Przeszkodowy Bieg Hutnika - Lista uczestników
2017.10.08 09:00

278 / 300 zawodników zapisanych.

L.p.ImięNazwiskoRok urodzeniaKlubMiejscowośćOpłacony
1 Roma Kobiałka 1983 Naprzód Młociny Warszawa
2 Tomasz Horecki 1984 BOOT CAMP POLSKA Warszawa
3 Piotr Purchała 1988 TAGOMAGO Warszawa
4 Sebastian Olszyński 1977 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
5 Grzegorz Baran 1977 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
6 Marek Kałyńczak 1990 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
7 Grzegorz Mikytin 1976 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
8 Marcin Frej 1987 Zabiegani.TV Warszawa
9 Kamila Gąsiorek 1989 Zabiegani.TV Warszawa
10 Grzegorz Pietruczuk 1977 Naprzód Młociny Warszawa
11 Jędrzej Karasek 1982 PRIMAVERA PARFUM Warszawa
12 Kinga Dżegan 1979 Spartan SGX Warszawa
13 Maciej Bińkowski 1984 Spartan SGX Warsaw Warszawa
14 Michał Kudłaczyk 1984 GRUPA BIEGOWA UM W-WA Warszawa
15 Arkadiusz Świątek 1989 Spartan SGX Warsaw Warszawa
16 Aleksandra Wiercińska 1991 Spartan SGX Warsaw Warszawa
17 Ludmiła Wojdak 1981 Hutnik Warszawa Aleksandrów
18 Arkadiusz Pec 1968 Naprzód Młociny Warszawa
19 Marta Frankel-Dominik 1989 Warszawa
20 Filip Dominik 1988 Warszawa
21 Michał Kołodziej 20 1984 Crosshouse Warszawa
22 Robert Kozak 1974 Warszawa
23 Aureliusz Gałat 1982 Bramki
24 Marta Jankowska 1994 Warszawa
25 Konrad Królicki 1981 Warszawa
26 Michał Szymański 1980 Warszawa
27 Michał Radkowski 1983 Warszawa
28 Anna Boguszewska 1984 Alpha Team Warszawa
29 Michał Pyra 1978 Warszawa
30 Leszek Tejwan 1976 Warszawa
31 Marlena Dominiak 1994 Leoncin
32 Mateusz Pudło 1992 Husaria Race Team Warszawa
33 Piotr Szylberg 1982 Spartan SGX Warsaw Warszawa
34 Aleksandra Szylberg 1981 Spartan SGX Warsaw Warszawa
35 Marcin Wąsowski 1980 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
36 Radosław Kolibabski 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
37 Rajmund Lisiecki 1978 Base sqad Otrębusy
38 Karol Bielecki 1995 Husaria Race Team Grabianów
39 Agnieszka Markiewicz 1975 Power Training Stare Babice
40 Kamil Gniewek 1990 Warszawa
41 Adrian Nosko 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Krzysztof Sieczkiewicz 1995 Zbuczyn
43 Krystian Rosłoniec 1989 ATLECI Warszawa
44 Michał Rejchel 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
45 Mateusz Frej 1991 Nasielsk
46 Anna Kramarska 1996 Pomiechówek
47 Małgorzata Pelaska 1990 Siedlce
48 Bartosz Januszewski 1991 Chłopaki z AWFu Zielona Góra
49 Lilianna Leśniewska 1985 PRIMAVERA PARFUM Warszawa
50 Ewa Rzążewska 1996 Sulejówek
51 Grzegorz Bartkowski 1992 Nowy Dwór Mazowiecki
52 Marcin Warmiński 1984 Żubr Drohiczyn Łomianki Dolne
53 Alelsandra Zakrzewska 1989 Warszawa
54 Anna Maciejak 1992 Husaria Race Team Warszawa
55 Jarosław Kisiel 1991 Chłopaki z AWFu Warszawa
56 Juliusz Rzewuski 1983 Spartan SGX Warsaw Warszawa
57 Anna Okulicz14 1982 Stare Babice
58 Joanna Sękala 1983 Spartan SGX Warsaw Warszawa
59 Paweł Makarewicz 1983 Warszawa
60 Justyna Sosnowska 1986 Power Training Warszawa
61 Grzegorz Binkiewicz 1984 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki
62 Paweł Łukasz 1985 Warszawa
63 Krzysztof Dynowski 1970 Warsaw
64 Ireneusz Gutowski 1980 Warszawa
65 Jarosław Dąbrowski 1978 Mamy ruszamy Warszawa
66 Aleksandra Sulej-Dąbrowska 1982 Mamy ruszamy Warszawa
67 Arkadiusz Markowski 1990 Boot Camp Polska Warszawa
68 Ewa Waszkiewicz 1978 Warszawa
69 Jarosław Wierzchowiak 1991 Husaria Race Team Warszawa
70 Kacper Heliasz 1981 Boot Camp Polska Lublin
71 Kamil Sławomir Sosiński 1986 Warszawa
72 Zuzanna Markowska 1996 Chłopaki z AWFu Warszawa
73 Wiktor Deresz 1992 adidas Runners Warszawa
74 Grzegorz Kaczyński 1985 Pułtusk
75 Oresta Pietras 1989 Mielec
76 Aneta Wielgus 1986 Warszawa
77 Katarzyna Paliwoda 1982 Polska Unia Dystrybutorów Stali Piaseczno
78 Ewelina Niewiadomska 1985 Polska Unia Dystrybutorów Stali Warszawa
79 Piotr Sikorski 1981 Polska Unia Dystrybutorów Stali Warszawa
80 Bartosz Frydler 1985 Polska Unia Dystrybutorów Stali Warszawa
81 Tomasz Kantor 1981 trener24h.com.pl Izdebno Kościelne
82 Mateusz Molenda 1991 trener24h.com.pl Warszawa
83 Michal Choroś 1990 Husaria Race Team Warka
84 Andrzej Wawrzkiewicz 1992 Power Training Warszawa
85 Maciej Molasy 1982 trener24h.com.pl Warszawa
86 Kamil Kujawski 1984 trener24h.com.pl Warszawa
87 Tomasz Mielczarek 1985 Piaseczno
88 Darek Król 1989 Piaseczno
89 Bartłomiej Szeluga 1987 Konstancin Jeziorna
90 Viktoriia Lazareva 1983 Power Training Warszawa
91 Piotr Chojecki 1989 Warszawa
92 Jacek Nowicki 1992 Lipsko
93 Karolina Nowicka 1992 Lipsko
94 Jakub Kołacz 1986 Sochaczew
95 Adrian Biały 1988 Husaria Race Team Warszawa
96 Daniel Uzdowski 1983 Husaria Race Team Warszawa
97 Karol Nowicki 1988 Husaria Race Team Warszawa
98 Maciej Kaszuba 1994 Podkowa Leśna
99 Aneta Sonczuk 1980 Warszawa
100 Rafał Gutowski 1992 Łomianki
101 Marcin Snarski 1988 Warszawa
102 Tomasz Fuks 1979 Warszawa
103 Dominik Kłudkiewicz 1979 Warszawa
104 Kajetan Kwitkowski 1982 BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk
105 Piotr Zieliński 1989 Warszawa
106 Agnieszka Włodarczyk 1985 koniuchy Konstancin-Jeziorna
107 Agnieszka Kerner 1969 GB UM Warszawa
108 Maciej Sobótka 1983 Żubr Drohiczyn Ząbki
109 Łukasz Łącki 1981 Nowy Dwór Mazowiecki
110 Zbigniew Krauz 1975 oldskull Warszawa
111 Rafał Rudnicki 1978 oldskull Warszawa
112 Marcin Wieczrzyński 1975 oldskull Warszawa
113 Janusz Zubrzycki 1978 oldskull Laski
114 Łukasz Bors 1983 oldskull Warszawa
115 Tomasz Gębala 1981 oldskull Sosnowiec
116 Piotr Latała 1980 oldskull Dąbrowa Górnicza
117 Tomasz Sowula 1985 oldskull Sosnowiec
118 Kamil Jarosławski 1984 oldskull Marki
119 Marcin Grzelak 1974 oldskull Warszawa
120 Bartłomiej Waś 1991 SRTG Warszawa Warszawa
121 Bartosz Brusiło 1982 Mamy ruszamy Warszawa
122 Grzegorz Morawski 1983 trener24h.com.pl Warszawa
123 Maja Opara 1981 Bravehearts Legionowo Jabłonna
124 Olga Limanowska 1990 trener24h.com.pl Warszawa
125 Marcin Niewitecki 1986 Łoś
126 Tomasz Szala 1984 oldskull Sosnowiec
127 Piotr Kowalczyk 1987 Pruszków
128 Krzysztof Kozioł 1984 Spartan SGX Warsaw Ciechanów
129 Karolina Łuszczewska 1992 Skaczące Kaczuszki Nowy Dwór Maz
130 Michał Leloch 1984 Husaria Race Team Warszawa
131 Malwina Kolibabska 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa
132 Emil Górski 1992 Husaria Race Team Warszawa
133 Ewa Dzierzgowska 1983 Serock
134 Małgorzata Kalinowska 1994 Husaria Race Team Warszawa
135 Adrian Szczekutowicz 1991 Husaria Race Team Warszawa
136 Dorota Kałuzińska 1993 Husaria Race Team Łódź
137 Albert Pączek 1990 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
138 Marek Pyz 1981 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
139 Joanna Zmokła 1986 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
140 Dawid Wnęk 1987 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
141 Agnieszka Bieńko-Kuczyńska 1986 Bravehearts Legionowo Józefów
142 Łukasz Kuczyński 1986 Bravehearts Legionowo Józefów
143 Marek Jankiewicz 1978 Bravehearts Legionowo Wieliszew
144 Wojciech Błażejewski 1983 Bravehearts Legionowo Kamieniec Ząbkowicki
145 Hanna Małek 1991 Bravehearts Legionowo Warszawa
146 Jakub Kosiński 1994 Husaria Race Team Warszawa
147 Ewa Pokojska 1980 Bravehearts Legionowo Legionowo
148 Lidia Miniak 1980 Bravehearts Legionowo Jabłonna
149 Marek Miniak 17 1975 Bravehearts Legionowo Jabłonna
150 Marek Pokojski 1978 Bravehearts Legionowo Legionowo
151 Małgorzata Kielisiak 1989 Husaria Race Team Warszawa
152 Rafał Jaworek 1992 Husaria Race Team Babice Nowe
153 Paweł Koryczan 1981 Warszawa
154 Bartosz Slowinski 1983 Wolomin
155 Agnieszka Łach 1972 Warszawa
156 Marcin Siódemak 1974 Warszawa
157 Mateusz Siódemak 1999 Warszawa
158 Mikołaj Czajkowski 1979 Warszawa
159 Sławomir Jędral 1979 Warszawa
160 Marta Dębska 1991 Warszawa
161 Adam Sadowski 1991 Warszawa
162 Marcin Piętka 1983 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
163 Adam Ślaski 1986 K! Arkonia Warszawa
164 Anna Paterek 1980 Warszawa
165 Rafał Kalisz 1979 Warszawa
166 Marcin Wójcik 1976 Warszawa
167 Jakub Sienkiewicz 1983 Białystok
168 Paulina Skrętek 1984 Białystok
169 Grzegorz Janiszewski 1967 Warszawa
170 Michał Sewerynowicz 1985 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
171 Izabela Miłosz 1987 Husaria Race Team Warszawa
172 Krzysztof Ślaski 1992 K! Arkonia Warszawa
173 Paweł Strzelczyk 1983 Warszawa
174 Paulina Jasek-Bors 1980 Husaria Race Team Warszawa
175 Sebastian Stolarek 1989 Mud Goats Poznań
176 Joanna Soska 1979 Mud Goats Poznań
177 Kasia Baran 1986 Trener24h.com.pl Warszawa
178 Natalia Wyszkowska 1988 Trener24h.com.pl Warszawa
179 Anna Szadkowska 1980 Mud Goats Poznań
180 Marek Giergiczny 1976 Warszawa
181 Jacek Jędrasiewicz 1991 Mud Goats Warszawa
182 Jakub Chełmiński 1979 Gazeta Stołeczna Warszawa
183 Michał Szaflarski 1977 Gazeta Stołeczna Warszawa
184 Marta Sołtys-Matera 1986 Hutnik Warszawa Warszawa
185 Gabriela Rybińska 1988 Wformie24.pl Warszawa
186 Miłosz Kuczyński 1989 ArcelorMittal Huta Warszawa Warszawa
187 Zygfryd Battnik 1990 3 Szwadron Łódz
188 Agata Skopek 1997 Husaria Race Team Podkowa Leśna
189 Izabela Zaborska-Józefik 1971 Power Training Warszawa
190 Tomasz Pawłowski 1980 Evoltec X
191 Małgorzata Rewekant 1990 Evoltec Warszawa
192 Magdalena Kubuj 1980 Evoltec Warszawa
193 Artur Piłka 1978 Evoltec Warszawa
194 Paweł Wojciechowski 1988 Evoltec Warszawa
195 Magdalena Kownacka 1975 ArcelorMittal Huta Warszawa Józefów
196 Marcel Mierzicki 1982 Power Training Warszawa
197 Radosław Błaniarz 1983 Boot Camp Polska Warszawa
198 Paweł Świercz 1984 Legia Run Club Warszawa
199 Martyna Jacewicz 1991 Husaria Race Team Warszawa
200 Michał Czokajło 1984 Warszawa
201 Tomasz Tomczyk 1980 Warszawa
202 Kamil Caliński 1983 Warszawa
203 Robert Drewniak 1978 Pogorzel
204 Paweł Lenart 1984 Warszawa
205 Paweł Kozłowski 1972 Bravehearts Legionowo Legionowo
206 Paweł Mitosek 1982 Power Training Piaseczno
207 Daria Bijak 1984 U mnie działa Warszawa
208 Krzysztof Hutnik 1982 Transformers 4x4 Ludów Śląski
209 Maciej Dutkowski 1988 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
210 Marta Trąbczyńska 1988 Golub-Dobrzyń
211 Jarek Foks 1980 Żyrardów
212 Nina Graboś 1976 Warszawa
213 Rafał Rola 1982 Wołomin
214 Maciej Szostak 1983 Warszawa
215 Jan Zieliński 1983 In.Tech Bronisze
216 Michał Chałupka 1984 Lawyers Piaseczno
217 Łukasz Gałach 1980 Warszawa
218 Daniel Burdzy 1995 Legionowo
219 Roman Graczyk 1973 Warszawa
220 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie
221 Artur Kosim 1982 immOCRtals Warszawa
222 Kacper Ptasiński 1991 Husaria Race Team Domaszków
223 Łukasz Zygański 1991 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
224 Marcin Tulczyński 1968 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
225 Dobrochna Tulczyńska 1997 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
226 Andrzej Janiszewski 1981 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
227 Maciej Domański 1973 Husaria Race Team Warszawa
228 Ewelina Kamińska 1982 Mud Goats Warszawa
229 Iwona Nowicka 1982 Boot Camp Polska Katowice
230 Marek Pięchaczek 1980 Boot Camp Polska Świętochłowice
231 Sebastian Pękała 1993 Husaria Race Team Warszawa
232 Kacper Kąkol 1993 xRunners Gdynia
233 Wojtek Wojtyszyn 1994 xRunners Namysłów
234 Wojtek Cala 1993 xRunners Łatchorzew
235 Paulina Wołczek 1994 xRunners Węgorzewo
236 Michał Sadowski 1985 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
237 Michał Bakuła 1990 TAGOMAGO Warszawa
238 Piotr Wielgosz 1991 Hutnik Warszawa Warszawa
239 Błażej Rybacki 1983 Torpeda Race Taem Nowa Wrona
240 Mateusz Grabowski 1988 WATAHA Środa Śląska
241 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec
242 Paweł Szczepaniak 1989 Mud Goats Poznań
243 Radosław Ciosek 1991 Torpeda Race Team Stara Wrona
244 Tomasz Kilimnik 2017 Hardcorowe Wychylylybymy Otwock
245 Elżbieta Ajzak 1977 Hardcorowe Wychylylybymy Józefów
246 Natalia Wielechowska 1992 Husaria Race Team Warszawa
247 Magdalena Kubicka 1984 Boot Camp Polska Warszawa
248 Piotr Kaczmarski 2017 Boot Camp Polska Warszawa
249 Maciej Baranowski 1989 PRIMAVERA PARFUM Warszawa
250 Erwin Nowik 1989 PRIMAVERA PARFUM Warszawa
251 Edyta Glezner 1989 TAGOMAGO Warszawa
252 Klaudia Domańska 1990 Aniołki Matiego Warszawa
253 Patrycja Bartczuk 1995 Aniołki Matiego Łomianki
254 Tomasz Tadzik 1992 Koniuchy Warszawa
255 Piotr Romik 1987 Koniuchy Izabelin
256 Paulina Dudek 1992 Koniuchy Warszawa
257 Brunon Błaszczyk 1988 Koniuchy Warszawa
258 Wojciech Konieczny 1988 Swim TEAM Warszawa
259 Dariusz Domański 2002 CWAŁUJĄCE ŻÓŁWIE Warszawa
260 Grzegorz Zmokły 1993 Off-road Runners Benefit Systems Warszawa
261 Hubert Kalman 1988 Husaria Race Team Warszawa
262 Artur Tomaszewski9 1992 Ząbki
263 Anna Kotwicka 1979 Borzęcin Mały
264 Grzegorz Łoziński 1978 Warszawa
265 Dawid Pawlik 1994 AK Oborniki Oborniki
266 Michał Wasielewski 2017 Koniuchy Kutno
267 Paweł Mateńczuk 2017 Hutnik Warszawa Warszawa
268 Marta Biadun 1989 Hutnik Warszawa Łowicz
269 Joanna Pałka 1988 Boot Camp Polska Warszawa
270 Mateusz Siedlecki 1996 Hutnik Warszawa Warszawa
271 Emil Wielgosz 1991 Hutnik Warszawa Warszawa
272 Piotr Piorun 1976 Hutnik Warszawa Warszawa
273 Wiktor Ziółkowski 1992 TAGOMAGO Warszawa
274 Grzegorz Kita 1971 Runmageddon Warszawa
275 Joanna Dądalewska 1980 Wonder Woman Malborsk
276 Milena Budrewicz 1986 Hutnik Warszawa Warszawa
277 Michał Kurek 1990 X
278 Leszek Kosiński 1990 X
WSPÓŁPRACUJEMY Z
logotyp Gminy Wieliszew
logotyp firmy Auto Wimar Warszawa
logotyp fundacji Action-Life
logotyp Team Kopeć