckowski 1961 WIĘCKOWSKI TEAM Nowe Miszewo
254 Roman Petrykowski 1959 biegamPłock team Płock
255 Marta Michalak 1978 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
256 Krzysztof Marciniak 1986 Płock
257 Łukasz Gulczyński 1983 Płock
258 Bartosz Mikos 1987 Płock
259 Krzysztof Świtaski 1982 Płock
260 Szymon Wiśniewski 1992 Płock
261 Piotr Koprowski 1992 Siecień
262 Sandra Wąsowska 1998 Płock
263 Iwona Zalewska 1982 Grudziądz
264 Agnieszka Fabisiak 1984 Gostynin
265 Wojciech Bujakw 1979 Orlen Running Team Słupno
266 Alicja Mądra 2000 Gozdowo
267 Mariusz Osial 1980 Płońsk
268 Anita Osial 1982 Płońsk
269 Robert Bandosz 1990 Sparta Sierpc Sierpc
270 Bartosz Obojski 1980 Płock
271 Adam Pydyniak 1991 Płock
272 Kinga Dąbrowska 1992 Płock
273 Ilona Białek 1986 Płock
274 Krzysztof Stefański 1975 Płock
275 Maciej Brewczak 1985 Orlen Running Team Warszawa
276 Marcin Kurowski 1982 Orlen Running Team Płock
277 Barbara Rogowicz-Szmulewicz 1972 Orlen Running Team Płock
278 Józef Kubiak 1961 Orlen Running Team Słupno
279 Sławomir Paćkowski 1982 Orlen Running Team Płock
280 Stefan Piekut 1953 Orlen Running Team Płock
281 Paweł Stawski 1981 Tkkf Płock Płock
282 Agnieszka Kajak 1982 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
283 Piotr Gwóźdź 1983 Płock
284 Piotr Jagacki 1980 Płock
285 Robert Wiśniewski 1976 Tkkf Płock Mała Wieś
286 Tomasz Wochowski 1983 Stare Gulczewo
287 Jacek Kozłowski 1977 Płock
288 Pawel Paciorkowski 1970 Orlen Running Team Plock
289 Kinga Osial 1996 Płock
290 Tomasz Kania 1980 MTP Wzgórze Tumskie Płock
291 Konrad Panek 1989 Płock
292 Katarzyna Czubak 1979 Active Runners Płock Płock
293 Emil Wojnarowski 1992 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
294 Kamil Rokita 1986 Płock
295 Mikołaj Dobek 2000 Płock
296 Adam Kotowicz 1995 Sanniki
297 Krzysztof Skrok 1970 Biegaj z Dymkiem Płock
298 Mariusz Biernat 1973 Orlen Running Team Nowe Gulczewo
299 Jacek Brygier 1971 Tkkf Płock Płock
300 Mateusz Stobnicki 1993 Gąbin Biega Nowe Grabie
301 Żaneta Cybulska 1986 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
302 Sławomir Jabłoński 1971 Orlen Running Team Płock
303 Grzegorz Jabłoński 1966 Orlen Running Team Płock
304 Marcin Mroziewicz 1982 Płock
305 Jakub Ziółkowski 1992 Gąbin Biega Gąbin
306 Ewa Ziółkowska 1992 Gąbin Biega Gąbin
307 Piotr Borawski 1992 Gentelmenels Płock
308 Zbigniew Pankowski 1949 Płock
309 Łukasz Gajewski 1991 Gentlemenels Płock
310 Mariusz Milewski 1971 Płock
311 Piotr Krakowski 1973 Płock
312 Dawid Ambroziak 1993 Grodzisk Mazowiecki
313 Zbigniew Jeziórski 1942 Kamionki
314 Łukasz Jakubowski 1983 Orlen Running Team Płock
315 Łukasz Sztorc 1988 Płock
316 Cezary Dębski 1985 Żychlin
317 Dawid Żeberkiewicz 1976 Tkkf Płock Płock
318 Artur Kamiński 1979 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
319 Anna Akimow 1967 TKKF Płock
320 Piotr Raczyński 1994 Płock
321 Patryk Podgórski 1975 ZK Płock Płock
322 Beata Radzka 1977 Gostynin
323 Przemyslaw Adamski 1995 Active Runners Plock
324 Cezary Bijak 1975 Orlen Running Team Płock
325 Ryszard Książek 1982 Orlen Running Team Płock
326 Maja Wyrzykowska 1986 Orlen Running Team Brudzeń Duży
327 Grzegorz Pawłowski 1974 Orlen Running Team Płock
328 Włodzimierz Skosogorienko 1983 Płock
329 Edmund Stańczak 1953 Płock biega NO AGE LIMIT Płock
330 Kamil Barański 1983 Płock
331 Mariusz Jankowski 1987 Płock
332 Dariusz Grabowski 1981 Płock
333 Marcin Ziółkowski 1901 Płock
334 Mariusz Pydyn 1986 Płock
335 Magdalena Szostek 1994 Płock
336 Jaroslaw Bielski 1970 Plock
337 Rafał Podolewski 1975 Płock
338 Magda Dziarnowska 1985 Vege Runners Warszawa
339 Marzena Mieszkowska 1983 Płock
340 Jacek Cichecki 1967 Płock biega NO AGE LIMIT Nowe Proboszczewice
341 Anna Pasikowska 1979 Orlen Running Team Płock
342 Oliwia Moszczyńska 2000 Chemik Mochowo
343 Patrycja Bombalicka 2000 Chemik Płock
344 Bartosz Włodarski 2000 Chemik Mochowo
345 Milena Skrzyńska 2000 Chemik Płock
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć