MAŁY BIEG ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - Szczytno - Lista uczestników
2017.09.17 13:05

101 / 100 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Krzysztof Warcholak 2007 Pasym
2 Maciej Kuszpa 2013 MORSY SZCZYTNO #RESET Witówko
3 Judyta Filipiak 2007 MORSY SZCZYTNO #RESET Targowo
4 Oliwier Wojtkowski 2008 Olsztyn
5 Jakub Krawczyk 2015 Biegam Bo Tak Wyszło Korsze
6 Aleksander Majewski 2009 Skazani na sukces Olsztyn
7 Wiktoria Komorowska 2006 Szczytno
8 Patryk Szczerbo 2008 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
9 Patryk Szczerbo 2008 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
10 Eryk Jerzok 2007 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
11 Eliza Paczkowska 2005 KB Jurund Szczytno Szczytno
12 Maciej Kaliszewski 2005 Szczytno
13 Marianna Narbutowicz1 2014 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
14 Martyna Dudziec 2004 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
15 Klaudia Dąbkowska 2006 Świętajno
16 Maja Budniak 2011 Władysławowo
17 Zuzanna Budniak 2011 Władysławowo
18 Kacper Budniak 2008 Władysławowo
19 Aleksander Kołodziejski 2015 Szczytno
20 Aleksandra Majewska 2010 OlaBiega Szczytno
21 Kacper Żbikowski 2002 NIDZICA BIEGA-dzieci Nidzica
22 Tymon Bielski 2006 Bayern Szczytno Szczytno
23 Michał Wyszyński 2010 MORSY SZCZYTNO #RESET Miętkie
24 Anna Bojanowska 2003 Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach Rańsk
25 Paweł Soliwoda 2013 Szczytno
26 Mateusz Soliwoda 2009 Szczytno
27 Aleksandra Majewska 2013 Szczytno
28 Nadia Tyczyńska 2007 Szczytno
29 Alicja Patrycja Gajewska 2006 GAJÓWKA Olsztyn
30 Aleksandra Zuzanna Gajewska 2006 GAJÓWKA Olsztyn
31 Damian Łojewski 2009 Olsztyn
32 Justyna Łojewska 2009 SP22 Olsztyn Olsztyn
33 Marcel Kobylas 2010 Szczytno
34 Wiktoria Kobylas 2007 Szkoła podstawowa nr 3 Szczytno Szczytno
35 Adam Wojciechowski 2013 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
36 Filip Wojciechowski 22 2008 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
37 Aleksander Bogdański 2009 Jaroty
38 Kajetan Bogdański 2010 Jaroty
39 Wioletta Galicka 2012 Szczytno
40 Igor Urbaniak 2011 Jednorożec robi co może Jednorożec
41 Brajan Kowalczyk 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
42 Damian Urbaniak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
43 Łucja Jeznach 2010 Jednorożec robi co może Jednorożec
44 Marek Frontczak 2005 Jednorożec robi co może Jednorożec
45 Patryk Głodkowski 2006 Jednorożec robi co może Jednorożec
46 Oliwia Gwiazda 2007 Jednorożec robi co może Jednorożec
47 Dawid Gwiazda 2012 Jednorożec robi co może Jednorożec
48 Wojciech Kilijański 2012 MORSY SZCZYTNO #RESET Dźwierzuty
49 Kamil Kozłowski 2002 Dźwierzuty
50 Nadia Tyczyńska 2007 Szczytno
51 Maja Zieja 2008 Skazani na sukces Olsztyn
52 Paulina Zieja 2005 Skazani na sukces Olsztyn
53 Krzysztof Bem 2006 Olsztyn
54 Aleksandra Bem 2008 Olsztyn
55 Wiktor Kordek 2006 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
56 Mateusz Kowalski 2013 Szczytno
57 Natalia Dąbkowska 2004 Świętajno
58 Zuzanna Kochanowska 2005 MORSY SZCZYTNO #RESET Miętkie
59 Mariusz Olszewski 2007 Romany
60 Amelka Skrobińska 2009 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
61 Zuzanna Salińska 2013 Szczytno
62 Zoja Dzik 2009 Olsztyn
63 Kamil Dzik 2007 Olsztyn
64 Maja Jakubcewicz 2010 Szczytno
65 Dawid Jakubcewicz 2007 Szczytno
66 Filip Berkowski 2006 Szczytno
67 Wojciech Orzoł 2011 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
68 Kornelia Przybyłowska 2006 MORSY SZCZYTNO #RESET Rozogi
69 Adam Orzoł 2015 MorsySzczytno#Reset Szczytno
70 Kinga Przybyłowska 2004 MORSY SZCZYTNO #RESET Rozogi
71 Łukasz Tomaszewicz 2013 Olsztyn
72 Nikodem Koźlicki 2010 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Kamionek
73 Filip Tarasewicz 2010 Mrągowo
74 Michał Tarasewicz 2012 Mrągowo
75 Adam Kudinow 2011 Biskupiec
76 Damian Przybylski 2008 Szczytno
77 Wiktoria Kossakowska 2007 Szczytno
78 Zofia Wojciechowska 2012 Sczytno
79 Piotr Wardęcki 2009 Sczytno
80 Antoni Dunaj 2008 Sczytno
81 Jakub Koźlicki 2007 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
82 Wiktoria Głodkowska 2010 Jednorożec robi co może Jednorożec
83 Natalia Hajn 2005 Szczytno
84 Grzegorz Hajn 2010 Szczytno
85 Wiktor Pogorzelski 2003 Szczytno
86 Marcel Nagieło 2007 Szczytno
87 Karol Klinicki 2008 Szczytno
88 Gabrysia Klinicka 2010 Szczytno
89 Cezary Klinicki 2003 Szczytno
90 Karol Kijewski 2005 Szkoła Podstawowa Nr 6 Szczytno Szczytno
91 Miłosz Wróblewski 2011 Szczytno
92 Małgorzata Gajewska 2009 Skazani na sukces Ostróda
93 Agnieszka Gajewska 2010 Skazani na sukces Ostróda
94 Dominika Gajewska 2012 Skazani na sukces Ostróda
95 Piotr Gajewski 2014 Skazani na sukces Ostróda
96 Karol Wójcicki 2008 Szczytno
97 Mateusz Kościelny 2009 Szczytno
98 Oliwia Kościelna 2007 Szczytno
99 Maja Konarzewska 2008 Szczytno
100 Zuzanna Jańska 2009 Biskupiec
101 Agata Sadłowska 2007 Szczytno
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć