BIEG ŚW. STANISŁAWA KOSTKI - Szczytno - Lista uczestników
2017.09.17 13:00

171 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Marta Szwejkowska-Dudziec 1986 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
2 Jacek Kryszyłowicz 1980 Akb gimn 1 szczytno trohim team Szczytno
3 Dawid Kaczmarczyk 1994 Świętajno
4 Jacek Kowalski 1967 Olsztyn
5 Ewelina Kaszucka 1985 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
6 Artur Trochimowicz 1961 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
7 Robert Gmitrzuk 1967 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
8 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Pasym
9 Magdalena Filipiak 1975 MORSY SZCZYTNO #RESET Targowo
10 Grzegorz Filipiak 1974 MORSY SZCZYTNO #RESET Targowo
11 Mariusz Myślak 1985 Szczytno
12 Arkadiusz Kuszpa 1986 Witowko
13 Mariusz Ciesielski 1965 Team Bez Nazwy / KW Olsztyn Olsztyn
14 Andrzej Sabała 1966 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
15 Natalia Zabłotna 1992 Olsztyn
16 Tomasz Grudkowski 1970 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
17 Marcin Dudziec 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
18 Mariusz Grabowski 24 1980 Szczytno
19 Rafał Chlewiński 1975 Kętrzyn
20 Andrzej Gołębiewski 1987 Braniewo
21 Andrzej Dąbrowski 1967 Klub Morsów w Piszu Orzysz
22 Arkadiusz Cieślik 1997 Szczytno
23 Jarosław Dobrzeniecki 1984 Olsztyn
24 Dorota Kurpiewska 1975 Klub Morsów w Piszu Pisz
25 Jan Krawczyk 1986 Biegam Bo Tak Wyszło Korsze
26 Tomasz Kowalewski 1979 Pszczółkowski Team Olsztyn
27 Andrzej Szczerbo 1973 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
28 Ryszard Kaczorowski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
29 Wojciech Kuszpa 1996 MAZURY MTB TEAM Jedwabno
30 Tomasz Jerzok 1975 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
31 Sandra Kęska 1995 Kruzy
32 Radosław Patoleta 1977 8. Szczycieński batalion radiotechniczny Szczytno
33 Wojciech Koźlicki 1984 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
34 Natalia Ciechanowicz 1989 Olsztyn
35 Tomasz Bojanowski 1997 Rańsk
36 Justyna Choromańska 1991 Olsztyn
37 Maciej Wojciechowski 1974 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie Szczytno
38 Paweł Roszyński 1983 Pszczółkowski Team Braniewo
39 Hubert Klejewski 1961 Koczek
40 Anna Bogdańska 1979 Jaroty
41 Maciej Magnuszewski 1983 4 W-MBOT Szczytno
42 Agnieszka Świąder 1990 Kętrzyn
43 Piotr Szczepanek 1969 Szczytno
44 Marek Majewski 1964 Skazani na sukces Olsztyn
45 Anna Orzol 1982 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
46 Jarosław Kordek 1976 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
47 Bogumiła Kordek 1979 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
48 Marcin Grzywiński 1991 Miętkie
49 Leszek Dąbkowski 1978 Świętajno
50 Mateusz Kuszpa 1993 Witówko
51 Daria Chorąży 1998 Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie Szczytno
52 Grzegorz Przybyłowski 1976 MORSY SZCZYTNO #RESET Rozogi
53 Renata Przybyłowska 1978 MORSY SZCZYTNO #RESET Rozogi
54 Bożena Żbikowska 1980 Nidzica Biega Nidzica
55 Mariusz Golon 1991 Galindia Szczytno Szczytno
56 Emilia Łoniewska 1992 Galindia Szczytno Szczytno
57 Monika Dawidczyk 1995 Galindia Szczytno Szczytno
58 Grzegorz Moszczyński 1976 Olsztyn
59 Justyna Gasperowicz 1981 Galindia Szczytno Szczytno
60 Monika Tadrzak 1989 Szczytno
61 Monika Tadrzak 1989 Szczytno
62 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
63 Krzysztof Gilewicz 1982 Olsztyn
64 Przemysław Matras 1985 Skazani na sukces Dźwierzuty
65 Kamil Kołodziejski 1990 Szczytno
66 Jarosław Majewski 1982 8. Szczycieński batalion radiotechniczny Szczytno
67 Leszek Stelwach 1963 Pisz
68 Tomasz Urbaniak 1987 Szczytno
69 Sylwia Majewska 1978 Jurund Szczytno Szczytno
70 Karol Furczak 1989 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
71 Paulina Jaworska 1994 Wałpusz
72 Barbara Gajewska 1964 GAJÓWKA Olsztyn
73 Jerzy-Piotr Gajewski 1964 GAJÓWKA Olsztyn
74 Jacek Jasiukiewicz 1968 Pozytywni Dobre Miasto Dobre Miasto
75 Dariusz Sontowski 1995 Olsztyn
76 Karol Kijewski 2005 Szkoła Podstawowa Nr 6 Szczytno Szczytno
77 Zuzanna Kozon 2000 Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie Świętajno
78 Paulina Kosiorek 1993 Kętrzyn
79 Przemysław Dąbkowski 1983 LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża Prostki
80 Alina Deptuła 1963 Galindia Szczytno Szczytno
81 Jerzy Załuska 1950 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
82 Sławomir Piechota 1981 KG Team Olsztyn
83 Edyta Dzido 1971 Nidzica Biega Nidzica
84 Monika Danelska 1984 Ostróda
85 Mariusz Wasiołkowski 1979 Olsztynek
86 Artur Bryła 1971 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
87 Izabela Łowicka-Bryła 1971 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana Bartoszyce
88 Damian Dąbkowski 1998 Świętajno
89 Jakub Wojciechowski 1998 ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu Szczytno
90 Marek Deptuła 1981 Łatana Mała
91 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
92 Magdalena Piotrowska 1986 Jurund Szczytno Świętajno
93 Krystian Mariusz Rochmalski 1990 Kolonia
94 Anna Janiel 1962 Galindia Szczytno Szczytno
95 Magdalena Eliasz-Laskowska 1978 Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka
96 Piotr Pieloszczyk 2001 Galindia Szczytno Świętajno
97 Marcin Galicki 1986 Szczytno
98 Agnieszka Brzostek 1995 Szczytno
99 Krzysztof Brzostek 2000 Szczytno
100 Marcin Turowski 1982 Szczytno
101 Anna Urbaniak 1987 Jednorożec robi co może Jednorożec
102 Kinga Kowalczyk 1901 Jednorożec robi co może Jednorożec
103 Mariola Wiktorska 1971 Jednorożec robi co może Jednorożec
104 Aneta Saluszewska 1978 Jednorożec robi co może Jednorożec
105 Anna Głodkowska 1987 Jednorożec robi co może Jednorożec
106 Krzysztof Gwiazda 1983 Jednorożec robi co może Jednorożec
107 Sylwester Urbaniak 1985 Jednorożec robi co może Jednorożec
108 Beata Tabaka 1979 Jednorożec robi co może Jednorożec
109 Michał Panuś 1974 Jednorożec robi co może Jednorożec
110 Emilia Płoska 1979 Jednorożec robi co może Jednorożec
111 Anna Zwierzchowska 1979 Jednorożec robi co może Jednorożec
112 Anna Mikołajewska 1963 Lipa
113 Jarosław Polak 1981 Szczytno
114 Dariusz Kotowski 1967 Olszyny
115 Ryszard Dąbrowski 1948 Szczytno
116 Błażej Kaszubowski 2001 Szczytno
117 Rafał Milewski 1989 Orzysz
118 Piotr Mikita 1980 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
119 Krystian Brzostek 1989 Szczytno
120 Paulina Magierska 1989 Barczewo
121 Kamila Ostrowska 1987 Barczewo Biega Barczewo
122 Monika Kretkiewicz 1979 Dźwierzuty
123 Kamil Wojciechowski 1984 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
124 Kasia Zieja 1981 Skazani na Sukces Olsztyn
125 Justyna Bogusz 1994 Mrągowo
126 Rafał Kociński 1990 Kętrzyn
127 Małgorzata Bem 1973 Pozytywni Dobre Miasto Olsztyn
128 Justyna Mikita 1981 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
129 Monika Wdowiak 1975 Nidzica Biega Nidzica
130 Anna Ejma 1988 MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno
131 Justyna Jachacy-Majewska 1974 Skazani na sukces Olsztyn
132 Sylwia Kłoskowska 2000 Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie Jedwabno
133 Alicja Mielczarek 1978 Nidzica Biega Nidzica
134 Klaudia Pliszka 1998 Szczytno
135 Waldemar Baranowski 1957 AKB GIMNAZJUM 1-SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM Szczytno
136 Magdalena Lipińska-Wąsik 1988 Szczytno
137 Krzysztof Wąsik 1981 Szczytno
138 Artur Szczepkowski 1977 Nidzica Biega Nidzica
139 Dariusz Paczkowski 1969 Szczytno
140 Aleksander Niski 2002 RUN&FUN WIELBARK Wielbark
141 Katarzyna Moroz 1978 Olsztyn
142 Anna Lachowicz-Pianka 1972 Nidzica Biega Nidzica
143 Julia Jastrzębska 1981 Olsztyn
144 Ewa Kobylińska 1985 Nidzica
145 Waldemar Jaskulski 1974 8. Szczycieński batalion radiotechniczny Prusowy Borek
146 Ks. Mariusz Jackowski 1979 Archidiecezjalny Duszpasterz Sportowców Olsztyn
147 Łukasz Tarasewicz 1985 8. Szczycieński batalion radiotechniczny Mrągowo
148 Czeslaw Nowakowski 1947 Klub Biegacza GOCH Warszawa
149 Dawid Bielski 1981 Szczytno
150 Agata Lewalska-Konstanty 1976 Szczytno
151 Tadeusz Walendykiewicz 1977 Tede-Auto-Czésci Suwałki
152 Katarzyna Bańka 1988 Szczytno
153 Jolanta Napiwodzka 1980 Szczytno
154 Karolina Domańska 1988 Lublin
155 Marek Domański 1986 Lublin
156 Agnieszka Rykowska 1979 Chorzele
157 Paweł Rykowski 1974 Chorzele
158 Bogdan Zając 1974 ZaDyszka Chorzele
159 Adam Tłoczkowski 1973 8. Szczycieński batalion radiotechniczny Chorzele
160 Rafał Kołakowski 1977 Działdowo
161 Alex Sanko 1989 amatar Minsk
162 Anna Janczewska 1982 Biskupiec
163 Krzysztof Janczewski 1981 Biskupiec
164 Monika Soliwoda-Turska 1986 KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO Szczytno
165 Tomasz Drozd 1975 Szczytno
166 Maria Samojluk 2006 MorsySzczytno#Reset Orzyny
167 Marcin Sakowicz 1978 Szczytno
168 Rafal Stepnowski 1979 Dźwierzuty
169 Dariusz Wedrowski 1965 AKB Szczytno Szczytno
170 Denis Guzowski 1995 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie Trzebielino
171 Rafał Szymborski 1992 BKS Wataha Warszawa Góra
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć