III Sierpecka Dziesiątka - Lista uczestników
2017.09.03 10:00

103 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Artur Markowski 1984 12 WOG Sierpc
2 Arkadiusz Muszyński 1984 Sierpc
3 Dominika Długokęcka 1993 Sierpc
4 Katarzyna Wisniewska 1977 KB Lech Rypin Rypin
5 Jakub Wisniewski 1998 KB Lech Rypin Rypin
6 Rafał Biliński 1979 Sierpc
7 Anna Witkowska 1979 Skępe
8 Michał Wosiak 1995 Sierpc
9 Krzysztof Paćkowski 1989 fitness klub step sierpc Sierpc
10 Jerzy Chrześcijański 1971 NIEZRZESZONY Sierpc
11 Konrad Jażdżyk 1997 Rachocin
12 Marcin Cyparski 1979 Płock
13 Aneta Turalska 1991 Biegaj z Dymkiem Sierpc
14 Krystyna Chojnacka 1952 TKKF SIERPC Sierpc
15 Edmund Steckiewicz 1973 KB Lech Rypin Rypin
16 Sławomir Bogacki 1973 Brzozówka K.Torunia
17 Paweł Stawski 1981 Tkkf Płock Płock
18 Krzysztof Kujawa 1974 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
19 Zbigniew Królikowski 1964 TKKF Sierpc
20 Krzysztof Końpa 1971 NIEZRZESZONY Brodnica
21 Krzysztof Pius 1965 Biegaj z Dymkiem Brwilno
22 Katarzyna Gąsiorowska 1982 Sierpc
23 Robert Bandosz. 1990 Sparta Sierpc Sierpc
24 Katarzyna Wisniewska 1977 KB Lech Rypin Rypin
25 Radosław Wojnowski 1983 KB Lech Rypin Rypin
26 Adam Olszewski 1963 KB Lech Rypin Nowy Kobrzyniec
27 Jacek Denkiewicz 1985 ZAWIDZ Zawidz
28 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Biega Marzęcice
29 Olga Wnuk 1976 Płock
30 Rafał Piaskowski 1984 Płock
31 Łukasz Wiśniewski 1982 Natalka i Kuba Team Działdowo
32 Szymon Churski 1969 flexisolutions.pl Warszawa
33 Kazimierz Goczyński 1951 TKKF Kubuś Sierpc Sierpc
34 Andrzej Dzięgielewski 1967 ROZBIEGANI-ŻYCHLIN Żychlin
35 Ryszard Wisniewski 1941 TKKF Rempin
36 Valentyna Kiliarska 1990 Nikolaev
37 Pavlo Veretskyi 1985 Nikolaev
38 Bartosz Ziemiński 1985 Płock
39 Marcin Kłoszewski 1993 KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku Baboszewo
40 Rafał Balcerowski 1981 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
41 Stefan Piekut 1953 Tkkf Płock Płock
42 Ireneusz Mroczek 1971 Wyszków
43 Krzysztof Kociszewski 1959 Warszawiaky Warszawa
44 Paweł Maciszewski 1981 Warszawa
45 Aleksandra Głowacka 1972 Wieliszew Heron Team Legionowo
46 Krzysztof Końpa 1971 Brodnica
47 Cezary Mysera 1993 BIEGAM BEZ KLUBU Sierpc
48 Marek Karaszewski 1978 MK TEAM PŁOCK Płock
49 Beata Guzowska 1990 Płock
50 Krzysztof Lipiński 1979 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
51 Bogdan Bartnicki 1979 Sierpc
52 Sławomir Jędrzejewski 1964 Płock
53 Łukasz Wołoszczak 1983 6. Kilometr Bydgoszcz
54 Joanna Krzemień 1985 6. Kilometr Bydgoszcz
55 Piotr Wiejak 1988 6. Kilometr Bydgoszcz
56 Adam Ośko 1978 Olsztyn
57 Krystian Górski 2001 TKKF Agnieszkowo
58 Włodzimierz Wiśniewski 1961 SPC Toruń
59 Paulina Kaźmierczak-Myszyńska 1979 TKKF Zawidz
60 Agnieszka Budek 1987 Biegaj z Dymkiem Płock
61 Grzegorz Jabłoński 1966 Płock
62 Radosław Falkowski 1984 WIĘCKOWSKI TEAM Pepłowo
63 Jacek Maciejewski 1978 Active Runners Płock
64 Marcin Siemiątkowski 1984 Trirun.pl Gąbin
65 Tomasz Kotwicki 1982 heron wieliszew Świnoujście
66 Krzysztof Kamiński 1981 Gąbin Biega Płock
67 Piotr Szabrański 1972 Słupno Biega Słupno
68 Andrzej Boruszewski 1960 Sierpc
69 Maciej Żytowiecki 1980 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
70 Maria Dobies 1968 Płock
71 Grzegorz Wiesiołek 1973 Warszawa
72 Izabela Dymek 1982 Biegaj z Dymkiem Płock
73 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
74 Dorota Pawłowska 1980 ZAMEK kUREZĘTNIK Marzecice
75 Stanisław Dymek 1954 PTT Delta Płock
76 Emilia Stawska 1987 gRUNwald team Poznań Poznań
77 Paweł Wojtczak 1985 Gostynin
78 Michał Gadomski 1989 Sierpc
79 Monika Maciejewska 1990 Kisielewo
80 Marcin Banaszkiewicz 1981 Lider Winnica Nasielsk
81 Łukasz Zaborowski 1986 Active Runners Płock
82 Waldemar Goczyński 1977 TKKF Sierpc
83 Aneta Goczyńska 1980 TKKF Sierpc
84 Artur Kopka 1987 Lider Winnica Pułtusk
85 Maciej Kowaliński 1985 Mazovia Proactiv Ciechanów
86 Michał Wujcikowski 1983 Kozłowo
87 Dariusz Kasiński 1980 Leszczyn Księży
88 Andrzej Pogorzelski 1967 Ciechanów
89 Ewelina Złakowska 1984 Wielgie
90 Żaneta Cybulska 1986 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
91 Grzegorz Wojtycki 1971 biegamPłock team Płock
92 Roman Petrykowski 1959 biegamPłock team Płock
93 Anna Akimow 1967 Tkkf Płock Płock
94 Sylwia Rzymska 1978 biegamPłock team Płock
95 Krzysztof Bałatka 1985 AZS WSGK KUTNO Kutno
96 Mariusz Paczuski 1973 Słupno
97 Grzegorz Sebastianowicz 1988 WIĘCKOWSKI TEAM Płock
98 Dorota Gadzińska Gadzińska 1999 Sierpc
99 Dorota Gadzińska Gadzińska 1999 Sparta Sierpc Sierpc
100 Anna Szulecka 1984 Sparta Sierpc Bieżuń
101 Radosław Żbikowski 1996 Sochocino-Praga
102 Rafał Kurta 1999 Sparta Sierpc Sierpc
103 Tomasz Budniak 1980 KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć