ARENA CHALLENGE - Lista uczestników
2017.12.03 10:00

130 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Filip Formański 1983 Night Runners Płock Płock
2 Michał Marcinkowski 1987 Orlen Running Team Płock
3 Damian Strzelczak 1990 Ciolkowo
4 Maja Szklarz-Tomkowska 1983 Płock
5 Rafał Karaszewski 1985 Płock
6 Marcin Maruszewski 1982 xRunners Brwilno
7 Aleksandra Sitkiewicz 1987 Płock
8 Sebastian Lipiec 1993 UKS 9 Kutno Kutno
9 Rafał Rogala 1976 Orlen Running Team Płock
10 Marek Laskowski 1981 Orlen Running Team Płock
11 Patryk Obrębski 1988 Płock
12 Piotr Borawski 1992 Płock
13 Łukasz Gajewski 1991 Płock
14 Grzegorz Pawłowski 1974 Orlen Running Team Płock
15 Paweł Nawrocki 1983 Płock
16 Anna Chrósny 1983 Dobrzyków
17 Radosław Wilgocki 1980 Gąbin Biega Gąbin
18 Monika Kaczmarek 1978 Włocławek
19 Dariusz Liposki 1979 Płock
20 Marcin Piechota 1979 Plock
21 Monika Brulińska 1976 Biegam W Sfetsze Plock
22 Renata Ciska 1982 no dobra, zrobię to Płock
23 Agnieszka Pietrzak 1988 Płock
24 Izabela Obszyńska 1977 Bielsk
25 Krzysztof Domeradzki 1992 SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów
26 Konrad Bienias 1990 Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku Płock
27 Marta Kupińska 1990 Słupsk
28 Marcin Stanecki 1976 parkrun skierniewice Skierniewice
29 Małgorzata Stanecka 1976 parkrun skierniewice Skierniewice
30 Marcin Krzeszewski 1979 Płock
31 Klara Szczupakowska 1980 Płock
32 Małgorzata Daszkiewicz 1988 Płock
33 Damian Mączkowski 1979 Gąbin
34 Błażej Pawłowski 1979 Płock
35 Marek Pszczoła 1978 Płock
36 Magdalena Smykowska 1989 Płock
37 Kacper Szyszka 2000 KUTNO BIEGA Kutno
38 Paweł Kehl 1974 NAFCIARZE Płock Płock
39 Piotr Irzyk 1979 Sportowy Wyszogród, Sokół Bodzanów Płock
40 Dominik Rzepecki 1978 Płock
41 Tomasz Rogoziński 1986 Sportowy Wyszogród Żuromin
42 Piotr Staniszewski 1985 TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA Kutno
43 Damian Mączkowski 1979 Gąbin
44 Katarzyna Ślubowska 1982 Płock
45 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
46 Ewa Jakubiak 1979 Płock
47 Piotr Hermanowski 1976 Płock
48 Łukasz Jankowski 1986 Adrenaline Rush Płock
49 Piotr Olczk 1987 Goślice
50 Paweł Turek 1979 Gąbin Biega Gąbin
51 Stanisław Dymek 1954 Biegaj z Dymkiem Płock
52 Krzysztof Stępniak 1979 Płock
53 Marcin Lewicki 1990 Bodzanów
54 Sławomir Łukanowski 1983 Maszewo Duże
55 Sławomir Łukanowski 1983 Maszewo Duże
56 Jacek Brygier 1971 Tkkf Płock Płock
57 Tomasz Suchodolski 1985 KravvTrening Płock
58 Milena Ostrowska 2000 Biała
59 Milena Ostrowska 2000 Płock
60 Piotr Malinowski 1968 Płock
61 Krzysztof Orankiewicz 1992 Adrenaline Rush Płock
62 Krzysztof Modliński 1995 Adrenaline Rush Płock
63 Adam Szczygielski 1980 Fundacja Szybciej Wyżej Dalej Płock
64 Paulina Kwiatkowska 1982 Płock
65 Maciej Kapuściński 1990 Stara Biała
66 Maciej Bejger 1976 Plock
67 Urszula Przygoda 1987 Łowicz
68 Łukasz Tomaszkiewicz 1987 Łowicz
69 Joanna Zawadzka-Nazimek 1982 Warszawa
70 Mariusz Nazimek 1977 Warszawa
71 Jarosław Nowicki 1987 Łódź
72 Beata Guzowska 1990 Fizjoactive Płock
73 Agnieszka Pietrzak 1988 Płock
74 Marcin Kumosiński 1994 Fizjoactive Płock
75 Lidia Miniak 1980 Bravehearst legionowo Jabłonna
76 Marek Miniak 1975 Bravehearst legionowo Jabłonna
77 Przemysław Czajkowski 1977 Fizjoactive Grabina
78 Marta Gołębiewska 1988 Płock
79 Rafał Kurta 1999 Sparta Sierpc Sierpc
80 Tomasz Lipczyński19 1984 Płock
81 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock
82 Dorota Gadzińska Gadzińska 1999 Sparta Sierpc Sierpc
83 Monika Rosińska 1967 breverharts legionowo Warszawa
84 Joanna Kubiak 1978 Nowe Grabie
85 Paweł Wrzosek 1970 Orlen Running Team Ludwikowo
86 Marcin Pawłowski 1989 Sparta Sierpc Sierpc
87 Justyna Miłek 1995 Sparta Sierpc Sierpc
88 Agnieszka Pereczkowska 1981 Warszawa
89 Patryk Podgórski 1975 Fundacja Szybciej Wyżej Dalej Płock
90 Patryk Gac 1989 CrossFit Łomianki Łomianki
91 Dorota Rżysko 1983 Płock
92 Przemysław Adamski 1995 Active Runners Płock
93 Julita Lemanowicz 1987 Sparta Sierpc Sierpc
94 Rafał Ostrowski 1982 Płock
95 Piotr Wietrzycki 1971 Włocławek
96 Łukasz Szymański 1984 Włocławek
97 Piotr Mariański 1985 Sparta Sierpc Rościszewo
98 Bartłomiej Domański 1989 Płock
99 Radosław Wiśniewski 1983 Płock
100 Bartosz Witterstejn 1987 Płock
101 Dawid Ambroziak 1993 Iłów
102 Agata Chrzanowska 1991 Płock
103 Sandra Wąsowska 1988 Adrenaline Rush Płock
104 Kamil Goszczyński 1999 Active Runners Płock
105 Maciej Siwek 1979 Night Runners Płock Płock
106 Jan Nowak 1991 Łuck
107 Roman Kowalczyk 1955 Biegamy dla zdrowia Ostrołęka
108 Jarosław Matacz 1979 Biegaj z Dymkiem Płock
109 Adrian Nagrodzki 1991 heron wieliszew Płock
110 Agnieszka Ludwikowska 1982 Pijawnia
111 Ryszard Książek 1982 Orlen Running Team Płock
112 Katarzyna Lig 1973 Płock
113 Magdalena Hermanowska 1978 Płock
114 Monika Witkowska 1978 Radzanowo
115 Jarosław Czopek 1982 Maratonka Grajewo Ełk
116 Marta Barszczewska 1987 GACA Run Warszawa
117 Anna Kujawa 2000 ZS Wyszogród Iłów
118 Radosław Ziemkiewicz 2000 ZS Wyszogród Zakroczym
119 Dominik Janicki 1999 ZS Wyszogród Wyszogród
120 Patryk Nowak 2005 Proboszczewice
121 Krzysztof Chętka 1987 Biegaj z Dymkiem Rogozino
122 Katarzyna Tomaszewska 1987 Grodzisk Mazowiecki
123 Damian Kusy 1990 Bodzanów
124 Piotr Raczyński 1994 Płock
125 Grzegorz Sebastianowicz 1988 Night Runners Płock Płock
126 Malwina Ślubowska 1984 Płock
127 Marcin Jeżewski 1970 Płock
128 Jacek Gołębiewski 1973 #biegambolubię Płock
129 Jacek Dębski 1970 Płock
130 Józef Maciej Brzezina 1959 ITWL Warszawa Sochaczew
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć