Bieg Obrońców Twierdzy Modlin - Lista uczestników
2017.11.18 13:00

361 / 400 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Dariusz Bagnicki 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
2 Marek Gruza 1976 Kazuń Bielany
3 Katarzyna Owczarek 1991 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
4 Arkadiusz Majewski 1982 Krejzole Spot Stolycy Nowy Dwór Mazowiecki
5 Anna Jaworek 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
6 Pawel Rudnicki 1984 Zakroczym
7 Agnieszka Ogórek 1975 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
8 Robert Szal 1976 Nowy Dwór Mazowiecki
9 Krystyna Sobczyńska 1975 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
10 Marta Pieczyrak 1974 Modlin Twierdza
11 Jacek Gołębiewski 1979 Modlin Twierdza
12 Anna Szal 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
13 Bartosz Włodarczyk 1984 Nowy Dwór Mazowiecki
14 Marzena Piętka 1978 Legionowo
15 Dariusz Patalan 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
16 Marcin Kończalski 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
17 Bartosz Wichrowski 1987 Klub Zbiegacza WolneWiatry Warszawa
18 Marta Kossakowska 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
19 Adrian Rusin 1991 Uskrzydlony - z pasji do życia Nowy Dwór Mazowiecki
20 Anna Bugajewska 1961 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
21 Janusz Bugajewska 1961 KB IM . P. SĘKOWSKIEGO Płońsk
22 Paweł Krawczyk 1978 Lider Winnica Winnica
23 Jolanta Klusek 1970 Warszawa
24 Jolanta Warzecha 1984 Biegam na Tarchominie Warszawa
25 Aleksandra Orzechowska 1997 Nowy Dwór Mazowiecki
26 Robert Antczak 1988 Spartan SGX Warsaw Nasielsk
27 Martyna Orzechowska 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
28 Katarzyna Stradza 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
29 Michał Poulakowski 1988 Nowy Dwór Mazowiecki
30 Daniel Miller 1986 Kulawe Demony Prędkości Marki
31 Joanna Miller 1985 Kulawe Demony Prędkości Marki
32 Mariusz Naskręt 1975 Racot
33 Jarosław Misiura 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
34 Maciej Antonowicz 1983 Kosewko
35 Karola Zakrzewski 1983 Poznań
36 Kamil Dobrowolski 1990 Kulawe Demony Prędkości Góra
37 Sylwia Suska 1984 Pomiechówek
38 Kinga Dżegan 1979 Spartan sgx Janówek
39 Sebastian Kochanowski 1978 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
40 Magdalena Klimek-Majewska 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
41 Wioletta Wojciechowska 1968 Rozbiegamy Nowy Dwór Modlin Twierdza
42 Krzysztof Kołodziejczyk 1978 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
43 Maja Wierzbicka 1999 RLTL ZTE RADOM Radom
44 Michał Kot 1973 Warszawa
45 Krzysztof Roszak 1980 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
46 Sylwia Osińska 1977 Exatel Running Team Warszawa
47 Arkadiusz Wojtaluk 1987 Warszawa
48 Dominika Socha 1980 Krejzole Spot Stolycy Nowy Dwór Mazowiecki
49 Marcin Miller 1981 Kulawe Demony Prędkości Marki
50 Ania Rębecka 1982 Bastion Pomiechówek
51 Tomasz Śpiewak 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
52 Tomasz Grądzki 1986 Legionowo
53 Agnieszka Miller 1983 Kulawe Demony Prędkości Marki
54 Marta Truszkowska 1985 Warszawa
55 Ewa Waszkiewicz 1978 Warszawa
56 Mieczysław Kędzierski 1959 Sokół Brwinów Milanówek
57 Rafał Wiśniewski 1986 Warszawa
58 Basia Sobczyk 1976 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
59 Agnieszka Kulesza 1997 Trucht Tarchomin Team Warszawa
60 Krzysztof Rutkowski 1983 Trucht Tarchomin Team Nowy Dwór Mazowiecki
61 Edyta Mielnicka 1978 Biegam na Tarchominie Warszawa
62 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kuligów
63 Katarzyna Szulc 1972 Ząbki
64 Daniel Nowak 1985 Nowy Modlin
65 Justyna Kamińska 1981 Sochaczew
66 Kasia Krysiewicz 1984 Baboszewo
67 Krzysztof Kuzin 1985 GRH Five-O-Deuce Legionowo
68 Krzysztof Zięba 1989 Nowe Orzechowo
69 Bartosz Budny 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
70 Piotr Śmietański 1979 Nasielsk Baszta Team Nowe Pieścirogi
71 Patryk Kurpiewski 1994 3RZEKI Nowy Dwór Mazowiecki
72 Anna Kujawska 1976 Rzy
73 Dariusz Romejko 1975 OSTRÓW BIEGA Komorowo
74 Mirosław Adamkiewicz 1967 KM AKTYWNI Sochaczew Sochaczew
75 Renata Kwiatkowska 1968 KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki
76 Dominik Wojtysiak 1990 Nowy Dwór Mazowiecki
77 Mariusz Macugowski 1975 Nowy Dwór Mazowiecki
78 Leszek Stańczuk 1962 Chodów
79 Grzegorz Szydło 1982 OSTRÓW BIEGA Ostrów Mazowiecka
80 Marcin Banasiak 1991 Nowy Dwór Mazowiecki
81 Piotr Głogowski 1973 Naprzód Młociny Warszawa
82 Sebastian Nowak 1991 NwOSG Nowy Dwór Mazowiecki
83 Krzysztof Kasperek 1964 Łomianki
84 Izabela Gudanis 1975 KB Wyszków Wyszków
85 Agnieszka Brogowicz Stępniewska 1977 Grójec
86 Bożena Kisielewicz 1974 Kolorowa Drużyna Nessi Warszawa
87 Artur Żochowski 1973 Warszawa
88 Dawid Zarodkiewicz 1989 Naprzód Młociny Krasne
89 Tadeusz Bednarzak 1958 Siedlce
90 Radek Jankowski 1976 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
91 Marcin Szczęsny 1971 Marki
92 Jarosław Ruciński 1981 Nasielsk Baszta Team Nasielsk
93 Krzysztof Skrzypczyński 1985 Nasielsk Baszta Team Kątne
94 Adrian Skrzypczak 1990 Nieporęt
95 Grzegorz Fabijański 1987 Pomiechówek
96 Iwona Wykowska 1980 Warszawa
97 Kamil Puchalski 1982 Warszawa
98 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki
99 Piotr Wagner 1981 Bravehearts Legionowo Legionowo
100 Patryk Kaczmarski 1989 Płońsk
101 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
102 Katarzyna Popiołek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
103 Kamil Woźniak 1980 PLIK TEAM Olszewnica Stara
104 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa
105 Kamila Kępińska 1984 Warszawa
106 Hubert Ziemak 1999 OSTRÓW BIEGA Ostrow Mazowiecka
107 Iwona Kochman 1963 Vege Runners Warszawa
108 Agnieszka Pólkowska 1978 Bóbr Tłuszcz Postoliska
109 Piotr Kamiński 1989 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
110 Robert Siwiec 1974 PLIK TEAM Olszewnica Stara
111 Grażyna Marczak 1953 Warszawa
112 Piotr Romejko 1979 Komorowo
113 Bogumił Seklecki 1972 Białe Bloki Rzondzom Modlin Twierdza
114 Marcin Borys 1983 Komorowo
115 Marcin Dzięgielewski 1983 Zakroczym
116 Renata Sawicka Turek 1982 Nowy Modlin
117 Waldemar Gabarski 1967 Warszawa
118 Bartosz Ścibiorek 1991 Warszawa
119 Mariusz Cich 1983 Komorowo
120 Michał Frank 1983 Legionowo
121 Sylwester Kuśmierz 1978 MARKOWI BIEGACZE Marki
122 Damian Borkowski 1998 Nowy Dwór Mazowiecki
123 Grzegorz Borkowski 1965 Warszawa
124 Marta Szczechowicz 1977 PrettyFittyTeam Warszawa
125 Włodzimierz Dziarnowski 1960 Płock
126 Anna Akimow 1967 Płock
127 Ewelina Pyrek 1981 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
128 Olaf Pierzak 1974 Exatel Running Team Warszawa
129 Dariusz Branecki 1958 Łajski
130 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
131 Andrzej Piekut 1959 KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
132 Szymon Pawlaczyk 1987 Warszawa
133 Sławomir Czapla 1972 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
134 Katarzyna Strasz 1979 Łomianki
135 Jolanta Pietras 1973 Piastów
136 Michał Rejchel 1992 Rebellion Of Free Runners Nowy Dwór Mazowiecki
137 Grzegorz Binkiewicz 1984 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
138 Agnieszka Szczepanik-Dołęga 1975 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
139 Piotr Grzelczyk 1977 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
140 Hanna Nejfeld 1976 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
141 Piotr Pakosz 1973 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
142 Jerzy Marszałek 1958 Warszawa
143 Cezary Niebudek 1983 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
144 Dariusz Kurpiewski 1967 Nowy Dwór Mazowiecki
145 Monika Pietrzak 1983 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
146 Michal Szakuro 1984 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
147 Klaudia Hagemajer 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
148 Maciej Gajewski 1988 Pomiechówek
149 Krzysztof Synowiecki 1977 Warszawa
150 Marcin Ścibor 1983 KB GALERIA Warszawa Krasnystaw
151 Krzysztof Stawiarski 1969 SOKÓŁ BODZANÓW Kępa Polska
152 Edyta Replińska 1976 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Milanówek
153 Marcin Kusio 1976 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Osowiec
154 Jacek Kulik 1963 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Grodzisk Mazowiecki
155 Mariola Kosim 1990 Pomiechówek
156 Zbigniew Wierzbicki 1975 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
157 Mariusz Ciesielski 1988 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Grodzisk Mazowiecki
158 Krzysztof Kulesza 1979 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa
159 Agnieszka Łaszczyk 1987 Rozbiegamy Nowy Dwór Głusk
160 Aleksandra Szczurowska 1988 Zakroczym
161 Wiktor Karczewski 1978 MARKOWI BIEGACZE Marki
162 Marcin Kurek 1978 Duczki
163 Katarzyna Pielak 1984 Spartan SGX Warsaw Warszawa
164 Marcin Urbańczyk 1980 TriDreamTeam Nowy Dwór Mazowiecki
165 Piotr Kołacz 1971 Czosnów
166 Andrzej Suwald 1961 JacekBiega Running Team Warszawa
167 Przemysław Tomaszek 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
168 Norbert Szejna 1991 Warszawa
169 Mateusz Frej 1991 Nasielsk
170 Żaneta Schindler 1976 Warszawa
171 Marek Kinasiewicz 1952 Skierdy
172 Jolanta Wagner 1966 Warszawa
173 Piotr Ewertowski 1967 MARKOWI BIEGACZE Marki
174 Wiesław Gumiński 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
175 Damian Matyszczak 2001 KENKO Warszawa
176 Krzysztof Matyszczak 1978 KENKO Warszawa
177 Barbara Przepiórka 1988 Warszawa
178 Tomasz Pietras 1977 Nasielsk
179 Paulina Szarow 1985 Nowy Dwór Mazowiecki
180 Adrian Podgórski 1988 Warszawa
181 Piotr Sprengel 1989 Legia Warszawa Run Club Milanówek
182 Wiesław Kamiński 1967 Warszawa
183 Katarzyna Bielska 1980 Skierdy
184 Tomasz Wudarczyk 1961 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
185 Michał Dąbrowski 1980 Pułtusk
186 Roman Stefaniuk 1962 Siedlce
187 Grzegorz Jędryka 1968 Warszawa
188 Michał Cierniak 1974 Grupa Biegowa CHTMO Legionowo
189 Ania Łuczak 1979 Marianów
190 Michał Łuczak 1978 Marianów
191 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
192 Wojciech Hunkiewicz 1972 Mazowieckie Centrum Poligrafii Marki
193 Tomasz Wajszczak 1980 Orlen Running Team Cekanowo
194 Barbara Miszta 1978 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
195 Monika Wojno 1979 KB Wyszków Jabłonna
196 Małgorzata Zalewska-Nowak 1979 Skierdy
197 Adrian Chrzanowski 1980 Nowy Dwór Mazowiecki
198 Janusz Olczak 1964 Warszawa
199 Maciej Lipowski 1981 Warszawa
200 Piotr Pyszniewski 1965 Glinojeck
201 Bożena Pyszniewska 1974 Glinojeck
202 Adam Gollnik 1988 Krejzole Spot Stolycy Nowy Dwór Mazowiecki
203 Daniel Sybicki 1975 OR MON Nowy Dwór Mazowiecki
204 Adam Starzyńśki 1976 STARZYNSKI.COAH / PRORUNNING PROMOTION Nieporęt
205 Patryk Zaleski-Ejgierd 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
206 Tomasz Dobek 1971 Płock
207 Karol Kręciejewski 1990 Pułtusk
208 Jakub Sztejnert 1972 Skierdy
209 Joanna Lipińska 1991 Łomiankowska Grupa Biegowa Kazuń Polski
210 Anna Jasina 1984 Warszawa
211 Marta Kaźmierczak 1981 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Warszawa
212 Henryk Kuciejczyk 1959 TEMPO MŁAWA Szydłowo
213 Malgorzata Sawicka 1974 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
214 Piotr Szabrański 1972 Słupno Biega Słupno
215 Sebastian Chowaniec 1987 Absolute Bike Red Ingo Team Nowy Dwór Mazowiecki
216 Witek Majewski 1969 Chotomów
217 Marek Pociech 1962 Korytów
218 Iwona Pociech 1969 Korytów
219 Piotr Liszewski 1986 Płońsk
220 Jacek Borkowski 1984 Warszawa
221 Andrzej Gumkowski 1954 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
222 Michał Frycz 1973 Warszawa
223 Dawid Waśniewski 1985 Deweloppol Team Nowy Dwór Mazowiecki
224 Daniel Waśniewski 1986 Deweloppol Team Nowy Dwór Mazowiecki
225 Leszek Skorupka 1980 M3 Siedlce Iganie Nowe
226 Maciej Małecki 1986 Runner 2.5 Warszawa
227 Dorota Krzyżanowska 1980 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
228 Marcin Gaudyn 1984 Warszawa
229 Sylwia Urban 1984 . Ostrów Wlk
230 Anna Skorupka 1980 Siedlce Nowe Iganie
231 Romuald Baranowski 1968 Dynamic Płock
232 Grzegorz Sobczyk 1989 WKZ Kozienice
233 Michał Gzara 1973 Biegacze Pomagacze Łuków
234 Beata Chwedoruk 1970 Międzyrzec Podlaski
235 Marcin Podczasi 1994 WKZ Kozienice
236 Marek Modzelewski 1973 Nasielsk
237 Tomasz Wróbel 1972 Kobyłka
238 Jacek Zakrzewski 1984 Zakroczym
239 Grzegorz Wiesiołek 1973 Warszawa
240 Łukasz Pogorzalski 1985 Motointegrator Running Team Warszawa
241 Paweł Żuryński 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
242 Piotr Kazimierski 1978 Warszawa
243 Sław Nawrozidis25 1978 Nawrozidis@Gmail.Com
244 Krzysztof Kiljan 1978 Warszawa
245 Hubert Wawszczak 1983 Wieliszew Heron Team Borowa Góra
246 Bartosz Rusin 1973 Warszawa
247 Grzegorz Kurkowski 1987 Bozony Higgsa Pruszków
248 Krystian Rospond 1995 Bozony Higgsa Stary Żmigród
249 Wojtek Kamieniecki 1987 SRTG Warszawa Nadarzyn
250 Grzegorz Wawrzynkiewicz 1975 Legionowo
251 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
252 Renata Kraszewska 1976 Mazovia Proactiv Ciechanów
253 Maciej Kowaliński 1985 Mazovia Proactiv Ciechanów
254 Roman Leszczyński 1951 so-biebie-gam Ostrołęka
255 Łukasz Wojciechowski 1982 Nowy Dwór Mazowiecki
256 Katarzyna Ślubowska 1982 PMS Płock
257 Grzegorz Grabowski 1965 Fundacja Aktywne Trzemeszno Trzemeszno
258 Magda Barcińska 1986 Zakroczym
259 Jowita Stelmach 1984 Bastion Zakroczym
260 Adrian Nosko 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
261 Adam Nosko 1997 Nowy Dwór Mazowiecki
262 Krzysztof Wajtryt 1977 coraclub.eu Warszawa
263 Przemysław Szcześniak 1989 Płońsk
264 Maciej Kobus 1982 Exatel Running Team Legionowo
265 Malwina Ślubowska 1984 Płock
266 Daniel Rosiński 1989 Płońsk
267 Piotr Rubaszkiewicz 1980 Wieliszew
268 Marcin Radomski 1976 Biegam W Sfetsze Płock
269 Katarzyna Kufel 1980 I LOVE FITNESS Warszawa
270 Paulina Frącz 1989 EnterAir Runners Club Warszawa
271 Marek Januszewski 1966 Nowy Dwór Mazowiecki
272 Renata Paszkowska 1979 Legionowo
273 Tomasz Malecha Gertchen 1976 Dziekanów Nowy
274 Jan Rapinczuk 1974 Nowy Dwór Mazowiecki
275 Ilona Barnaś 1982 PrettyFittyTeam Warszawa
276 Dorota Deptuła 1978 Lesznowola
277 Katarzyna Katana 1974 Pruszków
278 Robert Kieroński 1978 Modlin Twierdza
279 Jarosław Kamieński 1981 Lester Team Narewka
280 Adam Bielec 1989 mały chudy w dresie Skępe
281 Jerzy Ordylowski 1968 Warszawa
282 Weronika Bawor 1992 EnterAir Runners Club Warszawa
283 Urszula Korzeń 1968 RUSAK RUNNERS Nowy Dwór Mazowiecki
284 Jarosław Rudnik 1975 Wołomin
285 Adam Korzeń 1964 RUSAK RUNNERS Nowy Dwór Mazowiecki
286 Anna Sejbuk 1985 RUSAK RUNNERS Siedlce
287 Tytus Ordylowski 1994 Warszawa
288 Aleksandra Zgodzińska 2002 Czosnów
289 Łukasz Sybicki 1983 Warszawa
290 Lidia Pawlak 1974 Nowe Pieścirogi
291 Mateusz Świderski 1997 Zakroczym
292 Monika Suska 1977 Dębinki
293 Przemysław Krzywiec 1986 Falenty
294 Dariusz Kotowski 1967 brak Szczytno
295 Henryk Marek 1947 Warszawa
296 Magdalena Sobczak 1990 Kulawe Demony Prędkości Góra
297 Łukasz Borczyk 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
298 Grzegorz Wartałowicz 1990 Klaudyn
299 Marcin Jaczyński 1979 Motointegrator Running Team Dziekanów Leśny
300 Daniel Urmanowski 1988 DREAM RUN Warszawa
301 Henryk Szczepaniak 1966 Warszawa
302 Justyna Śliwiak 1989 KB TKKF Promyk Ciechanów Warszawa
303 Mariusz Osial 1980 Płońsk
304 Sebastian Strumnik 1984 Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki
305 Marcin Kopp 1987 Stowarzyszenie im. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. Rój Zakroczym
306 Radosław Madajczak 1998 Legionowo
307 Aneta Tęcza 1991 WKZ Kozienice
308 Marta Barszczewska 1987 GACA Run Warszawa
309 Magdalena Mroczek 1978 GACA Run Warszawa
310 Marzena Izdebska 1976 Bastion Nowy Dwór Mazowiecki
311 Błażej Wiatrowski 1975 Alior Running Team Warszawa
312 Krystian Stępień 1994 Wyszków
313 Adam Jeż 1979 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - TRUSKAWKA NA TORCIE Warszawa
314 Emilia Sejbuk 1984 Obłuski Running Team Kiełpin
315 Mariusz Komuda 1979 Satori Sport Klub Legionowo
316 Damian Bisialski 1986 GPLEK SPZOZ w Modlinie Nowy Dwór Mazowiecki
317 Maria Pawluk-Kołc 1978 Nowy Dwór Mazowiecki
318 Beata Patalan 1977 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
319 Ireneusz Baranski 1965 Milanówek
320 Sebastian Szuchnik 1986 Kąty
321 Maciej Popis 1978 Dąbrówka
322 Mariusz Marszal 1982 RK Athletics Nowy Dwór Mazowiecki
323 Tomasz Małagowski 1985 Marki
324 Aneta Dębska 1985 Warszawa
325 Luis Fre 1961 Warszawa
326 Olga Malik 1990 OSTRÓW BIEGA Podborze
327 Magdalena Malik 1992 OSTRÓW BIEGA Podborze
328 Katarzyna Podczasi 1991 WKZ Kozienice
329 Jerzy Borkowski 1966 Warszawa
330 Mariusz Paczuski 1973 Słupno
331 Artur Trochimowicz 1961 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
332 Kamil Tomczyk 1989 Warszawa
333 Karolina Waszkiewicz 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
334 Krzysztof Rosiński 1971 Warszawa
335 Piotr Mikulik 1981 Warszawa
336 Anna Jagłowska 1970 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Książenice
337 Marcin Tomczak 1980 Płońsk
338 Małgorzata Baryła 1993 Spartan SGX Warsaw Olsztyn
339 Daria Gollnik 1986 Nowy Dwór Mazowiecki
340 Wioleta Nowosielska 1983 Yulo Run Team Siedlce
341 Ireneusz Pluta 1962 Warszawa
342 Zbigniew Górczyński 1989 GKS FABIANKI Włocławek
343 Damian Piernikowski 1988 GKS FABIANKI Lubanie
344 Leopold Gut 1991 Wkurw_Team Warszawa
345 Krzysztof Mielczarek 1974 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Warszawa
346 Andrzej Kępczyński 1985 Góra
347 Iwona Rakowska 1980 Łączy Nas Bieganie Kolno
348 Wojciech Kozysa 1979 Accenture Warszawa
349 Michał Matuszewski 1985 Obłuski Running Team Łomianki
350 Gerard Nowak 1971 Rozbiegamy Nowy Dwór Nowy Dwór Mazowiecki
351 Piotr Merchelski 1984 Warszawa
352 Andrzej Czerwiński 1972 Łączy Nas Bieganie Studzianki
353 Paweł Olejniczak 1973 Pomiechówek
354 Paweł Nizinski 1984 Hulajdusza Jabłonna
355 Patrycja Bereznowska 1975 Wieliszew Heron Team Ossów
356 Ilona Podlasiak 1985 Warszawa
357 Sylwia Podczaska 1994 Krejzole Spot Stolycy Nowe Miasto
358 Daniel Michałowski 1992 Grodzisk Mazowiecki
359 Edyta Gregorczuk 1982 Platerów
360 Edyta Michalska 1979 FK aplauz Warszawa Warszawa
361 Mariusz Smoliński 1989 Modlin Twierdza
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć