ORiSTO Bieg Stolarski o Złoty Hebel - Lista uczestników
2017.09.16 16:00

187 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Tomek Remus 1985 Lubawa
2 Karol Januszewski 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
3 Izabela Januszewska 1984 Biegam U KOLESI Grodziczno
4 Krzysztof Truszczynski 1980 Team Kopeć Biskupiec
5 Gabriel Łukaszewski 1986 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
6 Dorota Budzińska 1993 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
7 Jacek Szczygłowski 1971 Team Kopeć Morąg
8 Beata Jędraszek 1976 Nowe Miasto Lubawskie
9 Karol Modrzewski 1989 Lubawa
10 Agnieszka Nazarewicz 1980 Rozbiegane Działdowo Działdowo
11 Jarek Drzymalski 1976 Lubawa
12 Radosław Górski 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
13 Łukasz Kamiński 1990 Biegam U KOLESI Dębień
14 Marcin Browarski 1988 Grodziczno
15 Karol Gucejt 1993 Lubawa
16 Łukasz Wiśniewski 1982 Natalka i Kuba Team Działdowo
17 Małgorzata Błażej 1972 Nowe Miasto Lubawskie
18 Sylwester Kasprowicz 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
19 Wiesław Gostkowski 1958 Kurzętnik Biega Kurzętnik
20 Małgorzata Fijałkowska 1985 Biegam U KOLESI Nowe Miasto Lubawskie
21 Andrzej Dombkowski 1972 Lubawa
22 Arkadiusz Suwiński 1968 Iława
23 Błażej Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
24 Andrzej Czepek 1970 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
25 Agnieszka Wierzbowska 1989 Biegam U KOLESI Hartowiec
26 Dariusz Pielenc 1989 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
27 Grzegorz Fetliński 1980 Olsztyn
28 Radosław Kamrowski 1978 IŁAWA BIEGA Iława
29 Piotr Guzowski 1983 BIEGACZE GORSZEGO SORTU Iława
30 Rafał Chełkowski 1972 Giżycko
31 Michał Stawiński 1988 Hranipex Poznań
32 Piotr Barański 1968 Hranipex Poznań
33 Radosław Pedynkowski 1977 Grodziczno
34 Jacek Prokop 1974 Biegam U KOLESI Ostaszewo
35 Marcin Klein 1983 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
36 Piotr Łożyński 1963 AKM Olimp Olsztyn/sklep biegowy.com Olsztyn
37 Mateusz Kiszelewski 1989 Lubawa
38 Anna Sławińska 1983 Rezerwowe Psy Iława
39 Sławomir Jurkiewicz 1980 Rozbiegany Susz Susz
40 Krzysztof Wierzbowski 1982 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
41 Izabela Siwczak 1963 Team Kopeć Olsztyn
42 Elżbieta Grzywacz 1980 Boleszyn
43 Zuzanna Śliwka 2001 Nidzica Biega Nidzica
44 Daniel Jewartowski 1990 Rybno
45 Tomasz Waruszewski 1976 Bratian
46 Wiktoria Kwiatkowska 1998 BUDOWLANKA IŁAWA Franciszkowo Dolne
47 Wiesław Kwiatkowski 1967 IŁAWA/FRANCISZKOWO Franciszkowo Dolne
48 Marta Stańczuk 1982 Team Kopeć Olsztyn
49 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
50 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
51 Tomasz Cap 1972 Rozbiegany Susz Susz
52 Dorota Cap 1975 Rozbiegany Susz Susz
53 Łukasz Zubkiewicz 1986 JAĆWING PŁASKA Płaska
54 Dominik Drażba 1987 ASICS Frontrunner Polska Stare Juchy
55 Mateusz Tułodziecki 1995 Grodziczno
56 Emilia Osmańska 1976 Bratian
57 Andrzej Psiuk 1964 Crazy Runners Team Rybno Rybno
58 Joanna Psiuk 1967 Crazy Runners Team Rybno Rybno
59 Aldona Jurkiewicz 1982 Rozbiegany Susz Susz
60 Grzegorz Pieńdak 1982 Expom Time Nowe Miasto Lubawskie
61 Katarzyna Mioskowska 1987 Bratian Bratian
62 Bartosz Blank 1990 Lubawa
63 Piotr Chojnacki 1996 Działdowo
64 Paweł Chojnacki 1996 Działdowo
65 Tomasz Piotrowicz 1976 Kurzętnik Biega Kurzętnik
66 Radosław Kwiatkowski 1979 Rozbiegane Działdowo Działdowo
67 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
68 Artur Wojtacki 1971 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
69 Monika Wojtacka 1976 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
70 Anna Mikszto 1978 Malbork
71 Tomasz Knot 1968 Tarnów
72 Krzysztof Golmanowski 1978 Kurzętnik Biega Sugajenko
73 Karol Malonek 1982 Rozbiegane Działdowo Działdowo
74 Ela Ciećko 1991 Dobre Miasto
75 Paweł Doliwka 1980 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
76 Dariusz Mroziński 1975 Rozbiegane Działdowo Działdowo
77 Paweł Kaczmarski 1989 Crazy Runners Team Rybno Rybno
78 Rafał Karczewski 1984 Ełk
79 Paweł Chyziński 1993 VEL-DĄBRÓWNO Dąbrówno
80 Paweł Jędrzejewski 1993 Grodziczno
81 Michał Kopistecki 1982 Lubawa
82 Michał Danielewski 1971 Pacółtowo
83 Radosław Wielgoszyński 1992 Lubawa
84 Mirosław Licznerski 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
85 Krzysztof Kaweczyński 1981 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
86 Katarzyna Kotłowska 1979 Team Kopeć Nowe Miasto Lubawskie
87 Lech Lenckowski 1986 Biegam U KOLESI Dębień
88 Paweł Nerowski 1986 Iława Iława
89 Andrzej Lubiejewski 1973 Pustki
90 Arkadiusz Kasperski 1970 AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com Olsztyn
91 Konrad Wielgoszyński 1993 Osp Lubawa Lubawa
92 Marek Józefowicz 1974 Lubawa
93 Dawid Klejna 1990 Ks Constract Lubawa Lubawa
94 Krzysztof Wasielewski 1985 Crazy Runners Team Rybno Rybno
95 Marek Granica 1966 AMEX-BĄCZEK TEAM Iława
96 Paweł Pysiak 1991 Linowiec
97 Agnieszka Walerowicz 1988 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
98 Mateusz Granica 1995 Iława
99 Ewa Rzepka 1977 Team Brzozie Wielki Głęboczek
100 Leszek Woźniewski 1980 Tylice
101 Andrzej Rzepka 1974 Team Brzozie Wielki Głęboczek
102 Adam Blank 1965 Lubawa
103 Ewelina Włocka-Maron 1981 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
104 Adam Osowski 1982 Rozbiegane Działdowo Dzialdowo
105 Mateusz Wyżlic 1991 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
106 Piotr Pokojski 1978 Lubawa
107 Mariusz Witkowski 1971 Akademia Biegania Grudziądz Olsztyn
108 Michał Górski 1983 Wrocław
109 Jakub Malinowski 1984 Trzcianka
110 Sebastian Laskowski 1983 102design.pl Nowe Miasto Lubawskie
111 Klaudia Jeleń 1991 Wrocław
112 Marta Dobrowolska 1989 Wrocław
113 Magdalena Puwalska 1987 Grodziczno
114 Agata Bartnikowska-Grześ 1988 Katlewo
115 Rafał Kremski 1985 Iława
116 Marcin Karczewski 1983 Linowiec
117 Tomasz Potytała 1987 Wrocław
118 Adrian Kliniewski 1997 Lubawa Kocha Biegać Lewałd - Wielki
119 Jerzy Szymański 1944 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik
120 Bartłomiej Kaczmarczyk 1995 Dębien
121 Dawid Głuszek 1986 Lidzbark
122 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica
123 Aneta Brymerska 1980 IŁAWA BIEGA Iława
124 Zbigniew Brymerski 1976 IŁAWA BIEGA Iława
125 Przemysław Belka 1990 IŁAWA BIEGA Iława
126 Krzysztof Jakielski 1990 Montowo
127 Marcin Zieliński 1983 Crazy Runners Team Rybno Gutowo
128 Adam Cegielski 1989 Lubawa
129 Michał Domka 1981 Rezerwowe Psy Iława
130 Kinga Stefańczyk 1990 Dobroszyce
131 Agnieszka Grabowska 1987 Biegam U KOLESI Hartowiec
132 Roman Dąbkowski 1982 Szczytno
133 Marcel Bestvater 1990 Dąbrówno
134 Katarzyna Suprunowicz-Plizga 1987 Olsztyn
135 Jakub Plizga 1985 Olsztyn
136 Jacek Wilczopolski 1990 Lubawa
137 Przemysław Królak 1978 Team Kopeć Węgorzewo
138 Waldemar Dzik 1971 Lubawa
139 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
140 Kazimierz Karpiński 1968 Ostaszewo
141 Natalia Łukaszewska 1988 Biegam U KOLESI Nowe Grodziczno
142 Waldemar Klejna 1994 Lzs lubawa Lubawa
143 Waldemar Dąbrowski 1964 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
144 Joanna Suwinska 1980 Iława
145 Przemysław Konicz 1983 Grodziczno
146 Leszek Szczepański 1982 Tuszewo
147 Ewa Renkel-Bucha 1980 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie
148 Marek Chełkowski 1997 Giżycko
149 Benedykt Milewski 1966 Samindruk Brodnica Grążawy
150 Maciej Myszkiewicz 1996 Team Kopeć Iława
151 Michał Kołecki 1995 Tri NEGU / ROZBIEGANY SUSZ Iława
152 Adam Kołecki 1968 Rozbiegany Susz Iława
153 Marcin Krawczyk 1980 Iłowo Osada
154 Bogdant Klinicki 1965 Grodziczno
155 Artur Zajączkowski 1978 Rozbiegane Działdowo Działdowo
156 Dorota Wrońska 1972 Lubawa Kocha Biegać Lubawa
157 Marta Apczyńska 1993 Brodnica
158 Radosław Marchlewski 1986 Kurzętnik Biega Marzęcice
159 Wojciech Dereszewski 1973 Kurzętnik Biega Kurzętnik
160 Sławomir Dembkowski 1982 brak Hartowiec
161 Hakan Rommedahl 1968 Iława
162 Krzysztof Łowicki 1991 Grabowo
163 Joanna Kwiatkowska 1981 Iława
164 Artur Szarmacher 1986 Dzialdowo
165 Sebastian Szarmacher 1983 Dzialdowo
166 Robert Mówiński 1987 Kurzętnik Biega Bratian
167 Karol Kowalski 1994 Team Kopeć Dobrocin
168 Piotr Kaniewski 1982 IŁAWA BIEGA Iława
169 Agnieszka Kaniewska 1984 IŁAWA BIEGA Iława
170 Urszula Lóźniewska 1971 Tarczyny
171 Marcin Łożyński 1994 Rozbiegane Działdowo Działdowo
172 Marzena Chyżyńska 1976 Iława
173 Janusz Cybulski 1961 Iława
174 Monika Makoś 1987 Kętrzyn
175 Paweł Makoś 1984 Kętrzyn
176 Aleksandra Wantowska 1996 Team Kopeć Iława
177 Marek Wiśniewski 1967 Ostróda
178 Barbara Stępniak 1975 Rozbiegany Susz Susz
179 Bożena Lulińska 1970 Rozbiegany Susz Susz
180 Dorota Pawłowska 1980 Kurzętnik Biega Kurzętnik
181 Rafał Janicki 1982 Białystok
182 Rafał Mocarski 1993 Białystok
183 Dariusz Chyżyński 1973 Iława
184 Krzysztof Schlegel 1979 Lubawa
185 Krzysztof Jarzembek 1970 Rożental
186 Jozef Holota 1964 Bielice
187 Leon Mederski 1956 Rozbiegane Działdowo Działdowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć