Bieg Obrońców Twierdzy Modlin - Biegi Dzieci - Lista uczestników
2017.11.18 12:00

103 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Zuzanna Kamińska 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
2 Oliwia Kwiecińska 2014 Warszawa
3 Nina Głogowska 2009 Naprzód Młociny Warszawa
4 Borys Walac 2012 Grodzisk Mazowiecki
5 Maja Woźniak 2011 Olszewnica Stara
6 Michalina Masiul 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
7 Olivier Bartosiak 2009 Młodzieszyn
8 Iga Siwiec 2006 PLIK TEAM Olszewnica Stara
9 Zofia Majewska 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
10 Wiktoria Majewska 2012 Nowy Dwor Mazowiecki
11 Kacper Kaczorowski 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
12 Mikołaj Woźniak 2008 Olszewnica Stara
13 Bartosz Ambroziak 2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
14 Jan Dzięgielewski 2009 Zakroczym
15 Maja Jaworek 2008 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
16 Kasia Sobczyk 2014 Nowy Dwór Mazowiecki
17 Maks Sobczyk 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
18 Eryk Sobczyk 2005 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Kornelia Kujawa 2013 Nowy Dwór Mazowiecki
20 Jan Kochanowski 2012 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
21 Marcin Zakrzewski 2011 Zakroczym
22 Jan Zakrzewski 2013 Zakroczym
23 Julia Palmowska 2008 Jogger Zaluski
24 Arkadiusz Majewski 2008 Krejzole Spot Stolycy Nowy Dwór Mazowiecki
25 Krystian Krawczyk 2008 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk Winnica
26 Maja Budniak 2011 Władysławowo
27 Zuzanna Budniak 2011 Władysławowo
28 Adrian Mielczarczyk 2007 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk Winnica
29 Kacper Budniak 2008 Władysławowo
30 Malina Binkiewicz 2012 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
31 Milena Binkiewicz 2014 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
32 Natalia Niebudek 2012 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
33 Natalia Pietrzak 2007 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
34 Kacper Kamiński 2007 Sochaczew
35 Kuba Kamiński 2010 Sochaczew
36 Jan Kurek 2009 Duczki
37 Antoni Kurek 2008 Duczki
38 Lena Staważ 2012 Legionowo
39 Zuzanna Staważ 2006 Legionowo
40 Helena Rytel 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Kazimierz Kozerewicz 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Ola Szymańska 2012 Nasielsk
43 Jakub Żabik 2010 Jabłonna
44 Franek Wojno 2011 Jabłonna
45 Iga Bielska 2011 Skierdy
46 Maja Bielska 2008 Skierdy
47 Karol Wiak 2009 Nowy Dwór Mazowiecki
48 Kaja Miszta 2013 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
49 Izabela Miszta 2006 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
50 Pola Nowak 2012 Skierdy
51 Helena Nowak 2010 Skierdy
52 Jan Sztejnert 2006 Skierdy
53 Hania Sztejnert 2011 Skierdy
54 Katarzyna Nowakowska 2010 Janki
55 Maja Pietras 2010 Nasielsk
56 Asia Lutomirska 2010 AZS AWF Warszawa Łomianki
57 Wojtek Lutomirski 2012 Przedszkole nr 240 im Polskich Olimpijczykóq Łomianki
58 Liliana Hartfil 2011 AZS AWF Warszawa Warszawa
59 Martyna Patalan 2005 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
60 Piotr Kazimierski 2004 Warszawa
61 Igor Kazimierski 2009 Warszawa
62 Kacper Kazimierski 2011 Warszawa
63 Natalia Niedźwiedź 2010 Janówek Pierwszy
64 Maja Niedźwiedź 2009 Janówek Pierwszy
65 Anna Niedźwiedź 2013 Janówek Pierwszy
66 Mikołaj Olejnik 2007 Run Oley Łomianki
67 Zuzia Gajda 2002 BKS Wataha Warszawa Poddębie
68 Witold Wojciechowski 2011 Nowy Dwór Mazowiecki
69 Olga Grabowska 2003 UKS Kusy Warszawa Warszawa
70 Jan Grabowski 2005 UKS KUSY Warszawa Warszawa
71 Natalia Kamińska 2003 Nowy Dwór Mazowiecki
72 Karol Włodarczyk 2006 Nowy Dwór Mazowiecki
73 Maria Jankowska 2008 Pomiechówek
74 Marcel Stępniewska 2015 Grójec
75 Kacper Kowalczyk 2010 Płock
76 Witold Lach 2011 Warszawa
77 Małgorzata Lach 2013 Warszawa
78 Maurycy Gudanis 2007 Wyszków
79 Julia Gudanis 2004 Wyszków
80 Zofia Załuska 2008 Nowy Dwór Mazowiecki
81 Michał Milewski 2008 Płońsk
82 Maria Bartosiewicz 2008 Nowy Dwór Maz
83 Stanisław Bartosiewicz 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
84 Gabrysia Załuska 2015 Nowy Dwór Mazowiecki
85 Hubert Kuczyński 2010 Wola Aleksandra
86 Dawid Borczyk 2010 Nowy Dwór Mazowiecki
87 Nikodem Jaczyński 2011 Dziekanów Leśny
88 Maciek Zaleski-Ejgierd 2012 Nowy Dwór Mazowiecki
89 Nikola Polanowska 2007 Zakroczym
90 Bartosz Strumnik 2007 Świt 2007 Nowy Dwór Mazowiecki
91 Hubert Strumnik 2010 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
92 Eryk Brzeziński 2003 BKS Wataha Warszawa Janówek
93 Aleksandra Madajczak 2005 BKS Wataha Warszawa Legionowo
94 Anna Zakrzewska 2009 Poznań
95 Karol Gajda 2010 BKS Wataha Warszawa Poddębie
96 Piotr Zabłocki 2010 Legionowo
97 Karol Fronczak 2010 Legionowo
98 Maja Izdebska 2007 Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
99 Dominik Matyszczak 2002 KENKO Warszawa
100 Hubert Wiatrowski 2006 SP271 Warszawa
101 Patryk Daziński 2010 Legionowo
102 Filip Pyrek 2011 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
103 Mateusz Popis 2006 Otwock
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć